Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Февруари 2014 година

bTV

05:30
Духът на здравето” /п./ здравно предаване с водещ д-р Неделя Щонова
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 90
14:30
Цветовете на любовта” сериал, еп. 250
15:30
Пепел от рози” - сериал, еп. 113
16:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал, еп. 26
21:00
“Изабел Кастилска” - сериал, еп. 7
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Двама мъже и половина” комедиен сериал, с. 9, еп. 11
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 11
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 21
02:00
“Преди обед” /п./
03:20
bTV Новините /п./
03:50
“Модерно” /п./
04:40
Бон Апети” /п./ - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян

bTV Action

06:00
“Трансформърс: Зверски машини” /п./ - анимационен сериал
07:00
“Спайдърмен” - анимационен сериал
08:30
“В.И.П”/п./ - сериал, с. 3, еп. 14
09:30
“Екстремни мечти” - сериал, еп. 11
10:00
Най-добрият нинджа” риалити шоу
10:30
“Дивата муха” /п./ - предаване за екстремни спортове, еп. 71, 72
11:30
“Ренегат”/п./ - сериал, с. 2, еп. 12
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Щитът” /п./- сериал, с. 3, еп. 8
15:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 16
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 2, еп. 13
17:00
“Платина” - сериал, еп. 11
18:00
“В.И.П” - сериал, с. 3, еп. 15
19:00
Опасни улици” - сериал, с. 3 еп. 5
20:00
“Щитът” - сериал, с. 3, еп. 9
21:00
Студио Италианска Серия А
21:45
Италианска Серия А: Милан - Болоня
23:45
Студио Италианска Серия А
00:00
“Примамки 2: Извънземно прелъстяване "” - трилър, ужаси, фантастика, САЩ, 2007 г., Режисьор: Скот Ландо, Актьори: Кори Севиер, Том Бери, Тейлър Джонсън, Дайна Мейър
02:00
“Избягай, ако можеш” - сериал, еп. 2

bTV Cinema

06:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 1, еп. 4
07:00
Излъжи ме” /п./ - сериал, с. 3, еп. 12
08:00
“Убийството” /п./ - сериал, с. 1, еп. 11
09:00
Трета смяна” /п./ - сериал, с. 1, еп. 3
10:00
Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 3, еп. 22
11:00
“Хванете хлапето” /п./ - комедия, екшън, САЩ/Канада
13:00
“Цялата истина” - сериал, еп. 1
14:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 12
15:00
“Спайдърмен 3” /п./ - фантастика, екшън, приключенски, САЩ, 2007 г.
18:00
“Никита: Отмъщението” сериал, с. 1, еп. 15
19:00
Трета смяна” - сериал, с. 1, еп. 4
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 5, еп. 4
21:00
Месец на Оскарите: “Кървав диамант” - трилър, драма, приключенски, САЩ/Германия
00:00
Късно кино: “Далас: Джей Ар се завръща” - драма, САЩ
02:00
“Градска полиция” /п./ - сериал, с. 5, еп. 4
03:00
“Досиетата “X”” - сериал, с. 4, еп. 15, 16

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 10
06:00
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 6
06:35
Топ дизайнер - пети сезон, еп. 5
07:25
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 1
08:15
Джейми Оливър: Училище мечта - кулинарно предаване, еп. 4
09:10
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 17
09:35
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 18
10:00
Сексът и градът - шести сезон, еп. 20
11:00
Имало едно време - първи сезон, еп. 1
11:50
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 11
12:40
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 12
13:30
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 7
13:55
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 8
14:25
Топ дизайнер - пети сезон, еп. 6
15:20
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 1
16:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 13
16:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 14
17:15
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 19
17:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 20
18:10
Имало едно време - първи сезон, еп. 2
19:05
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 13
20:00
Подли камериерки - първи сезон, еп. 11
20:55
Подли камериерки - първи сезон, еп. 12
21:50
Отмъщението - трети сезон, еп. 10
22:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 15
23:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 16
23:45
Подли камериерки - първи сезон, еп. 12
00:35
Отмъщението - трети сезон, еп. 10
01:25
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 15
02:15
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 7
02:40
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 8
03:00
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 1
03:45
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 15
04:30
Джейми Оливър: Училище мечта - кулинарно предаване, еп. 4

Kino Nova

05:20
Алвин и чипоносковците 2” комедия с уч. на Закари Леви, Дейвид Крос, Джейсън Лий, Уенди Малик и др., /п/
07:10
“Инспектор Луис” - сериал, сезон 1, /п/
09:40
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 4, /п/
10:40
Тайнствени афери” - сериал, сезон 2, /п/
11:40
“Инспектор Луис” - сериал, сезон 1
13:35
“Танци - манци” - комедия с уч. на Крис Елиът, Деймън Уейънс, Шошана Буш, Есенс Аткинс и др.,/п/
15:15
Форест Гъмп” - романтична комедия с уч. на Гари Синиз, Том Ханкс, Миклети Уилямсън, Сали Фийлд, Робин Райт, Боб Пени и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 4
19:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2
21:00
“Батман се завръща” - екшън фентъзи с уч. на Майкъл Кийтън, Дани Де Вито, Мишел Пфайфър, Кристофър Уокън и др.
23:30
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2, /п/
00:30
“Призрачно пътуване” фантастика с уч. на Антонио Сабато мл., Деана Русо, Никълас Айрънс и др.
02:15
“Ламарина” - ужаси с уч. на Елена Бабенко, Анатолий Белий, Вячеслав Разбегаев, Михаил Ефремов и др.

БНТ 1

06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
06:30
Линия Сочи
07:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:10
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:10
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:25
Сноуборд: Сноубордкрос/финали, мъже/
12:20
Линия Сочи
12:30
По света и у нас информационна емисия
13:00
Малки истории
13:15
Телепазарен прозорец
13:30
Да открием Германия
14:00
Сен Тропе тв филм /417 епизод/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Робин Худ анимационен филм /6 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Ретро следобед: Как ще ги стигнем…
16:55
Биатлон: Масов старт /12,5км, жени/
17:45
Линия Сочи
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня информационно предаване
18:50
Фигурно пързаляне: Танцови двойки /волна програма/
20:30
По света и у нас информационна емисия
21:00
Днес на игрите с Евгения Раданова
21:45
Ски свободен стил: Ски акробатика /финал, мъже/
22:30
По света и у нас информационна емисия
23:00
Линия Сочи
23:30
Ски скок /отборно/
00:30
Ретро следобед: Как ще ги стигнем… /п/
01:00
Нощни птици /п/
02:00
Умно село: Следствието - Румен Леонидов /п/
02:55
По света и у нас /п от 20:00/
03:25
Сен Тропе тв филм /417 епизод/п/
04:15
Многоликата Япония /п/
04:45
Да открием Германия /п/

Диема

05:30
Футбол: Тотнъм Хотспър - Кристъл Палас - мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 6, 2 епизода, /п/
09:50
“Уличен бой” - екшън с уч. на Чанинг Тейтм, Терънс Хауърд, Браян Уайт, Луис Гусман, Майкъл Ривера и др., /п/
11:55
8 Прости правила” - сериал, сезон 1, /п/
12:25
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 6, /п/
13:25
“Морски патрул” - сериал, сезон 3, /п/
14:25
Синя кръв” - сериал, сезон 2, /п/
15:20
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 6
16:20
“Убийството” - сериал, сезон 1
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 6
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 3
20:00
Синя кръв” - сериал, сезон 2
21:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17
22:00
Бягащият човек” - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Мария Кончита Алонсо, Яфет Кото , Джим Браун, Джеси Вентура и др.
00:10
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17, /п/
01:10
“Горещи моменти” - еротика
03:15
“Национална лотария” /п/
04:15
“Обзор на кръга в английската Висша Лига” /п/

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
10:15
НОВИНИ - сутрешна емисия
10:30
Директно за третата възраст “- /на живо/
12:30
НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
12:45
От упор” /повторение/
14:15
Паралакс” /повторение/
16:00
“Нашата храна” /повторение/
17:30
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ” /на живо/
17:45
Всички на мегдана” поздравителен концерт /на живо/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
19:30
Новини - централна информационна емисия на ТВ “СКАТ”
20:00
Дискусионно студио” с водещ Велизар Енчев /на живо/
21:00
Зад фасадата” с водещ Силвия Трендафилова/на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето /повторение/
22:30
Фронтално”- /повторение/
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
03:00
Директно за третата възраст”- /повторение/
05:00
Цвете за Гошо” 2010- концерт
05:45
Всички на мегдана” поздравителен концерт/повторение/

ТВ 7

05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 57
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 4, еп. 17; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 7; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 58
15:30
Новини
16:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 2, еп. 13; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 71
21:30
“Кой спечели Украйна?”, филм на Елена Йончева
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
“Смолвил: Супермен в началото”, сериал, драма, САЩ, 2008, сезон 10, еп. 19; В ролите: Том Уелинг, Алисън Мак, Ерика Дюранс, Аарън Ашмор, Касиди Фрииман
01:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 19; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни
02:15
Новини
02:40
“Смолвил: Супермен в началото”, сериал, драма, САЩ, 2008, сезон 10, еп. 19
03:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 19
04:10
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 7
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/