Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 19 Февруари 2014 година

bTV

05:10
Кухнята на Звездев” /п./
05:40
Цветовете на любовта” /п./ сериал, еп. 251
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 92
14:30
Цветовете на любовта” - сериал, еп. 252, 253
15:30
Пепел от рози” - сериал, еп. 115
16:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал, еп. 28
21:00
“Изабел Кастилска” - сериал, еп. 9
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Двама мъже и половина” комедиен сериал, с. 9, еп. 13
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 13
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 6, еп. 2
02:00
“Преди обед” /п./
03:20
bTV Новините /п./
03:50
“Cool…T” /п./
04:40
Бон Апети” /п./ - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян

bTV Action

06:00
“Спайдърмен” /п./ - анимационен сериал
06:30
Невероятният Спайдърмен” /п./ - анимационен сериал
07:00
Невероятният Спайдърмен” анимационен сериал
08:30
“В.И.П”/п./ - сериал, с. 3, еп. 16
09:30
“Екстремни мечти” - сериал, еп. 13
10:00
Най-добрият нинджа” риалити шоу
10:30
Опасни улици” /п./ - сериал, с. 3, еп. 6
11:30
“Ренегат” /п./- сериал, с. 2, еп. 14
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Щитът”/п./ - сериал, с. 3, еп. 10
15:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 18
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 2, еп. 15
17:00
“Платина” - сериал, еп. 13
18:00
“В.И.П” - сериал, с. 3, еп. 17
19:00
“Опасни илици” - сериал, с. 3, еп. 7
20:00
“Щитът” - сериал, с. 3, еп. 11
21:00
Студио - УЕФА Шампионска Лига
21:45
УЕФА Шампионска Лига: Арсенал - Байерн Мюнхен
23:45
Студио - УЕФА Шампионска Лига
00:15
УЕФА Шампионска Лига: Милан - Атлетико Мадрид
02:00
“Избягай, ако можеш” - сериал, еп. 4

bTV Cinema

06:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 1, еп. 16
07:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 1, еп. 1
08:00
“Убийството” /п./ - сериал, с. 1, еп. 13
09:00
Трета смяна” /п./ - сериал, с. 1, еп. 5
10:00
“Австралия” /п./ - Драма, Романтичен, Приключенски, САЩ, 2008 г.
13:00
“Цялата истина” - сериал, еп. 3
14:00
“Никита” - сериал, с. 1, еп. 2, 3
16:00
Далас: Войната на семейство Юинг” /п./ - драма, САЩ, 1998 г., Режисьор: Майкъл Прийс, Актьори: Патрик Дъфи, Линда Грей, Лари Хагман, Мишел Джонсън и др.
18:00
“Никита: Отмъщението” сериал, с. 1, еп. 17
19:00
Трета смяна” - сериал, с. 1, еп. 6
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 5, еп. 6
21:00
Месец на Оскарите: “Опасни връзки” - драма, романтичен, САЩ, 1988 г.
23:30
Късно кино: “Вътрешен космос” - Комедия, Екшън, Приключенски, САЩ, 1987 г.
02:00
“Градска полиция” /п./ - сериал, с. 5, еп. 6
03:00
“Досиетата “X”” - сериал, с. 4, еп. 19, 20

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 10
06:00
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 8
06:35
Топ дизайнер - пети сезон, еп. 6
07:25
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 8
08:15
Джейми Оливър: Училище мечта - кулинарно предаване, еп. 5
09:10
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 19
09:35
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 20
10:00
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 1
10:30
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 2
11:00
Имало едно време - първи сезон, еп. 2
11:50
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 12
12:40
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 13
13:30
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 9
13:55
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 10
14:25
Топ дизайнер - пети сезон, еп. 7
15:20
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 9
16:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 15
16:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 16
17:15
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 21
17:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 22
18:10
Имало едно време - първи сезон, еп. 3
19:05
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 14
20:00
Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 1
20:55
Обвързани - шести сезон, еп. 1
21:20
Обвързани - шести сезон, еп. 2
21:50
Бивши - трети сезон, еп. 3
22:20
Бивши - трети сезон, еп. 4
22:45
Сексът и градът - шести сезон, еп. 17
23:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 18
23:45
Обвързани - шести сезон, еп. 1
00:10
Обвързани - шести сезон, еп. 2
00:35
Бивши - трети сезон, еп. 3
01:00
Бивши - трети сезон, еп. 4
01:25
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 16
02:15
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 9
02:40
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 10
03:00
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 9
03:45
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 16
04:30
Джейми Оливър: Училище мечта - кулинарно предаване, еп. 5

Kino Nova

05:10
Цветният воал” - романтика с уч. на Наоми Уотс, Сали Хоукинс, Лив Шрайбър, Едуард Нортън и др.
07:20
“Инспектор Луис” - сериал, сезон 1, /п/
09:50
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 4, /п/
10:50
Тайнствени афери” - сериал, сезон 3, /п/
11:50
“Инспектор Луис” - сериал, сезон 2
13:45
Два дни за убиване” - романтика с уч. на Пиер Ванек, Албер Дюпонтел, Мари-Жозе Кроз и др.
15:30
“Батман се завръща” - екшън фентъзи с уч. на Майкъл Кийтън, Дани Де Вито, Мишел Пфайфър, Кристофър Уокън и др., /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 4
19:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2
21:00
“Елизабет: Златният век” биографична драма с уч. на Том Холандър, Кейт Бланшет, Рис Айфънс, Саманта Мортън, Джефри Ръш, Клайв Оуен, Аби Корниш и др.
23:20
“От местопрестъплението” сериал, сезон 2, /п/
00:20
Два дни за убиване” - романтика с уч. на Пиер Ванек, Албер Дюпонтел, Мари-Жозе Кроз и др., /п/
02:00
Цветният воал” - романтика с уч. на Наоми Уотс, Сали Хоукинс, Лив Шрайбър, Едуард Нортън и др., /п/

БНТ 1

05:25
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
06:30
Линия Сочи
07:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
08:55
Ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /1 манш, мъже/
10:15
Денят отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:25
Ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /2 манш, мъже/
13:45
Ски бягане: Спринт /отборно, финали, мъже и жени/
14:45
Хокей на лед/четвъртфинал, мъже/
17:05
Дързост и красота тв филм /3305 епизод/
17:30
По света и у нас информационна емисия
18:00
Възпоменателен митинг по повод 141 години от гибелта на Апостола на Свободата пряко предаване от паметника на Васил Левски в София
18:35
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
19:20
В кадър: Седем педи над земята документален филм
19:50
Лека, нощ деца!: Случки с бърколини
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот тв шоу /8 епизод/
22:00
Днес на игрите с Евгения Раданова
22:30
По света и у нас информационна емисия
23:00
Хокей на лед/четвъртфинал, мъже/
01:00
Линия Сочи
01:30
Ретро следобед: Как ще ги стигнем… /п/
02:15
Умно село: Триптих за Александър Стефанов /п/
03:10
По света и у нас /п от 20:00/
04:05
Джаз фестивал Банско 2013: Концерт на Ехут Етун трио / Израел/ /п/

Диема

05:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - Суонси Сити - мач от английската Висша Лига, /п/
07:25
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 6, /п/
08:40
“Убийството” - сериал, сезон 1, /п/
09:55
“Пагубна страст” - трилър с уч. на Мартон Сокас, Ян Маккелън, Наташа Ричардстн, Хю Бонвил и др.
11:55
8 Прости правила” - сериал, сезон 2, /п/
12:25
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 6, /п/
13:25
“Морски патрул” - сериал, сезон 3, /п/
14:25
Синя кръв” - сериал, сезон 2, /п/
15:20
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 6
16:20
“Убийството” - сериал, сезон 1
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 6
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 3
20:00
Синя кръв” - сериал, сезон 2
21:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17
22:00
“Пазителят” - екшън-трилър с уч. на Стивън Сегал, Джесика Уилямс, Лус Рейнс, Лайзел Карстенс и др.
23:55
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17, /п/
01:00
“Горещи моменти” - еротика
03:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Суонси Сити - мач от английската Висша Лига, /п/

СКАТ

08:00
Ранни вести /на живо/
10:15
НОВИНИ - сутрешна емисия
10:30
Нашата храна - нашето лекарство” с водещ
11:30
Концерт на Цветанка Варимезова - 1ва част
12:30
НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
12:45
Коледа в с. Железница” - док. филм
13:00
НФА “Българе” - “Това е България”-
14:00
Китка родопска народна музика
14:15
Хайтов и сп.Родопи”- док . филм
14:45
Вечните песни на България
15:00
“От българско, по - българско” - с Г. Асенова /повторение
17:30
Новини - информационна емисия на ТВ “СКАТ”/на живо/
17:45
“Поздравителен концерт “Всички на мегдана”- на живо
19:30
Новини - централна информационна емисия на ТВ “СКАТ”
20:00
Паралакс” - публицистично предаване/ на живо /
21:00
Я изгрей, изгрей ясно слънце”- концерт-спектакъл с
23:00
Новини. Прогноза за времето /повторение/
23:30
Карай да върви, това е блус” - с водещ Васко Кръпката
01:00
Новини. Прогноза за времето/повторение/
01:30
“Тоска” - 2 ва част - класическа музика
02:00
Белите коминчета”- док. Филм
03:45
Нашата храна - нашето лекарство” с водещ
04:45
“Поздравителен концерт “Всички на мегдана” /повторение/
06:30
Новини /повторение/

ТВ 7

05:15
“Баркод”, потребителско информационно шоу /п/
05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 59
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 5, еп. 2; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
“Баркод”, потребителско информационно шоу
13:30
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 9; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
14:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 60
15:30
Новини
16:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 2, еп. 15; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 73
21:30
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма, Турция, 2012, сезон 1, еп. 30; В ролите: Кенан Имирзалъоулу, Бергюзар Коре и Мелике Ипек Ялова
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“До живот”, криминален сериал, САЩ, 2007, сезон 2, еп. 13; В ролите: Деймиън Луис, Адам Аркин, Брук Лангтън
00:00
Комисията Павлов”, ток шоу
00:30
“Смолвил: Супермен в началото”, сериал, драма, САЩ, 2008, сезон 10, еп. 21
01:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 21; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни
02:15
Новини
02:40
“Смолвил: Супермен в началото”, сериал, драма, САЩ, 2008, сезон 10, еп. 21
03:25
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 21
04:10
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 9
04:50
Комисията Павлов”, ток шоу /п/