Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 25 Февруари 2014 година

bTV

05:10
Кухнята на Звездев” /п./
05:40
Цветовете на любовта” /п./ сериал, еп. 258, 259
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Ангели пазители” - сериал, еп. 96
14:30
Цветовете на любовта” сериал, еп. 260
15:00
Цветовете на любовта” - сериал, с. 2, еп. 1
15:30
Пепел от рози” - сериал, еп. 119
16:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал, еп. 32
21:00
“Изабел Кастилска” - сериал, еп. 12
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
Двама мъже и половина” комедиен сериал, с. 9, еп. 17
00:00
Кости” - сериал, с. 6, еп. 17
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 6, еп. 6
02:00
“Преди обед” /п./
03:20
bTV Новините /п./
03:50
“Търси се” /п./
04:40
Бон Апети” /п./ - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян

bTV Action

06:00
Невероятният Спайдърмен” /п./ - анимационен сериал
07:00
Невероятният Спайдърмен” анимационен сериал
08:30
“В.И.П”/п./ - сериал, с. 3, еп. 20
09:30
“Екстремни мечти” /п./ - сериал, еп. 17
10:00
Най-добрият нинджа” риалити шоу
10:30
bTV Документите” /п./ документална поредица с продуценти Гена Трайкова и Венелин Петков
11:30
“Ренегат” /п./- сериал, с. 2, еп. 18
12:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
14:00
“Екстремни мечти” - сериал, еп. 18
14:30
Най-добрият нинджа” риалити шоу
15:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 21
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 2, еп. 19
17:00
“Платина” - сериал, с. 2, еп. 1
18:00
“В.И.П” - сериал, с. 3, еп. 21
18:45
Студио - УЕФА Шампионска Лига
19:00
УЕФА Шампионска Лига: Зенит Борусия Дортмунд
21:00
Студио - УЕФА Шампионска Лига
21:45
УЕФА Шампионска Лига: Олимпиакос - Манчестър Юнайтед
23:45
Студио - УЕФА Шампионска Лига
00:15
“Почивна спирка 2: Не поглеждай назад” - трилър, САЩ, 2008 г., Режисьор: Суон Папазян, Актьори: Даян Салинджър, Джеси Уърд, Ричард Тилмън, Джоли Монд
02:00
“Избягай, ако можеш” - сериал, еп. 8

bTV Cinema

06:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 1, еп. 20
07:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 1, еп. 8
08:00
“Никита” - сериал, с. 1, еп. 9
09:00
Трета смяна” /п./ - сериал, с. 1, еп. 9
10:00
Титаник” /п./ - драма, романтичен, САЩ, 1997 г., Режисьор: Джеймс Камерън, Актьори: Били Зейн, Леонардо Ди Каприо, Кейт Уинслет, Дейвид Уорнър, Кати Бейтс и др.
13:00
“Цялата истина” - сериал, еп. 7
14:00
“Никита” - сериал, с. 1, еп. 10, 11
16:00
“Тук на земята” /п./ - драма, романтичен, САЩ, 2000 г.
18:00
“Никита: Отмъщението” сериал, с. 1, еп. 21
19:00
Трета смяна” - сериал, с. 1, еп. 10
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 5, еп. 10
21:00
Месец на Оскарите: “Принцът на приливите” Драма,Романтичен, САЩ
23:30
Късно кино: “Перфектен план” - Трилър,Криминален, САЩ, 1999 г., Режисьор: Майк Баркър, Актьори: Рийз Уидърспун, Александро Нивола, Джош Бролин
01:30
“Градска полиция” /п./ - сериал, с. 5, еп. 10
02:30
“Досиетата “X”” - сериал, с. 5, еп. 7, 8

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 15
06:00
Как преобразих дома ти - втори сезон, еп. 8
06:35
Топ дизайнер - пети сезон, еп. 11
07:25
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 12
08:15
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 3
09:10
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 5
09:35
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 6
10:00
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 11
10:30
Сестри по неволя - втори сезон, еп. 12
11:00
Имало едно време - първи сезон, еп. 7
11:50
Братя и Сестри - трети сезон, еп. 17
12:40
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 18
13:30
Как преобразих дома ти - втори сезон, еп. 9
13:55
Как преобразих дома ти - втори сезон, еп. 10
14:25
Топ дизайнер - пети сезон, еп. 12
15:20
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 13
16:15
Агнешко - трети сезон, еп. 3-4
17:15
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 7-8
18:10
Имало едно време - първи сезон, еп. 8
19:05
Среща с Джордан - пети сезон, еп. 19
20:00
Анатомията на Грей - осми сезон, еп. 5
20:55
Обвързани - шести сезон, еп. 3
21:20
Обвързани - шести сезон, еп. 4
21:50
Бивши - трети сезон, еп. 5-6
22:45
Агнешко - трети сезон, еп. 5-6
23:40
Обвързани - шести сезон, еп. 3
00:05
Обвързани - шести сезон, еп. 4
00:35
Бивши - трети сезон, еп. 5-6
01:25
Перфектната булка - първи сезон, еп. 3
02:15
Как преобразих дома ти - втори сезон, еп. 9-10
03:00
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 13
03:45
Перфектната булка - първи сезон, еп. 3
04:30
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 3

Kino Nova

05:20
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Джонатан Рийс Майерс, Малкълм Макдауъл, Шарлот Рамплинг и др.
07:20
“Инспектор Луис” - сериал, сезон 3, /п/
09:50
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 4, /п/
10:50
Тайнствени афери” - сериал, сезон 3, /п/
11:50
“Инспектор Луис” - сериал, сезон 3
13:45
“Неочаквано приятелство” драма
15:30
Батман завинаги” - екшън фентъзи
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 4
19:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3
21:00
“Посейдон” - приключенски екшън с уч. на Джош Лукас, Кърт Ръсел, Ричард Драйфус, Джасинда Барет, Джими Бенет и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 3, /п/
00:00
“Неочаквано приятелство” драма
01:45
Без миг покой” - трилър с уч. на Джейми Форман, Клайв Оуен, Джонатан Рийс Майерс, Малкълм Макдауъл, Шарлот Рамплинг и др., /п/

БНТ 1

05:25
Малки истории /п/
05:35
Дързост и красота тв филм /3307 епизод/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Росен Цветков
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:15
Отблизо с Мария Магазинно предаване
11:00
По света и у нас информационна емисия
11:10
Отблизо с Мария
11:50
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Пътят към София тв филм /2 с./
14:05
Телепазарен прозорец
14:20
В кадър: 1000 промила глупост
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Робин Худ анимационен филм /8 епизод/
15:30
Пъстрото лице на Добруджа
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:40
Втори шанс тв филм /2 епизод/
17:25
Бързо, лесно, вкусно кулинарно шоу/п/
17:35
Дързост и красота тв филм /3308 епизод/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Милена Цветанска и Надежда Узунова
19:10
Великите българи: Кирил и Методий документален филм
19:40
Лека, нощ деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум Публицистично предаване с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
Открито с Валя Ахчиева
22:30
По света и у нас информационна емисия
23:00
Детективката тв филм /11 епизод/
00:00
Втори шанс тв филм /2 епизод/п/
00:45
По света и у нас /п от 20:00/
01:30
Референдум /п/
02:30
Сен Тропе тв филм /п/
03:25
Детективката тв филм /11 епизод/п/
04:25
Днес и утре /п/
04:55
Открито с Валя Ахчиева /п/

Диема

05:15
Футбол: Манчестър Сити - Кардиф Сити - мач от английската Висша Лига, /п/
07:30
“Зина - принцесата войн” сериал, сезон 6, /п/
08:45
“Убийството” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Зов за завръщане” - екшън- фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Шарън Стоун, Рони Кокс, Рейчъл Тикотин, Майкъл Айрънсайд и др., /п/
12:25
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 6, /п/
13:25
“Морски патрул” - сериал, сезон 3, /п/
14:25
Синя кръв” - сериал, сезон 2, /п/
15:20
“Зина - принцесата войн” сериал, сезон 6
16:20
“Убийството” - сериал, сезон 1
17:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 6
18:30
8 Прости правила” - сериал, сезон 2
19:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 3
20:00
Синя кръв” - сериал, сезон 2
21:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17
22:00
“Под обсада” - екшън-трилър с уч. на Стивън Сегал, Томи Лий Джоунс, Гари Бизи, Ерика Елениак, Колм Мийни, Ник Манкузо и др.
00:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17, /п/
01:00
“Горещи моменти” - еротика
03:30
Футбол: Манчестър Сити - Кардиф Сити - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:00
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 11
05:45
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 58
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Усещане за жена”, токшоу, с водещ Гергана Стоянова
11:30
Отчаяни съпруги”, комедия, САЩ, 2004, сезон 5, еп. 6; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Ева Лонгория
12:30
Новини
13:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 2, еп. 19; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
14:00
Любов и вендета”, сериал, драма, Италия, 2011, еп. 12; В ролите: Алесандро Прециози, Анна Вале
15:00
“Дневниците на Къртицата
15:30
Новини
16:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 63
17:00
“Нюзрум”, информационно предаване
18:30
“Добър вечер, България”, централен информационен блок
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
“КЪРТИЦАТА: Разтърсване”, сезон 2, риалити шоу
21:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 76
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“До живот”, криминален сериал, САЩ, 2007, сезон 2, еп. 16; В ролите: Деймиън Луис, Адам Аркин, Брук Лангтън
00:00
Истинска кръв”, сериал, драма, ужаси, фентъзи, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 2
01:00
“Свръхестествено”, сериал, драма, ужаси, фентъзи, САЩ, 2010, сезон 6, еп. 2; В ролите: Джаред Падалечки, Дженсън Аклес, Миша Колинс
02:00
Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 1, еп. 2
03:00
Новини
03:30
Истинска кръв”, сериал, драма, ужаси, фентъзи, САЩ, 2007, сезон 1, еп. 2
04:25
“Свръхестествено”, сериал, драма, ужаси, фентъзи, САЩ, 2010, сезон 6, еп. 2