Архив телевизионни програми

Начало » 2014 » Март » 31

Програма на телевизиите за 31 Март 2014 година

bTV

05:00
Комиците” /п./
06:00
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
Изборът на Лара” - сериал, с. 2, еп. 45
14:30
“Цветовете на любовта” - сериал, с. 2, еп. 44, 45
15:30
“Пепел от рози” - сериал, еп. 142
16:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
17:00
bTV Новините
17:30
Времето лети” - сериал, еп. 107
18:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал, еп. 55
21:30
България търси талант” кастинги
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 3, еп. 2
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 7, еп. 8
02:00
“Преди обед” /п./
04:00
bTV Новините /п./
04:30
НепознатиТЕ” /п./

bTV Action

06:00
Малките титани"/п./- анимационен сериал
07:00
“Супермен”- анимационен сериал
08:30
“В.И.П”/п./ сериал, с. 4, еп. 22
09:30
“Кости” /п./ - сериал, с.6, еп.14
10:30
“Дивата муха” /п./ - предаване за екстремни спортове, еп. 77, 78
11:30
“Праведен”- сериал, с.1, еп. 7
12:30
“Най-добрият нинджа” риалити шоу
13:00
" Добрите момчета”/п./ сериал, еп. 10
14:00
“Щитът”/п/- сериал. с.5, еп. 4
15:00
“Кости” - сериал, с.6, еп.15, 16
17:00
“Кралете на бягството” сериал, еп.13
18:00
“Пазителят на Мемфис” сериал, с. 2, еп. 2
19:00
“Праведен”- сериал, с. 1, еп. 8
20:00
Зона спорт"- спортно предаване
22:00
Италианска Серия А: ЛиворноИнтер
23:45
Италианска Серия А-студио
00:00
“Тихото езеро 2”- ужаси, САЩ, 2007, Режисьор: Дейвид Флорес, Актьори: Джон Шнайдър, Клорис Лийчман, Чад Колинс, Джо Холт, Иън Ред Кеслер, Сара Лафлер
02:00
" Добрите момчета”- сериал, еп.14

bTV Cinema

06:00
“Никита - Отмъщението” /п./сериал, с. 2, еп. 22
07:00
“Никита”/п./ - сериал, с. 3, еп. 12, 13
09:00
“Трета смяна” /п./- сериал, с. 2, еп. 11
10:00
“Розали и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с. 2, еп. 7
11:00
“Кръв” /п./ - Трилър,Драма, САЩ, 2002 г., Режисьор: Уилям А. Грахам, Актьори: Джеймс Каан, Джонатан Шаех, Елизабет Лаки
13:00
“Фамилията”/п./ - сериал, с.3 еп. 4
14:00
“Никита” - сериал, с. 3, еп. 14, 15
16:00
“Гробницата на дракона” /п./ Екшън, Приключенски, САЩ, 2013 г.
18:00
“Никита - Отмъщението” сериал, с. 2, еп. 23
19:00
“Трета смяна” - сериал, с.2, еп. 12
20:00
“Градска полиция” - сериал, с. 7, еп. 8
21:00
Киновечер: “Мадеа и програмата за защита на свидетели” Драма, Комедия, Криминален, САЩ, 2012 г., Режисьор: Тайлър Пери, Актьори: Тайлър Пери, Юджийн Леви, Денис Ричардс, Дорис Робъртс, Джон Амос, Том Арнолд и др.
23:00
Късно кино: “Основна мишена” Екшън, САЩ, 2000 г., Режисьор: Арман Мастрояни, Актьори: Дарил Хана, Дъг Савант, Бранди Ледфорд и др.
01:30
“Градска полиция” /п./ - сериал, с. 7, еп. 8

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 16
06:00
Любовна академия - втори сезон, еп. 4
06:45
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 6
07:35
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 7
08:25
Top Chef - първи сезон, еп. 6
09:20
Щастлив край - втори сезон, еп. 5
09:45
Щастлив край - втори сезон, еп. 6
10:10
Бивши - втори сезон, еп. 1
10:35
Бивши - втори сезон, еп. 2
11:00
Имало едно време - втори сезон, еп. 9
11:50
Братя и Сестри - четвърти сезон, еп. 17
12:40
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 4
13:35
Любовна академия - втори сезон, еп. 5
14:30
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 7
15:25
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 7
16:20
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 11
17:15
Отмъщението - трети сезон, еп. 7
18:10
Имало едно време - втори сезон, еп. 10
19:05
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 5
20:00
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 4
20:55
Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 9
21:50
Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 10
22:45
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 12
23:40
Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 9
00:30
Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 10
01:20
Затрупани - втори сезон, еп. 11
02:10
Любовна академия - втори сезон, еп. 5
03:00
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 7
03:45
Затрупани - втори сезон, еп. 11
04:30
Top Chef - първи сезон, еп. 6

Kino Nova

06:15
“Събитието” - сериал, сезон 1
07:15
“Хрониките на Спайдъруик” - приключенски с уч. на Фреди Хаймор, Мери-Луис Паркър, Сара Болджър, Ник Нолти, Дейвид Стратърн, Андрю МакКарти, Джоан Плоурайт и др., /п/
09:45
“Фирмата” - сериал, сезон 1, /п/
10:45
“Осмо чувство” - сериал, сезон 5, /п/
11:45
“Костюмари” - сериал, сезон 2, /п/
12:45
“Фирмата” - сериал, сезон 1
13:45
“Диамантът на Джеру” приключенски с уч. на Били Зейн, Парис Джеферсън, Кейт Карадайн и др., /п/
15:35
“40-годишният девственик” комедия с уч, на Стив Карел, Катрин Кийнър, Романи Малко, Сет Роугън и др., /п/
18:00
“Костюмари” - сериал, сезон 2
19:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1
21:00
“Кръстникът” - криминален с уч. на Ал Пачино, Джеймс Каан, Марлон Брандо, Стърлинг Хейдън, Джон Марли, Даян Кийтън, Робърт Дювал,Ричард Конте, Ричард Кастелано и др.
00:30
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 1, /п/
01:30
“Форсмажор” - романтика с уч, на Винс Вон, Ан Хечи, Джейда Пинкет Смит, Гари Купър, Вера Фармига, Хоакин Феникс, Дейвид Конрад и др.
03:45
“Събитието” - сериал, сезон 1, /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:15
Отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
По света и у нас информационна емисия
11:10
Отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:50
Малки истории
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Хайка за вълци тв филм /5 серия/
14:00
Телепазарен прозорец
14:20
Бразди /п/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Робин Худ анимационен филм /25 епизод/
15:30
Оперативна програма “Конкурентноспособност”
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:15
Новини на турски език
16:30
Малки истории /п/
16:40
Доктор Живаго 6-сериен тв филм /копродукция, 2002г./, 1 епизод, режисьор Джакомо Кампиоти, в ролите: Кийра Найтли, Бил Патърсън, Сам Нийл и др.
17:25
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:35
Дързост и красота тв филм /3329 епизод/
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещи Аделина Радева и Надежда Узунова
19:10
55 години от вашия живот Развлекателно шоу с водещи Анна Ангелова и Драго Драганов
19:40
Лека, нощ деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg: Рухването на Търновското царство
22:00
В кадър: Адио, София
22:30
По света и у нас информационна емисия
23:00
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /2 епизод/
23:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:00
Отблизо с Мария /п/
01:15
Денят започва с Култура /п/
02:10
Доктор Живаго тв филм /1 епизод/п/
02:50
По света и у нас /п от 20:00/
03:35
Днес и утре /п/
04:00
55 години от вашия живот /п/
04:30
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /2 епизод/п/

Диема

05:30
Футбол: Суонси Сити - Кардиф Сити - мач от английската Висша Лига, /п/
07:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1, /п/
08:50
Маями Вайс” - сериал, сезон 5, /п/
09:55
“Кралят на Скорпионите 2: Издигането на воина” приключенски екшън с уч. на Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куотърман, Том Ву, Андреас Вишневски и др.,/п/
12:00
“Смело напред” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Безсмъртен” - сериал, /п/
13:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 5 /п/
14:30
“Военни престъпления” сериал, сезон 6, /п/
15:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1
16:30
Маями Вайс” - сериал, сезон 5
17:30
“Безсмъртен” - сериал
18:30
“Смело напред” - сериал, сезон 1
19:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 5
20:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 6
21:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18
22:00
“Таен план” - трилър с уч. на Долф Лундгрен, Максим Рой, Тед Уитал и др.
23:55
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 18, /п/
00:55
“Горещи моменти” - еротика
03:00
“Национална лотария” /п/
04:00
Футбол: Суонси Сити - Кардиф Сити - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 82
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Катето Евро
11:30
На живо от базата на “Къртицата: Разтърсване”
12:30
Новини
13:00
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 4, еп. 10; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
14:00
“Лекар в планината”, сериал, драма, Германия, 2008, сезон 1, еп. 7
15:00
“Дневниците на Къртицата
15:30
Новини
16:00
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 83
17:00
“Дневен ред”, ток шоу с Мартин Карбовски и Костадин Филипов
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
“КЪРТИЦАТА: Разтърсване”, сезон 2, риалити шоу
21:30
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 89
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“Знакът на българина: Кървавият код”, сериал, политически трилър, България, 2014, еп. 4
00:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
01:00
“Ангели в Америка”, сериал, драма, фентъзи, САЩ, 2003, еп. 4; В ролите: Ал Пачино, Мерил Стрийп, Ема Томпсън
02:00
“Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 4; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни
02:40
Новини
03:05
“Знакът на българина: Кървавият код”, сериал, политически трилър, България, 2014, еп. 4 /п/
04:05
“Ангели в Америка”, сериал, драма, фентъзи, САЩ, 2003, еп. 4
04:55
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 4, еп. 10