Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 14 Април 2014 година

bTV

05:00
Комиците” /п./
06:00
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Изборът на Лара” - сериал, с. 2, еп. 55
14:30
“Цветовете на любовта” - сериал, с. 2, еп. 82, 83, 84, 85
16:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети” - сериал, еп. 117
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
България търси талант” полуфинален концерт
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 3, еп. 12
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 7, еп. 18
02:00
“Преди обед” /п./
04:00
“Цветовете на любовта”/п./ сериал, с. 2, еп. 82, 83, 84, 85

bTV Action

06:00
Малките титани"/п./- анимационен сериал
07:00
“Супермен”- анимационен сериал
08:30
Опасни улици"/п./- сериал, с. 3, еп. 1
09:30
“Кости” /п./ - сериал, с. 7, еп. 9
10:30
“Дивата муха” /п./ - предаване за екстремни спортове, еп. 81, 82
11:30
“Праведен”- сериал, с.2, еп. 4
12:30
“Най-добрият нинджа” - риалити шоу
13:00
" Добрите момчета”/п./ - сериал, еп. 20
14:00
“Щитът”/п/- сериал. с.6, еп. 1
15:00
“Кости” - сериал, с. 7, еп. 10, 11
17:00
“Агенти под прикритие” - сериал, еп. 10
18:00
Опасни улици” - сериал, с. 3, еп. 2
19:00
“Праведен”- сериал, с. 2, еп. 5
20:00
Зона спорт” - спортно предаване
22:00
Италианска Серия А
23:45
Италианска Серия А - студио
00:00
“Отис"Комедия,Криминален,Ужаси, САЩ, 2008, Режисьор: Тони Кранц, Актьори: Бостин Кристофър, Ашли Джонсън, Даниъл Стърн, Илеана Дъглас, Кевин Полак и др.
02:00
" Нокаут"- сериал, еп.4

bTV Cinema

06:00
Синове на анархията” /п./ сериал, с. 3, еп. 9
07:00
“Никита”/п./ - сериал, с. 4, еп. 10, 11
09:00
“Трета смяна” /п./- сериал, с. 2, еп. 21
10:30
“Добра година” /п./ Комедия,Драма, САЩ, 2006 г., Режисьор: Ридли Скот, Актьори: Фреди Хаймор, Аби Корниш, Албърт Фини, Ръсел Кроу, Том Холандър, Марион Котияр
13:00
“Фамилията”/п./ - сериал, с.3 еп. 6
14:00
“Никита” - сериал, с. 4, еп. 12, 13
16:00
Последният оцелял” /п./ Екшън,Драма,Криминален, САЩ, 1996 г., Режисьор: Уолтър Хил, Актьори: Брус Уилис, Деймън Уеанс, Челси Фийлд, Нобл Уилингам, Тейлър Негрон, Даниел Харис, Хали Бери, Брус Макгил
18:00
Синове на анархията” - сериал, с. 3, еп. 10
19:00
“Трета смяна” - сериал, с.2, еп. 22
20:00
“Незабравимо” - сериал, с. 1, еп. 5
21:00
Киновечер: “Правоимащите” - Трилър, САЩ, 2011 г., Режисьор: Аарън Уудли, Актьори: Рей Лиота, Дъстин Милиган, Кевин Зегерс, Виктор Гарбър, Лаура Вандервоорт и др.
23:00
Късно кино: “Обект на желание” - Романтична комедия, САЩ, 1998 г., Режисьор: Никълъс Хитнър, Актьори: Пол Ръд, Найджъл Хоторн, Алисън Джани, Дженифър Анистън, Алън Олда, Тим Дейли и др.
01:00
“Незабравимо”/п./ - сериал, с. 1, еп. 6
02:00
“Изкуплението на Грейс” - сериал, с. 3, еп. 18, 19

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - пети сезон, еп. 2
06:00
Любовна академия - първи сезон, еп. 3
06:45
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 6
07:35
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 9
08:25
На танци с мама - риалити, еп. 4
09:15
Жега в Кливланд - първи сезон, еп. 3
09:40
Жега в Кливланд - първи сезон, еп. 4
10:05
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 9
10:30
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 10
10:55
Имало едно време - втори сезон, еп. 19
11:45
Братя и Сестри - пети сезон, еп. 3
12:40
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 14
13:35
Любовна академия - първи сезон, еп. 4
14:30
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 7
15:25
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 9
16:20
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 21
17:15
Жега в Кливланд - първи сезон, еп. 5
17:40
Жега в Кливланд - първи сезон, еп. 6
18:10
Имало едно време - втори сезон, еп. 20
19:05
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 15
20:00
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 14
20:55
Имало едно време - трети сезон, еп. 2
21:50
Отмъщението - трети сезон, еп. 13
22:45
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 22
23:40
Имало едно време - трети сезон, еп. 2
00:30
Отмъщението - трети сезон, еп. 13
01:20
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 7
01:45
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 8
02:10
Любовна академия - първи сезон, еп. 4
03:00
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 9
03:45
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 7
04:10
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 8
04:30
На танци с мама - риалити, еп. 4

Kino Nova

06:30
“Екип “Алфа” - сериал, сезон 1
07:30
“Да изгубиш себе си” - трилър с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Тимъти Хътън, Шарън Стоун, Никълъс Елиа и др.
09:50
“Костюмари” - сериал, сезон 6, /п/
10:50
“Осмо чувство” - сериал, сезон 5, /п/
11:50
“Музата” - комедия с уч. на Шарън Стоун, Албърт Брукс, Анди Макдауъл, Джеф Бриджис, Сибил Шепърд и др., /п/
13:45
“Нека вали” - комедия с уч. на Жан-Пиер Бакри, Фредерик Пиеро, Агнес Жоуи и др.
15:45
“Дилъри на време” - екшънфантастика с уч, на Джъстин Тимбърлейк, Силиън Мърфи, Аманда Сийфрид и др., /п/
18:00
“Костюмари” - сериал, сезон 2
19:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 6
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 2
21:00
“Войната на Чарли Уилсън” комедия с уч. на Том Ханкс, Джулия Робъртс, Ейми Адамс, Брайън Маркинсън, Филип Сиймур Хофман и др.
23:10
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 2, /п/
00:10
“Нека вали” - комедия с уч. на Жан-Пиер Бакри, Фредерик Пиеро, Агнес Жоуи и др., /п/
02:10
“Екип “Алфа” - сериал, сезон 1, /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:15
Отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
По света и у нас информационна емисия
11:10
Отблизо с Мария
11:45
Малки истории
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Записки по българските въстания 13-сериен тв филм /България, 1976/, 1 серия, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Стоян Стоев, Радко Дишлиев, Антоний Генов, Васил Мирчовски, Илия Добрев и др.
14:10
Телепазарен прозорец
14:25
Бразди /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Робин Худ анимационен филм /34 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Животът на Леонардо да Винчи тв филм /2 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3339 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещ Димитър Цонев
19:10
55 години от вашия живот Развлекателно шоу с водещи Анна Ангелова и Драго Драганов
19:40
Лека, нощ деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg: 135г. от приемането на Търновската конституция
22:00
В кадър: 10 години в НАТО
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /7 епизод/
23:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:00
Отблизо с Мария /п/
01:15
Денят започва с Култура /п/
02:10
Животът на Леонардо да Винчи тв филм /2 епизод/п/
03:00
По света и у нас /п от 20:00/
03:55
55 години от вашия живот /п/
04:25
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /7 епизод/п/

Диема

05:40
Футбол: Манчестър Сити Стоук Сити - мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1, /п/
09:00
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
Пътят на Карлито: Издигането” - криминален екшън с уч. на Марио ван Пийбълс, Луис Гусман, Джей Ернандес, Пъф Деди, Шон Комс и др.,/п/
12:00
“Смело напред” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Полицейска академия” - сериал, /п/
13:30
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 1 /п/
14:30
“Военни престъпления” - сериал, сезон 7, /п/
15:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1
16:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 2
17:30
“Полицейска академия” - сериал
18:30
“Смело напред” - сериал, сезон 1
19:00
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 1
20:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 7
21:00
“Снайперисти” - сериал, сезон 1
22:00
“Диамантени кучета” - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Уилям Шрайвър, Нан Ю и др.
23:30
“Снайперисти” - сериал, сезон 1, /п/
00:30
“Горещи моменти” - еротика
02:40
“Национална лотария” /п/
04:00
Футбол: Манчестър Сити Стоук Сити - мач от английската Висша Лига, /п/

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
12:45
От упор” /повторение/
14:15
Паралакс” /повторение/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
20:00
Дискусионно студио” с водещ Велизар Енчев /на живо/
21:00
Зад фасадата” с водещ Силвия Трендафилова/на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето /повторение/
00:30
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
01:00
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
06:00
“С песен из Пирин”- док. филм
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/повторение/

ТВ 7

05:20
“Жега”, разследваща журналистика /п/
05:40
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 92
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Катето Евро
11:30
На живо от базата на “Къртицата: Разтърсване”
12:30
Новини
13:00
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 5, еп. 8; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
14:00
“Лекар в планината”, сериал, драма, Германия, 2008, сезон 2, еп. 9
15:00
“Дневниците на Къртицата
15:30
Новини
16:00
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 3, еп. 92
17:00
“Дневен ред”, ток шоу с Мартин Карбовски и Костадин Филипов
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
“КЪРТИЦАТА: Разтърсване”, сезон 2, риалити шоу
21:30
“Клиничен случай”, сериал, комедия, САЩ, 2005, еп. 1 и 2; В ролите: Тий Бърел, Пола Маршал, Стокард Чанинг
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“Знакът на българина: Кървавият код”, сериал, политически трилър, България, 2014, еп. 6; В ролите: Момчил Карамитев, Симеон Лютаков, Ирмена Чичикова, Мариус Донкин, Стоян Алексиев, Анна-Мария Гюзелева, Николай Урумов
00:00
“Пред банята”, спортно коментарно шоу
01:00
“Хранилище 13”, сериал, фантастика, САЩ, 2009, сезон 1, еп. 8; В ролите: Джоан Кели, Еди МакКлинтък, Женел Уилямс, Саймън Рейнолдс
02:00
“Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 14; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни
02:40
Новини
03:10
“Знакът на българина: Кървавият код”, сериал, политически трилър, България, 2014, еп. 4 /п/
04:10
“Хранилище 13”, сериал, фантастика, САЩ, 2009, сезон 1, еп. 8