Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Април 2014 година

bTV

06:00
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Изборът на Лара” - сериал, с. 2, еп. 56
14:30
“Цветовете на любовта” - сериал, с. 2, еп. 86, 87, 88, 89
16:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети” - сериал, еп. 118
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал, еп. 65
21:30
“Фамилията” - сериал, с. 3, еп. 7
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 3, еп. 13
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 7, еп. 19
02:00
“Преди обед” /п./
04:00
“Цветовете на любовта”/п./ сериал, с. 2, еп. 86, 87, 88, 8

bTV Action

06:00
“Супермен”/п./- анимационен сериал
07:00
“Супермен”- анимационен сериал, с. 3, еп. 1
07:30
“Супермен”- анимационен сериал, с. 3, еп. 2, 3
08:30
Опасни улици"/п./ - сериал, с. 3, еп. 2
09:30
“Кости” /п./ - сериал, с. 7, еп. 10, 11
11:30
“Праведен”/п./ - сериал, с.2, еп. 5
12:30
“Най-добрият нинджа” риалити шоу
13:00
“В тила на врага 2: Оста на злото”/п./- Екшън, САЩ, 2006 г.
15:00
“Кости” - сериал, с. 7, еп. 12, 13
17:00
“Агенти под прикритие”- сериал, еп. 11
18:00
Опасни улици"- сериал, с. 3, еп. 3
19:00
“Праведен”- сериал, с. 2, еп. 6
20:00
“Щитът”- сериал, с. 6, еп. 2
21:00
“Алкатраз”- сериал, еп.11
22:00
“Наказателят"Екшън,Криминален, САЩ, 2004, Режисьор: Джонатан Хенсли,Актьори: Томас Джейн, Джон Траволта, Ребека Ромийн-Стамос, Уил Патън, Рой Шайдър
00:30
“Алкатраз”/п./- сериал, еп.11
01:30
“Кости” /п./- сериал, с. 7, еп. 8
02:30
" Нокаут"- сериал, еп. 5

bTV Cinema

06:00
Синове на анархията” /п./ сериал, с. 3, еп. 10
07:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 4, еп. 12, 13
09:00
“Трета смяна” /п./ - сериал, с. 2, еп. 22
10:00
“90210” - сериал, с. 3, еп. 3
11:00
“Забранена зона” /п./ Трилър,Екшън,Военен, САЩ, 1988., Режисьор: Кристофър Кроу, Актьори: Уилям Дафо, Грегъри Хайнс, Фред Уорд, Аманда Пейс, Кей Тонг Лим и др.
13:00
“90210” - сериал, с. 3, еп. 4
14:00
“Никита” - сериал, с. 4, еп. 14, 15
16:00
“Правоимащите” /п./ - Трилър, САЩ, 2011 г., Режисьор: Аарън Уудли, Актьори: Рей Лиота, Дъстин Милиган, Кевин Зегерс, Виктор Гарбър, Лаура Вандервоорт и др.
18:00
Синове на анархията” - сериал, с. 3, еп. 11
19:00
“Фамилията”/п./ - сериал, с.3 еп. 7
20:00
“Незабравимо” - сериал, с. 1, еп. 6
21:00
Киновечер: “Странният случай с Бенджамин Бътън” - Фантастика, Драма, Романтичен, САЩ, 2008 г.
00:00
“Фамилията” /п./ - сериал, с.3, еп. 7
01:00
“Нощна стража” /п./ Трилър,Фантастика,Екшън, Русия, 2004 г.
03:00
“Незабравимо” /п./ - сериал, с. 1, еп. 6

Fox Life

05:15
Братя и Сестри - пети сезон, еп. 2
06:00
Любовна академия - първи сезон, еп. 4
06:45
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 7
07:35
Сватовница за милиони - първи сезон, еп. 2
08:25
На танци с мама - риалити, еп. 5
09:15
Жега в Кливланд - първи сезон, еп. 5-6
10:05
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 11
10:30
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 12
10:55
Имало едно време - втори сезон, еп. 20
11:45
Братя и Сестри - пети сезон, еп. 4
12:40
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 15
13:35
Любовна академия - първи сезон, еп. 5
14:30
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 8
15:25
Сватовница за милиони - първи сезон, еп. 3
16:20
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 22
17:15
Жега в Кливланд - първи сезон, еп. 7
17:40
Жега в Кливланд - първи сезон, еп. 8
18:10
Имало едно време - втори сезон, еп. 21
19:05
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 16
20:00
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 15
20:55
Обратно в играта - първи сезон, еп. 1
21:20
Обратно в играта - първи сезон, еп. 2
21:50
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 13
22:15
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 14
22:45
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 23
23:40
Обратно в играта - първи сезон, еп. 1
00:05
Обратно в играта - първи сезон, еп. 2
00:30
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 13
00:55
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 14
01:20
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 9-10
02:10
Любовна академия - първи сезон, еп. 5
03:00
Сватовница за милиони - първи сезон, еп. 3
03:45
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 9-10
04:30
На танци с мама - риалити, еп. 5

Kino Nova

06:30
“Екип “Алфа” - сериал, сезон 1
07:30
“В светлината на прожекторите” - екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Стейси Кийч, Ерин Грей, Бригита Дау и др.
09:50
“Костюмари” - сериал, сезон 6, /п/
10:50
“Осмо чувство” - сериал, сезон 6, /п/
11:50
“Завоят на реката” - уестърн с уч, на Рок Хъдсън, Джули Адамс, Артър Кенеди, Джеймс Стюарт и др,
13:40
“Романтичен филм” - комедия с уч, на Фред Уилърд, Дженифър Кулидж, Кармен Електра, Алисън Ханигън, Еди Грифин и др.
15:20
“Войната на Чарли Уилсън” комедия с уч. на Том Ханкс, Джулия Робъртс, Ейми Адамс, Брайън Маркинсън, Филип Сиймур Хофман и др.
17:30
“Имението Даунтън” - сериал, сезон 1
19:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 6
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 2
21:00
“Геймър” - екшън-трилър с уч. на Кира Седжуик, Амбър Валета, Майкъл Хол, Жерар Бътлър и др.
22:55
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 2, /п/
23:55
“Романтичен филм” - комедия с уч, на Фред Уилърд, Дженифър Кулидж, Кармен Електра, Алисън Ханигън, Еди Грифин и др., /п/
01:40
“Екип “Алфа” - сериал, сезон 1, /п/

БНТ 1

05:15
Малки истории /п/
05:25
Дързост и красота тв филм /3339 епизод/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:15
Отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
По света и у нас информационна емисия
11:10
Отблизо с Мария
11:45
Малки истории
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Записки по българските въстания тв филм /2 серия/
14:05
Телепазарен прозорец
14:20
В кадър: 10 години в НАТО /п/
14:50
Телепазарен прозорец
15:05
Робин Худ анимационен филм /35 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Животът на Леонардо да Винчи тв филм /3 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3340 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня Следобеден информационен блок с водещ Димитър Цонев
19:10
55 години от вашия живот Развлекателно шоу с водещи Анна Ангелова и Драго Драганов
19:40
Лека, нощ деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум Публицистично предаване с водещ Добрина Чешмеджиева
22:00
Открито с Валя Ахчиева
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /8 епизод/
23:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:00
Отблизо с Мария /п/
01:15
Денят започва с Култура /п/
02:10
Животът на Леонардо да Винчи тв филм /3 епизод/п/
03:00
По света и у нас /п от 20:00/
03:55
55 години от вашия живот /п/
04:25
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /8 епизод/п/

Диема

05:40
Футбол: Уест Бромич Албиън - Фулъм - мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1, /п/
09:00
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др.
12:00
“Смело напред” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Полицейска академия” сериал, /п/
13:30
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 1 /п/
14:30
“Военни престъпления” сериал, сезон 7, /п/
15:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1
16:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 2
17:30
“Полицейска академия” - сериал
18:30
“Смело напред” - сериал, сезон 1
19:00
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 1
20:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 7
21:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 1
21:30
Студио “Carlsberg Premium Football”, директно
21:45
Футбол: Арсенал - Уест Хям Юнайтед - мач от английската Висша Лига, директно
23:40
Студио “Carlsberg Premium Football”, директно
00:00
“Светът на Висшата Лига”
00:30
“Горещи моменти” - еротика
04:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Фулъм - мач от английската Висша Лига, /п/

СКАТ

07:00
Ранни вести /на живо/
13:15
Изгнаници клети” /повторение/
15:00
Зад фасадата” с водещ Силвия Трендафилова /повторение/
18:30
Здравословно” с Христо Деянов /на живо/
20:00
Дискусионно студио” с водещ Велизар Енчев /на живо/
22:00
Новини. Прогноза за времето / повторение /
00:00
Новини. Прогноза за времето. / повторение /
00:30
Дискусионно студио” / повторение /
02:00
Здравословно” с Христо Деянов /повторение/
06:15
Всички на мегдана” поздравителен концерт/ повторение/

ТВ 7

05:00
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 5, еп. 8
05:40
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Катето Евро
11:30
На живо от базата на “Къртицата: Разтърсване”
12:30
Новини
13:00
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 5, еп. 9; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
14:00
“Лекар в планината”, сериал, драма, Германия, 2008, сезон 2, еп. 10
15:00
“Дневниците на Къртицата
15:30
Новини
16:00
“Татенце”, сериал, комедия, драма, САЩ, 2012, еп. 1 и 2; В ролите: Челси Кейн, Тиa Моури, Жан-Люк Билоду
17:00
“Дневен ред”, ток шоу с Мартин Карбовски и Костадин Филипов
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
20:30
“КЪРТИЦАТА: Разтърсване”, сезон 2, риалити шоу
21:30
“Клиничен случай”, сериал, комедия, САЩ, 2005, еп. 3 и 4
22:30
Новини
22:55
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:00
“Рим”, сериал, историческа драма, САЩ, Великобритания, 2005, сезон 2, еп. 2
00:00
“Истинска кръв”, сериал, драма, ужаси, фентъзи, САЩ, 2007, сезон 3, еп. 7
01:00
“Хранилище 13”, сериал, фантастика, САЩ, 2009, сезон 1, еп. 9
02:00
“Западното крило”, сериал, драма, САЩ, 1999, сезон 2, еп. 15; В ролите: Мартин Шийн, Алисън Джейни
02:40
Новини
03:10
“Истинска кръв”, сериал, драма, ужаси, фентъзи, САЩ, 2007, сезон 3, еп. 7
04:10
“Хранилище 13”, сериал, фантастика, САЩ, 2009, сезон 1, еп. 9