Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Май 2014 година

bTV

06:00
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Генка Шикерова и Константин Караджов
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал
15:00
“Цветовете на любовта” - сериал
16:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал
21:30
България търси талант” полуфинал
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Никита: Отмъщението” сериал, еп. 19
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 8, еп. 19
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
Комиците” /п./- комедийно предаване
04:30
“Цветовете на любовта”/п./ сериал

bTV Action

06:00
“Батман” /п./ - анимационен сериал
07:00
“Батман” - анимационен сериал
08:30
“Екстремни мечти”- сериал, еп. 7, 8
09:30
“Жива мишена”/п./ - сериал,с. 2, еп. 1
10:30
Нокаут” /п./ - сериал, еп. 4
11:30
“Праведен” /п./ - сериал, с. 3, еп. 13
12:30
“Най-добрият нинджа” - риалити шоу
13:00
" Агенти под прикритие”/п./ сериал, еп. 13
14:00
“Щитът”/п./- сериал, с.7, еп.8
15:00
Нокаут” - сериал, еп. 5
16:00
“Жива мишена” - сериал, с.2, еп. 2
17:00
“Кралете на бягството” - сериал, еп. 2
18:00
Снайперисти” - сериал, с. 3, еп. 5
19:00
“Менталист:Крадецът на мисли” - сериал, с. 3, еп. 1
20:00
“Щитът” - сериал, с. 7, еп. 9
21:00
“Лонгмайър”- сериал, еп. 6
22:00
“Апокалипсис край Стоунхендж” - екшън, САЩ, 2010 г., Режисьор: Пол Зилър
00:00
Снайперисти”/п./- сериал, с. 3, еп. 5
01:00
“Лонгмайър”/п./- сериал, еп. 6

bTV Cinema

06:00
“Престъпления от класа”/п./ сериал, с. 3, еп. 6
07:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 4, еп. 7, 8
09:00
“Трета смяна”- сериал, с. 3, еп. 22
10:00
“Тера нова”/п./ - сериал, еп. 3
11:00
“Жената на астронавта”/п./ драма, САЩ, 1999 г.; Режисьор: Ранд Равич; Актьори: Джони Деп, Чарлийз Терон, Клеа Дювал, Джо Мортън, Дона Мърфи, Ник Касаветес
13:00
“Тера нова”- сериал, еп. 4
14:00
Досиетата Х"- сериал, с. 4, еп. 9
15:00
“Фамилията”/п./ - сериал, с. 3, еп. 11
16:00
Далас: Войната на семейство Юинг”- драма, екшън, САЩ, 1998 г.; Режисьор: Майкъл Прийс; Актьори: Патрик Дъфи, Линда Грей, Лари Хагман, Мишел Джонсън и др.
19:00
“Трета смяна”- сериал, с. 3, еп. 23
20:00
“Убийството”- сериал, с. 1, еп. 1
21:00
Киновечер: “Офис треска”- комедия, САЩ, 1999 г.; Режисьор: Майк Джъдж; Актьори: Рон Ливингстън, Аджай Найду, Дейвид Хърман, Дженифър Анистън, Стивън Рут и др.
23:00
Късно кино: “Отис”- ужаси, САЩ, 2008 г.; Режисьор: Тони Кранц; Актьори: Бостин Кристофър, Ашли Джонсън, Даниъл Стърн, Илеана Дъглас, Кевин Полак и др.
01:00
“Убийството”/п./ - сериал, с. 1, еп. 6
02:00
“Изкуплението на Грейс”- сериал, с. 3, еп. 7, 8

Fox Life

05:15
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 18
05:35
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 19
06:00
Женени в чужбина - първи сезон, еп. 5
06:45
Търси се мъж - първи сезон, еп. 5
07:35
Домакините от Ориндж Каунти първи сезон, еп. 5
08:25
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 5
09:15
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 17
09:40
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 18
10:05
Обвързани - шести сезон, еп. 6
10:30
Обвързани - шести сезон, еп. 7
10:55
Скандал - трети сезон, еп. 15
11:45
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 11
12:40
Скрити доказателства - втори сезон, еп. 8
13:35
Измяна - първи сезон, еп. 12
14:30
Търси се мъж - първи сезон, еп. 6
15:25
Домакините от Ориндж Каунти първи сезон, еп. 6
16:20
Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 8
17:15
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 19
17:40
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 20
18:10
Обвързани - шести сезон, еп. 6
18:35
Обвързани - шести сезон, еп. 7
19:05
Частна практика - четвърти сезон, еп. 9
20:00
Измяна - първи сезон, еп. 13
20:55
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 7
21:50
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 8
22:45
Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 9
23:40
Обвързани - шести сезон, еп. 8
00:05
Обвързани - шести сезон, еп. 9
00:30
Сексът и градът - първи сезон, еп. 7
00:55
Сексът и градът - първи сезон, еп. 8
01:20
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 20
01:45
Семейните бижута на Демона трети сезон, еп. 21
02:10
Женени в чужбина - първи сезон, еп. 6
03:00
Домакините от Ориндж Каунти първи сезон, еп. 6
03:45
Търси се мъж - първи сезон, еп. 6
04:30
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 5

Kino Nova

06:15
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 3
07:15
“Гаджето на майка ми” романтична комедия с уч. на Джон Ловиц, Пол Руд, Мишел Пфайфър, Стейси Даш и др., /п/
09:40
“Имението Даунтън” - сериал, сезон 2, /п/
10:45
“Миг на гениалност” - биографичен с уч. на Грег Киниър, Бил Лейк, Дърмът Мълрони, Лорън Греъм и др., /п/
13:15
“Мач пойнт” - трилър с уч. на Джонатан Рийс Майерс, Емили Мортимър, Браян Кокс, Скарлет Йохансон и др.
15:45
“Защитна стена” - екшън-трилър с уч. на Харисън Форд, Пол Бетани, Вирджиния Медсън, Мери Лин Рейскъб, Робърт Патрик, Алън Аркин и др., /п/.
17:55
“Имението Даунтън” - сериал, сезон 3
19:00
Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 5, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3
21:00
“Относно Хенри” - драма с уч. на Харисън Форд, Анет Бенинг, Джон Легуизамо, Джеймс Ребхорн, Бил Нън и др.
23:15
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 3, /п/
00:15
“Красиви създания” - трилър/ комедия с уч. на Рейчъл Уайз, Сюзън Линч, Иън Глен и др.
02:00
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 3, /п/

БНТ 1

05:10
Голямото четене: “Време разделно” документална поредица/п/
05:40
Малки истории /п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок
08:05
Евроизбори 2014: Предизборни клипове
08:10
Денят започва Информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:15
Отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
По света и у нас информационна емисия
11:10
Отблизо с Мария
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Евроизбори 2014: Предизборни клипове
12:35
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:05
Жребият тв филм /7, последна серия/
14:00
Телепазарен прозорец
14:20
Приказки за физиката

Диема

05:40
Футбол: Кардиф Сити - Ливърпул - мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
" Херкулес” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Формула на унищожението” - екшън-фантастика с уч. на Марина Сиртис, Люк Гос, Колин Салмън и др., /п/
12:00
“Готини татковци” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Полицейска академия” сериал, /п/
13:30
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 2 /п/
14:30
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2, /п/
15:30
Херкулес” - сериал, сезон 4
16:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 3
17:30
“Полицейска академия” - сериал
18:30
“На гости на третата планета” сериал, сезон 1
19:00
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 2
20:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2
21:00
Снайперисти” - сериал, сезон 1
22:00
“Завръщане в бъдещето III” - екшън-комедия с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Мери Стийнбъргън, Леа Томпсън, Томас Ф. Уилсън и др.
00:25
Снайперисти” - сериал, сезон 1, /п/
01:25
“Горещи моменти” - еротика
03:50
Футбол: Кардиф Сити - Ливърпул - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:00
“Федерални свидетели”, сериал, криминален, САЩ, 2008, сезон 1, еп. 2
05:40
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Катето Евро
11:30
На живо от базата на “Къртицата: Разтърсване”
12:30
Новини
13:00
“Федерални свидетели”, сериал, криминален, САЩ, 2008, сезон 1, еп. 3; В ролите: Мери Макормък, Фред Уелер, Никол Хитз
14:00
“Лекар в планината”, сериал, драма, Германия, 2008, сезон 3, еп. 15
15:00
“Дневниците на Къртицата
15:30
Новини
16:00
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 16; В ролите: Йозге Йозпиринджи, Сечкин Йоздемир, Баръш Фалай, Несрин Джавадзаде
17:00
“Дневен ред”, ток шоу с Мартин Карбовски и Костадин Филипов
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:00
Студио футбол
19:15
Купа на България по футбол: ФИНАЛ
21:10
Студио футбол - Награждаване
21:40
“КЪРТИЦАТА: Разтърсване”, сезон 2, риалити шоу
22:40
Новини
23:05
Club News: Десертът, лайфстайл предаване
23:10
“Военни престъпления Лос Анджелис”, сериал, екшън, криминален, Великобритания, 2009, сезон 3, еп. 9; В ролите: Барет Фуа, Адам Джамал Крейг, Ел Ел Куул Джей, Даниел Ру
00:10
“Истинска кръв”, сериал, драма, ужаси, фентъзи, САЩ, 2007, сезон 4, еп. 12
01:10
Бойна звезда: Галактика", сериал, фентъзи, САЩ, Великобритания, 2004, еп. 4; В ролите: Едуард Джеймс Олмос, Мери Макдонъл, Кейти Закхоф
02:00
“Най-великите световни илюзионисти”, документална поредица
02:40
Новини
03:10
“Момичето с червеният шал"сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 16
03:50
Бойна звезда: Галактика", сериал, фентъзи, САЩ, Великобритания, 2004, еп. 4
04:35
“Дневниците на Къртицата"/п/