Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 05 Юни 2014 година

bTV

06:00
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал
15:00
“Цветовете на любовта” - сериал
16:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север Юг” - сериал
21:30
“Една любовна история” - сериал, еп. 5
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 2, еп. 12
01:00
“Безсрамници” - сериал, с. 2, еп. 1
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
Комиците” /п./- комедийно предаване
04:30
“Цветовете на любовта”/п./ - сериал

bTV Action

06:00
Лигата на справедливостта” - анимационен сериал
08:00
Опасни улици”- сериал, с.3, еп. 4
09:00
“Агенти под прикритие”/п./ - сериал, еп. 3
10:00
“Джон Доу” /п./ - сериал, еп. 3
11:00
“Експериментът”/п./- сериал, с.3, еп. 6
12:00
“Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 3, еп. 15
13:00
“Точен изстрел”/п./- Екшън, САЩ, 1989г., Режисьор: Джон Франкенхаймер, Актьори: Дон Джонсън, Пенелопе Ан Милър, Уилям Форсайт и др.
15:00
Опасни улици”/п./ - сериал, с.3, еп. 4
16:00
“Джон Доу” - сериал, еп. 4
17:00
“Агенти под прикритие” - сериал, еп. 4
18:00
“Снайперисти” - сериал, с. 4, еп. 7
19:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 3, еп. 16
20:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп. 7
21:00
“Под наблюдение “- сериал, еп. 9
22:00
“Предсказание за края на света” - Фантастика, САЩ, 2011г., Режисьор: Джейсън Буркю, Актьори: А. Дж. Бъкли, Джуел Стейт, Алън Дейл, Брус Рамзи и др.
00:00
“Снайперисти”/п./- сериал, с. 4, еп. 7
01:00
“Под наблюдение”/п./- сериал, еп. 9
02:00
“Добрите момчета” - сериал, еп.16

bTV Cinema

06:00
“Спасете ме” /п./ - сериал, с. 1, еп. 5
07:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с. 5, еп. 13, 14
09:00
“Трета смяна” - сериал, с. 4, еп.11
10:00
“Престъпления от класа” /п./ - сериал, с.2, еп. 5
11:00
“Да служиш и да пазиш” (част 1) /п./- Драма, САЩ, 1999г., Режисьор: Жан Де Сегонзак
13:00
“Престъпления от класа”” - сериал, с.2, еп. 6
14:00
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 15, 16
16:00
“Да служиш и пазиш” (част 2)- Драма, САЩ, 1999г., Режисьор: Жан Де Сегонзак, Актьори: Крейг Нелсън, Ричард Крена, Джон Корбет, Джоана Касиди, Джейм Франко
18:00
“Спасете ме”- сериал, с. 1, еп. 6
19:00
“Трета смяна” - сериал, с. 4, еп. 15
20:00
“Убийството” - сериал, с. 2, еп. 8
21:00
Киновечер: “Големият заговор” - Комедия, САЩ, 2004г., Режисьор: Джордж Армитаж, Актьори: Оуен Уилсън, Морган Фрийман, Гари Синийз, Сара Фостър, Уили Нелсън, Вини Джоунс, Чарли Шийн, Хари Дийн Стентън
23:00
Късно кино: “Най-дългият годеж”- Драма, Франция/ САЩ, 2004г., Режисьор: ЖанПиер Жоне, Актьори: Одри Тоту, Гаспар Юлиел, Жан-Пиер Бекер, Доминик Бетенфелд. Джоди Фостър
01:30
“Убийството” /п./ - сериал, с. 2, еп. 8
02:30
Досиетата Х”- сериал, с.4, еп.4

Fox Life

05:15
Семейните бижута на Демона - четвърти сезон, еп. 18
05:35
Семейните бижута на Демона - четвърти сезон, еп. 19
06:00
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 2
06:45
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 5
07:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 6
07:35
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 3
08:25
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 20
09:15
Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 23
09:40
Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 24
10:05
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 4
10:30
Обратно в играта - първи сезон, еп. 5
10:55
Скандал - трети сезон, еп. 17
11:45
Скандал - трети сезон, еп. 18
12:35
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 13
13:25
Отмъщението - първи сезон, еп. 14
14:20
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 7
14:45
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 8
15:15
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 4
16:10
Сексът и градът - трети сезон, еп. 5
16:40
Сексът и градът - трети сезон, еп. 6
17:15
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 1
17:40
Сестри по неволя - трети сезон, еп. 1
18:10
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 4
18:35
Обратно в играта - първи сезон, еп. 5
19:05
Частна практика - шести сезон, еп. 2
20:00
Отмъщението - първи сезон, еп. 15
20:55
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 13
21:50
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 14
22:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 14
23:40
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 5
00:05
Обратно в играта - първи сезон, еп. 6
00:30
Сексът и градът - трети сезон, еп. 5
01:00
Сексът и градът - трети сезон, еп. 6
01:30
Семейните бижута на Демона - четвърти сезон, еп. 20
01:55
Семейните бижута на Демона - четвърти сезон, еп. 21
02:15
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 3
03:00
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 4
03:45
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 7
04:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 8
04:30
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 20

Kino Nova

06:40
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 3
07:40
Истината за любовта” - романтична комедия с уч. на Дженифър Лав Хюит, Дъгрей Скот, Саймън Уеб, Бранка Катиц, Джими Мистри и др.
10:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 6, /п/
11:00
“Будни цяла нощ” - сериал, 2 епизода, /п/
12:00
“Емпайър рекърдс” - комедия с уч. на Рене Зелуегър, Антъни Лапалия, Деби Мазар, Итън Ембри, Лив Тайлър и др., /п/ 13.50 “Година на кучето” - комедия с уч. на Моли Шанън, Лора Дърн, Реджина Кинг, Питър Сарсгард, Джон Си. Райли и др.
15:50
“Ченгето от Бевърли Хилс 3” - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Джон Тени, Бронсън Пинчът, Джъдж Рейнхолд и др., /п/.
18:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 6
19:00
“Будни цяла нощ” - сериал, сезон 2, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението “ - сериал, сезон 10
21:00
“Двойно убийство” - трилър с уч. на Томи Лий Джоунс, Брус Грийнууд, Джон Макларън, Анабет Гиш, Майкъл Гастон, Ашли Джъд, Бренън Елиът и др.
23:10
“От местопрестъплението “ - сериал, сезон 10, /п/
00:10
“Убиецът от Йоркшир: 1980” - трилър с уч. на Ейдриън Уорън Кларки, Пади Консидине, Джеймс Фокс, Дейвид Мориси и др.
02:10
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 3, /п/

БНТ 1

05:15
Малки истории /п/
05:25
Дързост и красота тв филм /3366е пизод/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:15
Отблизо с Мария Магазинно предаване с водещ Мария Андонова
11:00
По света и у нас информационна емисия
11:10
Отблизо с Мария
11:45
Малки истории
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Църква за вълци тв филм /2 част/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Приказки за физиката
14:45
Телепазарен прозорец
15:05
Саладин анимационен филм /16 епизод/
15:35
Телепазарен прозорец
15:50
Частен случай
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Любов за Лидия тв филм /8 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3368 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев
19:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:45
Лека нощ, деца!: Оскар и неговият балон
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
20:55
Шерлок Холмс - златните години: Инцидент край водопада Виктория двусериен игрален филм /копродукция, 1991г./, 1 част, режисьор Бил Коркоран, в ролите: Кристофър Лий, Патрик Макний, Джени Сийгроув и др.
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Момчетата от “Медисън авеню” 2 тв филм /13, последен епизод/
23:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:00
Мотоспорт екстра
00:30
Отблизо с Мария /п/
01:45
Денят започва с Култура /п/
02:40
Любов за Лидия тв филм /8 епизод/п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00/
04:20
Днес и утре /п/
04:35
Момчетата от “Медисън авеню” 2 тв филм /13, последен епизод/п/

Диема

05:40
Футбол: Манчестър Юнайтед - Астън Вила - мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Херкулес” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Марадона” - спортен с уч. на Диего Армандо Марадона, Лайънъл Меси, Чиро Ферара, Ману Чао, Емир Костурица и др.
12:00
“На гости на третата планета” - сериал, сезон 1, /п/
12:30
“Гарванът” - сериал, /п/
13:30
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 2 /п/
14:30
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2, /п/
15:30
Херкулес” - сериал, сезон 4
16:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 3
17:30
“Гарванът” - сериал
18:30
“На гости на третата планета” - сериал, сезон 1
19:00
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 2
20:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 2
21:00
Смъртоносна битка” - сериал
22:00
“Електра” - екшън с уч. на Дженифър Гарнър, Горан Вишнич, Уил Юн Лий, Кари-Хироюки Тагава, Терънс Стамп, Хиро Кангава и др. 23.55 “Смъртоносна битка” - сериал, /п/
00:55
“Горещи моменти” - еротика
04:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Астън Вила - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:00
“Федерални свидетели”, сериал, криминален, САЩ, 2008, сезон 2, еп. 4
05:40
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Катето Евро
11:30
“Кичозна къща”, риалити шоу
12:00
“Уютно”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
“Федерални свидетели”, сериал, криминален, САЩ, 2008, сезон 2, еп. 5; В ролите: Мери Макормък, Фред Уелер, Никол Хитз
14:00
“Лекар в планината”, сериал, драма, Германия, 2008, сезон 4, еп. 14
15:00
“Семейство за ремонт”, сериал, комедия, САЩ, 2013, еп. 1
15:30
Новини
16:00
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 31; В ролите: Йозге Йозпиринджи, Сечкин Йоздемир, Баръш Фалай, Несрин Джавадзаде
17:00
“Дневен ред”, ток шоу с Мартин Карбовски и Костадин Филипов
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
“Черната роза”, сериал, романтична драма, Турция, 2013, сезон 1, еп. 3; В ролите: Йозджан Дениз, Едже Услу, Месут Акуста
20:30
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал
21:30
“Скрити доказателства”, криминален сериал, САЩ, 2011, сезон 2, еп. 1; В ролите: Дана Дилейни, Джефри Арънд, Никълъс Бишъп
22:30
Новини
23:00
“Военни престъпления Лос Анджелис”, сериал, екшън, криминален, САЩ, 2009, сезон 3, еп. 21; В ролите: Барет Фуа, Адам Джамал Крейг, Ел Ел Куул Джей, Даниел Руа
00:00
“Чарли Джейд”, сериал, фентъзи, драма, мистерия, Южна Африка, Канада, 2005, еп. 14; В ролите: Джефри Пиърс, Майкъл Филипович
01:00
Бойна звезда: Галактика”, сериал, фентъзи, САЩ, Великобритания, 2004, сезон 2, еп. 2; В ролите: Едуард Джеймс Олмос, Мери Макдонъл, Кейти Закхоф
02:00
“Супер смешно”, документална поредица
02:40
Новини
03:10
“Момичето с червеният шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 31
03:55
Бойна звезда: Галактика”, сериал, фентъзи, САЩ, Великобритания, 2004, сезон 2, еп. 2
04:40
“Кичозна къща”, риалити шоу