Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 20 Юни 2014 година

bTV

06:00
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Деси и Сашо
11:30
Бон Апети” - кулинарно предаване с водещи Лора и Стоян
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал
15:00
“Цветовете на любовта” - сериал
16:30
Кухнята на Звездев” - кулинарно шоу с Иван Звездев
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Една любовна история” - сериал
21:30
Комиците” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Никита: Отмъщението” сериал, с. 2, еп. 23
01:00
“Безсрамници” - сериал, с. 2, еп. 12
02:00
“Преди обед” /п./
03:40
bTV Новините
04:00
“Цветовете на любовта”/п./ - сериал

bTV Action

06:00
Лигата на справедливостта"/п./ - анимационен сериал
06:30
Малките титани"/п./- анимационен сериал
06:45
Малките титани"- анимационен сериал
08:00
“Дивата муха” - предаване за екстремни спортове
09:00
Нокаут"/п./ - сериал,еп. 1
10:00
“Джон Доу” /п./ - сериал, еп. 14
11:00
“Експериментът”/п./- сериал, с.3, еп.16
12:00
“Менталист: Крадецът на мисли”/п./- сериал, с.4, еп. 2
13:00
“Космическа катастрофа”/п./Фантастика, САЩ, 2011г., Режисьор: Пол Зилер, Актьори: Кирк Асеведо, Даян Фар и др.
15:00
“Кости”/п./- сериал, с.5, еп. 10
16:00
“Джон Доу” - сериал, еп. 15
17:00
Нокаут” - сериал, еп. 2
18:00
Снайперисти” - сериал, с. 4, еп. 18
19:00
“Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с.4, еп. 3
20:00
“Експериментът” - сериал, с. 3, еп.17
21:00
“Под наблюдение”- сериал, еп. 18
22:00
“Лудия Макс 2”- Екшън, САЩ, 1983г., Режисьор: Джоржд Милър, Актьори: Мел Гибсън, Майкъл Престън
00:00
“Под наблюдение”/п./- сериал, еп. 18
01:00
Снайперисти”/п./- сериал, с. 4, еп. 18

bTV Cinema

06:00
“Убийството " /п./ - сериал, с.1, еп. 2
07:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 3
09:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с. 6, еп. 14, 15
10:00
“Престъпления от класа”/п./ сериал, с.2, еп. 16
11:00
“Огнена стихия”/п./- Екшън, трилър, САЩ, 1998 г., Режисьор: Дийн Симлър, Актьори: Уилям Форсайт, Скот Глен, Хови Лонг, Сюзи Еймис, Бари Пейпър
13:00
“Престъпления от класа” сериал, с.3, еп. 1
13:45
Досиетата Х"- сериал, с. 6, еп. 6, 7
16:00
Наполеон и Жозефин"(част 3)- Исторически, драма, САЩ, 1987 г., Актьори: Арманд Асанте, Антъни Пъркинс, Жаклин Бисет
18:00
“Дневниците на вампира “/п./ сериал, с.3, еп. 4
19:00
“Дневниците на вампира " сериал, с.3, еп. 5
20:00
“Революция Z”- сериал, с.1, еп.5
21:00
“Странният случай на Бенджамин Бътън”- Фантастика, Драма, Романтичен, САЩ, 2008г., Режисьор: Дейвид Финчър, Актьори: Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Джейсън Флеминг, Елиас Котеас, Джаред Харис и др.
00:15
“Революция Z”/п./- сериал, с.1, еп.5
01:15
“Краят на света”- Комедия, фантастичен, САЩ, 2013г., Режисьор: Еван Голдбърг, Сет Роугън, Актьори: Джеймс Франко, Джона Хил, Сет Роугън и др.
03:15
Досиетата Х” - сериал, с. 4, еп. 18

Fox Life

05:15
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 15
05:35
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 16
06:00
Top Chef - първи сезон, еп. 4
06:45
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 27
07:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 28
07:35
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 14
08:25
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 3
09:15
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 11
09:40
Сестри по неволя - трети сезон, еп. 11
10:05
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 15
10:30
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 3
10:55
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 17
11:45
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 18
12:35
Скандал - първи сезон, еп. 2
13:25
Отмъщението - втори сезон, еп. 3
14:20
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 29
14:45
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 30
15:15
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 15
16:10
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 9
16:40
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 10
17:15
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 12
17:40
Сестри по неволя - трети сезон, еп. 12
18:10
Мелиса и Джоуи - втори сезон, еп. 15
18:35
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 3
19:05
Частна практика - шести сезон, еп. 13
20:00
Отмъщението - втори сезон, еп. 4
20:55
План Б - игрален филм
22:45
Скандал - първи сезон, еп. 3
23:40
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 1
00:05
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 4
00:30
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 9
01:00
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 10
01:30
Звездни истории с духове първи сезон, еп. 1
02:15
Top Chef - първи сезон, еп. 5
03:00
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 15
03:45
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 29
04:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 30
04:30
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 3

Kino Nova

06:15
“Правителството” - сериал, сезон 1
07:30
Истината за любовта” романтична комедия с уч. на Дженифър Лав Хюит, Дъгрей Скот, Саймън Уеб, Бранка Катиц, Джими Мистри и др.
09:55
“Разобличаване” - сериал, сезон 6, /п/
10:55
Клюкарката” - сериал, сезон 5, /п/
11:55
“Едно за из път” - драма с уч. на Франсоа Клузе, Мелани Тиери, Ан Консини и др., /п/
14:10
“Диамантът на Джеру " приключенски с уч. на Били Зейн, Парис Джеферсън, Кейт Карадайн и др., /п/
16:00
“Зевс и Роксан” - приключенска комедия с уч. на Джони Катлийн Куинлан, Даун МакМилън, Арнолд Вослу, Стив Гутенберг и др.
18:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 6
19:00
Клюкарката” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението " сериал, сезон 10
21:00
“Присъда за продан” - трилър с уч. на Джон Кюсак, Джийн Хекман, Дъстин Хофман, Рейчъл Уайз, Брус Дейвисън, Брус Макгил, Джеръми Пивън и др.
23:35
“От местопрестъплението " сериал, сезон 10, /п/
00:35
“Сливър " - трилър с уч. на Шарън Стоун, Уилям Болдуин, Том Беринджър, Поли Уокър, Колин Кемп, Нина Фох и др., /п/
02:45
“Правителството” - сериал, сезон 1, /п/

БНТ 1

05:30
Дързост и красота тв филм /3378 епизод/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок
06:30
СП по футбол: Обзор на деня /п/
06:50
Денят започва Информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:15
Зелената линейка /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Днес на Мондиала - 2014
14:45
Саладин анимационен филм /25 и 26, последен епизод/
15:40
Европа на фокус
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Международен конкурс за камерно пеене “Панчо Владигеров” - Шумен 2014
17:30
Дързост и красота тв филм /3379 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:15
СП по футбол: Всички в един ритъм студио
19:00
Италия - Коста Рика, среща от Световното първенство по футбол - Бразилия 2014 пряко предаване от Ресифе
21:00
По света и у нас информационна
21:30
СП по футбол: Всички в един ритъм студио
22:00
Швейцария - Франция, среща от Световното първенство по футбол - Бразилия 2014 пряко предаване от Салвадор
00:00
По света и у нас информационна емисия
00:10
СП по футбол: Всички в един ритъм студио
01:00
Хондурас - Еквадор, среща от Световното първенство по футбол - Бразилия 2014 пряко предаване от Куритиба
03:00
СП по футбол: Всички в един ритъм студио
03:15
СП по футбол: Обзор на деня
03:35
Швейцария - Франция, среща от Световното първенство по футбол - Бразилия 2014 /п/

Диема

05:25
Футбол: Уест Бромич Албиън - Тотнъм Хотспър - мач от английската Висша Лига, /п/
07:35
" Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/
08:50
“Екип “Алфа” - сериал, сезон 1, /п/
09:50
“Призрака и Мрака” - приключенски с уч. на Майкъл Дъглас, Вал Килмър, Том Уилкинсън, Емили Мортимър, Бъжрнард Хил и др., /п/
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 2, /п/
12:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 10, /п/
15:30
Херкулес” - сериал, сезон 5
16:30
“Екип “Алфа” - сериал, сезон 1
17:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
18:30
“На гости на третата планета” сериал, сезон 2
19:00
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 3
20:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 10
21:00
Смъртоносна битка” - сериал
22:00
“Дънди крокодила 2” - приключенска комедия с уч. на Пол Хоган, Линда Козловски, Джон Майлон, Ърни Динго и др.
00:15
Смъртоносна битка” - сериал, /п/
01:15
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:45
Футбол: Уест Бромич Албиън - Тотнъм Хотспър - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:00
“Федерални свидетели”, сериал, криминален, САЩ, 2008, сезон 2, еп. 15
05:40
“Следващият, моля”, тв игра, с водещ Башар Рахал /п
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Катето Евро
11:30
“Бременна на токчета”, тв риалити шоу с Роузи Поуп
12:00
“Уютно”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
“Федерални свидетели”, сериал, криминален, САЩ, 2008, сезон 3, еп. 1; В ролите: Мери Макормък, Фред Уелер, Никол Хитз
14:00
Отчаяни съпруги", сериал, комедия, САЩ, 2009, сезон 6, еп. 10; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
15:00
“Агнешко”, сериал, комедия, САЩ, 2009, сезон 2, еп. 2; В ролите: Кортни Кокс, Криста Милър, Бизи Филипс
15:30
Новини
16:00
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 42; В ролите: Йозге Йозпиринджи, Сечкин Йоздемир, Баръш Фалай, Несрин Джавадзаде
17:00
“Дневен ред”, ток шоу с Мартин Карбовски и Костадин Филипов
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
“Черната роза”, сериал, романтична драма, Турция, 2013, сезон 1, еп. 14; В ролите: Йозджан Дениз, Едже Услу, Месут Акуста
20:30
“Оригиналът” с Иван Гарелов и Елена Йончева
22:00
“Татенце”, сериал, комедия, САЩ, 2012, еп. 4; В ролите: Челси Кейн, Тиa Моури, ЖанЛюк Билоду
22:30
Новини
23:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, криминален сериал, САЩ, Канада, 2011, сезон 8, еп. 8; В ролите: Гари Синийс, Села Уорд, Кармин Джовиназо, Еди Кахил, Ана Белкнап, Хил Харпър
00:00
“Герои”, сериал, фантастика, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 5; В ролите: Леонард Робъртс, Хейдън Пенетиър, Маси Ока
01:00
Бойна звезда: Галактика", сериал, фентъзи, САЩ, Великобритания, 2004, сезон 2, еп. 13; В ролите: Едуард Джеймс Олмос, Мери Макдонъл, Кейти Закхоф
01:55
“Лекар в Аляска”, комедия, САЩ, 1990, сезон 1, еп. 3
02:50
Световна лига по волейбол за мъже: САЩ - България, 1-ва среща