Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Юли 2014 година

bTV

06:00
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./
13:30
Опасни улици” - сериал
15:00
“Цветовете на любовта” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Една любовна история” сериал
21:30
Комиците” - комедийно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Тера нова” - сериал, еп. 10
01:00
Синове на анархията” - сериал, с.3, еп. 10
02:00
“Преди обед” /п./- токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
“Цветовете на любовта”/п./ - сериал

bTV Action

06:00
Малките титани"/п./ - анимационен сериал
06:45
Малките титани"- анимационен сериал
08:00
“Дивата муха” - предаване за екстремни спортове
09:00
Нокаут"/п./ - сериал,еп. 11
10:00
“Добрите момчета” /п./ сериал, еп. 3
11:00
“Експериментът”/п./- сериал, с.4, еп.4
12:00
“Менталист: Крадецът на мисли”/п./- сериал, с.4, еп. 12
13:00
“Денят на бедствието” /п./ Екшън, САЩ, 2013г., Режисьор: У.Д.Хоган, Актьори: Касей Дубойс, Иън Белчер, Андреа Брукс
15:00
“Кости”/п./- сериал, с.5, еп. 22
16:00
“Добрите момчета” - сериал, еп. 4
17:00
Нокаут” - сериал, еп. 12
18:00
“Снайперисти” - сериал, с. 5, еп. 10
19:00
“Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с.4, еп. 13
20:00
“Експериментът” - сериал, с. 4, еп.5
21:00
“Кралете на бягството”- сериал, еп. 3
22:00
“Убийство 1600” - Екшън, драма, криминален, САЩ, 1996г., Режисьор: Дуайт Литъл, Актьори: Уесли Снайпс, Даян Лейн, Даниел Бензали, Денис Милър, Алън Олда, Рони Кокс, Харис Юлин
00:00
“Снайперисти”/п./- сериал, с. 5, еп. 10
01:00
“Кралете на бягството”/п./- сериал, еп. 3

bTV Cinema

06:00
“Убийството " /п./ - сериал, с.1, еп. 12
07:00
“Убийството” - сериал, с. 1, еп. 13
08:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, с. 7, еп. 12
09:00
Досиетата Х” - сериал, с. 7, еп. 13
10:00
“Престъпления от класа”/п./ сериал, с.3, еп. 10
11:00
“Блокада” /п./- Драма, екшън, трилър, САЩ, 1998г., Режисьор: Едуард Зуик, Актьори: Дензъл Уошингтън, Брус Уилис, Анет Бенинг, Тони Шалхоуб, Сузи Есман, Едуард Цвик, Уилям Хил и др.
13:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 3, еп. 11
14:00
Досиетата Х"- сериал, с. 7, еп. 14, 15
16:00
Заредено оръжие” /п./ Екшън, комедия, САЩ, 1993г., Режисьор: Джийн Куинтано, Актьори: Емилио Естевес, Самюъл Джаксън, Джон Ловиц, Тим Къри, Уилям Шатнър, Чарли Шийн и др.
18:00
“Дневниците на вампира “/п./ сериал, с.3, еп. 14
19:00
“Дневниците на вампира " сериал, с.3, еп. 15
20:00
“Революция Z”- сериал, с.2, еп.5
21:00
Киновечер: “Боговете сигурно са полудели” - Комедия, екшън, САЩ, 1980г., Режисьор: Джейми Юис, Актьори: Мариус Уейърс, Сандри Принслу Никсау, Лоу Въруей
23:15
“Революция Z”/п./- сериал, с.2, еп.5
00:15
“Необходимата смърт на Чарли Кънтримен”/п./ - Драма, комедия, романтика, САЩ, Румъния, 2013г., Режисьор: Фредрик Бонд, Актьори: Шая Лебьоф, Евън Рейчъл Ууд, Мадс Микелсен, Тил Швайгер и др.
02:15
Досиетата Х” - сериал, с. 5, еп. 11, 12

Fox Life

05:00
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 12
06:00
Джейми Оливър - силата на храната - кулинарно предаване, еп. 1
06:50
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 47
07:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 48
07:45
Топ дизайнер - четвърти сезон, еп. 9
08:40
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 13
09:35
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 21
10:05
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 10
10:35
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 13
11:00
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 21
11:55
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 22
12:50
Скандал - втори сезон, еп. 5
13:45
Отмъщението - втори сезон, еп. 13
14:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 49
15:05
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 50
15:35
Топ дизайнер - четвърти сезон, еп. 10
16:30
Сексът и градът - шести сезон, еп. 3
17:05
Сексът и градът - шести сезон, еп. 4
17:40
Дарма и Грег - първи сезон, еп. 22
18:10
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 10
18:35
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 13
19:05
Добрата съпруга - първи сезон, еп. 10
20:00
Отмъщението - втори сезон, еп. 14
20:55
Песен за Свети Валентин игрален филм
22:45
Скандал - втори сезон, еп. 6
23:40
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 11
00:05
Бивши - първи сезон, еп. 1
00:35
Сексът и градът - шести сезон, еп. 3
01:10
Сексът и градът - шести сезон, еп. 4
01:45
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 2
02:30
Министерството на Джейми кулинарно предаване, еп. 1
03:20
Топ дизайнер - четвърти сезон, еп. 10
04:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 49
04:35
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 50

Kino Nova

06:20
“Правителството” - сериал, сезон 2
07:40
“Да изгубиш себе си” - трилър с уч, на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Тимъти Хътън, Шарън Стоун, Никълъс Елиа и др.
10:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 7, /п/
11:00
Клюкарката” - сериал, сезон 5, /п/
11:55
“Танци - манци” - комедия с уч. на Крис Елиът, Деймън Уейънс, Шошана Буш, Есенс Аткинс и др., /п/
13:40
“Няма скрито-покрито” - комедия с уч. на Кевин Клайн, Джон Кюсак, Том Селек, Мат Дилън, Шон Хатоси, Зак Орт и др.
15:30
Пътят на промените” романтика с уч. на Леонардо Дикаприо, Кейти Бейтс, Дейвид Харбър, Майкъл Шанън, Катрин Хан, Кейт Уинслет и др., /п/
18:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 7
19:00
Клюкарката” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението " сериал, сезон 11
21:00
“Елизабет” - биографична драма с уч. на Джефри Ръш, Кейт Бланшет, Кристофър Екълстън, Венсан Касел, Емили Мортимър, Даниел Крейг, Джоузеф Файнс, Ричард Атънбъроу, Фани Ардан и др.
23:30
“От местопрестъплението " сериал, сезон 11, /п/
00:30
Семеен бизнес” - криминална комедия с уч. на Шон Конъри, Дъстин Хофман, Матю Бродерик и др.
02:50
“Правителството” - сериал, сезон 2, /п/

БНТ 1

05:05
Клиника на третия етаж тв филм /7 серия/п/
05:30
Днес и утре /п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
По света и у нас информационна емисия
10:15
Зелената линейка /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Днес на Мондиала - 2014
14:50
Младият Дракула тв филм /4 епизод/
15:20
Ангели приятели анимационен филм
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:15
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:30
Сергей Рахманинов: Симфония №2, концерт на Симфоничния оркестър на БНР с диригент Емил Табаков
17:30
Още от деня информационно предаване
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:10
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
18:30
СП по футбол: Всички в един ритъм студио
19:00
Четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол - Бразилия 2014 пряко предаване от Форталеза
21:00
По света и у нас информационна емисия
21:45
Спортни новини
22:00
СП по футбол: Всички в един ритъм студио
23:00
Четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол - Бразилия 2014 пряко предаване от Рио де Жанейро
01:00
По света и у нас информационна емисия
01:10
Футбол, самба и “Мис Национален отбор” футболно шоу
02:25
Четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол - Бразилия 2014 /п/
04:40
Четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол - Бразилия 2014 /п/

Диема

05:35
Футбол: Евертън - Манчестър Юнайтед - мач от английската Висша Лига, /п/
07:35
Херкулес” - сериал, сезон 5, /п/
08:50
“Екип “Алфа” - сериал, сезон 2, /п/
09:50
“Шпионски игри” - екшън с уч. на Робърт Редфорд, Брад Пит, Стивън Дилейни, Катрин Маккормак, Шарлот Рамплинг и др., /п/
12:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 10, /п/
15:30
Херкулес” - сериал, сезон 5
16:30
“Екип “Алфа” - сериал, сезон 2
17:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
18:30
“На гости на третата планета” сериал, сезон 2
19:00
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 3
20:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 10
21:00
“Среднощен ездач” - сериал
22:00
“Още 48 часа” - екшън комедия с уч. на Еди Мърфи, Брайън Джеймс, Ник Нолти и др.
23:55
“Среднощен ездач” - сериал, /п/
00:55
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:45
Футбол: Евертън - Манчестър Юнайтед - мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:20
“Герои”, сериал, фантастика, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 14
06:05
“Уютно”, документална поредица /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Усещане за жена”, токшоу, с водещ Катето Евро
11:30
“Елегантни на скорост”, риалити шоу
12:00
“Уютно”, документална поредица
12:30
Новини
13:00
“Федерални свидетели”, сериал, криминален, САЩ, 2008, сезон 3, еп. 11; В ролите: Мери Макормък, Фред Уелер, Никол Хитз
14:00
Отчаяни съпруги", сериал, комедия, САЩ, 2009, сезон 6, еп. 20; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
15:00
“Агнешко”, сериал, комедия, САЩ, 2009, сезон 2, еп. 10; В ролите: Кортни Кокс, Криста Милър, Бизи Филипс
15:30
Новини
16:00
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 51; В ролите: Йозге Йозпиринджи, Сечкин Йоздемир, Баръш Фалай, Несрин Джавадзаде
17:00
“Дневен ред”, ток шоу с Мартин Карбовски и Костадин Филипов
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
“Черна роза”, сериал, романтична драма, Турция, 2013, сезон 1, еп. 24; В ролите: Йозджан Дениз, Едже Услу, Месут Акуста
20:30
“Оригиналът” с Иван Гарелов и Елена Йончева
22:00
“Татенце”, сериал, комедия, САЩ, 2012, еп. 5; В ролите: Челси Кейн, Тиa Моури, Жан-Люк Билоду
22:30
Новини
23:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, криминален сериал, САЩ, Канада, 2011, сезон 8, еп. 18; В ролите: Гари Синийс, Села Уорд, Кармин Джовиназо, Еди Кахил, Ана Белкнап, Хил Харпър
00:00
“Герои”, сериал, фантастика, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 15; В ролите: Леонард Робъртс, Хейдън Пенетиър, Маси Ока
01:00
Бойна звезда: Галактика", сериал, фентъзи, САЩ, Великобритания, 2004, сезон 3, еп. 7; В ролите: Едуард Джеймс Олмос, Мери Макдонъл, Кейти Закхоф
01:55
“Лекар в Аляска”, комедия, САЩ, 1990, сезон 2, еп. 7
02:40
Новини
03:10
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 51
03:55
Бойна звезда: Галактика", сериал, фентъзи, САЩ, Великобритания, 2004, сезон 3, еп. 7
04:40
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, криминален сериал, САЩ, Канада, 2011, сезон 8, еп. 18