Архив телевизионни програми

Начало » 2014 » Юли » 16

Програма на телевизиите за 16 Юли 2014 година

bTV

06:00
“Лице в лице” /п./- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
“Най-доброто от “Преди обед” токшоу с водещи Деси и Сашо
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./
13:30
“Тайните на времето”- сериал
15:30
“Цветовете на любовта” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Една любовна история” - сериал
21:30
“Земя на бунтовници” - сериал
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Синове на анархията” - сериал, с.4, еп. 5
01:00
Опасни улици” - сериал
02:30
“Най-доброто от “Преди обед” /п/ - токшоу с водещи Деси и Сашо
04:30
“Цветовете на любовта”/п./ сериал

bTV Action

06:00
“Батман”/п./ - анимационен сериал
06:45
“Батман”- анимационен сериал
08:00
“Дивата муха” - предаване за екстремни спортове
09:00
Извън играта"/п./ - сериал,с. 3, еп. 6
10:00
“Добрите момчета” /п./ - сериал, еп. 11
11:00
“Експериментът”/п./- сериал, с.4, еп.10
12:00
“Менталист: Крадецът на мисли”/п./- сериал, с.4, еп. 20
13:00
“Кунг Пу: Юмрукът на яростта” /п./ - Екшън, САЩ, Хонг Конг, 2001г., Режисьор: Стив Одекерк, Актьори: Стив Одекерк, Фей Лънг, Лео Лий, Линг Линг Тсе, Дженнифър Тънг, Лин Йън и др.
14:30
“Най-добрият нинджа” /п./ риалити предаване
15:00
“Кости”/п./ - сериал, с. 6, еп. 10
16:00
“Добрите момчета” - сериал, еп. 12
17:00
Извън играта” - сериал, с. 3, еп. 7
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 3, еп. 5
19:00
“Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с.4, еп. 21
20:00
“Експериментът” - сериал, с. 4, еп.11
21:00
“Кралете на бягството”- сериал, еп. 9
22:00
“Саймън Сез” - Екшън, комедия, САЩ, Германия, Белгия, 1999 г., Режисьор: Кевин Елдърс, Актьори: Денис Родман, Рики Харис, Дейн Кук, Филип Николич, Джон Пинет
23:30
“Кралете на бягството” /п./ сериал, еп.9
00:30
В.И.П."/п./- сериал, с. 3, еп. 5
01:30
“Светът на животните”- сериал, с.2, еп. 2

bTV Cinema

06:00
“Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 2, еп. 7
07:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 2, еп. 8
08:00
Досиетата Х” /п/- сериал, с. 8, еп. 6, 7
10:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с. 2, еп. 2
11:00
“Мъжът от снежната река” /п./ Приключенски, драма, семеен, Австралия, 1982 г., Режисьор: Джордж Милър, Актьори: Кърк Дългас, Том Бърлинсон, Теренс Донован, Томи Дисарт, Брус Керк, Сигрид Торнтон, Джай Томпсън, Лоран Бейли
13:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 2, еп. 3
14:00
Досиетата Х” - сериал, с.8, еп. 8, 9
16:15
“Х-мен”/п./ - Екшън, САЩ, 2000г., Режисьор: Браян Сингър, Актьори: Хю Джакман, Ана Пакуин, Фамке Янсен, Патрик Стюарт, Йън Маккелън, Холи Бери, Джеймс Марсдън, Ребека Ромийн, Шон Робъртс, Рей Парк, Тейлър Мейн, Брус Дейвисън
18:00
“Дневниците на вампира” /п./сериал, с. 3, еп. 22
19:00
“Тайният кръг” - сериал, с. 1, еп. 1
20:00
“Революция Z” - сериал, с. 3, еп. 1
21:00
Киновечер: “Х-мен: Последният сблъсък” - Трилър, екшън, фантастичен, САЩ, 2006г., Режисьор: Брет Ратнър, Актьори: Хю Джакмън, Патрик Стюърт, Иън МакКелън, Холи Бери, Фамке Янсен, Ана Пакуин, Ребека Ромин, Шон Ашмор, Джеймс Марсдън, Бен Фостър
23:00
“Революция Z”/п./ - сериал, с. 3, еп. 1
00:30
Късно кино: “На кея” - Криминална драма, САЩ, 1954г., Режисьор: Елия Казан, Актьори: Марлон Брандо, Карл Малден, Лий Дж. Коб, Род Стайгър, Пат Хенинг, Лейф Ериксън, Ева Мари Сейнт
02:00
Досиетата Х"- сериал, с.6, еп. 13, 14

Fox Life

05:00
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 20
06:00
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
06:50
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 63
07:15
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 64
07:45
Топ дизайнер - пети сезон, еп. 3
08:40
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 21
09:35
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 6
10:05
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 18
10:35
Бивши - първи сезон, еп. 8
11:00
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 1
11:55
Отмъщението - трети сезон, еп. 1
12:50
Скандал - втори сезон, еп. 14
13:45
Отмъщението - втори сезон, еп. 21
14:40
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 65
15:05
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 66
15:35
Топ дизайнер - пети сезон, еп. 4
16:30
Сексът и градът - шести сезон, еп. 19
17:05
Сексът и градът - шести сезон, еп. 20
18:10
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 18
18:35
Бивши - първи сезон, еп. 8
19:05
Добрата съпруга - първи сезон, еп. 18
20:00
Отмъщението - втори сезон, еп. 22
20:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 2
21:50
Отмъщението - втори сезон, еп. 2
22:45
Скандал - втори сезон, еп. 15
23:40
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 19
00:05
Бивши - първи сезон, еп. 9
00:35
Сексът и градът - шести сезон, еп. 19
01:10
Сексът и градът - шести сезон, еп. 20
02:30
Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
03:20
Топ дизайнер - пети сезон, еп. 4
04:10
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 65
04:35
Довери се на журито - четвърти сезон, еп. 66

Kino Nova

05:45
“Правителството” - сериал, сезон 3
07:00
“Убийства в Мидсъмър” сериал, сезон 2, /п/
09:45
“Разобличаване” - сериал, сезон 7, /п/
10:45
Клюкарката” - сериал, сезон 5, /п/
11:45
“Убийства в Мидсъмър” сериал, сезон 2
13:50
“Точно по пладне” - уестърн с уч. на Гари Купър, Томас Мичъл, Грейс Кели и др.
15:35
“Тор: Богът на гръмотевиците” - приключенски екшън с уч. на Крис Хемсуърт, Антъни Хопкинс, Натали Портман, Том Хидълстън, Стелън Скарсград, Колм Феоре и др,, /п/
18:00
“Разобличаване” - сериал, сезон 7
19:00
Клюкарката” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението " сериал, сезон 12
21:00
Извън контрол” - екшън с уч. на Джордж Клуни, Денис Фарина, Луис Гусман, Катрин Кийнър, Дженифър Лопес, Дон Чийдъл, Винг Реймс, Албърт Брукс и др.
23:30
“От местопрестъплението " сериал, сезон 12, /п/
00:30
“Точно по пладне” - уестърн с уч. на Гари Купър, Томас Мичъл, Грейс Кели и др., /п/
02:15
“Правителството” - сериал, сезон 3, /п/

БНТ 1

06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок
09:00
По света и у нас информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
История.BG: Българската библия - Записки по българските въстания /п/
11:05
Сен Тропе тв филм /446 епизод/
12:00
По света и у нас информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Константин Философ тв филм /2 серия/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Младият Дракула тв филм /11 епизод/
14:45
Телепазарен прозорец
15:10
Ангели приятели анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Сен Тропе тв филм /447 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3381 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:10
Великите българи: Паисий Хилендарски
19:40
Лека нощ, деца!: Чудовища и пирати
20:00
По света и у нас информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Кралиците на суинга тв филм /4, последен епизод/
22:00
На прицел /п/
22:30
По света и у нас информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /4 епизод/
23:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:00
Кралиците на суинга тв филм /4 епизод/п/
00:55
История.BG: Българската библия - Записки по българските въстания /п/
01:55
Денят започва с Култура /п/
03:05
На прицел /п/
03:35
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /4 епизод/п/
04:25
Дързост и красота тв филм /3381 епизод/п/
04:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня

Диема

05:35
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър - мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
Херкулес” - сериал, сезон 6, /п/
08:55
“Морски патрул” - сериал, сезон 1, /п/
09:55
“Файъруолкър” - приключенски екшън с уч. на Луис Госет Младши, Мелъд Андерсън, Чък Норис, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм и др.,/п/
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 2, /п/
12:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 3, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11, /п/
15:30
Херкулес” - сериал, сезон 6
16:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 1
17:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
18:30
“На гости на третата планета” сериал, сезон 2
19:00
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 3
20:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11
21:00
“Среднощен ездач” - сериал
22:00
“Сицилианецът” - екшън с уч. на Кристофър Ламбер, Терънс Стамп, Джос Акланд, Джон Туртуро, Ричард Бауър, Барбара Сукова, Джилия Боши и др.
01:00
“Среднощен ездач” - сериал, /п/
02:00
“Горещи моменти” - еротика
04:10
“Национална лотария” /п/

ТВ 7

05:40
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 1, еп. 4
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Превратностите на живота”, сериал, драма, Канада, САЩ, 2010, сезон 1, еп. 13; В ролите: Британи Робъртсън, Шири Апълби, Кристофър Пола
10:30
“Карма”, драма, Гърция, 2009, сезон 1, еп. 13; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
11:30
“Любов и тайни в Ларичи”, сериал, драма, трилър, Италия, 2014, еп. 3
12:30
Новини
13:00
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 1, еп. 5; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
14:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, САЩ, 2009, сезон 7, еп. 5; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
15:00
“Агнешко”, сериал, комедия, САЩ, 2009, сезон 2, еп. 17; В ролите: Кортни Кокс, Криста Милър, Бизи Филипс
15:30
Новини
16:00
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 59; В ролите: Йозге Йозпиринджи, Сечкин Йоздемир, Баръш Фалай, Несрин Джавадзаде
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
“Черна роза”, сериал, романтич- на драма, Турция, 2013, сезон 2, еп. 5; В ролите: Йозджан Дениз, Едже Услу, Месут Акуста
20:30
“Любов и тайни в Ларичи”, сериал, драма, трилър, Италия, 2014, еп. 10; В ролите: Серена Янсити, Джулио Берути, Симоне Коломбари
21:30
“Валя и Моро превземат света: Европа” туристическо риалити
22:30
Новини
23:00
“Пасифик”, сериал, драма, САЩ, 2010, еп. 8; В ролите: Джеймс Бадж Дейл, Джо Масело, Джон Седа
00:00
“Герои”, сериал, фантастика, САЩ, 2006, сезон 1, еп. 23; В ролите: Леонард Робъртс, Хейдън Пенетиър, Маси Ока
01:00
Бойна звезда: Галактика”, сериал, фентъзи, САЩ, Великобритания, 2004, сезон 3, еп. 15; В ролите: Едуард Джеймс Олмос, Мери Макдонъл, Кейти Закхоф
01:55
“Среднощен ездач”, сериал, мистерия, САЩ, 2008, сезон 1, еп. 7; В ролите: Джъстин Брюнинг, Дийна Русо, Сидни Тамиа Поатие, Брус Дейвисън
02:40
Новини
03:10
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 59
03:55
Бойна звезда: Галактика”, сериал, фентъзи, САЩ, Великобритания, 2004, сезон 3, еп. 15
04:45
“Пасифик”, сериал, драма, САЩ, 2010, еп. 6