Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Септември 2014 година

bTV

05:00
Цветовете на любовта” /п/ - сериал
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
Тайните на времето”- сериал
15:30
Цветовете на любовта” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
Времето лети” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят: Пътят на Емир” - сериал, с. 3, еп. 14
21:30
“Изабел Кастилска” - сериал, с.2, еп. 13
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 4, еп. 20
01:00
Пепел от рози” - сериал
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Домашен арест"/п./ - ситком, еп. 21, 22

bTV Action

06:00
“Таз-мания”/п./ - анимационен сериал
06:45
“Таз-мания”- анимационен сериал
08:00
Най-добрият нинджа” - предаване за екстремни спортове
09:00
Опасни улици"/п./ - сериал, с.4, еп. 3
10:00
“Щитът” /п./ - сериал, с. 6, еп. 3
11:00
Извън играта"/п./ - сериал, с. 4, еп.13
12:00
“Ренегат”/п./-сериал, с.1, еп.3
13:00
“Точен прицел” /п./- екшън, САЩ, 1989г., Режисьор: Джон Франкенхаймер, Актьори: Дон Джонсън, Пенелопе Ан Милър, Уилям Форсайт и др.
15:00
“Алкатраз”/п./ - сериал, еп.5
16:00
“Щитът” - сериал, с. 6, еп.4
17:00
Опасни улици” - сериал, с.4, еп. 4
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 4, еп. 19
19:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 4
20:00
Извън играта” - сериал, с. 4, еп. 14
21:00
bTV Новините- централна емисия
22:00
“Последният бойскаут”- екшън, комедия, САЩ, 1999г., Режисьор: Тони Скот, Актьори: Брус Уилис, Деймън Уеанс, Челси Фийлд, Нобл Уилингам, Тейлър Негрон, Даниел Харис, Хали Бери, Брус Макгил
00:00
“Алкатраз”- сериал, еп.6
01:00
В.И.П.” /п./ - сериал, с. 4, еп. 19

bTV Cinema

06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета"/п./ - сериал, с. 2, еп. 11
07:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.2, еп.12
08:00
“Легендата за Испания” /п/сериал ,еп. 13, 14
10:00
“Незабравимо”/п./- сериал, с.1, еп.6
13:00
“Легенда за Испания” - сериал, еп. 15, 16
15:00
“Незабравимо”- сериал, с.1, еп.7
16:00
“Семейна среща”- комедия, САЩ, 2003г., Режисьор: Нийл Израел, Актьори: Джъдж Райнхолд, Брайън Кренстън, Пенелопе Ен Милър, Хейли Тод и др.
18:00
“90210”/п./ - сериал, с. 3, еп.14
19:00
“90210” - сериал, с. 3, еп.15
20:00
Досиетата Х”- сериал, с.7, еп. 9
21:00
Киновечер: “(Не) естествена смърт”- драма, трилър, България, 2008г., Режисьор: Робърт Маленфант, Актьори: Тара Рийд, Колм Мийни, Ангъс Макфейдън
23:00
Късно кино: “Офис треска”- комедия, САЩ, 1999г., Режисьор: Майк Джъдж, Актьори: Рон Ливингстън, Аджай Найду, Дейвид Хърман, Дженифър Анистън, Стивън Рут и др.
01:00
Досиетата Х"/п./- сериал, с.7, еп. 9

Fox Life

05:15
Секс образование - първи сезон, еп. 4
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 39
06:15
Жабокът принц - втори сезон, еп. 5
07:10
Декоратори за милион долара втори сезон, еп. 2
08:05
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 9
08:30
Семейните бижута на Демона първи сезон, еп. 10
09:00
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 18
09:25
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 19
09:55
Щастливо разведени - трети сезон, еп. 10
10:20
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 2
10:50
Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 2
11:45
Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 3
12:40
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 10
13:35
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 11
14:30
Жабокът принц - втори сезон, еп. 6
15:25
Декоратори за милион долара втори сезон, еп. 3
16:20
Агнешко - четвърти сезон, еп. 6
16:45
Две момчета и едно момиче първи сезон, еп. 10
17:15
Щастливо разведени - трети сезон, еп. 10
17:45
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 2
18:15
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 20
18:40
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 21
19:10
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 8
20:05
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 12
21:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 3
21:30
Сексът и градът - втори сезон, еп. 4
22:00
Измяна - първи сезон, еп. 3
22:55
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 11
23:50
Щастливо разведени - трети сезон, еп. 11
00:15
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 3
00:45
Агнешко - четвърти сезон, еп. 6
01:10
Две момчета и едно момиче първи сезон, еп. 10
01:35
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 8
02:20
Секс образование - първи сезон, еп. 5
03:05
Декоратори за милион долара втори сезон, еп. 3
03:50
Жабокът принц - втори сезон, еп. 6
04:35
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 1
04:55
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 2

Kino Nova

05:15
“Последно изпитание” - уестърн с уч. на Рок Хъдсън, Дийн Мартин, Ед Бегли мл., Сюзан Кларк и др., /п/
07:15
Убийства в Мидсъмър” сериал, сезон 8, /п/
09:40
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 4, /п/
10:40
Закон и ред: Умисъл за престъпление” - сериал, сезон 10, /п/
11:40
“Полет без криле” - комедия с уч. на Били Кърдъп, Пол Джамати, Дейвид Хорнсби, Кристен Уинг и др., /п/
13:40
Убийства в Мидсъмър” сериал, сезон 8
15:40
“Франки и Джони” - романтична комедия с уч. на Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Хектор Елизондо, Нейтън Лейн, Кейт Нелигън и др. /п/
18:00
“Лекар на повикване” - сериал, сезон 4
19:00
Закон и ред: Умисъл за престъпление” - сериал, сезон 10
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9
21:00
“Точната бройка” - комедия с уч. на Ана Фарис, Крис Евънс, Блайт Данър, Ед Бегли мл., Майк Вогъл и др.
23:15
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9, /п/
00:15
Пътят на Карлито: Издигането” - екшън с уч. на Марио ван Пийбълс, Луис Гусман, Джей Ернандес, Пъф Деди, Шон Комс и др.
02:10
“Вълкодав” - трилър с уч. на Александър Букаров, Наталия Варлей, Александър Домогаров, Оксана Акиншина и др.

БНТ 1

05:25
Дързост и красота тв филм/3414 епизод/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Ася Методиева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:05
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:00
История.BG: Превратът /п/
11:05
Сен Тропе тв филм/479 епизод/п/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Константин Философ тв филм /4 серия/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Бурен свят тв филм/21 епизод/
14:45
Телепазарен прозорец
15:10
Вирусите атакуват анимационен филм/40 и 41 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:30
Сен Тропе тв филм/480, последен епизод/
17:25
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:35
Дързост и красота тв филм/3415 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:45
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:50
Спортни новини
21:05
Барбароса тв филм /4, последен епизод/
22:00
На прицел /п/
22:30
По света и у нас Информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /7 епизод/
23:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:00
Мотоспорт екстра
00:30
Сен Тропе тв филм/480, последен епизод/п/
01:20
История.BG: Превратът /п/
02:20
Денят започва с Култура /п/
03:15
По света и у нас /п от 20:00/
04:00
Барбароса тв филм /4, последен епизод/п/
04:50
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /7 епизод/п/

Диема

05:45
Футбол: Тотнъм Хотспър - Куинс Парк Рейнджърс, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Тайните на бойните изкуства” документална поредица, /п/
09:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
Американска нинджа 3” екшън с уч. на Стив Джеймс, Майкъл Чан, Дейвид Брадли и др.
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 4, /п/
12:30
Ченге от миналото” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14, /п/
15:30
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2
16:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 5
17:30
Баскетбол: Украйна - САЩ, мач от Световното Първенство по баскетбол за мъже, Испания 2014, директно
20:20
Студио “Баскетбол”, директно
20:45
“Ласко: Юмрукът на съдбата” сериал, сезон 1
21:45
Мисията невъзможна 2” приключенски екшън с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Тенди Нютън, Дъгрей Скот и др.
00:15
“Ласко: Юмрукът на съдбата” сериал, сезон 1, /п/
01:15
“Горещи моменти” - еротика
03:30
Американска нинджа 3” екшън с уч. на Стив Джеймс, Майкъл Чан, Дейвид Брадли и др., /п/

ТВ 7

05:40
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 4, еп. 4
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 20
10:30
“Карма”, драма, Гърция, 2009, сезон 2, еп. 6; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
11:30
Кръвни сестри”, сериал, Русия, Украйна, 2006, еп. 24
12:30
Новини
13:00
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 3, еп. 8; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
14:00
Отчаяни съпруги”, сериал, комедия, САЩ, 2009, сезон 8, еп. 18; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
15:00
“Татенце”, сериал, комедия, САЩ, 2012, сезон 2, еп. 5
15:30
Новини
16:00
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 4, еп. 6
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
Забранена любов: Майорка”, сериал, романтична драма, Германия, 2010, еп. 23; В ролите: Мириам Лахнещайн, Хубертус Грим, Иса Джанк
20:30
Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 4, еп. 45
21:30
От местопрестъплението: Ню Йорк”, криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 9; В ролите: Гари Синийз, Мелина Канакаредес, Кармин Джовинадзо, Хил Харпър
22:30
Новини
23:00
Добрата съпруга”, драма, САЩ, 2009, сезон 3, еп. 18; В ролите: Джулиана Маргуляс, Кристин Барански, Арчи Пенджаби, Греъм Филипс
00:00
“Герои”, сериал, фантастика, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 25; В ролите: Леонард Робъртс, Хейдън Пенетиър, Маси Ока
00:50
Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 3, еп. 8
01:50
Истинска кръв”, фантастика, САЩ, 2008, сезон 4, еп. 12
02:40
Новини
03:05
“Герои”, сериал, фантастика, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 25; В ролите: Леонард Робъртс, Хейдън Пенетиър, Маси Ока
04:00
“Карма”, драма, Гърция, 2009, сезон 2, еп. 6; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
04:45
Добрата съпруга”, драма, САЩ, 2009, сезон 3, еп. 18