Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 08 Септември 2014 година

bTV

06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето”- сериал
15:30
“Цветовете на любовта” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице”- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Огледален свят: Пътят на Емир” - сериал, с. 3, еп. 16
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 4, еп. 22
01:00
“Пепел от рози” - сериал
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
bTV Новините /п./
04:30
“Цветовете на любовта” /п./сериал

bTV Action

06:00
“Х-Мен”/п./ - анимационен сериал
06:45
“Таз-мания”- анимационен сериал
08:00
“Най-добрият нинджа” - предаване за екстремни спортове
09:00
Опасни улици"/п./ - сериал, с.4, еп. 5
10:00
“Щитът” /п./ - сериал, с. 6, еп. 5
11:00
Извън играта"/п./ - сериал, с. 4, еп.15
12:00
“Ренегат”/п./-сериал, с.1, еп.5
13:00
Смъртоносна битка 2: Унищожението”/п./- екшън, САЩ, 1997г.
15:00
“Най-добрият нинджа” - предаване за екстремни спортове
16:00
“Щитът” - сериал, с. 6, еп. 6
17:00
Опасни улици” - сериал, с.4, еп. 6
18:00
В.И.П.” - сериал, с. 4, еп. 20
19:00
“Ренегат” - сериал, с. 1, еп. 6
20:00
Извън играта” - сериал, с. 4, еп. 15
21:00
bTV Новините- централна емисия
22:00
“Зона Спорт” - спортно предаване
23:30
“Заразно зло: Дегенерация"анимация, екшън, Режисьор: Макото Камия, Актьори: Алисън Кърт, Лаура Бейли, Стивън Блум
01:30
“Алкатраз”- сериал, еп.8
02:30
В.И.П.” /п./ - сериал, с. 4, еп. 20 ТВ7

bTV Cinema

06:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета”/п./ - сериал, с. 2, еп. 13
07:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 2, еп.14
08:00
“Легендата за Испания” /п/сериал ,еп. 17, 18
10:00
““Всяка една неделя”/п./- драма, САЩ, 1997г., Режисьор: Оливър Стоун, Актьори: Ал Пачино, Камерън Диас, Денис Куейд, Джеймс Уудс, Джейми Фокс, Ел Ел Куул Джей
13:00
“Легенда за Испания” - сериал, еп. 19, 20
15:00
“Незабравимо”- сериал, с.1, еп.9
16:00
“Белязан да умре”- екшън, САЩ, 1990г., Режисьор: Дуайт Литъл, Актьори: Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид
18:00
“90210”/п./ - сериал, с. 3, еп.16
19:00
“90210” - сериал, с. 3, еп.17
20:00
Досиетата Х"- сериал, с.7, еп. 11
21:00
Киновечер: “Джобс”- биографичен, драма, САЩ, 2013г., Режисьор: Джошуа Майкъл Стърн, Актьори: Аштън Къчър, Джей Кей Симънс, Виктор Разък, Джош Гад
23:45
Късно кино: “Забранена зона"екшън, трилър, САЩ, 1988г., Режисьор: Кристофър Кроу
01:45
Досиетата Х"/п./- сериал, с.7, еп.11

Fox Life

05:15
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 9
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 41
06:15
Жабокът принц - втори сезон, еп. 7
07:10
Декоратори за милион долара втори сезон, еп. 4
08:05
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 3
08:30
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 4
09:00
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 22
09:25
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 23
09:55
Щастливо разведени - трети сезон, еп. 12
10:20
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 4
10:50
Вода - игрален филм
13:35
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 13
14:30
Жабокът принц - първи сезон, еп. 1
15:25
Декоратори за милион долара - втори сезон, еп. 5
16:20
Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
16:45
Две момчета и едно момиче първи сезон, еп. 12
17:15
Щастливо разведени - трети сезон, еп. 12
17:45
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 4
18:15
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 24
18:40
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 1
19:10
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 10
20:05
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 14
21:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 5
21:30
Сексът и градът - втори сезон, еп. 6
22:00
Подли камериерки - втори сезон, еп. 6
22:55
Подли камериерки - втори сезон, еп. 7
23:50
Обвързани - шести сезон, еп. 1
00:15
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 5
00:45
Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
01:10
Две момчета и едно момиче първи сезон, еп. 12
01:35
Да бъдеш Ерика - първи сезон, еп. 10
02:20
Секс образование - първи сезон, еп. 7
03:05
Декоратори за милион долара втори сезон, еп. 5
03:50
Жабокът принц - първи сезон, еп. 1
04:35
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 5
04:55
Семейните бижута на Демона втори сезон, еп. 6

Kino Nova

05:30
“Всъщост е забавна история” комедия с уч. на Киър Гилхрист, Ема Робъртс, Зак Галифианакис и др., /п/
07:35
“Ласи” - приключенски с уч. на Том Гайри, Хелън Слейтър, Фредерик Форест, Джон Тени, Томас Гуири и др., /п/
10:00
“Касъл” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
“Убийства в Мидсъмър” сериал, сезон 9
13:00
“Смело напред” - сериал, сезон 1
13:30
“Мач пойнт” - комедия
16:00
“Баща похитител”- комедия с уч. на Патрик Суейзи, Холи Бери, Майкъл Айрънсайд, Боб Гънтън, Брайън Бонсал, Сабрина Лойд и др., /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 3
19:00
Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 5, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9
21:00
“ВЕЛИКИЯТ ПОНЕДЕЛНИК"финал
23:20
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9, /п/
00:20
“Убийства в Мидсъмър” сериал, сезон 9, /п/

БНТ 1

05:25
Дързост и красота тв филм/3416 епизод/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Ася Методиева
08:05
Парламентарни избори 2014: Предизборни клипове
08:10
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Ася Методиева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок
10:30
Здравето отблизо Развлекателно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Телепазарен прозорец
11:45
Малки истории
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:20
Парламентарни избори 2014: Предизборни клипове
12:25
Спортни новини
12:35
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Бурен свят тв филм/23 епизод/
13:25
Телепазарен прозорец
13:40
Почти ревизия 4-сериен тв филм/България, 1982г./, 1 и 2 серия
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Дързост и красота тв филм /3416 епизод/
16:45
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
16:55
Светиците 121-сериен тв филм / Колумбия, 2012г./, 1 епизод
17:50
Зелена светлина
17:55
Парламентарни избори 2014: Предизборни клипове
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:25
Парламентарни избори 2014: Предизборни клипове
20:30
Парламентарни избори 2014: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
История.BG: Непознатият Георги Марков /п/
22:00
В кадър: Норвегия/Далечният север/ документален филм
22:25
Парламентарни избори 2014: Предизборни клипове
22:30
По света и у нас Информационна емисия
22:45
Парламентарни избори 2014: Гласовете на България
23:00
Зелена светлина
23:05
Световно първенство по борба за мъже и жени - Ташкент 2014 дневник
23:25
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм/8 епизод/
00:15
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:25
Здравето отблизо /п/
01:25
Денят започва с Култура /п/
02:40
По света и у нас /п от 20:00/
03:30
Днес и утре
03:45
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм/8 епизод/п/
04:30
Дързост и красота тв филм /3416 епизод/п/
04:55
Светиците тв филм/1 епизод/п/

Диема

05:45
Футбол: Астън Вила - Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Безсмъртен” - сериал, /п/
09:00
“Морски патрул” - сериал, сезон 5, /п/
10:00
Били Медисън” - с уч. на Адам Сандлър, Дарън Макгавин, Норм Макдоналд, Брадли Уит- форд, Джош Мостъл, Бриджит Уилсън и др. , /п/
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 4, /п/
12:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14, /п/
15:30
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2
16:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 5
17:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 2
18:30
“На гости на третата планета” сериал, сезон 4
19:00
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2
20:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14
21:00
“Ласко: Юмрукът на съдбата” сериал, сезон 1
22:00
“Шотландски боец” -. екшън с уч.на Кристоф Ламбер, Шон Конъри, Роксана Харт, Куанси Браун, Биатия Едни, Алън Норт, Джо Полито, Шейла Гиш, Кристофър Малкъм, Питър Даймънд, Били Хартман и др.
00:00
“Убийци по рождение” - трилър
02:25
“Горещи моменти” - еротика
04:30
“Национална лотария” /п/

ТВ 7

05:40
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 4, еп. 7
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 22
10:30
“Карма”, драма, Гърция, 2009, сезон 2, еп. 8
11:30
“Кръвни сестри”, сериал, Русия, Украйна, 2006, еп. 26
12:30
Новини
13:00
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 3, еп. 10; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
14:00
Отчаяни съпруги", сериал, комедия, САЩ, 2009, сезон 8, еп. 20; В ролите: Тери Хатчър, Фелисити Хъфман, Марша Крос, Ева Лонгория, Николет Шеридан
15:00
“Татенце”, сериал, комедия, САЩ, 2012, сезон 2, еп. 7
15:30
Новини
16:00
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 4, еп. 8
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
Забранена любов: Майорка”, сериал, романтична драма, Германия, 2010, еп. 25; В ролите: Мириам Лахнещайн, Хубертус Грим, Иса Джанк
20:30
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма, Турция, 2012, сезон 1, еп. 32; В ролите: Кенан Имирзалъоулу, Бергюзар Коре и Мелике Ипек Ялова
21:30
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 10; В ролите: Мак Тейлър, Мелина Канакаредес, Кармин Джовинадзо, Хил Харпър
22:30
Новини
23:00
“Спорт 7”, спортно предаване
00:00
“Гарванът”, сериал, криминален екшън, драма, Канада, 1998, еп. 2; В ролите: Марк Дакаскос, Марк Гомес, Сабина Карсенти
00:50
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 3, еп. 10; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
01:45
“От местопрестъплението: Ню Йорк”, криминален сериал, САЩ, 2005, сезон 9, еп. 10
02:40
Новини
03:05
“Гарванът”, сериал, криминален екшън, драма, Канада, 1998, еп. 2
04:00
“Карма”, сериал, драма, Гърция, 2009, сезон 2, еп. 8
04:55
“Спорт 7”, спортно предаване