Архив телевизионни програми

Начало » 2014 » Октомври » 28

Програма на телевизиите за 28 Октомври 2014 година

bTV

06:00
“Лице в лице” /п/- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето”- сериал
15:30
“Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице”- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Север- юг”- сериал, с. 2, еп. 51
21:30
“Survivor: Камбоджа” - приключенско реалити
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Къща от карти” - сериал, еп. 9
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 7, еп. 18
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
bTV Новините /п./
04:30
“Светлината на моя живот”/п./сериал

bTV Action

06:00
“Батман”/п./- анимационен сериал
06:45
“Батман”- анимационен сериал
08:00
“Най-добрият нинджа” - предаване за екстремни спортове
09:00
Извън играта"/п./ - сериал, с. 4, еп. 17
10:00
“В. И. П.” /п./ - сериал, с. 3, еп. 6
11:00
“Истинско правосъдие”/п./ сериал, еп. 1
12:00
“Ренегат”/п./ - сериал, с.2, еп. 11
13:00
Откуп"/п./ - Драма, екшън, трилър, САЩ, 1996 г., Режисьор: Рон Хауърд, Актьори: Лив Шрайбер, Мел Гибсън Евън Хендлер, Рене Русо, Лили Тейлър и др.
15:00
“Survivor: Камбоджа”- реалити шоу
16:00
“В. И. П.” - сериал, с. 3, еп. 7
17:00
Извън играта” - сериал, с. 4, еп. 18
18:00
“Праведен” - сериал, еп. 10
19:00
“Ренегат” - с. 2, еп. 12
20:00
“Истинско правосъдие” сериал, еп. 2
21:00
bTV Новините” - централна емисия
22:00
“Хелбой” - Екшън, фантастика, САЩ, 2004 г., Режисьор: Гилдермо Дел Торо, Актьори: Джон Хърт, Селма Блеър, Джефри Тамбор, Рупърт Еванс, Рон Пърлман, Карел Роден и др.
00:00
“Праведен” /п/ - сериал, еп. 10
01:00
“Истинско правосъдие”/п/ сериал, еп. 2

bTV Cinema

06:00
“Легендата за Испания”/п./ сериал, еп. 21
07:00
“Легендата за Испания” сериал, еп. 22
08:00
“Незабравимо” /п./- сериал, с. 1, еп. 22
08:45
Досиетата Х” /п./- сериал, с. 7, еп. 1
10:00
“Господар и командир: Далечният край на света” /п./ - Екшън, приключенски, драма, САЩ, 2003г., Режисьор: Питър Уиър, Актьори: Ръсел Кроу, Били Бойд, Пол Бетан, Джеймс Дарси и др.
13:00
Досиетата Х” - сериал, с. 7, еп. 2, 3
15:00
“Докосване” - сериал, еп. 8
16:00
“Случай с теб”/п./ - Комедия, романтичен, САЩ, 2013г., Режисьор: Кат Койро, Актьори: Брендън Фрейзър, Емилио Делгадо, Адам Джонсън, Винс Вон, Сам Рокуел, Сиена Милър, Джъстин Лонг, Евън Рейчъл Ууд
18:00
“Никита”/п./ - сериал, с. 4, еп. 8
19:00
“Никита” - сериал, с. 4, еп. 9
20:00
“Спасете ме”- сериал, с. 1, еп. 4
21:00
Киновечер: “Боговете сигурно са полудели” - Комедия, екшън, Ботсвана, Африка, 1980г., Режисьор: Джейми Юис, Актьори: Мариус Уейърс, Сандри Принслу Никсау, Лоу Въруей
23:15
Късно кино: “Развод по френски” - Комедия, драма, романтичен, САЩ, Франция, 2003 г., Режисьор: Джеймс Айвъри, Актьори: Кейт Хъдсън, Жан-Марк Бар, Наоми Уотс, Лесли Карън, Глен Клоуз, Стокарт Чанинг и др.
01:30
“Спасете ме”/п./- сериал, с. 1, еп. 4

Fox Life

05:15
Звездни истории с духове първи сезон, еп. 1
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 12
06:15
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 3
07:10
Поднови или продай - риалити, еп. 19
07:35
Планет Кейк - сериал, еп. 3
08:05
Семейните бижута на Демона четвърти сезон, еп. 20
08:30
Семейните бижута на Демона четвърти сезон, еп. 21
09:00
В стил Джейн - първи сезон, еп. 1
09:55
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 9
10:20
Щастливо разведени - втори сезон, еп. 8
10:50
Флорентинска мистерия игрален филм, еп.
12:40
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 13
13:35
Частна практика - четвърти сезон, еп. 1
14:30
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 4
15:25
Поднови или продай - риалити, еп. 20
15:50
Планет Кейк - сериал, еп. 4
16:25
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 7
16:50
Бивши - втори сезон, еп. 3
17:20
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 9
17:45
Щастливо разведени - втори сезон, еп. 8
18:15
В стил Джейн - първи сезон, еп. 2
19:10
Имало едно време - втори сезон, еп. 8
20:05
Частна практика - четвърти сезон, еп. 2
21:00
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 13
21:30
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 14
22:00
Жега в Кливланд - пети сезон, еп. 17
22:25
Жега в Кливланд - пети сезон, еп. 18
22:55
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 14
23:50
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 10
00:15
Щастливо разведени - втори сезон, еп. 9
00:45
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 7
01:10
Бивши - втори сезон, еп. 3
01:40
Имало едно време - втори сезон, еп. 8
02:30
Звездни истории с духове първи сезон, еп. 2
03:15
Поднови или продай - риалити, еп. 20
03:35
Планет Кейк - сериал, еп. 4
04:00
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 4
04:45
Семейните бижута на Демона пети сезон, еп. 1

Kino Nova

05:45
“В светлината на прожекторите” - екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Стейси Кийч, Ерин Грей, Бригита Дау и др.
07:30
“Войната на Фойл” - сериал, сезон 7,/п/
10:00
“Касъл” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
“Войната на Фойл” - сериал, сезон 7
13:10
“Скитникът от платата” уестърн с уч. на Клинт Истууд, Върна Блум, Мариана Хил, Мичъл Райън и др.
16:10
“Негодникът” - комедия с уч. на Катерин Фрот, Албер Дюпонтел, Були Ланер и др,
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 4
19:00
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 4
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 13
21:00
“Нероденият” - трилър с уч. на Одет Анабел, Гари Олдман, Меган Гуд, Джейн Алекзандър, Джеймс Ремар и др.
22:50
“От местопрестъплението” сериал, сезон 13, /п/
23:50
“Дявол” - трилър с уч. на Крис Месина, Логън Маршал-Грийн, Джени О’Хара и др., /п/
04:50
“Скитникът от платата” уестърн с уч. на Клинт Истууд, Върна Блум, Мариана Хил, Мичъл Райън и др., /п/

БНТ 1

05:05
Светиците тв филм /21 епизод/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Ася Методиева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещи Мария Андонова и Ивайло Захариев
11:30
Телепазарен прозорец
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Вечери в Антимовския хан двусериен тв филм /2, последна серия/
14:05
В кадър /п/
14:35
Днес и утре /п/
14:45
Телепазарен прозорец
15:00
Вирусите атакуват анимационен филм /51 епизод/
15:15
Живот с Дерек тв филм /21 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:35
Дързост и красота тв филм /3439 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:10
Светиците тв филм /22 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:05
БНТ - 55 години от вашия живот/1991г./
19:35
Детска Евровизия 2014
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Публицистично предаване
22:00
Открито с Валя Ахчиева
22:30
По света и у нас Информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Тенис: Турнир на шампионките /дневник/
23:30
Граф Монте Кристо тв филм /2 епизод/
01:15
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
01:25
Денят започва с Култура /п/
02:55
Граф Монте Кристо тв филм /2 епизод/п/
04:40
Дързост и красота тв филм /3439 епизод/п/

Диема

05:45
Футбол: Арсенал - Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3, /п/
09:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 6, /п/
10:00
“Тайните на бойните изкуства” документална поредица, /п/
11:00
“Мотоакадемия” - документална поредица, /п/
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 5, /п/
12:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 4, /п/
14:30
“Бойна звезда “Галактика” сериал, сезон 2, /п/
15:30
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3
16:30
“Военни престъпления” сериал, сезон 6
17:30
Студио “Купа на България”, директно
17:45
Футбол: Локомотив Пловдив Ботев Пловдив - мач за Kупата на България, директно
19:45
Студио “Купа на България”, директно
20:00
“Обзор на кръга в “А” Група (2014-15)”, директно
21:00
“Спортни професии с Джуниър Сео” - документална поредица
21:30
Студио “Купа на Лигата”, директно
21:45
Футбол: Шрузбъри Таун - Челси - мач за Купата на Лигата, директно
23:40
Студио “Купа на Лигата”, директно
00:00
“Безследно изчезнали” - сериал, сезон 1
01:00
“Горещи моменти” - еротика
03:45
Футбол: Арсенал - Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 4, еп. 43
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 58
10:30
“Карма”, драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 4; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
11:30
“Кръвни сестри”, сериал, Русия, Украйна, 2006, еп. 62
12:30
Новини
13:00
“Мъртвата зона”, сериал, драма, САЩ, Канада, 2002, сезон 6, еп. 11; В ролите: Антъни Майкъл Хол, Крис Бруно, Никол ДеБоер, Конър Прайс
14:00
“Лекар в планината”, сериал, драма, Германия, 2008, сезон 2, еп. 12
15:00
“Въпрос на гледна точка”, публицистично ток шоу
15:30
Новини
16:00
“Великолепният век”, сериал, романтична драма, исторически, Турция, 2011, сезон 4, еп. 44
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
Забранена любов: Майорка”, сериал, романтична драма, Германия, 2010, еп.61; В ролите: Мириам Лахнещайн, Хубертус Грим, Иса Джанк
20:30
“Справедливостта на Кара”, сериал, драма, Турция, 2012, сезон 1, еп. 67; В ролите: Кенан Имирзалъоулу, Бергюзар Коре и Мелике Ипек Ялова
21:30
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сезон 9, еп. 3
22:30
Новини
23:00
“Бесни кучета” - сезон 1, еп.4
00:00
“Досиетата Рокфор” - сезон 1, еп.3
01:45
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сезон 9, еп. 3
02:40
Новини
03:10
“Досиетата Рокфор” - сезон 1, еп.3
04:45
“Карма”, сериал, драма, Гърция, 2009, сезон 2, еп. 39