Архив телевизионни програми

Начало » 2014 » Ноември » 05

Програма на телевизиите за 05 Ноември 2014 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п/ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето”- сериал
15:30
“Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице”- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Милост” - сериал, еп. 1
21:30
“Survivor: Камбоджа” - приключенско реалити
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Къща от карти” - сериал, с. 2, еп. 2
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 8, еп. 2
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
bTV Новините /п./
04:30
“Светлината на моя живот” /п./- сериал

bTV Action

06:00
“Батман”/п./- анимационен сериал
06:45
“Батман”- анимационен сериал
08:00
“Най-добрият нинджа” предаване за екстремни спортове
09:00
“Експериментът”/п./ - сериал, с. 4, еп. 5
10:00
“В. И. П."/п./ - сериал, с. 3, еп. 12
11:00
“Истинско правосъдие”/п./ сериал, еп. 8
12:00
“Най-добрият нинджа” предаване за екстремни спортове
13:00
“Наказателят” - Екшън, трилър, САЩ, 2004 г., Режисьор: Джонатан Хенсли, Актьори: Том Джейн, Джон Траволта, Лора Харинг, Саманта Матис, Уил Пейтън, Бен Фостър
15:00
“Survivor: Камбоджа”- реалити шоу
16:00
“В. И. П."- сериал, с. 3, еп. 13
17:00
“Експериментът” - сериал, с. 4, еп. 6
18:00
“Праведен” - сериал, с. 2, еп. 3
19:00
“Ренегат” - сериал, с. 2, еп. 19
20:00
“Истинско правосъдие” сериал, еп. 9
21:00
bTV Новините” - централна емисия
21:30
УЕФА Шампионска лига: “Манчестър Сити - ЦСКА Москва” - студио
21:45
УЕФА Шампионска лига: “Манчестър Сити - ЦСКА Москва”
23:45
УЕФА Шампионска лига: “Манчестър Сити - ЦСКА Москва” - студио
00:15
УЕФА Шампионска лига обзорно студио
01:15
УЕФА Шампионска лига : “Атлетик Билбао - Порто”
03:00
“Праведен” /п/ - сериал, с.2, еп. 3

bTV Cinema

06:00
“Легендата за Испания”/п./ сериал, еп. 27
07:00
“Легендата за Испания” сериал, еп. 28
08:00
Досиетата Х” /п./- сериал, с. 7, еп. 12, 13
10:00
“Тера нова” /п./ - сериал, еп. 1
11:00
“Флиртология” /п./ Комедия, романтичен, САЩ, 2008г., Режисьор: Фред Уолф, Актьори: Ана Фарис, Бевърли Д’Анжело, Колин Ханкс, Ема Стоун, Румер Уилис, Катрин Макфи, Кат Денингс и др.
13:00
Досиетата Х” - сериал, с. 7, еп. 14, 15
15:00
“Тера нова” - сериал, еп. 2
16:00
“Семейна среща” /п./ Комедия, САЩ, 2003г., Режисьор: Нийл Израел, Актьори: Брайън Кренстън, Пенелъпи Ан Милър, Джъд Райнхолд, Хейли Тод
18:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 4, еп. 14
19:00
“Никита” - сериал, с. 4, еп. 15
20:00
“Спасете ме”- сериал, с. 1, еп. 10
21:00
Киновечер: “Досиетата Х: Искам да повярвам” - Фантастика, САЩ, Канада, 2008г., Режисьор: Крис Картър, Актьори: Джилиан Андерсън, Дейвид Духовни, Аманда Пийт, Били Конъли
23:15
Късно кино: “Седмото пътешествие на Синбад” - Семеен, фантастичен, екшън, САЩ, 1958г., Режисьор: Натан Юран, Актьори: Керуин Матюс, Катрин Франт, Ричард Иър, Торин Тачър, Алек Манго
01:15
“Спасете ме”/п./- сериал, с. 1, еп. 10

Fox Life

05:15
Звездни истории с духове първи сезон
06:00
Приготвено и изядено кулинарно предаване
06:15
Жертви на модата - единадесети сезон
07:10
Поднови или продай риалити
07:35
Поднови или продай риалити
08:05
Семейните бижута на Демона - пети сезон
08:30
Семейните бижута на Демона - пети сезон
09:00
В стил Джейн - първи сезон
09:55
Да живееш с Фран - втори сезон
10:20
Щастливо разведени - трети сезон
10:50
Обвързани - шести сезон
11:15
Обвързани - шести сезон
11:45
Жега в Кливланд - пети сезон
12:10
Жега в Кливланд - пети сезон
12:40
Шепот от отвъдното - втори сезон
13:35
Частна практика - четвърти сезон
14:30
Жертви на модата - единадесети сезон
15:25
Молекулярна кухня с Марсел кулинарно предаване
16:25
Жега в Кливланд - трети сезон
16:50
Бивши - втори сезон
17:20
Да живееш с Фран - втори сезон
17:45
Щастливо разведени - трети сезон
18:15
В стил Джейн - първи сезон
19:10
Имало едно време - втори сезон
20:05
Частна практика - четвърти сезон
21:00
Вещиците от Ийст Енд - втори сезон
22:00
Вещиците от Ийст Енд - втори сезон
22:55
Шепот от отвъдното - втори сезон
23:50
Да живееш с Фран - втори сезон
00:15
Щастливо разведени - трети сезон
00:45
Жега в Кливланд - трети сезон
01:10
Бивши - втори сезон
01:40
Имало едно време - втори сезон
02:30
Звездни истории с духове първи сезон
03:15
Молекулярна кухня с Марсел кулинарно предаване
04:00
Жертви на модата - единадесети сезон
04:45
Семейните бижута на Демона - пети сезон

Kino Nova

06:00
“От руса по-руса” - комедия с уч. на Памела Андерсън, Денис Ричардс, Емануел Воугър, Байрън Ман и др.
07:40
“Убийства в Мидсъмър” сериал, сезон 10,/п/
10:00
“Касъл” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 5, /п/
12:00
“Убийства в Мидсъмър” сериал, сезон 10
14:00
Заедно е прекалено” - комедия с уч. на Натали Бай, Пиер Ардити, Жослин Кюврин, Жак Вебер, Ейша Майга и др,
15:55
“Дънди крокодила” - приключенски с уч. на Пол Хоган, Линда Козловски, Джон Майлон, Марк Блум и др.,/п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 4
19:00
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 14
21:00
“Дънди крокодила 2” - приключенски с уч. на Пол Хоган, Линда Козловски, Джон Майлон, Ърни Динго и др.
23:15
“От местопрестъплението” сериал, сезон 14, /п/
00:15
Заедно е прекалено” - комедия с уч. на Натали Бай, Пиер Ардити, Жослин Кюврин, Жак Вебер, Ейша Майга и др,, /п/

БНТ 1

05:00
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Ася Методиева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова и Ивайло Захариев
11:30
Телепазарен прозорец
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
100 години българско кино: “Гераците” игрален филм /п/
14:30
Открито с Валя Ахчиева /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Живот с Дерек тв филм /25 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:35
Дързост и красота тв филм /3443 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:10
Светиците тв филм /26 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев Информационно предаване
19:20
БНТ - 55 години от вашия живот /1995г./
19:50
“Лека нощ, деца” представя песните на “Детска Евровизия 2014”
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:50
Спортни новини
21:05
Неразделни тв филм /3 епизод/
22:00
България от край до край /8 епизод/
22:30
По света и у нас Информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
100 години българско кино: “Кит” игрален филм /България, 1969г./, режисьор Петър Василев, в ролите: Григор Вачков, Стоянка Мутафова, Цвятко Николов, Георги Парцалев, Георги Калоянчев и др.
00:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
Здравето отблизо /п/
02:45
Неразделни тв филм /3 епизод/п/
03:55
Дързост и красота тв филм /3443 епизод/п/
04:15
Светиците тв филм /26 епизод/п/

Диема

05:50
Футбол: Уест Бромич Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3, /п/
09:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 6, /п/
10:00
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др.
12:00
“На гости на третата планета” - сериал, сезон 5, /п/
12:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 4, /п/
13:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 4, /п/
14:30
“Обзор на кръга в “А” Група (2014-15)”, /п/
15:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 2
16:30
“Военни престъпления” сериал, сезон 6
17:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 4
18:30
“На гости на третата планета” - сериал, сезон 5
19:00
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 4
20:00
“Бойна звезда “Галактика” сериал, сезон 2
21:00
“Клоунът” - сериал, сезон 1
22:00
“Щамът Андромеда” - фантастика с уч. на Бенджамин Брат, Ерик Маккормак, Криста Милър, Даниел Дей Ким, Вайола Дейвис, Бари Флатман и др., I част
23:50
“Клоунът” - сериал, сезон 1, /п/
03:00
“Национална лотария” /п/
04:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
“Любов и тайни в Ларичи”, сериал, еп.3
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 63
10:30
“Карма”, драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 9; В ролите: Антонис Фрагакис, Изавела Когевина
11:30
“Кръвни сестри”, сериал, Русия, Украйна, 2006, еп. 67
12:30
Новини
13:00
“Превратностите на живота”, сериал, сезон 1, еп. 3
14:00
“Лекар в планината”, сериал, драма, Германия, 2008, сезон 3, еп. 5
15:00
“Въпрос на гледна точка”, публицистично ток шоу
15:30
Новини
16:00
“Любов и тайни в Ларичи”, сериал, еп.4
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:00
7 Въпроса - предаване
20:00
“Справедливостта на Кара”, сериал, сезон 1, еп. 70
21:00
“От местопрестъплението - Ню Йорк”, сериал, криминален, САЩ, сезон 9, еп. 9
22:00
Новини
22:30
“Бесни кучета”, сериал, сезон 2, еп.6
23:35
“Дървото на живота” - сериал, сезон 1, еп.1
00:40
“От местопрестъплението - Ню Йорк”, сериал, криминален, САЩ, сезон 9, еп. 8
01:35
Новини
02:10
“Превратностите на живота”, сериал, сезон 1, еп. 2
02:55
“Лекар в планината”, сериал, драма, Германия, 2008, сезон 3, еп. 5
03:45
“Дървото на живота” - сериал, сезон 1, еп.1
04:35
“Терминал 7 - Игри на съдбата
04:55
“Карма”, сериал, драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 9