Архив телевизионни програми

Начало » 2014 » Ноември » 28

Програма на телевизиите за 28 Ноември 2014 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето”- сериал
15:30
“Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице”- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Времето лети” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Милост” - сериал, еп. 18
21:30
Гласът на България” - музикално шоу
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Под наблюдение” - сериал, еп. 6
01:00
Досиетата Х” - сериал, с. 8, еп. 19
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
“Светлината на моя живот”/п./ - сериал

bTV Action

06:00
“Таз-мания”/п./- анимационен сериал
06:45
“Таз-мания”- анимационен сериал
08:00
“Най-добрият нинджа” предаване за екстремни спортове
09:00
“Експериментът”/п./ - сериал, с. 4, еп. 22
10:00
“В. И. П."/п./ - сериал, с. 4, еп. 7
11:00
“Точен изстрел”/п./ Драма, екшън, трилър, САЩ, 1989 г., Режисьор: Джон Франкенхаймер, Актьори: Дон Джонсън, Пенелопе Ан Милър, Уилям Форсайт и др.
13:00
“Легенда за червения дракон” - Екшън, комедия, приключенски, Южна Кореа, 1994 г., Режисьор: Джин Уонг, Корей Юен, Актьори: Джет Ли, Дийни Ип
14:30
“Най-добрият нинджа” предаване за екстремни спортове
15:00
“Survivor: Камбоджа”- реалити шоу
16:00
“В. И. П."- сериал, с. 4, еп. 8
17:00
“Платина” - сериал, еп. 1
18:00
“Праведен” - сериал, с. 3, еп. 6
19:00
“Ренегат” - сериал, с. 3, еп. 8
20:00
“Истинско правосъдие” сериал, с.2, еп. 7
21:00
bTV Новините” - централна емисия
22:00
“Ромео трябва да умре” - Екшън, САЩ, 2000г., Режисьор: Андрей Бартковиак, Актьори: Джет Ли, DMX, Делрой Линдо, Аалия, Айзая Уошингтън, Ръсел Уонг
00:15
“Праведен” /п/- сериал, с. 3, еп. 6
01:15
“Истинско правосъдие”/п./ сериал, с.2, еп. 7

bTV Cinema

06:00
“Империум” /п./ - сериал, еп. 10
07:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 3, еп. 4
08:00
“Никита” /п./- сериал, с. 3, еп. 2
09:00
“Убийството” /п./- сериал, с. 2, еп. 2
10:00
“Танцувай с мен” /п./ - - Драма, САЩ, 1998г., Режисьор: Ранда Хейнс, Актьори: Джоан Плоурайт, Крис Кристофърсън, Ванеса Уилямс, Шейан
13:00
“Никита” - сериал, с. 3, еп. 3
14:00
“Убийството” - сериал, с. 2, еп. 3
15:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 3, еп. 6
16:00
“Огнена стихия” - Екшън, трилър, САЩ, 1998г., Режисьор: Дийн Симлър, Актьори: Уилям Форсайт, Скот Глен, Хови Лонг, Сюзи Еймис, Бари Пейпър
18:00
“Докосване” /п./ - сериал, еп. 1
19:00
“Докосване” - сериал, еп. 2
20:00
“Спасете ме” - сериал, с. 3, еп. 1
21:00
Киновечер: “Властелинът на пръстените: Завръщането на краля” - Приключенски, фантастичен, САЩ, 2003г., Режисьор: Питър Джаксън, Актьори: Илайджа Ууд, Йън МакКелън, Лив Тейлър, Виго Мортенсен, Шон Остин, Кейт Бланшет, Джон Рийс-Дейвис, Бернард Хил, Кристофър Лий, Били Бойд
00:45
Късно кино: “Месец любов” - Драма, романтичен, САЩ, 2001г., Режисьор: Пат О’Конър, Актьори: Киану Рийвс, Чарлийз Терон, Джейсън Айзъкс, Грег Джърман, Лиъм Айкън, Майкъл Розенбаум, Лорън Греъм, Джейсън Кравиц

Fox Life

05:15
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 15
06:00
Приготвено и изядено - кулинарно предаване, еп. 35
06:15
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 4
07:10
Top Chef - първи сезон, еп. 11
08:05
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 16
08:30
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 17
09:00
Подли камериерки - първи сезон, еп. 6
09:55
Обратно в играта - първи сезон, еп. 6
10:20
Две момчета и едно момиче - първи сезон, еп. 7
10:50
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 3
11:45
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 4
12:40
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 14
13:35
Частна практика - шести сезон, еп. 2
14:30
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 5
15:25
Top Chef - първи сезон, еп. 12
16:25
Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 6
16:50
Бивши - трети сезон, еп. 4
17:20
Обратно в играта - първи сезон, еп. 6
17:45
Две момчета и едно момиче - първи сезон, еп. 7
18:15
Подли камериерки - първи сезон, еп. 7
19:10
Скандал - втори сезон, еп. 12
20:05
Скандал - втори сезон, еп. 13
21:00
Магията на Сантавил - игрален филм, еп. 1
22:55
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 15
23:50
Обратно в играта - първи сезон, еп. 7
00:15
Две момчета и едно момиче - първи сезон, еп. 8
00:45
Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 6
01:10
Бивши - трети сезон, еп. 4
01:40
Имало едно време - трети сезон, еп. 9
02:30
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 16
03:15
Top Chef - първи сезон, еп. 12
04:00
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 5
04:45
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 18

Kino Nova

05:10
“Контролна кула” - романтична комедия с уч. на Джон Кюсак, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет, Анджелина Джоли, Вики Люис и др.,/п/
07:30
“Убийства в Мидсъмър” сериал, сезон 12, /п/
10:00
Отмъщението” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 5, /п/
12:00
“Убийства в Мидсъмър” сериал, сезон 12
14:00
“Американска приказка” анимационен филм
15:45
“Едно за из път” - драма с уч. на Франсоа Клузе, Мелани Тиери, Ан Консини и др.
18:00
Отмъщението” - сериал, сезон 1
19:00
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 11
21:00
“Кралят на скорпионите” приключенски екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкън, Кели Хю, Бърнард Хил, Ралф Мьолер и др.
22:55
“От местопрестъплението” сериал, сезон 11, /п/
23:55
“Огън в кръвта: Високо напрежение” - историческа драма с уч. на Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Дуайт Йоаким, Ефрен Рамирез , Гери Халиуел, Дейвид Карадайн, Кори Хайм и др., /п/

БНТ 1

05:15
Още от деня информационно предаване/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Ася Методиева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Зелената линейка
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Обзор “Лига Европа”
14:45
Д-р Г.М.Димитров - вечният опозиционер документален филм
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Салон на изкуствата: “Хофманови разкази” от Жак Офенбах /1 част/
17:35
Европа на фокус
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:15
БНТ - 55 години от вашия живот /2008г./ /1 част/
19:45
Лека нощ, деца!: Благуните
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Публицистично обзорно предаване
22:00
Дъждовен мирис над Балканите тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Зелена светлина
23:20
На границата тв филм/4 епизод/п/
00:15
Спуснати завеси игрален филм /Иран, 2013г./, режисьори: Джафар Панахи и Камбузия Партови, в ролите: Камбузия Партови, Мариам Мокадам и др.
02:00
Денят започва с Култура /п/
03:25
Днес и утре /п/
03:50
Дъждовен мирис над Балканите тв филм /3 епизод/п/
04:45
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

05:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, /п/
07:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 2, /п/
08:50
“Военни престъпления” сериал, сезон 7, /п/
09:50
“Враг пред портата” - военна драма с уч. на Джоузеф Файнс, Джъд Лоу, Рон Пърлман, Рейчъл Уайз, Боб Хоскинс, Ед Харис и др.,/п/
12:30
“Новата мисия невъзможна” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 5, /п/
14:30
“Кобра 11: Обади се!” сериал, сезон 16, /п/
15:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 2
16:30
“Военни престъпления” сериал, сезон 7
17:30
“Новата мисия невъзможна” - сериал, сезон 1
18:30
“На гости на третата планета” - сериал, сезон 6
19:00
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 6
20:00
“Кобра 11: Обади се!” сериал, сезон 16
21:00
“Клоунът” - сериал, сезон 3
22:00
“Полицейска мрежа” - комедия с уч. на Дан Акройд, Кристофър Плъмър, Хари Морган, Дебни Колман, Джак О’Халоран, Елизабет Ашли, Александра Пол и др.
00:15
“Клоунът” - сериал, сезон 2, /п/
01:20
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:45
Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
“Черна роза”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 6
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Момичето с червения шал” сериал, романтична драма, Турция, 2011, еп. 78
10:30
“Карма”, драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 25
11:30
“Кръвни сестри”, сериал, Русия, Украйна, 2006, еп. 83
12:30
Новини
13:00
“Превратностите на живота”, сериал, сезон 2, еп. 6
14:00
“Лекар в планината”, сериал, драма, Германия, 2008, сезон 4, еп. 5
15:00
“Въпрос на гледна точка”, публицистично ток шоу
15:30
Новини
16:00
“Черна роза”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 6
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
НОВИНИ, централна емисия
19:30
Акцент - публицистично предаване водещ: Валерия Касиян
20:00
“Справедливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 84
21:00
“Федерални свидетели”, сериал, криминален, САЩ, сезон 2, еп. 9
22:00
Новини
22:30
“Престъпна империя”, сериал, криминален, драма, САЩ, сезон 2, еп.3, В ролите: Стив Бушеми, Стивън Греъм, Винсент Пиаза и др.
23:35
“Дървото на живота”, сериал, България, сезон 2, еп.6
01:00
“Федерални свидетели”, сериал, криминален, САЩ, сезон 2, еп. 9
01:55
Новини
02:30
“Превратностите на живота”, сериал, сезон 2, еп. 7
03:15
“Дървото на живота”, сериал,България, сезон 2, еп.6
04:30
ТЕРМИНАЛ 7: Игри на съдбата (п)
04:55
“Карма”, драма, Гърция, 2009, сезон 3, еп. 26