Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 22 Януари 2015 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
Тази сутрин"- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ вечерно токшоу
13:30
Тайните на времето"- сериал
15:30
Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице”- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Милост” - сериал, еп.46
21:30
“Бялата кралица” - сериал, еп.8
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Под наблюдение” - сериал, с. 2, еп.18
01:00
Али Макбийл” - сериал, с. 3, еп.13
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
bTV Новините /п./
04:30
Светлината на моя живот"/п./- сериал

bTV Action

06:00
“Върколака” /п./- анимационен сериал
06:45
“Върколака”- анимационен сериал
08:00
“Кости” /п/ - сериал, с. 7, еп. 8
09:00
“Военна болница”/п./ сериал, еп. 9
10:00
“Щитът” /п./ - сериал, с. 5, еп. 9
11:00
Снайперисти” /п/- сериал, с. 4, еп. 16
12:00
“Ренегат”/п/ - сериал, с. 5, еп. 1
13:00
“Пустинята”/п/ - Екшън, Приключенски, Криминален, САЩ, 1993г., Режисьор: Вик Армстронг, Актьори: Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия
15:00
“Истинско правосъдие” сериал, с.2, еп. 7
16:00
“Щитът”- сериал, с. 5, еп. 10
17:00
“Военна болница” - сериал, еп. 10
18:00
“Кости” - сериал, с. 7, еп. 9
19:00
“Ренегат” - сериал, с. 5, еп. 2
20:00
Снайперисти” - сериал, с. 4, еп. 17
21:00
bTV Новините” - централна емисия
22:00
Целувки и куршуми” Комедия, криминален, Великобритания, 2000г., Режисьор: Стюарт Съг, Актьори: Крис Пен, Пол Бетани, Стелян Скарсгард
00:30
“В обувките на Сатаната” сериал, с. 5, еп. 6
01:30
“Кости” /п/ - сериал, с. 7, еп. 6

bTV Cinema

06:00
“Тайният кръг” /п./ - сериал, еп.16
07:00
“Тайният кръг” - сериал, еп.17
08:00
“Никита”/п./ - сериал, с. 4, еп. 19
09:00
“Трета смяна”/п./ - сериал, с. 4, еп. 2
10:45
“Забранена зона” - Трилър, военен, екшън, САЩ, 1988 г., Режисьор: Кристофър Кроу, Актьори: Уилям Дафо, Грегъри Хайнс, Фред Уорд, Аманда Пейс, Кей Тонг Лим и др.
13:00
“Никита” - сериал, с. 4, еп.20
14:00
“Трета смяна” - сериал, с. 4, еп. 4, 5
16:00
“Ханкок” /п./ - Екшън, Фентъзи, Драма, САЩ, 2008 г., Режисьор: Питър Бърг, Актьори: Джони Галеки, Томас Ленън, Майк Ейпс, Еди Марсан, Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман
18:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, еп. 13
19:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, еп. 14
20:00
“Спасете ме”- сериал, с. 5, еп.14
21:00
Киновечер: “Тъмно минало” - Криминален, драма, САЩ, 2005 г., Режисьор: Дейвид Кронънбърг, Актьори: Мария Бело, Стивън Макхати, Аштън Холмс, Уилям Хърт,Вито Мортенсен и др.
23:00
“Безсрамници” - сериал, с. 3, еп. 6
00:00
Късно кино: “Звездни рейнджъри 3: Мародер” - Екшън, Фантастика, САЩ 2008 г., Режисьор: Едуард Нюмайер, Актьори: Борис Коджо, Каспър Ван Дин, Жолен Блалок, Антъни Бишъп
02:15
“Спасете ме”/п./- сериал, с. 5, еп.14
03:15
“Безсрамници”/п./ - сериал, с. 3, еп. 6

Fox Life

05:10
Секс образование - втори сезон, еп. 3
06:00
Модни престъпления седми сезон, еп. 8
07:00
Топ дизайнер - трети сезон, еп. 15
07:45
Перфектната булка - първи сезон, еп. 7
08:30
Модни престъпления седми сезон, еп. 7
09:35
Вещиците от Ийст Енд втори сезон, еп. 9
10:25
Поверително от кухнята първи сезон, еп. 4
10:50
Бивши - втори сезон, еп. 1
11:15
Имало едно време - трети сезон, еп. 2
12:05
Имало едно време - трети сезон, еп. 3
13:00
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 7
13:50
Добрата съпруга - първи сезон, еп. 12
14:40
Топ дизайнер - четвърти сезон, еп. 1
15:35
Перфектната булка - първи сезон, еп. 8
16:30
Жега в Кливланд - пети сезон, еп. 21
16:55
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 10
17:25
Поверително от кухнята първи сезон, еп. 4
17:50
Бивши - втори сезон, еп. 1
18:20
Вещиците от Ийст Енд втори сезон, еп. 10
19:15
Понеделник сутрин - първи сезон, еп. 9
20:10
Добрата съпруга - първи сезон, еп. 13
21:05
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 1
22:00
Скандал - четвърти сезон, еп. 6
22:55
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 8
23:50
Поверително от кухнята първи сезон, еп. 5
00:15
Бивши - втори сезон, еп. 2
00:45
Жега в Кливланд - пети сезон, еп. 21
01:10
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 10
01:35
Понеделник сутрин - първи сезон, еп. 9
02:25
Секс образование - втори сезон, еп. 4
03:10
Перфектната булка - първи сезон, еп. 8
03:55
Топ дизайнер - четвърти сезон, еп. 1
04:40
Планет Кейк - сериал, еп. 1

Kino Nova

06:30
Закони на привличането” - комедия с уч. на Пиърс Броснан, Джулиан Мур, Майкъл Шийн и др.
08:00
“В очакване на Супермен” -документален филм, /п/
10:00
“Правителството” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 7, /п/
12:00
Въпрос на чест” - сериал
13:00
“Циркът на кошмарите: Чиракът на вампира” - екшън/фентъзи с уч. на Джон Райли, Салма Хайек, Джош Хътчерсън, Кен Уатанабе, Крис Масоля и др.
15:15
“Синовете на Кейти Елдър” - уестърн с уч. на Майкъл Андерсън мл., Джон Уейн, Денис Хопър, Джордж Кенеди, Марта Хайър, Дийн Мартин и др.
17:45
“Правителството” - сериал, сезон 2
19:00
“Д-р Хаус” - сериал, сезон 7
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Капитан Корели” - драма с уч. на Крисчън Бейл, Ирене Папас, Пенелопе Круз, Дейвид Мориси, Никълъс Кейдж, Джон Хърт и др.
23:40
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5, /п/
00:40
Въпрос на чест” - сериал, /п/
01:40
“Чудовищно” - трилър/ фантастика с уч. на Майкъл Стал-Дейви, Майк Вогъл, Ти Джей Милър, Лизи Каплан, Одет Юстман, Джесика Лукас и др., /п/

БНТ 1

05:05
Още от деня информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Ася Методиева
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещи Мария Андонова и Ивайло Захариев
11:30
Телепазарен прозорец
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Понеделник сутрин /100 години българско кино/ /п/
14:30
Открито с Валя Ахчиева /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Живот с Дерек тв филм /65 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:35
Светиците тв филм /64 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3483 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Цонев информационно предаване
19:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:45
Лека нощ, деца!: Благуните
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Смъртоносно подозрение игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Дейвид Бъртън Морис, в ролите: Мерилу Хенър, Емили Бергл, Тимъти Ботъмс и др.(12)
22:30
По света и у нас Информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Осъдени души /100 години българско кино/ игрален филм /България, 1975г./, режисьор: Въло Радев, в ролите: Едит Салай, Ян Енглерт, Руси Чанев, Вълчо Камарашев, Марияна Димитрова и др.
01:15
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
01:25
Денят започва с Култура /п/
02:40
Здравето отблизо /п/
03:50
Днес и утре /п/
04:05
Светиците тв филм /64 епизод/п/
04:50
Дързост и красота тв филм /3483 епизод/п/

Диема

06:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 4, /п/
08:50
" Гарванът " - сериал, /п/
09:50
“Бягство от Алкатраз” екшън с уч. на Клинт Истууд, Патрик Макгоън, Робъртс Блосъм, Фред Уорд, Лари Ханкин и др., /п/
12:00
“Теория за големия взрив " - сериал, сезон 6, /п/
12:30
“Полицейска академия” сериал, /п/
13:30
“Париж: Криминални разследвания”- сериал, сезон 1, /п/
14:30
Кобра 11: Обади се!” сериал, сезон 18, /п/
15:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 4
16:30
" Гарванът " - сериал
17:30
“Полицейска академия” сериал
18:30
“Теория за големия взрив " - сериал, сезон 6
19:00
“Париж: Криминални разследвания”- сериал, сезон 2
20:00
Кобра 11: Обади се!” сериал, сезон 18
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 1
22:00
“Клопка” - екшън с уч. на Шон Конъри, Катрин ЗитаДжоунс, Винг Реймс, Уил Патън, Мори Чейкин и др.
00:20
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 1, /п/
01:15
“Горещи моменти” - еротика
04:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
Забранена любов: Майорка” - сериал, еп. 67
06:25
Хороскоп
06:30
“Добро утро, България” сутрешен блок, сезон 2
09:30
“Черната роза” - сериал, сезон 1, еп. 14
10:30
" Великолепният век" сериал,Турция, сезон 1, еп. 9
11:30
“Карма” - сериал, сезон 4, еп.16
12:30
Новини
13:00
“Любов и тайни в Ларичи” сериал, сезон 1, еп. 2
14:00
Забранена любов: Майорка” - сериал, еп. 68
15:00
“Въпрос на гледна точка” публицистично предаване, повторение
15:30
Новини
16:00
“Кантора Митрани” - сериал, България, сезон 1, еп. 6
17:00
“Нюзрум” - дискусионно студио
18:30
Новини- централна емисия
19:30
“Акцент”
20:00
Отчаяни съпруги” - сериал, САЩ, сезон 7, еп. 19
21:00
“До живот” - сериал, сезон 2, еп. 6
22:00
Новини
22:30
“Кантора Митрани” - сериал, България, сезон 1, еп. 7
23:30
“Герои” - сериал, САЩ, сезон 2, еп. 4
00:30
“До живот” - сериал, сезон 2, еп. 6
01:30
Новини
02:00
“Любов и тайни в Ларичи” сериал, сезон 1, еп. 2
02:50
Кантора Митрани" - сериал, България, сезон 1, еп. 7
03:45
" Герои" сезон 2, еп.4
04:30
“Терминал 7 - Игри на съдбата” - сезон 2, еп.25
04:55
“Карма” - сериал, сезон 4, еп. 16