Архив телевизионни програми

Начало » 2015 » Април » 20

Програма на телевизиите за 20 Април 2015 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето”- сериал
15:30
“Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице”- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:05
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал, еп. 49
21:30
България търси талант” полуфинали
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Кости” - сериал, с. 8, еп. 11
01:00
“Безсрамници” - сериал, с.2, еп. 9
02:00
“Преди обед” /п./- токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
“Cool…T”/п./ - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова

bTV Action

06:00
“Капитан Планета”/п./ анимационен сериал
06:45
“Капитан Планета” - анимационен сериал
08:00
“Под наблюдение”/п./ сериал, с. 3, еп. 12
09:00
“Експериментът”/п./ - сериал, с. 4, еп. 14
10:00
Извън играта” /п./ - сериал, с. 4, еп. 3
11:00
“Стрелата”/п./ - сериал, с. 2, еп. 19
12:00
“Революция”/п./ - сериал, с. 2, еп. 17
13:00
“Наказателят” /п./ - екшън, трилър, САЩ, Германия, 2004г., режисьор: Джонатан Хенсли, в ролите: Ребека Ромийн, Том Джейн, Джон Траволта, Лора Харинг, Саманта Матис, Уил Пейтън, Бен Фостър
15:00
“Ренегат” - сериал, с. 2, еп. 7
16:00
Извън играта” - сериал, с. 4, еп. 4
17:00
“Експериментът” - сериал, с. 4, еп. 15
18:00
“Под наблюдение” - сериал, с. 3, еп. 13
19:00
“Революция” - сериал, с. 2, еп. 18
20:00
“Стрелата” - сериал, с. 2, еп. 20
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“Хищникът 2” - екшън, трилър, ужаси, САЩ, 1990г., режисьор: Стивън Хопкинс, в ролите: Гари Бъзи, Мария Кончита Алонсо, Робърт Дейви, Дани Глоувър, Рубен Блейдс, Бил Пакстън
00:00
Бандата на Оушън 3” комедия, трилър, драма, криминален, САЩ, 2007г., режисьор: Стивън Содърбърг, в ролите: Елън Бъркин, Елиът Гулд, Карл Райнър, Еди Джеймисън, Скот Каан, Кейси Афлек, Бърни Мак, Дон Чийдъл, Анди Гарсия, Мат Деймън, Брад Пит, Джордж Клуни, Ал Пачино
02:00
“Ренегат” /п./- сериал, с. 2, еп. 7

bTV Cinema

06:00
“Трета смяна” /п./ - сериал,с. 3, еп. 22, 23, с. 4, еп. 1
09:15
“Никита” /п./ - сериал, с.5, еп. 1
10:45
Есен в Ню Йорк” /п./
13:15
“Трета смяна” - сериал, с. 4, еп. 3, 4
15:30
“Перфектната буря” /п./
18:00
“Никита” - сериал, с. 5, еп. 3, 4
20:00
“Никита: Отмъщението “сериал, с. 2, еп. 19
21:00
Киновечер: “Последният пенсионерски запой” - Комедия, САЩ, 2013 г., Режисьор: Джон Търтълтауб, В ролите: Робърт де Ниро, Морган Фрийман, Майкъл Дъглас, Кевин Клайн, Джери Ферера, др.
23:15
Късно кино: “Тема за разговор” - Драма, комедия, романтичен, САЩ, 1995 г., Режисьор: Ласе Халстрьом, В ролите: Джулия Робъртс, Джина Роуландс, Робърт Дювал, Денис Куейд, Кира Седжуик
01:15
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 2, еп. 19

Fox Life

05:15
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 23
06:00
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 2
06:45
Жертви на модата - десети сезон, еп. 7
07:35
Декоратори за милион долара - първи сезон, еп. 6
08:25
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 1
09:15
Имало едно време - трети сезон, еп. 10
10:05
Две момчета и едно момиче втори сезон, еп. 2
10:30
Две момчета и едно момиче втори сезон, еп. 3
10:55
Отвъд черната дъска - игра- лен филм
12:45
Подли камериерки - втори сезон, еп. 4
13:35
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 7
14:30
Жертви на модата - десети сезон, еп. 8
15:25
Декоратори за милион долара - първи сезон, еп. 7
16:20
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 5
16:45
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 24
17:15
Сексът и градът - втори сезон, еп. 3
17:45
Сексът и градът - втори сезон, еп. 4
18:20
Имало едно време - трети сезон, еп. 11
19:15
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 24
20:10
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 8
21:05
Отмъщението - четвърти сезон, еп. 11
22:00
Отмъщението - четвърти сезон, еп. 12
22:55
Подли камериерки - втори сезон, еп. 5
23:50
Сексът и градът - втори сезон, еп. 5
00:20
Сексът и градът - втори сезон, еп. 6
00:50
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 5
01:15
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 24
01:40
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 24
02:25
Затрупани - втори сезон, еп. 8
03:10
Декоратори за милион долара - първи сезон, еп. 7
03:50
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 1
04:35
Жертви на модата - десети сезон, еп. 8

Kino Nova

06:10
“В светлината на прожекторите” - екшън с уч. на Ерика Елениак, Ким Коутс, Стейси Кийч, Ерин Грей, Бригита Дау и др.
08:00
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 7
10:00
“Текила и Бонети” - сериал, /п/
11:00
“Чък” - сериал, сезон 5 , /п/
12:00
Любителката на мистерии: Уикенд на загадките” криминален с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
13:50
Крал Ралф” - комедия с уч. на Джон Гудман, Питър О‘Тул, Ричард Грифитс, Джоли Ричардсън, Джон Хърт и др., /п/
15:50
“Десет неща, които мразя у теб” - романтична комедия с уч. на Хю Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит и др., /п/
18:00
“Текила и Бонети” - сериал
19:00
“Чък” - сериал, сезон 5
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
21:00
Беглецът” - криминален екшън с уч. на Харисън Форд, Томи Лий Джоунс, Джулиан Мур, Села Уорд, Джо Пантолиано и др.
23:45
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6, /п/
00:45
“Тайна” - драма с уч. на Людивин Сание, Жули Депардийо, Сесил Де Франс, Матьо Амарлик, Патрик Брюел и др.

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещи Мария Андонова и Ивайло Захариев
11:30
Телепазарен прозорец
11:45
Малки истории
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
55 лица от вашия живот: Стефан Данаилов /п/
13:30
Шоуто на Канала /п/
14:30
Зелената линейка /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Бурен свят тв филм /20 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език /п/
16:25
Малки истории /п/
16:35
Светиците тв филм /107 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3526 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:10
55 лица от вашия живот: Йълдъз Ибрахимова
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg: Апостоли на Априлското въстание
22:00
В кадър: Командирът на Първа картечна
22:30
По света и у нас Информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Борджиите 12-сериен тв филм /копродукция, 2011г./, 1 епизод, режисьор Оливер Хиршбигел, в ролите: Джон Доман, Марк Райдър, Стенли Вебер, Изолда Дюхаук и др. (16)
00:00
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:10
Денят започва с Култура /п/
01:25
Здравето отблизо /п/
02:25
Днес и утре /п/
03:05
Борджиите тв филм /1 епизод/п/ (16)
04:00
Светиците тв филм /107 епизод/п/
04:45
Дързост и красота тв филм /3526 епизод/п/

Диема

05:00
“8 Прости правила” - сериал, /п/
05:30
Футбол: Стоук Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Зина - принцесата воин " сериал, /п/
08:50
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 2, /п/
09:50
“Меч без сянка” - екшън с уч. на Шин Юн -джун, Юн Со-и, Лий Сео-джин и др., /п/
12:30
“Хамелеонът” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
“Тайнствени афери”- сериал, сезон 3, /п/
14:30
“Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
15:30
“Зина - принцесата воин " - сериал
16:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 2
17:30
“Хамелеонът” - сериал, сезон 2
18:30
Господари на ефира " - забавно предаване, /п/
19:00
“Тайнствени афери”- сериал, сезон 3
20:00
“Закони на войната” - сериал, сезон 2
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“Конан Разрушителя” приключенски екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Грейс Джоунс, Мако, Трейси Уолтър и др.
00:10
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 3, /п/
01:10
Еротичен телепазар
03:10
“Национална лотария” /п/
04:00
Футбол: Стоук Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Спреведливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 28
12:00
“Великолепният век”, сериал,Турция, сезон 2, еп. 55 и 56
12:30
Новини
13:00
“В търсена на истината”, документална поредица, сезон 4, еп. 6
14:00
Забранена любов: Майорка”, сериал, еп. 127
15:00
“Въпрос на гледна точка”, мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Акцент”, публицистично предаване
20:00
“Федерални свидетели”, криминален сериал, САЩ, 2008, сезон 3, еп. 6
21:00
“Хранилище 13”, сериал, фантастика, САЩ, 2009, сезон 2, еп. 8
22:00
Новини
22:30
Спорт 7, спортно предаване на
23:30
“Престъпна империя”, криминален сериал, САЩ, 2010, реж. Мартин Скорсезе, сезон 1, еп. 10
00:30
“Федерални свидетели”, криминален сериал, САЩ, 2008, сезон 3, еп. 7
01:20
Новини
01:50
“В търсена на истината”, документална поредица, сезон 4, еп. 6
02:35
Забранена любов: Майорка” - сериал, еп. 127
03:20
“Великолепният век” сериал,Турция, сезон 2, еп. 55 и 56
04:50
“Спреведливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 28