Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Април 2015 година

bTV

05:00
Времето лети”- сериал, с. 2, еп. 35
06:00
Лице в лице"/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
Тази сутрин”- информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ вечерно токшоу
13:30
Тайните на времето”- сериал
15:30
Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице”- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:05
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал, еп. 52
21:30
“MasterChef”- кулинарно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Кости” - сериал, с. 8, еп. 14
01:00
Безсрамници” - сериал, с. 2, еп. 12
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Папараци” /п./ - новините от шоубизнеса с водещ Николета Лозанова

bTV Action

06:00
“Капитан Планета”/п./- анимационен сериал
06:45
“Капитан Планета” - анимационен сериал
08:00
Под наблюдение” /п./ - сериал, с. 3, еп. 15
09:00
“Експериментът”/п./ - сериал, с. 4, еп. 17
10:00
Извън играта” /п./ - сериал, с. 4, еп. 6
11:00
“Стрелата” /п./- сериал, с. 2, еп. 22
12:00
“Революция”/п./ - сериал, с. 2, еп. 20
13:00
“Пета предавка” /п./ - автомобилно предаване
13:30
“Жената чудо” - анимация, САЩ, 2009г., режисьор: Лорън Монгомъри, в ролите: Кери Ръсел, Нейтън Филиън, Алфред Молина, Росарио Доусън
15:00
“Ренегат” - сериал, с. 2, еп. 10
16:00
Извън играта”- сериал, с. 4, еп. 7
17:00
“Експериментът” - сериал, с. 4, еп. 18
18:00
Под наблюдение” - сериал, с. 3, еп. 16
19:00
“Революция” - сериал, с. 2, еп. 21
20:00
“Стрелата” - сериал, с. 2, еп. 23
21:00
bTV Новините - централна емисия
21:30
УЕФА Лига Европа - студио
22:00
УЕФА Лига Европа:
00:00
УЕФА Лига Европа - студио
00:30
УЕФА Лига Европа - обзорно предаване
01:00
“Хищникът 2”/п./ - екшън, трилър, ужаси, САЩ, 1990г., режисьор: Стивън Хопкинс, в ролите: Гари Бъзи, Мария Кончита Алонсо, Робърт Дейви, Дани Глоувър, Рубен Блейдс, Бил Пакстън

bTV Cinema

06:00
Трета смяна” /п./ - сериал, с. 4, еп. 8, 9, 10
09:15
“Никита” - сериал, с. 5, еп. 5
10:15
“Нашествие”/п./ - Трилър, САЩ, 2007 г., Режисьор: Оливър Хиршбигъл, В ролите: Никол Кидмън, Даниел Крейг, Джеръми Нортъм, Вероника Картрайт, Силия Уестън и др.
12:30
Трета смяна” - сериал, с. 4, еп. 11, 12, 13
15:45
Рокаджията"/п./ - Комедия, САЩ, 2008 г., Режисьор: Питър Катанео, В ролите: Брадли Купър, Джейсън Съдейкис, Джош Гад, Кристина Апългейт, Раян Уилсън, Ема Стоун
18:00
“90210”- сериал, еп. 1, 2
20:00
“Никита: Отмъщението”- сериал, с.2, еп. 22
21:00
Киновечер: “Откуп” - Драма, екшън, трилър, САЩ, 1996 г., Режисьор: Рон Хауърд, В ролите: Лив Шрайбер, Евън Хендлер, Рене Русо, Лили Тейлър, Броули Нолти, Делрой Линдо, Гари Синийз, Мел Гибсън
23:30
Късно кино: “Последен изход 4”- Трилър, ужаси, САЩ, 2009 г., Режисьор: Дейвид Елис, В ролите: Шантел Ван Сантен, Криста Алън, Ник Зано, Джаксън Уолтър, Микелти Уилямсън, Боби Кампо, Хейли Уеб
01:15
“Никита: Отмъщението”/п./сериал, с. 2, еп. 22

Fox Life

05:15
Затрупани - втори сезон, еп. 9
06:00
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 5
06:45
Жертви на модата - десети сезон, еп. 10
07:35
Декоратори за милион долара - втори сезон, еп. 1
08:25
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 4
09:15
Имало едно време - трети сезон, еп. 13
10:05
Две момчета и едно момиче втори сезон, еп. 8
10:30
Две момчета и едно момиче втори сезон, еп. 9
10:55
Имало едно време - четвърти сезон, еп. 15
11:50
Имало едно време - четвърти сезон, еп. 16
12:45
Подли камериерки - втори сезон, еп. 7
13:35
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 10
14:30
Жертви на модата - десети сезон, еп. 11
15:25
Декоратори за милион долара - втори сезон, еп. 2
16:20
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 8
16:45
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 3
17:15
Сексът и градът - втори сезон, еп. 9
17:45
Сексът и градът - втори сезон, еп. 10
18:20
Имало едно време - трети сезон, еп. 14
19:15
Тайнствени афери - първи сезон, еп. 3
20:10
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 11
21:05
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 14
22:00
Скандал - четвърти сезон, еп. 14
22:55
Подли камериерки - втори сезон, еп. 8
23:50
Сексът и градът - втори сезон, еп. 11
00:20
Сексът и градът - втори сезон, еп. 12
00:50
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 8
01:15
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 3
01:40
Тайнствени афери - първи сезон, еп. 3
02:25
Затрупани - втори сезон, еп. 11
03:10
Декоратори за милион долара - втори сезон, еп. 2
03:50
Тори и Дийн: И заживели щастливо - риалити, еп. 4
04:35
Жертви на модата - десети сезон, еп. 11

Kino Nova

06:00
Любителката на мистерии: Убийствена песен” - криминален с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др., /п/
07:45
Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 7
09:50
Текила и Бонети” - сериал, /п/
10:50
“Чък” - сериал, сезон 5 , /п/
11:50
Любителката на мистерии: Видение за убийство” криминален с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
13:40
“Каспър” - семеен с уч. на Кейти Мориарти, Бил Пулман, Кристина Ричи, Ерик Айдъл, Шонси Леопарди и др.
15:50
“Синоптикът” - комедийна драма с уч. на Никълъс Кейдж, Майкъл Кейн, Хоуп Дейвис, Николас Хоулт, Джил Белоус и др., /п/
18:00
Текила и Бонети” - сериал,
19:00
“Чък” - сериал, сезон 5
20:00
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6
21:00
“Внедрени в час” - екшънкомедия с уч. на Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Айс Кюб, Бри Ларсън и др.
23:15
От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 6, /п/
00:15
“Точната бройка” - романтична комедия с уч. на Ана Фарис, Крис Евънс, Блайт Данър, Ед Бегли мл., Майк Вогъл и др.

БНТ 1

05:10
Още от деня информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещи Мария Андонова и Ивайло Захариев
11:35
Телепазарен прозорец
11:50
Пари за вашия бизнес
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
55 лица от вашия живот: Георги Христов /п/
13:30
Малки истории /п/
14:30
Днес и утре /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Бурен свят тв филм /23 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:35
Светиците тв филм /110 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3529 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:45
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Студио “Футбол”
22:05
Футбол: Четвъртфинална среща-реванш от турнира на Лига Европа пряко предаване
00:00
По света и у нас Информационна емисия
00:10
Зелена светлина
00:15
Мотоспорт есктра
00:45
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:55
Денят започва с Култура /п/
02:10
Здравето отблизо /п/
03:10
По света и у нас /п от 20:00/
04:05
Светиците тв филм /110 епизод/п/
04:50
Дързост и красота тв филм /3529 епизод/п/

Диема

05:40
Футбол: Астън Вила - Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Зина - принцесата воин " сериал, /п/
09:00
Ченге от миналото” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
Обирът” - екшън с уч. на Питър Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др.
12:00
“Питайте Джим” - сериал
12:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
Тайнствени афери”- сериал, сезон 3, /п/
14:30
Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
15:30
Зина - принцесата воин " - сериал
16:30
Ченге от миналото” - сериал, сезон 2
17:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
18:30
Господари на ефира " забавно предаване, /п/
19:00
Тайнствени афери”- сериал, сезон 3
20:00
Закони на войната” - сериал, сезон 2
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“Ултиматумът на Борн” екшън с уч. на Мат Деймън, Джоан Алън, Джулия Стайлс, Пади Консидине, Едгар Рамирез, Скот Глен, Дейвид Стратърн и др.
00:20
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3, /п/
01:20
Еротичен телепазар
04:00
Футбол: Астън Вила - Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Спреведливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 31
10:30
Великолепният век”, сериал,Турция, сезон 2, еп. 61 и 62
12:30
Новини
13:00
“В търсена на истината”, документална поредица, сезон 4, еп. 9
14:00
Забранена любов: Майорка”, сериал, еп. 130
15:00
“Въпрос на гледна точка”, мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
15:30
Новини
16:00
Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Акцент”, публицистично предаване
20:00
Федерални свидетели”, криминален сериал, САЩ, 2008, сезон 3, еп. 9
21:00
Хранилище 13”, сериал, фантастика, САЩ, 2009, сезон 2, еп. 11
22:00
Новини
22:30
Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 21 и 22
23:30
“Престъпна империя”, криминален сериал, САЩ, 2010, реж. Мартин Скорсезе, сезон 1, еп. 1
00:30
Федерални свидетели”, криминален сериал, САЩ, 2008, сезон 3, еп. 10
01:20
Новини
01:50
“В търсена на истината”, документална поредица, сезон 4, еп. 9
02:35
Забранена любов: Майорка” - сериал, еп. 130
03:20
Великолепният век” сериал,Турция, сезон 2, еп. 61 и 62
04:50
“Спреведливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 31