Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 07 Май 2015 година

bTV

05:30
Времето лети"- сериал, с. 2, еп. 45
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето”- сериал
15:30
“Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице”- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал, еп. 62
21:30
“MasterChef”- кулинарно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Кости” - сериал, с. 8, еп. 24
01:00
“Безсрамници” - сериал, с. 3, еп. 10
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Папараци” - новините от шоубизнеса с водеща Николета Лозанова

bTV Action

06:00
“Новите приключения на Капитан Планета”/п./- анимационен сериал
06:45
“Новите приключения на Капитан Планета” - анимационен сериал
08:00
“Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 4, еп. 2
09:00
“Експериментът”/п./ - сериал, с. 5, еп. 5
10:00
Извън играта” /п./ - сериал, с. 4, еп. 16
11:00
“Истинско правосъдие”- сериал, еп. 9
12:00
“Златното момче”/п./ сериал, еп. 8
13:00
“Стомана” /п./ - екшън, фантастика, САЩ, 1997г., режисьор: Кенет Джонсън, в ролите: Шакил О’Нийл, Ричард Раундтри, Анабет Гиш, Джъд Нелсън
15:00
“Ренегат” - сериал, с. 2, еп. 20
16:00
Извън играта” - сериал, с. 4, еп. 17
17:00
“Експериментът” - сериал, с.5, еп. 6
18:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 4, еп. 3
19:00
“Златното момче” - сериал, еп. 9
20:00
“Последователите” - сериал, еп. 10
21:00
bTV Новините - централна емисия
21:30
УЕФА Лига Европа - Студио
22:00
УЕФА Лига Европа:
00:00
УЕФА Лига Европа - Студио
00:15
УЕФА Лига Европа - Обзорно предаване
00:30
“Извънредни директиви” /п./ - трилър, САЩ, Канада, Великобритания, Германия, 2000г., режисьор: Уилям Фридкин, в ролите: Самюел Л. Джаксън, Томи Лий Джоунс, Брус Гринууд, Марк Фойърстайн, Ан Арчър, Бен Кингсли, Блеър Ъндъруд, Филип Бейкър Хол, Дейл Дай, Гай Пиърс
02:45
“Последователите” /п./ - сериал, еп. 10
03:30
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 2, еп. 20

bTV Cinema

06:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 3, еп. 16, 17, 18
09:15
“90210” - сериал, еп. 19
10:15
“Луда по Стийв”/п./ - Комедия, САЩ, 2009 г., Режисьор: Фил Трейл, В ролите: Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кати Миксън, Кийт Дейвид, Кен Джонг
12:30
“Никита” - сериал, с. 3, еп. 19, 20, 21
15:45
“Забравените от Хуарес”/п./ - Трилър, драма, САЩ, 2006 г., Режисьор: Грегъри Нава, В ролите: Кейт дел Кастило, Дженифър Лопес, Антонио Бандерас, Джон Норман, Иринео Алварес, Ричард Барела, Рандъл Батинкоф, Хуан Диего Бото
18:00
“90210”- сериал, еп. 21, 22
20:00
“Никита: Отмъщението”- сериал, с.3, еп. 9
21:00
Киновечер: “Дарбата” Драма, трилър, САЩ, 2000 г., Режисьор: Сам Рейми, В ролите: Гари Коул, Киану Рийвс, Джовани Рибизи, Грег Киниър, Кейт Бланшет, Кейти Холмс, Хилари Суонк
23:15
Късно кино: “То”- 2 част Драма,мистерия, ужаси, САЩ, Канада, 1990 г., Режисьор: Томи Лий Уолъс, В ролите: Хари Андерсън, Денис Кристофър, Ричард Масур, Анет О’Туул, Тим Рейд, Джон
01:15
“Почерпка или пакост”/п./ Ужаси, САЩ, 2007 г., Режисьор: Майкъл Дотри, В ролите: Ана Пакуйн, Браян Кокс
03:00
“Никита: Отмъщението”/п./сериал, с. 3, еп. 9

Fox Life

05:15
Поднови или продай - риалити, еп. 5
05:35
Поднови или продай - риалити, еп. 6
06:00
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 6
06:50
Жертви на модата - десети сезон, еп. 20
07:40
Поднови или продай - риалити, еп. 5
08:05
Поднови или продай - риалити, еп. 6
08:30
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 5
09:20
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 1
10:15
Обратно в играта - първи сезон, еп. 2
10:45
Имало едно време - четвърти сезон, еп. 17
11:40
Имало едно време - четвърти сезон, еп. 18
12:35
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 4
13:30
Частна практика - шести сезон, еп. 2
14:25
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 1
14:50
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 2
15:20
Поднови или продай - риалити, еп. 7
15:45
Поднови или продай - риалити, еп. 8
16:15
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 18
16:40
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 13
17:10
Сексът и градът - трети сезон, еп. 11
17:45
Сексът и градът - трети сезон, еп. 12
18:20
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 2
19:15
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 1
20:10
Частна практика - шести сезон, еп. 3
21:05
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 16
22:00
Скандал - четвърти сезон, еп. 16
22:55
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 5
23:50
Сексът и градът - трети сезон, еп. 13
00:20
Сексът и градът - трети сезон, еп. 14
00:55
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 18
01:20
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 13
01:45
Обратно в играта - първи сезон, еп. 2
02:10
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 1
03:00
Секс образование - първи сезон, еп. 5
03:45
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 5
04:30
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 1
04:55
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 2

Kino Nova

07:20
“Сентрал парк уест” - сериал, сезон 1, /п/
08:15
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 9
10:00
“Костюмари” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 6, 2 епизода, /п/
12:00
“Сентрал парк уест” - сериал, сезон 1
13:00
“Да бъдеш Джон Малкович” комедия с уч. на Джон Кюсак, Камерън Диас, Катрин Кийнър, Брад Пит, Шон Пен, Джон Малкович и др.
15:20
Мисията невъзможна 3” екшън с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Лорънс Фишбърн, Филип Сиймур Хофман, Мишел Монаган, Джонатан Рийс Майерс, Маги Кю, Били Кръдъп, Кери Ръсел и др., /п/
18:00
“Костюмари” - сериал, сезон 1
19:00
Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 6, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
21:00
“Аполо 13” - приключенски с уч. на Том Ханкс, Бил Пакстън, Кевин Бейкън, Гари Синиз, Ед Харис, Катлийн Куинлан и др.
23:50
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
00:50
“Да бъдеш Джон Малкович” комедия с уч. на Джон Кюсак, Камерън Диас, Катрин Кийнър, Брад Пит, Шон Пен, Джон Малкович и др., /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещи Мария Андонова и Ивайло Захариев
11:30
Телепазарен прозорец
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
55 лица от вашия живот: Милчо Левиев /п/
13:30
Референдум /п/
14:30
Днес и утре /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /4 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:35
Светиците тв филм /117 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3536 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:45
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Студио “Футбол”
22:05
Футбол: “Севиля” - “Фиорентина”, първа полуфинална среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Севиля
00:00
По света и у нас Информационна емисия
00:10
Зелена светлина
00:15
Мотоспорт екстра
00:45
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:55
Денят започва с Култура /п/
02:10
Здравето отблизо /п/
03:10
По света и у нас /п от 20:00/
04:05
Светиците тв филм /117 епизод/п/
04:50
Дързост и красота тв филм /3536 епизод/п/

Диема

06:00
Футбол: Стоук Сити - Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Зина - принцесата воин " сериал, /п/
09:00
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“В светлината на прожекторите” - екшън с уч.на Ерика Елениак, Ким Коутс, Стейси Кийч, Ерин Грей, Бригита Дау и др.
12:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2
12:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Тайнствени афери”- сериал, сезон 3, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
15:30
“Зина - принцесата воин " - сериал
16:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 3
17:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
18:30
Господари на ефира " - забавно предаване, /п/
19:00
“Тайнствени афери”- сериал, сезон 3
20:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
“Снайперист” - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Майкъл Пеня, Дани Глоувър, Елиас Котеас, Рона Митра, Джонатан Уокър, Джъстин Луис, Елиза Бенет и др.
00:40
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4, /п/
01:30
Еротичен телепазар
04:15
Футбол: Стоук Сити - Хъл Сити, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Спреведливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 40
10:30
“Великолепният век”, сериал,Турция, сезон 2, еп. 81 и 82
12:30
Новини
13:00
“Светлините на стадиона”, сериал, сезон 3, еп. 13
14:00
Забранена любов: Майорка”, сериал, еп. 140
15:00
“Въпрос на гледна точка”, мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Акцент”, публицистично предаване
20:00
“Дървото на живота”, сериал, историческа драма, България, 2013, сезон 1, еп. 7 и 8
22:00
Новини
22:30
“Герои”, сериал, фантастика, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 8
23:30
“Престъпна империя”, криминален сериал, САЩ, 2010, реж. Мартин Скорсезе, сезон 2, еп. 11
00:30
“Досиетата Рокфорд”, сериал, сезон 2, еп. 1
02:10
Новини
02:40
Забранена любов: Майорка” сериал, еп. 140
03:20
“Великолепният век” сериал,Турция, сезон 2, еп. 81 и 82
04:50
“Спреведливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 41