Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Май 2015 година

bTV

05:00
Времето лети"- сериал, с. 2, еп. 49
05:30
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето”- сериал
15:30
“Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице”- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал, еп. 66
21:30
“MasterChef”- кулинарно шоу
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 3, еп. 4
01:00
“Клуб “Веселие” - сериал, с. 3, еп. 2
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Комиците” /п./ - комедийно шоу

bTV Action

06:00
“Новите приключения на Капитан Планета”/п./- анимационен сериал
06:45
“Новите приключения на Капитан Планета” - анимационен сериал
08:00
“Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - с. 4, еп. 6
09:00
“Експериментът”/п./ - сериал, с. 5, еп. 9
10:00
Опасни улици” /п./ - сериал, с. 4, еп. 2
11:00
“Истинско правосъдие”- сериал, еп. 13
12:00
“Златното момче” /п./ сериал, еп. 12
13:00
“Пехотинецът 2” /п./ - екшън, САЩ, 2009г., режисьор: Роел Рине, в ролите: Тед ДиБиаси, Темура Морисън, Лара Кокс, Сенг Кауи, Майкъл Рукър
15:00
“Ренегат” - сериал, с. 3, еп. 2
16:00
Опасни улици"- сериал, с. 4, еп. 3
17:00
“Експериментът” - сериал, с. 5, еп. 10
18:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 4, еп. 7
19:00
“Златното момче” - сериал, еп. 13
20:00
“Последователите” - сериал, еп. 14
21:00
УЕФА Шампионска Лига Студио
21:45
УЕФА Шампионска Лига: Реал Мадрид - Ювентус
23:45
УЕФА Шампионска Лига Студио
00:15
“Чистилището” - екшън, фентъзи, САЩ, 1999г., режи- сьор: Ули Едел, в ролите: Сам Шепърд, Ранди Куейд, Ерик Робъртс, Питър Стормаер
02:00
“Последователите” /п./ сериал, еп. 14
02:45
“Ренегат”/п./ - сериал, с. 3, еп. 2

bTV Cinema

06:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 4, еп. 6, 7, 8
09:15
“Империята на слънцето”/п./ - Драма, САЩ, 1987 г., Режисьор: Стивън Спилбърг, В ролите: Джо Пантолиано, Джон Малкович, Джо Пантолиано, Миранда Ричардсън, Бен Стилър, Крисчън Бейл
12:30
“Никита” - сериал, с. 4, еп. 9, 10 ,11
15:45
“Сърфист”/п./ - Комедия, САЩ, 2008 г., Режисьор: С.Р. Биндлер, В ролите: Тод Сташуик, Кассандра Хепберн, Зачери Книгтън, Сара Риад, Джефри Нордлинг, Алекси Гилмор, Матю МакКонахи
17:45
Вътрешна сигурност"- сериал, еп. 5, 6
20:00
“Никита: Отмъщението” сериал, с.3, еп. 13
21:00
Киновечер: “Австралия” - Приключенски, драма, военен, уестърн, САЩ, 2008 г., Режисьор: Баз Лурман, В ролите: Хю Джакман, Никол Кидман, Шия Адамс, Еди Бару
00:15
Късно кино: “Сексмания"Комедия, САЩ, 2004 г., Режисьор: Джон Уотърс, В ролите: Селма Блеър, Трейси Улман, Крис Айзак, Джони Ноксвил
02:15
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 3, еп. 13

Fox Life

05:15
Поднови или продай - риалити, еп. 13
05:35
Поднови или продай - риалити, еп. 14
06:00
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 10
06:50
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 7
07:15
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 8
07:40
Поднови или продай - риалити, еп. 13
08:05
Поднови или продай - риалити, еп. 14
08:30
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 9
09:20
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 5
10:15
Обратно в играта - първи сезон, еп. 6
10:45
Нови в квартала - първи сезон, еп. 4
11:10
Кристела - първи сезон, еп. 16
11:40
Агнешко - шести сезон, еп. 13
12:05
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 3
12:35
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 8
13:30
Частна практика - шести сезон, еп. 6
14:25
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 9
14:50
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 10
15:20
Поднови или продай - риалити, еп. 15
15:45
Поднови или продай - риалити, еп. 16
16:15
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 22
16:40
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 17
17:10
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 1
17:50
Парченца живот - първи сезон, еп. 1
18:20
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 6
19:15
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 5
20:10
Частна практика - шести сезон, еп. 7
21:05
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 1
22:00
Имало едно време - четвърти сезон, еп. 19
22:55
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 9
23:50
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 2
00:25
Парченца живот - първи сезон, еп. 2
00:55
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 22
01:20
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 17
01:45
Обратно в играта - първи сезон, еп. 6
02:10
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 5
03:00
Секс образование - първи сезон, еп. 9
03:45
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 9
04:30
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 9
04:55
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 10

Kino Nova

07:20
“Сентрал парк уест” - сериал, сезон 1, /п/
08:15
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 9
10:00
“Костюмари” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 6, 2 епизода, /п/
12:00
“Сентрал парк уест” - сериал, сезон 1
13:00
“Полуда” - трилър с уч. на Джон Финч, Алек Маккаун, Бари Фостър, Били Уайтлоу и др.
15:30
“Тежки престъпления”- криминален с уч. на Морган Фрийман, Ашли Джъд, Аманда Пийт, Джим Кавийзъл, Адам Скот, Брус Дейвисън, Майкъл Гастон и др., /п/
18:00
“Костюмари” - сериал, сезон 1
19:00
Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 7, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
21:00
“Шпионски игри” - екшън с уч. на Брад Пит, Робърт Редфорд, Катрин Маккормак, Стивън Дилейни, Шарлот Рамплинг и др.
23:40
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
00:40
“Полуда” - трилър с уч. на Джон Финч, Алек Маккаун, Бари Фостър, Били Уайтлоу и др., /п/

БНТ 1

05:10
Още от деня информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещи Мария Андонова и Ивайло Захариев
11:30
Телепазарен прозорец
11:45
Малки истории
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
55 лица от вашия живот: Богдана Карадочева и Стефан Димитров /п/
13:30
Референдум /п/
14:30
Открито с Валя Ахчиева /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /7 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:35
Светиците тв филм /120 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3539 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:10
55 лица от вашия живот: ФСБ
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:50
Спортни новини
21:05
По съвест тв филм /5 епизод/
22:00
В кадър: Корейски измерения
22:30
По света и у нас Информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Борджиите тв филм /11 епизод/ (16)
00:00
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:10
Денят започва с Култура /п/
01:25
Здравето отблизо /п/
02:25
Да открием Германия /п/
03:05
Борджиите тв филм /11 епизод/п/(16)
04:00
Светиците тв филм /120 епизод/п/
04:45
Дързост и красота тв филм /3539 епизод/п/

Диема

06:00
Футбол: Саутхямптън - Кристъл Палъс, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Зина - принцесата воин " сериал, /п/
09:00
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 3, /п/
10:00
“Героят и страшилището” - екшън с уч. на Чък Норис, Джефри Крамър, Джак О‘Халоран, Стив Джеймс, Брин Теър и др., /п/
12:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2
12:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Тайнствени афери”- сериал, сезон 4, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
15:30
“Зина - принцесата воин " - сериал
16:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 4
17:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
18:30
Господари на ефира " - забавно предаване, /п/
19:00
“Тайнствени афери”- сериал, сезон 4
20:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
“Черна зора” - екшън с уч. на Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон Пайпър- Фергюсън, Джулиан Стоун и др.
00:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/
04:15
Футбол: Саутхямптън - Кристъл Палъс, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Спреведливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 45
12:00
“Великолепният век”, сериал,Турция, сезон 2, еп. 89 и 90
12:30
Новини
13:00
“Любов и тайни в Ларичи”, сериал, драма, Италия, 2014, еп. 4
14:00
Забранена любов: Майорка”, сериал, еп. 144
15:00
“Въпрос на гледна точка”, мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Акцент”, публицистично предаване
20:00
“Дървото на живота”, сериал, историческа драма, България, 2013, сезон 2, еп. 2
21:30
“Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012, еп. 2
22:00
Новини
22:30
“Герои”, сериал, фантастика, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 11
23:30
“Смъртоносни спомени”, криминален сериал, Германия, 2006, еп. 3
00:30
“Досиетата Рокфорд”, сериал, сезон 3, еп. 2
02:10
Новини
02:40
Забранена любов: Майорка” - сериал, еп. 144
03:20
“Великолепният век” сериал,Турция, сезон 2, еп. 89 и 90
04:50
“Спреведливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 45