Архив телевизионни програми

Начало » 2015 » Май » 14

Програма на телевизиите за 14 Май 2015 година

bTV

05:00
Времето лети"- сериал, с. 2, еп. 50
06:30
“Тази сутрин”- информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето”- сериал
15:30
“Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице”- публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал, еп. 67
21:30
“MasterChef”- кулинарно шоу
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 3, еп. 5
01:00
“Клуб “Веселие” - сериал, с. 3, еп. 3
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
Папараци” /п./ - новините от шоубизнеса с водеща Николета Лозанова

bTV Action

06:00
“Новите приключения на Капитан Планета”/п./- анимационен сериал
06:45
“Новите приключения на Капитан Планета” - анимационен сериал
08:00
“Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 4, еп. 7
09:00
“Експериментът”/п./ - сериал, с. 5, еп. 10
10:00
Опасни улици” /п./ - сериал, с. 4, еп. 3
11:00
“Истинско правосъдие”- сериал, с. 2, еп. 1
12:00
“Златното момче”/п./ - сериал, еп. 13
13:00
“Чистилището” /п./ - екшън, фентъзи, САЩ, 1999г., режисьор: Ули Едел, в ролите: Сам Шепърд, Ранди Куейд, Ерик Робъртс, Питър Стормаер
15:00
“Ренегат” - сериал, с. 3, еп. 3
16:00
Опасни улици” - сериал, с. 4, еп. 4
17:00
“Експериментът” - сериал, с.5, еп. 11
18:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 4, еп. 8
19:00
“Кралете на бягството” сериал, с. 2, еп. 1
20:00
“Последователите” - сериал, еп. 15
21:00
bTV Новините - централна емисия
21:30
УЕФА Лига Европа - Студио
22:00
УЕФА Лига Европа:
00:00
УЕФА Лига Европа - Студио
00:15
УЕФА Лига Европа - Обзорно предаване
00:30
Извън играта - Падението на Сам Акс” /п./ - криминален, САЩ, 2011г., режисьор: Джефри Донован, в ролите: Брус Кембъл, Сали Ричардсън, Джо Мортън, Джордън Хинсън
02:15
“Последователите” /п./ - сериал, еп. 15
03:00
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 3, еп. 3

bTV Cinema

06:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 4, еп. 9, 10, 11
09:15
“Австралия”/п./ - Приключенски, драма, военен, уестърн, САЩ, 2008 г., Режисьор: Баз Лурман, В ролите: Хю Джакман, Никол Кидман, Шия Адамс, Еди Бару
12:45
“Никита” - сериал, с. 4, еп. 12, 13, 14
16:00
“Троянска война” - Комедия, САЩ, 1997 г., Режисьор: Джордж Хюанг, В ролите: Дани Мастерсън, Дани Трехо, Джеймс Марсдън, Дженифър Лав Хюит, Марли Шелтън, Ерик Белфор
17:45
Вътрешна сигурност"- сериал, еп. 7, 8
20:00
“Никита: Отмъщението"- сериал, с.3, еп. 14
21:00
Киновечер: “Имигранти” Драма, САЩ, Бахрейн, 2009 г., Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Харисън Форд, Рей Лиота, Лизи Каплан, Джим Стърджис, Ашли Джъд, Клиф Къртис, Шон Пен и др.
23:30
Късно кино: “Червената цигулка”- Драма, романтичен, Италия, 1998 г., Режисьор: Франсоа Жирар, В ролите: Самюел Л. Джаксън, Джейсън Флеминг, Карло Чечи, Ирене Грациоли, Анита Лауренци, Томазо Пунтели
02:00
“Никита: Отмъщението"/п./сериал, с. 3, еп. 14

Fox Life

05:15
Поднови или продай - риалити, еп. 15
05:35
Поднови или продай - риалити, еп. 16
06:00
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 11
06:50
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 9
07:15
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 10
07:40
Поднови или продай - риалити, еп. 15
08:05
Поднови или продай - риалити, еп. 16
08:30
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 10
09:20
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 6
10:15
Обратно в играта - първи сезон, еп. 7
10:45
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 1
11:40
Имало едно време - четвърти сезон, еп. 19
12:35
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 9
13:30
Частна практика - шести сезон, еп. 7
14:25
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 11
14:50
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 12
15:20
Поднови или продай - риалити, еп. 17
15:45
Поднови или продай - риалити, еп. 18
16:15
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 23
16:40
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 18
17:10
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 2
17:50
Парченца живот - първи сезон, еп. 2
18:20
Да бъдеш Ерика - втори сезон, еп. 7
19:15
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 6
20:10
Частна практика - шести сезон, еп. 8
21:05
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 17
22:00
Скандал - четвърти сезон, еп. 17
22:55
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 10
23:50
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 3
00:25
Парченца живот - първи сезон, еп. 3
00:55
Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 23
01:20
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 18
01:45
Обратно в играта - първи сезон, еп. 7
02:10
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 6
03:00
Секс образование - първи сезон, еп. 10
03:45
Разведени в Холивуд - първи сезон, еп. 10
04:30
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 11
04:55
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 12

Kino Nova

07:20
“Сентрал парк уест” - сериал, сезон 1, /п/
08:15
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 9
10:00
“Костюмари” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 7, 2 епизода, /п/
12:00
“Сентрал парк уест” - сериал, сезон 1
13:00
“В очакване на Супермен документален филм
15:20
“Шпионски игри” - екшън с уч. на Брад Пит, Робърт Редфорд, Катрин Маккормак, Стивън Дилейни, Шарлот Рамплинг и др., /п/
18:00
“Костюмари” - сериал, сезон 1
19:00
“Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 7, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
21:00
“Огън в кръвта: Високо напрежение” - екшън-трилър с уч. на Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Дуайт Йоаким, Ефрен Рамирез , Гери Халиуел, Дейвид Карадайн, Кори Хайм и др.
23:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
00:00
“В очакване на Супермен документален филм, /п/

БНТ 1

05:10
Още от деня информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещи Мария Андонова и Ивайло Захариев
11:30
Телепазарен прозорец
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
55 лица от вашия живот: ФСБ /п/
13:30
Малки истории /п/
14:30
В кадър: Корейски измерения /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /8 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:35
Светиците тв филм /121, последен епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3540 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:45
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Студио “Футбол”
22:05
Футбол: Среща от турнира на Лига Европа пряко предаване
00:00
По света и у нас Информационна емисия
00:10
Зелена светлина
00:15
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:25
Денят започва с Култура /п/
01:40
Здравето отблизо /п/
02:40
По света и у нас /п от 20:00/
03:40
Да открием Германия /п/
04:05
Светиците тв филм /121, последен епизод/п/
04:50
Дързост и красота тв филм /3540 епизод/п/

Диема

06:00
Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сит, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Зина - принцесата воин " сериал, /п/
09:00
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 4, /п/
10:00
“Черна зора” - екшън с уч. на Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон Пайпър- Фергюсън, Джулиан Стоун и др., /п/
12:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2
12:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Тайнствени афери”- сериал, сезон 4, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12, /п/
15:30
“Зина - принцесата воин " - сериал
16:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 4
17:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 1
18:30
Господари на ефира " - забавно предаване, /п/
19:00
“Тайнствени афери”- сериал, сезон 4
20:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 12
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
“Легион” - екшън-фантастика с уч. на Пол Бетани, Лукас Блек, Тайръс Гибсън, Денис Куейд, Чарлз Дютон, Дъг Джоунс, Джон Тен, Кейт Уош, Ейдриан Палики и др.
00:10
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4, /п/
01:10
Еротичен телепазар
04:15
Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сит, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:40
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Спреведливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 46
12:00
“Великолепният век”, сериал,Турция, сезон 2, еп. 91 и 92
12:30
Новини
13:00
“Любов и тайни в Ларичи”, сериал, драма, Италия, 2014, еп. 5
14:00
Забранена любов: Майорка”, сериал, еп. 145
15:00
“Въпрос на гледна точка”, мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Акцент”, публицистично предаване
20:00
“Дървото на живота”, сериал, историческа драма, България, 2013, сезон 2, еп. 3
21:30
“Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012, еп. 3
22:00
Новини
22:30
“Герои”, сериал, фантастика, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 12
23:30
“Смъртоносни спомени”, криминален сериал, Германия, 2006, еп. 4
00:30
“Кантора Митрани”, сериал, България, сезон 1, еп. 1
01:30
Новини
01:55
“Любов и тайни в Ларичи”, сериал, драма, Италия, 2014, еп. 5
02:40
Забранена любов: Майорка” - сериал, еп. 145
03:20
“Великолепният век” сериал,Турция, сезон 2, еп. 91 и 92
04:50
“Спреведливостта на Кара”, сериал, Турция, сезон 1, еп. 46