Архив телевизионни програми

Начало » 2015 » Май » 29

Програма на телевизиите за 29 Май 2015 година

bTV

05:00
Времето лети” - сериал, с. 2, еп. 61
06:00
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето”- сериал
15:30
“Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал, еп. 76
21:30
“Столичани в повече”- комедиен сериал, с. 8, еп. 13
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Престъпления от класа” - сериал, с. 3, еп. 16
01:00
“Клуб"Веселие” - сериал, с. 3, еп. 14
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
bTV Новините /п./
04:30
Времето лети"- сериал, с. 2, еп. 62

bTV Action

06:00
“Таз-мания”/п./- анимационен сериал
06:45
“Таз-мания” - анимационен сериал
08:00
“Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 4, еп. 18
09:00
“Алкатраз”/п./ - сериал, еп. 8
10:00
“Под наблюдение” /п./ - сериал, еп. 4
11:00
“Истинско правосъдие” сериал, с. 2, еп. 12, 13
13:00
Стреляй смело” /п./ - екшън, приключенски, комедия, криминален, трилър, САЩ, 2007г., режисьор: Майкъл Дейвис, в ролите: Клайв Оуен, Моника Белучи, Стивън Макхати, Пол Джамати
15:00
“Ренегат” - сериал, с. 3, еп. 14
16:00
“Под наблюдение”- сериал, еп. 5
17:00
“Алкатраз” - сериал, еп. 9
18:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с. 4, еп. 19
19:00
“Експериментът” - сериал, с. 4, еп. 2
20:00
“Последователите” - сериал, с. 2, еп. 11
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“Изкуството на войната 3” екшън, трилър, САЩ, 2009г., режисьор: Джери Лайвли, в ролите: Антъни “Треч” Крис, Уорън Дероса, Сунг Хи Лий
00:00
“Другата в мен” - трилър, криминален, САЩ, 2007г., режисьор: Нийл Джордан, в ролите: Терънс Хауърд, Мери Стийнбъргън, Навийн Андрюс, Джон Магаро, Джоди Фостър, Ники Кат
02:15
“Последователите” /п./ - сериал, с. 2, еп. 11
03:00
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 3, еп. 14

bTV Cinema

06:00
“Синове на анархията” /п./ сериал, с. 4, еп. 10, 11, 12
09:15
“Незабравимо” /п./ - сериал, с. 2, еп. 7
10:30
“Щастливецът”/п./ - Драма, комедия, романтичен, САЩ, 2007 г., Режисьор: Къртис Хенсън, В ролите: Ерик Бана, Дрю Баримор, Робърт Дювал, Робърт Дауни-мл.
13:15
“Синове на анархията” сериал, с. 4, еп. 13, 14
15:30
“Кадети” - Драма, САЩ, 1981 г., Режисьор: Харолд Бекер, В ролите: Шон Пен, Евън Хендлер, Джанкарло Еспозито, Тимъти Хътън, Рони Кокс, Том Круз, Джон К. Скот, Били Ван Занд, Доналд Кимел
18:00
“Незабравимо” - сериал, с. 2, еп. 8
19:00
“Изгубена” - сериал, с. 2, еп. 9
20:00
“Дневниците на вампира”/п./ - сериал, с. 3, еп. 3
21:00
Киновечер: “От глупав поглупав” - Комедия, САЩ, 2003 г., Режисьор: Питър Фарели, В ролите: Джим Кери, Джеф Даниелс, Майк Стар
23:15
“Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 4
00:15
Късно кино: “Макс Пейн” Екшън, САЩ, Канада, 2008 г., Режисьор: Джон Мур, В ролите: Марк Уолбърг, Олга Куриленко, Бо Бриджес, Лудакрис, Крис О‘Донъл
02:15
“Моето куче Скип”- Драма, семеен, САЩ, 2000 г., Режисьор: Джей Ръсел, В ролите: Франки Мюниц, Даян Лейн, Кевин Бейкън, Кейтлин Уочс, Люк Уилсън

Fox Life

05:10
Аламинутите на Лорейн - кулинарно предаване, еп. 1
05:35
Аламинутите на Лорейн - кулинарно предаване, еп. 2
06:00
Разведени в Холивуд - втори сезон, еп. 11
06:45
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 31
07:10
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 32
07:35
Аламинутите на Лорейн - кулинарно предаване, еп. 1
08:00
Аламинутите на Лорейн - кулинарно предаване, еп. 2
08:30
Разведени в Холивуд - втори сезон, еп. 10
09:20
Да бъдеш Ерика - трети сезон, еп. 5
10:15
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 5
10:45
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 19
11:40
Скандал - четвърти сезон, еп. 19
12:35
Любовни авантюри - втори сезон, еп. 7
13:30
Скандал - втори сезон, еп. 5
14:25
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 33
14:50
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 34
15:20
Аламинутите на Лорейн - кулинарно предаване, еп. 3
15:50
Аламинутите на Лорейн - кулинарно предаване, еп. 4
16:20
Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 10
16:45
Щастливо разведени - трети сезон, еп. 5
17:15
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 13
17:50
Парченца живот - първи сезон, еп. 13
18:20
Да бъдеш Ерика - трети сезон, еп. 6
19:15
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 1
20:10
Скандал - втори сезон, еп. 6
21:00
Храна за душата - игрален филм
22:55
Любовни авантюри - втори сезон, еп. 8
23:50
Сексът и градът - четвърти сезон, еп. 14
00:25
Парченца живот - втори сезон, еп. 1
00:55
Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 10
01:20
Щастливо разведени - трети сезон, еп. 5
01:45
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 5
02:10
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 1
02:55
Звездни истории с духове втори сезон, еп. 1
03:40
Разведени в Холивуд - втори сезон, еп. 10
04:25
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 33
04:50
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 34

Kino Nova

06:00
“Благословени от любовта” сериен филм, 2 епизода, /п/
08:00
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, сезон 14
09:45
“Костюмари” - сериал, сезон 2, /п/
10:45
“Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 7, /п/
11:45
“Благословени от любовта” сериен филм, 2 епизода
14:00
“Галактическа мисия” - приключенска комедия с уч. на Тим Алън, Сигорни Уивър, Дарил Мичъл , Сам Рокуел, Тони Шалуб и др.
16:10
“Телепорт” - екшън-фантастика с уч. на Хейдън Кристенсен, Даян Лейн, Самюел Джаксън, Джейми Бел, Рейчъл Билсън, Майкъл Рукър и др., /п/
18:00
“Костюмари” - сериал, сезон 2
19:00
“Теория за големия взрив” сериал, сезон 5, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 4
21:00
“Ефектът на спусъка” - трилър с уч. на Кайл Маклоклън, Елизабет Шу, Дърмът Мълрони, Майкъл Рукър, Ричард Джоунс и др.
23:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 4, /п/
00:00
“Секс и смърт, 101 жени” - комедия с уч. на Саймън Бейкър, Уинона Райдер, Джули Боуен, Даш Михок, Лесли Биб, Танк Сейд, Нейл Флин и др.

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
“Огнено сърце” - сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
“Малката булка” - сериен филм
18:00
“Сделка или не” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
“Съдби на кръстопът крими” (премиера) - предаване на НТВ
21:00
“Обирджии” (премиера) - с уч. на Пол Уокър, Мат Дилън, Хейдън Кристенсен, Джей Ернандес, Зоуи Салдана и др.
23:00
Господари на ефира” - забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
“Д-р Хаус” - сериен филм, 4 сезон
02:00
На кафе” - предаване на НТВ /п/
03:30
“Обирджии” - с уч. на Пол Уокър, Мат Дилън, Хейдън Кристенсен, Джей Ернандес, Зоуи Салдана и др. /п/

БНТ 1

05:15
Още от деня информационно предаване/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Зелената линейка
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от НС
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Евроновини /п/
14:35
100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /18 епизод/
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Международен конкурс за пианисти и цигулари “Панчо Владигеров” /1 част/
17:30
Светът е 7 предаване за външна политика
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:15
55 лица от вашия живот: Ритон
19:45
Лека нощ, деца!: Маша и Мечокът
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Публицистично обзорно предаване
22:00
Живот назаем игрален филм / Франция, 2010г./, режисьор Ерик Лартиго, в ролите: Ромен Дюри, Марина Фоис, Нилс Ареструп и др.(12)
23:55
По света и у нас Информационна емисия
00:00
Зелена светлина
00:05
Б.Т.Р. от кота минус 4 музикален филм
00:35
Американо игрален филм/п/
01:55
Денят започва с Култура /п/
03:10
По света и у нас /п от 20:00/
04:05
Евроновини /п/
04:25
55 лица от вашия живот: Ритон /п/
04:55
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

05:50
Футбол: Евертън - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Зина - принцесата воин " сериал, сезон 2, /п/
08:50
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 4, /п/
09:50
“Тримата мускетари” приключенски с уч. на Логан Лърман, Мила Йовович, Матю Макфейдън, Люк Евънс, Рей Стивънсън, Орландо Блум, Кристоф Валц, Мадс Микелсън и др., /п/
12:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
“Тайнствени афери”- сериал, сезон 4, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13, /п/
15:30
“Зина - принцесата воин " сериал, сезон 2
16:30
“Ченге от миналото” - сериал, сезон 4
17:30
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 2
18:30
Господари на ефира " - забавно предаване, /п/
19:00
“Тайнствени афери”- сериал, сезон 4
20:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 13
21:00
“Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
“Самотникът” - екшън с уч. на Жан-Пол Белмондо, Пиер Верние, Хенри Силва, Чеки Карио и др.
00:10
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
02:30
Еротичен телепазар

ТВ 7

05:40
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Децата ще ни обвинят”, документален филм
11:30
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
Новини
13:00
“Момичето с червения шал”, сериал, еп. 10
14:00
“Кантора Митрани”, сериал, България,сезон 1,еп. 11
15:00
“Въпрос на гледна точка”, мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Акцент”, публицистично предаване
20:00
“Великолепният век”, сериал,Турция, сезон 3, еп. 3и4
22:00
Новини
22:30
“Герои”, сериал, фантастика, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 21
23:30
“Истинска кръв”, фантастичен сериал, САЩ, 2008, еп. 7
00:30
“Кантора Митрани”, сериал, България, сезон 1, еп. 12
01:30
Новини
01:55
“Момичето с червения шал”, сериал, еп. 10
02:40
“Кантора Митрани”, сериал, България, сезон 1, еп. 12
03:20
“Децата ще ни обвинят”, игрален филм