Архив телевизионни програми

Начало » 2015 » Юни » 16

Програма на телевизиите за 16 Юни 2015 година

bTV

05:00
Времето лети” - сериал, с. 2, еп. 73
06:00
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето” - сериал
15:30
“Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“С Русия в сърцето” - сериал, еп. 10
21:30
“Истински истории” - риалити сериал
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 4, еп. 12
01:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 2, еп. 20
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
“Търси се…” /п./ - токшоу с водещи Меги и Нели

bTV Action

06:00
“Таз-мания”/п./ - анимационен сериал
06:45
“Таз-мания” - анимационен сериал
08:00
“Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 5, еп. 6
09:00
“Златното момче”/п./ - сериал, еп. 7
10:00
“Под наблюдение” /п./ - сериал, еп. 16
11:00
“Експериментът” /п./ - сериал, с. 4, еп. 13
12:00
“Кости” /п./ - сериал, с. 7, еп. 7
13:00
“Наказателят” /п./ - екшън, криминален, драма, трилър, САЩ, Австралия, 1989г., режисьор: Марк Голдблат, в ролите: Долф Лунгрен, Луис Гросет младши, Ким Миуори, Браян Маршал, Нанси Еверхард, Бари Ото, Браян Рууни, Зошка Мизак, Лари МакКормик, Кенджи Ямаки
15:00
“Ренегат” - сериал, с. 4, еп. 4
16:00
“Под наблюдение” - сериал, еп. 17
17:00
“Златното момче” - сериал, еп. 8
18:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.5, еп. 7
19:00
“Експериментът” - сериал, с. 4, еп. 14
20:00
“Кости” - сериал, с. 7, еп. 8
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“Изгряващото слънце” криминален, драма, трилър, мистерия, САЩ, 1993г., режисьор: Филип Кауфман, в ролите: Стив Бушеми, Харви Кайтел, Рей Уайз, Уесли Снайпс, Шон Конъри, Кевин Андерсън
00:30
“Кости” /п./ - сериал, с. 7, еп. 8
01:30
“Ренегат”/п./ - сериал, с. 4, еп. 4

bTV Cinema

06:00
“Никита” /п./ - сериал, с. 4, еп. 9, 10, 11
09:15
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета”/п./ - сериал, с. 3, еп. 6
10:15
“Ритни камбаната с финес” /п./ - комедия, драма, САЩ, 2008г., режисьор: Роб Райнър, в ролите: Джак Никълсън, Шон Хейс, Роб Мороу, Бевърли Тод, Морган Фрийман
12:30
“Никита” - сериал, с. 4, еп. 12, 13
14:45
“2012” /п./ - драма, екшън, фантастика, трилър, САЩ, Канада, 2009г., режисьор: Роланд Емерих, в ролите: Джон Кюсак, Аманда Пийт, Оливър Плат, Томас Макарти, Дани Глоувър, Чиуетел Еджиофор, Танди Нютън, Уди Харелсън
18:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 3, еп. 7
19:00
“Изгубена” - сериал, с. 2, еп. 21
20:00
“Дневниците на вампира”/п./сериал, с. 3, еп. 15
21:00
Киновечер:“Код"Олимп” екшън, трилър, САЩ, 2013г., режисьор: Антоан Фукуа, в ролите: Арън Екхарт, Хан Сото, Джерард Бътлър, Анджела Басет, Робърт Форстър, Ашли Джъд, Мелиса Лео, Дилан МакДермат, Рада Мичъл, Морган Фрийман, Рик Юн
23:30
“Дневниците на вампира” сериал, с. 3, еп. 16
00:30
Късно кино:“Непознати във влака” - драма, криминален, трилър, САЩ, 1951г., режисьор: Алфред Хичкок, в ролите: Фарли Грейнджър, Рут Роман, Робърт Уокър, Лора Елиът, Патриша Гичкок, Алфред Хичкок

Fox Life

05:10
Top Chef - първи сезон, еп. 4
06:00
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 1
06:50
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 55
07:15
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 56
07:45
Top Chef - първи сезон, еп. 4
08:40
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 2
09:30
Грозната Бети - първи сезон, еп. 4
10:20
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 4
10:45
Отмъщението - четвърти сезон, еп. 19
11:40
Отмъщението - четвърти сезон, еп. 20
12:35
Измяна - първи сезон, еп. 6
13:30
Скандал - втори сезон, еп. 17
14:25
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 57
14:50
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 58
15:20
Top Chef - първи сезон, еп. 5
16:15
Татенце - първи сезон, еп. 5
16:40
Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 22
17:10
Сексът и градът - пети сезон, еп. 7
17:45
Парченца живот - втори сезон, еп. 12
18:20
Грозната Бети - първи сезон, еп. 5
19:15
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 13
20:10
Скандал - втори сезон, еп. 18
21:05
Нови в квартала - първи сезон, еп. 9
21:30
Кристела - първи сезон, еп. 21
22:00
Странни самотници - първи сезон, еп. 5
22:25
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 8
22:55
Измяна - първи сезон, еп. 7
23:50
Сексът и градът - пети сезон, еп. 8
00:25
Парченца живот - втори сезон, еп. 13
00:55
Татенце - първи сезон, еп. 5
01:20
Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 22
01:45
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 4
02:10
Тайнствени афери - трети сезон, еп. 13
02:55
Звездни истории с духове - втори сезон, еп. 13
03:40
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 2
04:25
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 57
04:50
Довери се на журито - сезон 5 - 7, еп. 58

Kino Nova

06:00
“Фирмата” - сериен филм, 2 епизода, /п/
08:00
“Войната на Фойл” - сериал, сезон 2
10:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Будни цяла нощ” - сериал, сезон 1, 2 епизода, /п/
12:00
“Фирмата” - сериен филм
13:00
“Зевс и Роксан” - приключенска комедия с уч. на Стив Гутенберг, Катлийн Куинлан, Арнолд Вослу, Даун МакМилън и др., /п/
15:15
Игрален филм , /п/
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 1
19:00
“Будни цяла нощ” - сериал, сезон 1, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 4
21:00
“Бързи и яростни”- екшън с уч. на Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Рик Юне, Чад Линдбърг и др.
23:15
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 4, /п/
00:15
“Звездна мисия” - фантастика с уч. на Конър Триниър, Айа Евънс, Тони Тръкс, Джеймс Кисон Лий и др.

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
“Гранд хотел” - сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
“Малката булка” - сериен филм
18:00
“Сделка или не” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
“Черешката на тортата” (премиера) - тв шоу, 5 сезон
21:00
“Скорпион” (премиера) - сериен филм
22:00
Новините на Нова
22:30
Господари на ефира” - забавно предаване
23:00
“Почти законно” (премиера) - сериен филм, 2 сезон
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
“Д-р Хаус” - сериен филм, 6 сезон
02:00
На кафе” - предаване на НТВ /п/
04:00
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:10
Още от деня информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо /най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:30
Телепазарен прозорец
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
55 лица от вашия живот: Валери Йорданов и Петър Попйорданов - Чочо /п/
13:30
История.bg: Българските министри… на съд /п/
14:30
В кадър: Christo от България /п/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
100-те подвига на Еди Макдауд тв филм /29 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:35
Чиста кръв тв филм /16 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3557 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:10
55 лица от вашия живот: Маргарита Хранова /п/
19:40
Лека нощ, деца!: Кученце в джобче
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Публицистично предаване
22:00
На прицел /п/
22:30
По света и у нас Информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Лисабонските потайности тв филм /3 епизод/
00:00
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:10
Днес на игрите в Баку обзорно предаване
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:55
Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
03:05
Лисабонските потайности тв филм /3 епизод/п/
04:00
Чиста кръв тв филм /16 епизод/п/
04:45
Дързост и красота тв филм /3557 епизод/п/

Диема

05:40
Футбол: Уест Бромич Албиън Куинс Парк Рейнджърс, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2, /п/
09:00
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
Спри или мама ще стреля” - екшън-комедия с уч. на Силвестър Сталоун, Роджър Рийс, Естел Гети, Джобет Уилямс, Мартин Фереро и др., /п/
12:00
“Питайте Джим” - сериал, сезон 2
12:30
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
“Бойна звезда"Галактика”- сериал, сезон 1, /п/
14:30
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14, /п/
15:30
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 2
16:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 1
17:30
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 2
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
“Бойна звезда"Галактика”- сериал, сезон 1
20:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14
21:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 1
22:00
“Внезапна смърт” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др.
00:20
Бягство от затвора” - сериал, сезон 1, /п/
01:20
Еротичен телепазар
04:00
Футбол: Уест Бромич Албиън Куинс Парк Рейнджърс, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

02:30
“Изгубена” /п./ - сериал, с. 2, еп. 21
05:15
“Терминал 7: Игри на съдбата” /п/
05:40
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Великолепният век”, сериал,Турция, сезон 3, еп. 21 и 22
11:30
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
Новини
13:00
“Момичето с червения шал”, сериал, еп. 22
14:00
“Сутрешен блок”, сериал, България,сезон 1,еп. 21 и 22
15:00
“Въпрос на гледна точка”, мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Акцент”, публицистично предаване
20:00
“Великолепният век”, сериал,Турция, сезон 3, еп. 25 и 26
22:00
Новини
22:30
“Гарванът”, сериал, фантастика, Канада, 1998, еп. 1
23:30
“Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 5 и 6
00:30
“Секс, лъжи и телевизия”, сериал, България, еп. 11
01:30
Новини
01:55
“Момичето с червения шал”, сериал, еп. 22
02:40
“Сутрешен блок”, сериал, България,сезон 1,еп. 21 и 22
03:35
“Рокфелер плаза 30”, сериал, комедия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 5 и 6
04:25
“Секс, лъжи и телевизия”, сериал, България, еп. 11