Архив телевизионни програми

Начало » 2015 » Юли » 07

Програма на телевизиите за 07 Юли 2015 година

bTV

05:30
Времето лети” - сериал, с. 2, еп. 88
07:00
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:00
“Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето” - сериал
15:30
“Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Кварталът на богатите” - сериал, еп. 1
21:30
“Бог да ни е на помощ” - сериал, еп. 4
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Вътрешна сигурност” - сериал, еп. 1
01:00
“Убийството” - сериал, с. 2, еп. 12
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00
bTV Новините /п./
04:30
“Търси се…” - токшоу с водещи Меги и Нели

bTV Action

06:00
“Младежка лига” /п./ - анимационен сериал, еп. 23, 24
06:45
“Младежка лига” - анимационен сериал, еп. 25, 26
07:30
“Младежка лига: Нашествие” анимационен сериал, еп. 1
08:00
“Менталист: Крадецът на мисли” /п./ - сериал, с. 5, еп. 21
09:00
“Кралете на бягството”/п./ сериал, с.2, еп. 9
10:00
“Снайперисти” /п./ - сериал, с. 4, еп. 8
11:00
“Експериментът” /п./ - сериал, с. 5, еп. 5
12:00
“Кости” /п./ - сериал, с. 8, еп. 8
13:00
“Вън от пещта” /п./ - драма, криминален, трилър, САЩ, 2013г., режисьор: Скот Купър, в ролите: Крисчън Бейл, Форест Уитакър, Уди Харелсън, Сам Шепърд, Дендри Тейлър, Кейси Афлек, Зоуи Салдана, Том Боуер, Уилем Дефо
15:00
“Ренегат” - сериал, с. 4, еп. 19
16:00
“Снайперисти” - сериал, с. 4, еп. 9
17:00
“Кралете на бягството” - сериал, с. 2, еп. 10
18:00
“Менталист: Крадецът на мисли” - сериал, с.5, еп. 22
19:00
“Експериментът” - сериал, с. 5, еп. 6
20:00
“Кости” - сериал, с. 8, еп. 9
21:00
bTV Новините - централна емисия /п./
21:45
Спортни новини - централна емисия /п./
22:00
“Тренировъчен ден” - криминален, драма, трилър, САЩ, 2001г., режисьор: Антоан Фукуа, в ролите: Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Снууп Дог, Др. Дре, Мейси Грей, Том Беринджър
00:15
“Кости” /п./ - сериал, с. 8, еп. 9
01:15
“Ренегат”/п./ - сериал, с. 4, еп. 19

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х” /п./ - сериал, еп. 16, 17
08:00
“Доктор на мафията”/п./ сериал, еп. 9
09:15
“90210” /п./ - сериал, еп. 10
10:30
“Черната вдовица” - криминален, трилър, САЩ, 1987г., режисьор: Боб Рафелсън, в ролите: Дебра Уингър, Тереса Ръсел, Сами Фрей, Денис Хопър, Никол Уилямсън
14:45
“Доктор на мафията” - сериал, еп. 10
16:00
“Къща на сенките” /п./- драма, мистерия, трилър, САЩ, Канада, 2011г., режисьор: Джим Шеридън, в ролите: Даниел Крейг, Наоми Уотс, Рейчъл Уайс, Елайъс Котеъс, Мартън Чокас
18:00
Вътрешна сигурност"- сериал, с. 1, еп. 10
19:00
“90210” - сериал, еп. 11
20:00
“Дневниците на вампира” сериал, с. 4, еп. 8
21:00
Киновечер: “Вулкан” - екшън, драма, научнофантастичен, САЩ, 1997г., режисьор: Мик Джаксън, в ролите: Томи Лий Джоунс, Ан Хечи, Габи Хофман, Дон Чийдъл
23:15
“Дневниците на вампира” сериал, с. 4, еп. 9
00:15
Късно кино: “Ако само” комедия, драма, фентъзи, САЩ, Великобритания, 2004, режисьор: Гил Юнър, в ролите: Дженифър Лав Хюит, Пол Никълс, Том Уилкинсън, Даяна Хардкасъл
02:15
“90210”/п./ - сериал, еп. 11

Fox Life

05:10
Хотел към ада - втори сезон, еп. 1
06:00
Перфектната булка - първи сезон, еп. 6
06:45
Жабокът принц - втори сезон, еп. 3
07:35
Хотел към ада - втори сезон, еп. 1
08:30
Перфектната булка - първи сезон, еп. 7
09:25
Грозната Бети - първи сезон, еп. 19
10:20
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 6
10:50
Отмъщението - четвърти сезон, еп. 22
11:45
Отмъщението - четвърти сезон, еп. 23
12:40
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 8
13:35
Скандал - трети сезон, еп. 10
14:30
Жабокът принц - втори сезон, еп. 4
15:25
Хотел към ада - втори сезон, еп. 2
16:20
Татенце - втори сезон, еп. 10
16:50
Жега в Кливланд - пети сезон, еп. 13
17:15
Сексът и градът - шести сезон, еп. 14
17:50
Агнешко - първи сезон, еп. 4
18:20
Грозната Бети - първи сезон, еп. 20
19:15
Добрата съпруга - първи сезон, еп. 12
20:10
Скандал - трети сезон, еп. 11
21:05
Нови в квартала - първи сезон, еп. 12
21:30
Странни самотници - първи сезон, еп. 3
22:00
Странни самотници - първи сезон, еп. 4
22:25
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 11
22:55
Скрити доказателства - трети сезон, еп. 9
23:50
Сексът и градът - шести сезон, еп. 15
00:25
Агнешко - първи сезон, еп. 5
00:55
Татенце - втори сезон, еп. 10
01:20
Жега в Кливланд - пети сезон, еп. 13
01:50
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 6
02:15
Добрата съпруга - първи сезон, еп. 12
03:00
Секс образование - първи сезон, еп. 5
03:45
Перфектната булка - първи сезон, еп. 7
04:25
Жабокът принц - втори сезон, еп. 4

Kino Nova

07:00
Въпрос на чест” - сериен филм, сезон 1, /п/
08:00
“Войната на Фойл” - сериал, сезон 7
10:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Костюмари” - сериал, сезон 3, /п/
12:00
Въпрос на чест” - сериен филм, сезон 1
13:00
“Марни” - трилър с уч. на Шон Конъри, Типи Хедрън, Мартин Гейбъл, Даян Бейкър и др.
15:45
Игрален филм , /п/
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 1
19:00
“Костюмари” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9
21:00
“Носители”- трилър с уч. на Пайпър Перабо, Крис Пайн, Емили ВанКамп,
22:50
“От местопрестъплението: Маями” - сериал, сезон 9, /п/
00:50
“Марни” - трилър с уч. на Шон Конъри, Типи Хедрън, Мартин Гейбъл, Даян Бейкър и др., /п/

БНТ 1

05:10
Още от деня информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
История.bg: 1200 години от рождението на славянския просветител Методий /п/
11:30
Телепазарен прозорец
11:45
Малки истории /п/
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Сен Тропе тв филм /445 епизод/
13:55
Синьо лято - филм от проекта “Детско лятно кино с БНТ1” /8 епизод/
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Конър под прикритие тв филм /2 епизод/
15:40
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Малки истории /п/
16:35
Чиста кръв тв филм /28 епизод/
17:20
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:30
Дързост и красота тв филм /3570 епизод/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:10
55 лица от вашия живот: Йордан Караджов и група"Сигнал” /п/
19:40
Лека нощ, деца!: Чудовища и пирати
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Публицистично предаване
22:00
Открито с Валя Ахчиева
22:30
По света и у нас Информационна емисия
22:55
Зелена светлина
23:00
Под прикритие тв филм /6 епизод/ (16)
00:00
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:10
Денят започва с Култура /п/
01:25
История.bg: 1200 години от рождението на славянския просветител Методий /п/
02:25
По света и у нас /п от 20:00/
03:10
Сен Тропе тв филм /445 епизод/п/
04:00
Чиста кръв тв филм /28 епизод/п/
04:45
Дързост и красота тв филм /3570 епизод/п/

Диема

05:30
Футбол: Манчестър Сити - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3, /п/
09:00
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Пустинен щит” - военен с уч. на Роб Лоу, Гейл Хансън, Трейси Грифит, Еб Лотимър и др., /п/
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 1
12:30
Ларго Уинч” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
“Бойна звезда"Галактика”- сериал, сезон 2, /п/
14:30
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 1, /п/
15:30
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3
16:30
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 2
17:30
Ларго Уинч” - сериал, сезон 1
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
“Бойна звезда"Галактика”- сериал, сезон 2
20:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 1
21:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2
22:00
Заместникът” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Алън Маккена,
00:00
Бягство от затвора” - сериал, сезон 2, /п/
01:00
Еротичен телепазар
04:00
Футбол: Манчестър Сити - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:15
“Терминал 7: Игри на съдбата” /п/
05:40
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
06:30
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Великолепният век”, сериал,Турция, сезон 3, еп. 51 и 52
11:30
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
Новини
13:00
“Момичето с червения шал”, сериал, еп. 37
14:00
“Дървото на живота”, сериал, България,сезон 1,еп. 10
15:00
“Въпрос на гледна точка”, мистика, наука и конспирации със Стойчо Керев
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Акцент”, публицистично предаване
20:00
“Великолепният век”, сериал,Турция, сезон 3, еп. 55 и 56
22:00
Новини
22:30
“Гарванът”, сериал, фантастика, Канада, 1998, еп. 13
23:30
“Валя и Моро превземат света: Европа”, риалити шоу
00:30
“Шменти капели: Легендата”, сериал, България, 2014, еп. 3
01:30
Новини
01:55
“Момичето с червения шал”, сериал, еп. 37
02:40
“Дървото на живота”, сериал, България,сезон 1,еп. 10
03:35
“Валя и Моро превземат света:Европа”, реалити шоу
04:25
“Шменти капели: Легендата”, сериал, България, 2014, еп. 3