Архив телевизионни програми

Начало » 2015 » Октомври » 06

Програма на телевизиите за 06 Октомври 2015 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Самозванка” - сериал, еп. 53
14:30
“Черни планини” - сериал, еп. 7
15:30
“Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал
21:30
“Фермата” - риалити
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“На крачка от небето” - сериал, с. 1, еп. 9
01:00
Али Макбийл” - сериал, с. 5, еп. 20
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:10
bTV Новините /п./- късна емисия
04:30
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Action

06:00
“Новите приключения на капитан Планета” - анимационен сериал
08:00
“Снайперисти”/п./- сериал, с.4, еп. 2
09:00
“Тежки престъпления”/п./ сериал, еп. 2
10:00
“Златното момче” /п./ - сериал, еп. 6
11:00
“Последен изход”/п./ - сериал, еп. 9
12:00
“Кости” /п./ - сериал, с. 8, еп. 23
13:00
“Ловец на извънземни”/п./ - екшън, фантастика, трилър, САЩ, 2003 г., режисьор: Рон Краус , в ролите: Джон Линч, Николай Бинев, Джеймс Спейдър, Джанин Есер, Георги Станчев
15:00
“Революция” - сериал, еп.2
16:00
“Златното момче” - сериал, еп. 7
17:00
Извън играта” - сериал, с.4, еп.2
18:00
“Последен изход” - сериал, еп. 10
19:00
“Тежки престъпления” - сериал, еп. 3
20:00
“Снайперисти” - сериал, с. 4, еп. 3
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“Не умирай сам” - драма, екшън, трилър, САЩ, 2004 г., режисьор: Ърнест Дикърсън , в ролите: Майкъл Или, DMX, Дейвид Аркет
23:45
“Последователите” - сериал, еп. 9
00:45
Извън играта"/п./ - сериал, с.4, еп.2
01:45
“Дивата муха” /п./ - предаване за екстремни спортове

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х “/п./ - сериал, с. 7, еп.5
07:00
Досиетата Х " - сериал, с. 7, еп.6, 7
09:00
“Текила и Бонети” /п./ - сериал, еп.16
10:15
“На пълни обороти”/п./ - драма, САЩ 2009 г., режисьор: Анн Уийлър, в ролите: Гейл О’Грейди, Майкъл Шанкс, Джесика Амлий
12:30
“Спасете ме” - сериал, с. 4, еп. 7, 8
14:30
“Текила и Бонети”- сериал, еп.17
15:45
“Мечтатели”- драма, Канада, 2010, режисьор: Майкъл Голдбах, в ролите: Кат Денингс, Рийз Томпсън, Джош Лукас, Анди Макдауъл, Наташа Калис
18:00
“Въздухът, който дишам"комедия, романтичен, САЩ, 2008г., режисьор:, Джиехо Лий в ролите: Кевин Бейкън, Джули Делпи, Анди Гарсия, Сара Мишел Гелър
20:00
“Къща от карти” - сериал, с. 1, еп. 6
21:00
Киновечер:“Опасен гост” екшън, трилър, Белгия, 2013 г., режисьор: Марк Стивън Джонсън, в ролите: Майло Вентимиглиа,Робърт де Ниро, Джон Траволта
23:00
Късно кино:“Неразрушимо” - драма, романтичен, САЩ 2009 г., режисьор: Бил Дюк, в ролите: Морис Честнът, Тараджи П. Хенсън, Тарай Хенсан, Канон Джей, Т. Д. Джейкс, Дженифър Луис, Мейв Кунлан
01:15
“Къща от карти”/п./ - сериал, с. 1, еп. 6
02:15
Досиетата Х “/п./ - сериал, с. 7, еп.6

Fox Life

05:10
Top Chef - първи сезон, еп. 3
06:00
Агнешко - първи сезон, еп. 18
06:25
Любовна академия - четвърти сезон, еп. 6
07:15
Поднови или продай - риалити, еп. 49
07:40
Поднови или продай - риалити, еп. 50
08:10
Top Chef - първи сезон, еп. 3
09:05
Дизайнери в действие - риалити, еп. 3
10:00
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 21
10:55
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 3
11:20
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 3
11:50
Подли камериерки - трети сезон, еп. 13
12:45
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 24
13:40
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 16
14:35
Поднови или продай - риалити, еп. 51
15:00
Поднови или продай - риалити, еп. 52
15:30
Top Chef - първи сезон, еп. 4
16:25
Бивши - четвърти сезон, еп. 6
16:55
Обратно в играта - първи сезон, еп. 6
17:25
Дизайнери в действие - риалити, еп. 4
18:20
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 22
19:15
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 3
19:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 3
20:10
Подли камериерки - първи сезон, еп. 2
21:05
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 1
22:00
Кралски особи - сериал, еп. 7
22:55
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
23:50
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 4
00:15
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 4
00:45
Бивши - четвърти сезон, еп. 6
01:15
Обратно в играта - първи сезон, еп. 6
01:45
Агнешко - първи сезон, еп. 18
02:10
Подли камериерки - първи сезон, еп. 2
02:55
Любовна академия - четвърти сезон, еп. 6
03:40
Дизайнери в действие - риалити, еп. 4
04:25
Поднови или продай - риалити, еп. 51
04:50
Поднови или продай - риалити, еп. 52

Kino Nova

07:00
“Париж: Криминални разследвания” - сериен филм, сезон 1
08:00
“Убийства в Мидсъмър” сериен филм, 7 сезон
10:00
“Касъл” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 7, /п/
12:00
“Титаник: Кръв и стомана” сериен филм
13:00
“Будни цяла нощ” - сериал, 2 сезон
13:30
“Тенекиеният човек” - минисериал с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др.
15:30
“Маска” - драма с уч. на Шер , Сам Елиът, Ерик Столц, Лора Дърн и др.
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 4
19:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 7
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Очи от рая”- драма с уч. на Рейчъл Уайз, Марк Уолбърг, Сюзън Сарандън, Стенли Тучи, Сирша Ронан, Майкъл Империоли и др.
23:45
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5, /п/
00:45
“Огън в кръвта: Високо напрежение” - екшън-трилър с уч. на Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Дуайт Йоаким, Ефрен Рамирез , Гери Халиуел, Дейвид Карадайн, Кори Хайм и др., /п/

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
“Ифет” - сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
“Малката булка” - сериен филм
18:00
“Сделка или не” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
ВИП БРАДЪР 2015 - реалити шоу
21:00
Х Factor - музикално шоу
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) - рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
Отмъщението” - сериен филм, 2 сезон
02:00
“Ифет” - сериен филм /п/
03:00
Клонинг” - сериен филм
04:00
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3628 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:35
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Синът на Бащата на народите тв филм /11 епизод/п/
13:55
История.bg: Да се съюзиш със съседите - Началото на Балканската война /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /78 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории
16:45
Братовчеди тв филм /2 епизод/
17:40
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:50
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца!: Благуните
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Избори 2015: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Синът на Бащата на народите тв филм /12, последен епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Избори 2015: Гласовете на България
23:25
Зелена светлина
23:30
Последен тунел игрален филм /Канада, 1998г./, режисьор Ерик Канюел, в ролите: Мишел Коте, Жан Лапоант, Себастиен Юбердо и др.
01:15
Денят започва с Култура /п/
02:30
Братовчеди тв филм /2 епизод/п/
03:35
Чиста кръв тв филм /78 епизод/п/
04:20
Дързост и красота тв филм /3628 епизод/п/
04:45
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

06:00
Футбол: Евертън - Челси, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Смъртоносна битка” - сериал, /п/
09:00
“Медикоптер 117” - сериал, сезон 7, /п/
10:00
“Безмилостна игра” - екшън с уч. на Джордж Ийдс, Вини Джоунс, Стивън Сегал, Анна Лин Маккорд, Тед Ливайн, Стивън Ланг, Тиа Карере и др., /п/
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 3
12:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 3, /п
13:30
Комисар Рекс"- сериал, сезон 10, /п/
14:30
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 3, /п/
15:30
Смъртоносна битка” - сериал
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1
17:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 3
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
Комисар Рекс"- сериал, сезон 10
20:00
“Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 3
21:00
“Военни престъпления” сериал, сезон 8
22:00
“Смъртна присъда” - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Джордж Дикерсън, Робърт Гуилям, Патрик Килпатрик и др.
23:50
“Военни престъпления” сериал, сезон 8, /п/
00:50
Еротичен телепазар
04:00
Футбол: Евертън - Челси, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:45
“Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
07:00
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Черна роза”, драма, Турция 2013, сезон 2, еп.10 и 11/п/
11:30
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
Новини
13:00
“Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
14:00
Забранена любов: Майорка”,драма, Германия 1995 сериал, 48 и 49 еп
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Aкцент”, публицистично предаване
20:00
“Черна роза”, драма, Турция 2013,сезон 2, 14 и 15 еп.
22:00
Новини
22:30
“Рокфелер Плаза”, комедия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 11 и 12
23:30
“Дориан Грей”, драма, САЩ, 2009, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Бен Чаплин, Колин Фирт, Рейчъл Хърд-Ууд, Емилиа Фокс, Бен Барнс, Ребека Хол
01:40
Новини
02:05
Забранена любов: Майорка”,драма, Германия 1995 сериал,48 и 49 еп /п/
03:35
“Дориан Грей”, драма, САЩ, 2009, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Бен Чаплин, Колин Фирт, Рейчъл Хърд-Ууд, Емилиа Фокс, Бен Барнс, Ребека Хол