Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Октомври 2015 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Самозванка” - сериал, еп. 58
14:30
“Черни планини” - сериал, еп. 12
15:30
“Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал
21:30
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“На крачка от небето” - сериал, с. 2, еп. 2
01:00
“Клуб Веселие” - сериал, с. 3, еп. 2
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:10
bTV Новините /п./- късна емисия
04:30
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Action

06:00
“Новите приключения на капитан Планета” /п./ - анимационен сериал
06:45
“Новите приключения на капитан Планета” - анимационен сериал
08:00
“Снайперисти”/п./- сериал, с.4, еп. 7
09:00
“Тежки престъпления”/п./ сериал, еп. 7
10:00
“Златното момче” /п./ - сериал, еп. 11
11:00
“Праведен”/п./ - сериал, с. 3, еп. 1
12:00
Извън играта"/п./ - сериал, с.4, еп.4
13:00
“Експериментът Филаделфия”/п./ - екшън, трилър, криминален, САЩ, 1984 г., режисьор: Стюард Рафил в ролите: Майкъл Пере, Нанси Алън, Ерик Крисмас, Боби Ди Чико
15:00
“Революция” - сериал, еп.6
16:00
“Златното момче” - сериал, еп. 12
17:00
Извън играта” - сериал, с.4, еп.7
18:00
“Праведен” - сериал, с. 3, еп. 2
19:00
“Тежки престъпления” - сериал, еп. 8
20:00
“Снайперисти” - сериал, с. 4, еп. 8
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“Наказателят” - екшън, трилър, САЩ, Германия, 2004 г., режисьор: Джонатан Хенсли , в ролите: Ребека Ромийн, Том Джейн, Джон Траволта, Лора Харинг, Саманта Матис, Уил Пейтън, Бен Фостър
00:15
“Последователите” - сериал, еп. 14
01:15
Извън играта"/п./ - сериал, с.4, еп.7

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 7, еп. 15
07:00
Досиетата Х” - сериал, с. 7, еп. 16, 17
09:00
“Текила и Бонети” /п./ - сериал, еп. 21
10:15
Пепеляшка” /п/- 1 част, драма, романтичен, Италия, 2011г., режисьор: Кристиан Дюге, в ролите: Ванеса Хеслер, Флавио Паренти, Рут-Мариа Кубишек, Наталия Вюрнер, Франк Крудел, Илариа Спада и др.
12:30
“Спасете ме” - сериал, с. 5, еп. 4, 5
14:30
“Текила и Бонети”- сериал, еп. 22
15:45
“Втората Земя” - драма, романтичен, научнофантастичен, САЩ, 2011 г., режисьор: Майк Кахил, в ролите: Уилям Мапотър, Аро Голд, Брит Марлинг, Джордан Бейкър, Флинт Бевърейдж, Робин Тейлър, Джозеф А. Бов, Натали Картър и др.
17:45
Пепеляшка” - 2 част, драма, романтичен, Италия, 2011г., режисьор: Кристиан Дюге, в ролите: Ванеса Хеслер, Флавио Паренти, Рут-Мариа Кубишек, Наталия Вюрнер, Франк Крудел, Илариа Спада и др.
20:00
“Къща от карти” - сериал, с. 1, еп. 11
21:00
Киновечер:“127 часа” - драма, трилър, САЩ, 2010г., режисьор: Дани Бойл, в ролите: Джеймс Франко, Лизи Каплан, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Кейт Бъртън и др.
23:00
Късно кино:"Мъглите на Авалон“1 част, драма, фентъзи, САЩ, Германия, Чехия, 2001г., режисьор: Уили Едел, в ролите: Анджелика Хюстън, Джулиана Маргуляс, Джоан Алън, Саманта Матис, Ханс Матесън, Лий Холдридж и др.
00:45
“Къща от карти”/п./ - сериал, с. 1, еп. 11
02:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 7, еп. 16

Fox Life

05:10
Top Chef - първи сезон, еп. 8
06:00
Агнешко - първи сезон, еп. 24
06:25
Любовна академия - четвърти сезон, еп. 11
07:15
Поднови или продай - риалити, еп. 7
07:40
Поднови или продай - риалити, еп. 8
08:10
Top Chef - първи сезон, еп. 8
09:05
Дизайнери в действие - риалити, еп. 8
10:00
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 1
10:55
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 8
11:20
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 8
11:50
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 1
12:45
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 4
13:40
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 21
14:35
Поднови или продай - риалити, еп. 9
15:00
Поднови или продай - риалити, еп. 10
15:30
Top Chef - първи сезон, еп. 9
16:25
Бивши - четвърти сезон, еп. 11
16:55
Обратно в играта - първи сезон, еп. 11
17:25
Дизайнери в действие - риалити, еп. 9
18:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 2
19:15
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 8
19:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 8
20:10
Подли камериерки - първи сезон, еп. 7
21:05
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 5
22:00
Кралски особи - сериал, еп. 8
22:55
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 22
23:50
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 9
00:15
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 9
00:45
Бивши - четвърти сезон, еп. 11
01:15
Обратно в играта - първи сезон, еп. 11
01:45
Агнешко - първи сезон, еп. 24
02:10
Подли камериерки - първи сезон, еп. 7
02:55
Любовна академия - четвърти сезон, еп. 11
03:40
Дизайнери в действие - риалити, еп. 9
04:25
Поднови или продай - риалити, еп. 9
04:50
Поднови или продай - риалити, еп. 10

Kino Nova

07:00
“Ястребът и гълъбицата” - сериен филм
08:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, 7 сезон
10:00
“Тайнствени афери” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 7, /п/
12:00
“Титаник: Кръв и стомана” сериен филм
13:00
“Правилата на Джорджия” - комедия с уч. Джейн Фонда, Линдзи Лоън, Фелисити Хъфман, Дърмът Мълрони, Гарет Хедлънд, Хектор Елизондо, Лори Меткалф и др.
15:30
“Спайдърмен” - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Уилям Дефо, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Клиф Робъртсън, Розмари Харис и др., /п/
18:00
“Тайнствени афери” - сериал, сезон 3
19:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 7
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Спайдърмен 2”- приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Алфред Молина, Розмари Харис и и др.
23:40
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5, /п/
00:40
“Правилата на Джорджия” - комедия с уч. Джейн Фонда, Линдзи Лоън, Фелисити Хъфман, Дърмът Мълрони, Гарет Хедлънд, Хектор Елизондо, Лори Меткалф и др., /п/

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
“Ифет” - сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
“Малката булка” - сериен филм
18:00
Сделка или не” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
ВИП БРАДЪР 2015 - реалити шоу
21:00
Х Factor - музикално шоу
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) - рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
Отмъщението” - сериен филм, 2 сезон
02:00
“Ифет” - сериен филм /п/
03:00
Клонинг” - сериен филм
04:00
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3631 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:35
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Днес на Евроволей /обзор/
13:30
История.bg: България в Първата световна война /п/
14:30
Днес и утре
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /82 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Братовчеди тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца!: Благуните
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Избори 2015: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Студио “Футбол”
21:45
Футбол: България - Азербейджан, квалификационна среща за “Евро 2016” пряко предаване от стадион"Васил Левски”
00:15
По света и у нас Информационна емисия
00:20
Футболен обзор
00:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
01:00
Денят започва с Култура /п/
02:15
Братовчеди тв филм /4 епизод/п/
03:15
Днес и утре /п/
03:35
Чиста кръв тв филм /82 епизод/п/
04:20
Дързост и красота тв филм /3631 епизод/п/
04:45
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

05:45
Футбол: Съндърланд - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Смъртоносна битка” - сериал, /п/
09:00
“Че: Аржентинецът” - историческа драма с уч. на Бенисио Дел Торо, Джулия Ормънд, Деймиан Бишир, Рамон Фернандес, Родриго Санторо и др.
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 3
12:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 5, /п
13:30
Комисар Рекс"- сериал, сезон 10, /п/
14:30
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4, /п/
15:30
Смъртоносна битка” - сериал
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1
17:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 5
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
Комисар Рекс"- сериал, сезон 10
20:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4
21:00
Студио “Европейски квалификации”, директно
21:45
Футбол: Турция - Исландия, квалификационен мач за УЕФА EВРО 2016, директно
23:45
Студио “Европейски квалификации”, директно
00:00
“Най-опасните пътища в света” документална поредица, /п/
01:00
Еротичен телепазар
04:00
Футбол: Съндърланд - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:45
“Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
07:00
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Шменти капели: Легендата”, сериал, България, еп. 3 и 4 /п/
11:30
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
Новини
13:00
“Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
14:00
Забранена любов: Майорка”,драма, Германия 1995 сериал, еп. 58 и 59
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Aкцент”, публицистично предаване
20:00
“Шменти капели: Легендата”, сериал, България, еп. 7 и 8
22:00
Новини
22:30
“Рокфелер Плаза”, комедия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 18 и 19
23:30
Горящата равнина", драма, романтичен, криминален, САЩ, Аржентина 2008, в ролите:Дженифър Лоурънс, Чарлийз Терон, Ким Бейсингър, режисьор,Гилермо Ариага
01:30
Новини
02:00
Забранена любов: Майорка”,драма, Германия 1995 сериал,58 и 59 еп /п/
03:30
Горящата равнина", драма, романтичен, криминален, САЩ, Аржентина 2008, в ролите:Дженифър Лоурънс, Чарлийз Терон, Ким Бейсингър