Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Октомври 2015 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п/ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Самозванка” - сериал, еп. 60
14:30
“Черни планини” - сериал, еп. 14
15:30
“Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал
21:30
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“На крачка от небето” - сериал, с. 2, еп. 4
01:00
“Клуб Веселие” - сериал, с. 3, еп. 4
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:10
bTV Новините - късна емисия
04:30
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Action

06:00
“Новите приключения на капитан Планета” /п./ - анимационен сериал
06:45
“Новите приключения на капитан Планета” - анимационен сериал
08:00
“Снайперисти”/п./- сериал, с.4, еп. 9
09:00
“Тежки престъпления”/п./ сериал, еп. 9
10:00
“Златното момче” /п./ - сериал, еп. 13
11:00
“Праведен”/п./ - сериал, с. 3, еп. 3
12:00
Извън играта"/п./ - сериал, с.4, еп.6
13:00
“Лекарството”/п./ - екшън, трилър, фантастика, САЩ, Нова Зеландия, 2014 г., режисьор: Дейвид Гоулд в ролите: Антония Пребъл, Стивън Ловат, Даниел Лисинг, Дейвид Алън, Ричард Андерсън, Джон Бак
15:00
“Революция” - сериал, еп.8
16:00
“Кралете на бягството” - сериал, с. 2, еп.1
17:00
Извън играта” - сериал, с.4, еп.9
18:00
“Праведен” - сериал, с. 3, еп. 4
19:00
“Тежки престъпления” - сериал, еп. 10
20:00
“Снайперисти” - сериал, с. 4, еп. 10
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“Трима крале” - екшън, приключенски, комедия, драма, САЩ, 1999 г., режисьор: Дейвид О. Ръсел, в ролите: Микелти Уилямсън,Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Айс Кюб, Спайк Джоунс, Нора Дън, Джуди Гриър, Джим Гафиган
00:15
“Последователите” - сериал, с. 2, еп.1
01:15
Извън играта"/п./ - сериал, с.4, еп.9

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х “/п./ - сериал, с. 7, еп. 19
07:00
Досиетата Х " - сериал, с. 7, еп. 20, 21
09:00
“Дневниците на вампира” сериал, с. 4, еп. 1
10:15
“Увлечение” - драма, САЩ 2009 г., режисьор: Анн Уийлър, в ролите: Гейл О’Грейди, Майкъл Шанкс, Джесика Амлий и др.
12:15
“Спасете ме” - сериал, с. 5, еп. 8, 9
14:45
“Дневниците на вампира” сериал, с. 4, еп. 2
16:00
“Островът на изгубените души” - трилър, ужаси, Дания, 2007г., режисьор: Николай Арсел, в ролите: Сара Лангеберг Гарман, Лукас Мюнк Билинг, Ласе Бьорг и др.
18:00
Мъглите на Авалон” /п./ - 2 част, драма, фентъзи, САЩ, Германия, Чехия, 2001г., режисьор: Уили Едел, в ролите: Анджелика Хюстън, Джулиана Маргуляс, Джоан Алън, Саманта Матис, Ханс Матесън, Лий Холдридж и др.
20:00
“Къща от карти” - сериал, с. 1, еп. 13
21:00
Киновечер: “Благодаря за пушенето” - трилър, САЩ, 2005г., режисьор: Джейсън Райтман, в ролите: Аарън Екхарт, Кейти Холмс, Робърт Дювал, Мария Бело, Камерън Брайт и др.
23:00
Късно кино: “Обсебена” - драма, трилър САЩ 2009г., режисьор: Бионсе Ноулс, Идрис Елба, Али Лартър, Матю Хъмфрис, Ричард Руколо, Брус Макгил, Джери О‘Конъл и др.
01:15
“Къща от карти”/п./ - сериал, с. 1, еп. 13
02:15
Досиетата Х “/п./ - сериал, с. 7, еп. 20

Fox Life

05:10
Top Chef - първи сезон, еп. 10
06:00
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 2
06:25
Женени в чужбина - първи сезон, еп. 2
07:15
Поднови или продай - риалити, еп. 11
07:40
Поднови или продай - риалити, еп. 12
08:10
Top Chef - първи сезон, еп. 10
09:05
Дизайнери в действие - риалити, еп. 10
10:00
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 3
10:55
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 10
11:20
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 10
11:50
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 1
12:15
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 2
12:45
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 6
13:40
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 1
14:35
Поднови или продай - риалити, еп. 13
15:00
Поднови или продай - риалити, еп. 14
15:30
Top Chef - първи сезон, еп. 11
16:25
Бивши - четвърти сезон, еп. 1
16:55
Обратно в играта - първи сезон, еп. 13
17:25
Дизайнери в действие - риалити, еп. 11
18:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 4
19:15
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 10
19:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 10
20:10
Подли камериерки - първи сезон, еп. 9
21:05
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 7
22:00
Борба за живот - първи сезон, еп. 10
22:55
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 2
23:50
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 11
00:15
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 11
00:45
Бивши - четвърти сезон, еп. 1
01:15
Обратно в играта - първи сезон, еп. 13
01:45
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 2
02:10
Подли камериерки - първи сезон, еп. 9
02:55
Женени в чужбина - първи сезон, еп. 2
03:40
Дизайнери в действие - риалити, еп. 11
04:25
Поднови или продай - риалити, еп. 13
04:50
Поднови или продай - риалити, еп. 14

Kino Nova

07:00
“Ястребът и гълъбицата” - сериен филм
08:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, 8 сезон
10:00
“Тайнствени афери” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 7, /п/
12:00
“Титаник: Кръв и стомана” - сериен филм
13:00
“Будни цяла нощ” - сериал, 2 сезон
13:30
“Да бъдеш Дядо Коледа” семейна комедия с уч. на Итън Ериксън, Шон Остин, Ан Дудек, Донован Скот и др.
15:20
“Последен анализ” - трилър с уч. на Ричард Гиър, Ким Бейсинджър, Ума Търман, Ерик Робъртс, Пол Гилфойл и др., /п/
18:00
“Тайнствени афери” - сериал, сезон 3
19:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 7
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца” - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Наи и др.
00:10
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5, /п/
01:10
“Jackass: Кретените 3” - комедия с уч. на Джони Ноксвил, Стив- О, Бам Маргера и др.

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
“Ифет” - сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
“Малката булка” - сериен филм
18:00
Сделка или не” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
ВИП БРАДЪР 2015 - реалити шоу
21:00
Х Factor - музикално шоу
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
Отмъщението” - сериен филм, 2 сезон
02:00
“Ифет” - сериен филм /п/
03:00
Клонинг” - сериен филм
04:00
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3633 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:35
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Ръкописът /п/
14:30
В кадър: Божествени трансформации /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /84 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:15
Телепазарен прозорец
16:30
Избори 2015: Диспут
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:45
Лека нощ, деца!: Благуните
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Избори 2015: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Комисар Монталбано: Ефектът на огледалата игрален филм /Италия, 2012г./, режисьор Алберто Сирони, в ролите: Лука Дзингарети, Чезаре Бочи, Пепино Мадзота и др.
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Избори 2015: Гласовете на България
23:30
Тъмни небеса игрален филм / САЩ,2009г./, режисьор Рон Оливър, в ролите: Шон Робъртс, Сара Канинг, П.Дж.Принслу и др.
01:05
Денят започва с Култура /п/
02:20
Рембранд игрален филм/п/
04:05
Чиста кръв тв филм /84 епизод/п/
04:50
Дързост и красота тв филм /3633 епизод/п/

Диема

06:00
Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Студена светлина” - екшън-трилър с уч. Хенри Кавил, Сигорни Уивър, Брус Уилис, Каролайн Гудал, Рошди Зем и др., /п/
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 3
12:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 5, /п/
13:30
Комисар Рекс"- сериал, сезон 10, /п/
14:30
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4, /п/
15:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 4
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1
17:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 5
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
Комисар Рекс"- сериал, сезон 10
20:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4
21:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9
22:00
“Ченгето от Бевърли Хилс” - екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Джон Аштън, Рони Кокс, Джеймс Русо, Стивън Елиът и др.
00:10
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
02:30
Еротичен телепазар

ТВ 7

05:45
“Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012 /п/
07:00
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Шменти капели: Легендата”, сериал, България, еп. 7 и 8 /п/
11:30
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
Новини
13:00
“Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
14:00
Забранена любов: Майорка”,драма, Германия 1995 сериал, еп. 62 и 63
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Aкцент”, публицистично предаване
20:00
“Шменти капели: Легендата”, сериал, България, еп. 11 и 12
22:00
Новини
22:30
“Рокфелер Плаза”, комедия, САЩ, 2006, сезон 3, еп. 22
23:00
“Цветът на кожата” , криминален, Великобритания,Южна Африка 2008, режисьор: Антъни Фабиан, в ролите: Софи Оконедо, Сам Нийл, Алис Криг, Тони Кгороге, Ела Рамангване
01:00
Новини
01:30
Забранена любов: Майорка”,драма, Германия 1995 сериал, 62 и 63 еп /п/
03:00
“Цветът на кожата” , криминален, Великобритания,Южна Африка 2008, режисьор: Антъни Фабиан, в ролите: Софи Оконедо, Сам Нийл, Алис Криг, Тони Кгороге, Ела Рамангване
04:30
“Рокфелер Плаза”, комедия, САЩ, 2006, сезон 3, еп.20,21 и 22 /п/