Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Октомври 2015 година

bTV

06:00
Лице в лице"/п/ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
Самозванка” - сериал, еп. 64
14:30
Черни планини” - сериал, еп. 18
15:30
Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал
21:30
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
На крачка от небето” - сериал, с. 2, еп. 8
01:00
“Клуб Веселие” - сериал, с. 3, еп. 8
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:10
bTV Новините /п/- късна емисия
04:30
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Action

06:00
Електрошок” - анимационен сериал
08:00
Снайперисти”/п./- сериал, с.4, еп. 13
09:00
Тежки престъпления"/п./ сериал, с. 2, еп. 3
10:00
Кралете на бягството"/п./ сериал, с. 2, еп. 4
11:00
“Праведен”/п./ - сериал, с. 3, еп. 7
12:00
Извън играта"/п./ - сериал, с.4, еп.10
13:00
Отмъстителите"/п./ - екшън, приключенски, научно-фантастичен, САЩ, 1998г., режисьор: Джери Уейнтроб, в ролите: Ралф Файнс, Шон Конъри, Ума Търман, Джон Ууд, Еди Изард, Джим Бродбент
15:00
“Революция” - сериал, еп.10
16:00
Кралете на бягството” - сериал, с. 2, еп.5
17:00
Извън играта” - сериал, с.4, еп.13
18:00
“Праведен” - сериал, с. 3, еп. 8
19:00
Тежки престъпления” - сериал,с. 2, еп. 4
20:00
Снайперисти” - сериал, с. 4, еп. 14
21:00
УЕФА Шампионска лига - студио
21:45
УЕФА Шампионска лига - ПСЖ Реал Мадрид
23:45
УЕФА Шампионска лига - студио
00:15
УЕФА Шампионска лига - обзор
01:00
УЕФА Шампионска лига - Ювентус - Борусия М.
02:30
Извън играта"/п./ - сериал, с.4, еп.13

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 8, еп. 5
07:00
Досиетата Х” - сериал, с. 8, еп. 6, 7
09:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 4, еп. 5
10:15
Досиетата Х: Искам да повярвам” /п./ - драма, мистерия, научнофантастичен, САЩ, Канада, 2008г., режисьор: Крис Картър, в ролите: Джилиан Андерсън, Дейвид Духовни, Аманда Пийт, Били Конъли и др.
12:45
Спасете ме” - сериал, с. 5, еп. 16, 17
14:45
Като на кино"/п./ - предаване за кино с водещ Стаси Кара
16:00
“Маската на властта” - драма, Режисьор: Джордж Клуни, В ролите: Райън Гослинг, Филип Сиймур Хофман, Джордж Клуни, Макс Мингела, Евън Рейчъл Ууд, Пол Джамати, Мариса Томей, Джефри Райт и др.
18:00
“Случай с теб” /п/комедия,романтичен, САЩ, 2013г., режисьор: Кат Койро, в ролите: Брендън Фрейзър, Емилио Делгадо, Адам Джонсън, Винс Вон, Сам Рокуел, Сиена Милър, Джъстин Лонг, Евън Рейчъл Ууд и др.
20:00
Къща от карти” - сериал, с. 2, еп. 4
21:00
Киновечер:“След утрешния ден” - екшън, приключенски, научнофантастичен, САЩ, 2004г., режисьор: Роланд Емерич, Лъвлин Тандън, в ролите: Денис Куейд, Джейк Гиленхаал, Еми Росум, Села Уорд и др.
23:30
Късно кино:“Заслужена победа” - комедия, романтичен, САЩ, 1989г., режисьор: Уил Маккензи, в ролите: Марк Хармън, Меделин Стю, Лесли Ан Уорън, Мария Холво и др.
01:30
Къща от карти"/п./ - сериал, с. 2, еп. 4
02:30
Досиетата Х “/п./ - сериал, с. 8, еп. 6

Fox Life

05:10
Хотел към ада - първи сезон, еп. 2
06:00
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 7
06:25
Женени в чужбина - първи сезон, еп. 6
07:15
Поднови или продай - риалити, еп. 19
07:40
Поднови или продай - риалити, еп. 20
08:10
Хотел към ада - първи сезон, еп. 2
09:05
Жертви на модата - десети сезон, еп. 2
10:00
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 7
10:55
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 14
11:20
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 14
11:50
Кралски особи - сериал, еп. 9
12:45
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 9
13:40
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 5
14:35
Поднови или продай - риалити, еп. 21
15:00
Поднови или продай - риалити, еп. 22
15:30
Хотел към ада - първи сезон, еп. 3
16:35
Бивши - четвърти сезон, еп. 5
17:05
Парченца живот - първи сезон, еп. 4
17:25
Жертви на модата - десети сезон, еп. 3
18:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 8
19:15
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 14
19:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 14
20:10
Подли камериерки - първи сезон, еп. 13
21:05
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 10
22:00
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 3
22:25
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 4
22:55
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 6
23:50
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 15
00:15
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 15
00:45
Бивши - четвърти сезон, еп. 5
01:15
Парченца живот - първи сезон, еп. 4
01:45
Как преобразих дома ти - първи сезон, еп. 7
02:10
Подли камериерки - първи сезон, еп. 13
02:55
Женени в чужбина - първи сезон, еп. 6
03:40
Жертви на модата - десети сезон, еп. 3
04:25
Поднови или продай - риалити, еп. 21
04:50
Поднови или продай - риалити, еп. 22

Kino Nova

07:00
Ястребът и гълъбицата” - сериен филм
08:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, 8 сезон
10:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 3, /п/
11:00
Клюкарката” - сериал, сезон 6, /п/
12:00
“Семейство под наем” - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Герман, Джордан Бриджис, Кейт Вернон, Кристофър Кас, Кали Роча и др.
13:50
“Дерби” - семеен с уч. на Джон Шнайдер, Джейсън Брукс, Кейт Конър, Марк Ролстън, Дилън Маклафлин, Чейс Елисън, Глория Гифорд и др.
15:45
Тримата мускетари"- приключенски с уч. на Логан Лърман, Мила Йовович, Люк Евънс, Матю Макфейдън, Рей Стивънсън, Орландо Блум, Кристоф Валц, Мадс Микелсън и и др., /п/
18:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 3
19:00
Клюкарката” - сериал, сезон 6
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
“Конан Варварина” - приключенски екшън с уч. на Джейсън Момоа, Стивън Ланг, Рон Пърлман, Диана Любенова и др.
23:20
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5, /п/
00:20
“Сянка на съмнение” - трилър с уч. на Джоузеф Котън, Тереза Райт, Макдоналд Кери, Хенри Травърс и др.

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
Ифет” - сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
Малката булка” - сериен филм
18:00
Сделка или не” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
ВИП БРАДЪР 2015 - реалити шоу
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
“Отмъщението” - сериен филм, 2 сезон
02:00
Ифет” - сериен филм /п/
03:00
Клонинг” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3636 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:35
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Жо тв филм /4 епизод/п/
13:55
Референдум /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /87 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:15
Телепазарен прозорец
16:30
Избори 2015: Диспут
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца!: Благуните
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Избори 2015: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
Ръкописът
22:30
Светът на живо: Решава народът / Швейцария/
23:10
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Избори 2015: Гласовете на България
23:40
Господин Убийство двусериен игрален филм /2, последен епизод/
01:10
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
01:20
Денят започва с Култура /п/
02:35
Светът на живо: Решава народът / Швейцария/ /п/
03:25
Евроновини /п/
03:35
Чиста кръв тв филм /87 епизод/п/
04:20
Дързост и красота тв филм /3636 епизод/п/
04:45
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/

Диема

05:45
Футбол: Суонзи Сити - Евертън, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Среднощен ездач” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Пастирът” - екшън с уч. Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др., /п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 3
12:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 5, /п/
13:30
Комисар Рекс"- сериал, сезон 11, /п/
14:30
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4, /п/
15:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 4
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1
17:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 5
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
Комисар Рекс"- сериал, сезон 11
20:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4
21:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 9
22:00
“Око за око” - екшън с уч. Чък Норис, Кристофър Лий, Ричард Раундтрий и др.
00:10
Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
01:10
Еротичен телепазар
03:10
“Национална лотария” /п/
04:00
Футбол: Суонзи Сити - Евертън, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:10
Валя и Моро превземат света:Европа”, реалити /п/
06:00
Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
07:00
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
Шменти капели: Легендата”, сериал, България, еп. 15 и 16 /п/
11:30
Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
Новини
13:00
Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
14:00
Забранена любов: Майорка”,драма, Германия 1995 сериал, еп. 70 и 71
15:30
Новини
16:00
Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Aкцент”, публицистично предаване
20:00
“Кантора"Митрани”, сериал, България, 2012 еп. 2
21:00
“Знакът на Българина”, сериал, България, 2014 еп. 2
22:00
Новини
22:30
Валя и Моро превземат света:Европа”, реалити
23:30
“Квартирантката”, САЩ 2011, мистерия, трилър, режисьор:Анти Йокинен, в ролите: Джефри Дийн Морган, Хилари Суонк, Кристофър Лий, Лий Пейс, Майкъл Мазе, Онжаню Елис, Пени Балфур, Кайша Сиера, Пеги Майли, Майкъл Шоуърс, Александрия Мороу, Клиф Гравел, Санди Шелби
01:15
Новини
01:45
Забранена любов: Майорка”,драма, Германия 1995 сериал, 70 и 71 еп /п/
03:15
“Квартирантката”, САЩ 2011, мистерия, трилър, режисьор:Анти Йокинен, в ролите: Джефри Дийн Морган, Хилари Суонк, Кристофър Лий, Лий Пейс, Майкъл Мазе, Онжаню Елис, Пени Балфур, Кайша Сиера, Пеги Майли, Майкъл Шоуърс, Александрия Мороу, Клиф Гравел, Санди Шелби
04:50
Валя и Моро превземат света:Европа”, реалити /п/