Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 27 Октомври 2015 година

bTV

06:00
Лице в лице"/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
Самозванка” - сериал, еп. 68
14:30
Черни планини” - сериал, еп. 22
15:30
Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал
21:30
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
На крачка от небето” - сериал, с. 2, еп. 12
01:00
“Клуб Веселие” - сериал, с. 3, еп. 12
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:10
bTV Новините /п./- късна емисия
04:30
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Action

06:00
Електрошок” - анимационен сериал
08:00
“Снайперисти”/п./- сериал, с.4, еп. 16
09:00
Тежки престъпления"/п./ сериал, с. 2, еп. 6
10:00
Кралете на бягството"/п./ сериал, с. 2, еп.8
11:00
“Праведен”/п./ - сериал, с. 3, еп. 11
12:00
Извън играта"/п./ - сериал, с.4, еп.14
13:00
“Приключенията на Бриско Каунти-младши”/п./- екшън, фантастика, уестърн,приключенски, комедия, САЩ, 1993 г., режисьор: Джефри Боъм, в ролите: Брус Кембъл, Джон Остин, Кели Ръдърфорд, Джулиъс Кари, Крисчън Клеменсън
15:00
“Революция” - сериал, еп.14
16:00
Кралете на бягството” - сериал, с. 2, еп.9
17:00
Извън играта” - сериал, с.4, еп.17
18:00
“Праведен” - сериал, с. 3, еп. 12
19:00
Тежки престъпления” - сериал,с. 2, еп. 7
20:00
“Снайперисти” - сериал, с. 4, еп. 17
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“Парола: Риба - меч” - екшън, трилър, драма , САЩ, 2001г., режисьор: Доминик Сена, в ролите: Дон Чийдъл, Сам Шепърд,Вини Джоунс, Хали Бери, Хю Джакман, Джон Траволта
00:00
“Последователите” - сериал, с. 2, еп.6
01:00
Извън играта"/п./ - сериал, с.4, еп.17

bTV Cinema

06:00
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 8, еп. 13
07:00
Досиетата Х” - сериал, с. 8, еп. 14, 15
09:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 4, еп. 9
10:15
“Зловеща страст” - драма, трилър, САЩ, 2002г., режисьор: Джон Полсън, в ролите: Джеси Брeдфорд, Ерика Кристенсен, Шири Епълби, Кейт Бъртън, Клейн Кроуфорд, Джейсън Ритър и др.
12:30
Спасете ме” - сериал, с. 6, еп. 2, 3
14:30
Дневниците на вампира” сериал, с. 4, еп. 10
15:30
“Най-екзотичният хотел Мариголд” /п./ - комедия, драма, САЩ, Великобритания, 2012г., Бил Най, Роналд Пикъп, Силия Имри, Пенелъпи Уилтън, Дев Пател, Том Уилкинсън, Маги Смит, Джуди Денч и др.
18:00
“Правоимащите” /п./ - криминален, трилър, САЩ, 2011г., режисьор: Арън Уудли, в ролите: Кевин Зегърс, Рей Лиота, Лаура Вандерворт, Девон Бостик и др.
20:00
Къща от карти” - сериал, с. 2, еп. 8
21:00
Киновечер:“Шивачът от Панама” драма, трилър, САЩ , Ирландия, 2001г., режисьор: Джон Буурман, в ролите: Пиърс Броснън, Джейми Лий Къртис, Джофри Ръш и др.
23:15
“След утрешния ден” - екшън, приключенски, научнофантастичен, САЩ, 2004г., режисьор: Роланд Емерич, Лъвлин Тандън, в ролите: Денис Куейд, Джейк Гиленхаал, Еми Росум, Села Уорд и др.
01:15
Къща от карти"/п./ - сериал, с. 2, еп. 8
02:15
Досиетата Х"/п./ - сериал, с. 8, еп. 14

Fox Life

05:10
Хотел към ада - първи сезон, еп. 6
06:00
Как преобразих дома ти - втори сезон, еп. 2
06:25
Женени в чужбина - втори сезон, еп. 1
07:15
Поднови или продай - риалити, еп. 27
07:40
Поднови или продай - риалити, еп. 28
08:10
Хотел към ада - първи сезон, еп. 6
09:05
Жертви на модата - десети сезон, еп. 6
10:00
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 11
10:55
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 18
11:20
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 18
11:50
Любовни авантюри - първи сезон, еп. 3
12:45
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 12
13:40
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 9
14:35
Поднови или продай - риалити, еп. 29
15:00
Поднови или продай - риалити, еп. 30
15:30
Хотел към ада - втори сезон, еп. 1
16:35
Бивши - четвърти сезон, еп. 9
17:05
Парченца живот - първи сезон, еп. 8
17:25
Жертви на модата - десети сезон, еп. 7
18:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 12
19:15
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 18
19:40
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 18
20:10
Подли камериерки - втори сезон, еп. 4
21:05
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 13
22:00
Кралски особи - сериал, еп. 10
22:55
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 10
23:50
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 19
00:15
Дарма и Грег - трети сезон, еп. 19
00:45
Бивши - четвърти сезон, еп. 9
01:15
Парченца живот - първи сезон, еп. 8
01:45
Как преобразих дома ти - втори сезон, еп. 2
02:10
Подли камериерки - втори сезон, еп. 4
02:55
Женени в чужбина - втори сезон, еп. 1
03:40
Жертви на модата - десети сезон, еп. 7
04:25
Поднови или продай - риалити, еп. 29
04:50
Поднови или продай - риалити, еп. 30

Kino Nova

06:30
Ястребът и гълъбицата” - сериен филм
07:30
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, 9 сезон
09:30
Тайнствени афери” - сериал, сезон 3, /п/
10:30
Клюкарката” - сериал, сезон 6, /п/
11:30
“Мините на цар Соломон” приключенски с уч. на Патрик Суейзи, Алисън Дууди, Рой Марсдън, Гавин Хууд, Лангли Къркуд и др., I част
13:30
“Септември” - романтичен с уч. на Жаклин Бисе, Майкъл Йорк, Джени Агутър, Едуард Фокс, Мариел Хемингуей, Вирджиния Маккена и др., I част
15:20
“Проповедникът с картечница” екшън-трилър с уч. на Джерард Бътлър, Мишел Монаган, Майкъл Шанън, Маделин Карол, Кати Бейкър, Ричард Горети, Кори Лардж, Джъстин Майкъл Бранд и др., /п/
18:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 3
19:00
Клюкарката” - сериал, сезон 6
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5
21:00
Неуязвимият”- трилър с уч. на Брус Уилис, Самюел Джаксън, Робин Райт, Спенсър Трийт Кларк и и др.
23:15
“От местопрестъплението” сериал, сезон 5, /п/
00:15
“Септември” - романтичен с уч. на Жаклин Бисе, Майкъл Йорк, Джени Агутър, Едуард Фокс, Мариел Хемингуей, Вирджиния Маккена и др., I част, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
Ифет” - сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
Малката булка” - сериен филм
18:00
Сделка или не” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
ВИП БРАДЪР 2015 - реалити шоу
21:00
Х Factor - музикално шоу
23:00
Господари на ефира”- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
“Лекар на повикване” - сериен филм, 4 сезон
02:00
Ифет” - сериен филм /п/
03:00
Клонинг” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3639 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Жо тв филм /5 епизод/п/
13:50
История.bg: 830 години от въстанието на Асен и Петър /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /90 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Братовчеди тв филм /8 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:45
Детска Евровизия 2015
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева публицистично предаване
22:05
Жо тв филм /6 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:30
Парад игрален филм / копродукция, 2011г./, режисьор Сърджан Драгоевич, в ролите: Никола Койо, Милош Самолов, Христина Попович и др.(12)
01:25
Денят започва с Култура /п/
02:40
Братовчеди тв филм /8 епизод/п/
03:40
Чиста кръв тв филм /90 епизод/п/
04:25
Дързост и красота тв филм /3639 епизод/п/
04:45
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/

Диема

05:45
Футбол: Лестър Сити - Арсенал, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Среднощен ездач” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Десантна зона” - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Гари Бизи, Майкъл Джетър, Янси Бътлър и др., /п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 4
12:30
“Морски патрул” - сериал, сезон 5, /п
13:30
Комисар Рекс”- сериал, сезон 11, /п/
14:30
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4, /п/
15:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 4
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 1
17:30
“Клоунът” - сериал, сезон 1
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
Комисар Рекс”- сериал, сезон 11
20:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4
21:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 9
22:00
“Тежка кавалерия” - екшън с уч. Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др.
00:15
Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
01:15
Еротичен телепазар
04:00
Футбол: Лестър Сити - Арсенал, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:35
Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
07:00
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Кантора"Митрани”, България, сериал, 2010, еп. 4 /п/
10:30
“Знакът на Българина”, сериал, България, 2014 еп. 4 /п/
11:30
Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
Новини
13:00
“Ах, тази Мери”, авторско предаване на Марияна Аршева
14:00
Забранена любов: Майорка”, драма, Германия 1995 сериал, еп. 78 и 79
15:30
Новини
16:00
Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Aкцент”, публицистично предаване
20:00
“Кантора"Митрани”, сериал, България, 2012 еп. 6
21:00
“Знакът на Българина”, сериал, България, 2014 еп. 6
22:00
Новини
22:30
Валя и Моро превземат света:Европа”, реалити
23:30
“Пазителят”, Ирландия, криминален, режисьор: Джон Майкъл Макдона, в ролите: Марк Стронг, Брендън Глийсън, Дон Чийдън и др.
01:15
Новини
01:45
Забранена любов: Майорка”, драма, Германия 1995 сериал,78 и 79 еп /п/
03:15
“Пазителят”, Ирландия, криминален, режисьор: Джон Майкъл Макдона, в ролите: Марк Стронг, Брендън Глийсън, Дон Чийдън и др.
04:55
Валя и Моро превземат света: Европа”, реалити /п/