Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 06 Ноември 2015 година

bTV

06:00
Лице в лице"/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
Самозванка” - сериал, еп. 76
14:30
Черни планини” - сериал, еп. 30
15:30
Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Завръщане” - сериал, финал
21:30
Столичани в повече” - комедийна драма
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Никита: Отмъщението” сериал, с. 3, еп. 6
01:00
“Клуб Веселие” - сериал, с. 3, еп. 19
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:10
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Action

06:00
Електрошок” - анимационен сериал
08:00
“Ерагон” - екшън, приключеснки, САЩ, 2006г., режисьор: Стефан Фенгмайер, в ролите: Джон Малкович, Каролин Шикези, Джеръми Айрънс, Едуърд Спелиърс, Сиена Гуилъри, Гарет Хедлънд, Даймън Хюнсоу, Робърт Карлайл, Алън Армстронг, Джеймс Бътлър и др.
10:00
“Ренегат”/п./- сериал, с. 3, еп. 6
11:00
“Праведен”/п./ - сериал, с. 4, еп. 5
12:00
Извън играта"/п./ - сериал, с. 5, еп. 5
13:00
Кралете на бягството” сериал, с. 2, еп. 9, 10
15:00
“Революция” - сериал, с. 2, еп. 2
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 3, еп. 7
17:00
Извън играта” - сериал, с. 5, еп. 6
18:00
“Праведен” - сериал, с. 4, еп. 6
19:00
Тежки престъпления” сериал, с. 2, еп. 14
20:00
“Снайперисти” - сериал, с. 5, еп. 6
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“Денят, в който земята спря” - фантастика, САЩ, 2008г., режисьор: Скот Дериксан, в ролите: Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джейдън Смит, Кети Бейтси др.
00:00
“Последователите” - сериал, с. 2, еп. 11
01:00
Извън играта"/п./ - сериал, с. 5, еп. 6

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” /п./ сериал, с. 1, еп. 4
07:00
Спасете ме” - сериал, с. 2, еп. 9, 10
09:00
Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 4, еп. 17
10:15
“Тенекиена купа” /п./ - драма, комедия, романтичен, САЩ, 1996г., режисьор: Рон Шелтън, в ролите: Кевин Коснър, Рене Русо, Чийк Марин, Дон Джонсън и др.
13:15
Вътрешна сигурност” - сериал, с. 1, еп. 5
14:15
“Убийството” - сериал, с. 2, еп. 5
15:15
Дневниците на вампира” /п./ сериал, с. 4, еп. 18
18:15
“Доктор Дулитъл” /п./ - комедия, САЩ, 1998г., режисьор: Бети Томас, в ролите: Еди Мърфи, Ози Дейвис, Оливър Плат, Кристен Уилсън и др.
20:00
Къща от карти” - сериал, с. 3, еп. 3
21:00
Киновечер: “Нитро” - драма, екшън, трилър, Канада, 2007г., режисьор: Алън ДиРоши, в ролите: Гион Льоми-Тивиерж, Люси Льорие, Мартон Мат и др.
23:00
Късно кино: “Господари на нощта”- трилър, драма, криминален САЩ, 2007г., режисьор: Джеймс Грей, в ролите: Робърт Дювал, Ева Мендес,Хоакин Финикс, Марк Уолбърг и др.
01:30
“Убий я, Джо” - драма, криминален, трилър, САЩ, 2011г., режисьор: Уилям Фрийдкин, в ролите: Матю Маконъхи, Емил Хърш, Томас Хейдън Чърч, Джуно Темпъл, Джина Гершон и др.

Fox Life

05:10
Хотел към ада - втори сезон, еп. 8
06:00
Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 5
06:25
Женени в чужбина - втори сезон, еп. 9
07:15
Поднови или продай - риалити, еп. 43
07:40
Поднови или продай - риалити, еп. 44
08:10
Хотел към ада - втори сезон, еп. 8
09:05
Жертви на модата - десети сезон, еп. 14
10:00
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 19
10:55
Уитни- първи сезон, еп. 4
11:20
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 2
11:50
Борба за живот - първи сезон, еп. 13
12:45
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 19
13:40
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 17
14:35
Поднови или продай - риалити, еп. 45
15:00
Поднови или продай - риалити, еп. 46
15:30
Сватовница за милиони първи сезон, еп. 1
16:25
Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 7
16:55
Парченца живот - втори сезон, еп. 3
17:25
Жертви на модата - десети сезон, еп. 15
18:20
Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 20
19:15
Уитни- първи сезон, еп. 4
19:40
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 2
20:10
Подли камериерки - втори сезон, еп. 12
21:05
Момиче от Джърси - игрален филм
22:55
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 18
23:50
Уитни- първи сезон, еп. 5
00:15
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 3
00:45
Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 7
01:15
Парченца живот - втори сезон, еп. 3
01:45
Как преобразих дома ти трети сезон, еп. 5
02:10
Подли камериерки - втори сезон, еп. 12
02:55
Женени в чужбина - втори сезон, еп. 9
03:40
Жертви на модата - десети сезон, еп. 15
04:25
Поднови или продай - риалити, еп. 45
04:50
Поднови или продай - риалити, еп. 46

Kino Nova

06:50
“Благословени от любовта” сериен филм
08:00
Войната на Фойл” - сериен филм, 1 сезон
10:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Вътрешен глас” - сериал, сезон 1, /п/
12:00
“Шемет” - трилър с уч. на Джеймс Стюарт, Ким Новак, Барбара Бел Гедис и др.
14:45
Усещане за жена” - драма с уч. на Ал Пачино, Крис О‘Донъл, Джеймс Ребхорн, Филип Сиймур Хофман, Габриел Ануор и др., /п/
18:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 4
19:00
Вътрешен глас” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6
21:00
“Книгата на Илай” - екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Мила Кунис, Гари Олдман, Рей Стивънсън, Дженифър Бийлс, Майкъл Гамбон и др.
23:20
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6, /п/
00:20
“Шемет” - трилър с уч. на Джеймс Стюарт, Ким Новак, Барбара Бел Гедис и др., /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
Ифет” - сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
Малката булка” - сериен филм
18:00
Сделка или не” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
ВИП БРАДЪР 2015 - реалити шоу
21:00
Фермер търси жена” - реалити, 2 сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - рeалити сериал
23:00
Господари на ефира”- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
“Лекар на повикване” - сериен филм, 4 сезон
02:00
Ифет” - сериен филм /п/
03:30
Клонинг” - сериен филм

БНТ 1

05:15
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Зелената линейка Здравно предаване с водещ Ива Димитрова
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Футболен обзор Лига “Европа”
14:30
Да открием Германия
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
В.А. Моцарт “Вълшебната флейта” /2 част/ Моцартови празници “Правец 2015”
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:45
Детска Евровизия 2015
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:40
Спортни новини
20:50
Откривай децата на България
21:00
Панорама с Бойко Василев Публицистично обзорно предаване
22:10
Торн: Поспаланко 3-сериен тв филм /копродукция, 2010г./, 1 епизод, режисьор Стивън Хопкинс, в ролите: Дейвид Морисей, Наташа Макелхон, Еди Марсан и др. (12)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:30
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
00:30
Братска справедливост игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьори: Дейвид Палмър и Дакс Шепърд, в ролите: Дакс Шепърд, Нейт Тък, Грег Сийгъл и др. (12)
01:55
Денят започва с Култура /п/
03:10
Торн: Поспаланко тв филм /1 епизод/п/
03:55
Евроновини /п/
04:15
Да открием Германия /п/
04:45
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/

Диема

05:50
Футбол: Борнемут - Уотфорд, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45
Среднощен ездач” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Автомобил 19” - екшън-трилър с уч. Пол Уокър, Найма Маклийн, Лейла Хайдариан и др., /п/
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 4
12:30
“Клоунът” - сериал, сезон 1, /п/
13:30
Комисар Рекс”- сериал, сезон 12, /п/
14:30
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 4, /п/
15:30
Среднощен ездач” - сериал, сезон 4
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2
17:30
“Клоунът” - сериал, сезон 1
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
Комисар Рекс”- сериал, сезон 12
20:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 4
21:00
Военни престъпления” сериал, сезон 9
22:00
“Птица върху жица” - екшън с уч. Мел Гибсън, Голди Хоун, Бил Дюк, Дейвид Карадайн, Стивън Тоболовски, Джоан Северънс и др.
00:20
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
02:40
Еротичен телепазар

ТВ 7

05:00
Валя и Моро превземат света:Европа”, реалити /п/
05:45
“Ах, тази Мери”, авторско предаване на Марияна Аршева /п/
07:00
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Мъж на ръба”, екшън, трилър, САЩ, 2012г., Режисьор: Асгър Лет; в ролите: Дженесис Родригес, Тайтъс Уеливър, Джейми Бел, Уърдингтън, Ед Харис
12:30
Новини
13:00
Кой е по-по-най”, детско предаване
14:00
Забранена любов: Майорка”, драма, Германия 1995 сериал, еп. 94 и 95
15:30
Новини
16:00
Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Aкцент”, публицистично предаване
20:00
“Хирокин: Първият бунт”, екшън, драма, приключенски, САЩ, 2011г., Режисьор: Алехо Мо-Сан; в ролите: Уес Бентли, Джесика Зор, Ангъс Макфейдън, Лаура Римзи
22:00
Новини
22:30
“Жега”, разследваща журналистика
23:00
“Ранчото на любовта”, комедия, САЩ, Германия ,2010, режисьор:Тейлър Хекфорд, в ролите: Хелън Мирън, Джо Пеши, Браян Кренстон
01:15
Новини
01:45
Забранена любов: Майорка”, драма, Германия 1995, сериал, 94 и 95 еп /п/
03:15
“Ранчото на любовта”, комедия, САЩ, Германия ,2010, режисьор:Тейлър Хекфорд, в ролите: Хелън Мирън, Джо Пеши, Браян Кренстон