Архив телевизионни програми

Начало » 2015 » Ноември » 13

Програма на телевизиите за 13 Ноември 2015 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Самозванка” - сериал, еп. 76
14:30
“Черни планини” - сериал, еп. 30
15:30
“Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Твоят мой живот” - сериал, е. 5
21:30
“Столичани в повече” - комедийна драма
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 3, еп. 11
01:00
“Парк Авеню 666” - сериал, еп. 2
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:10
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Action

06:00
“Електрошок” - анимационен сериал
06:15
“Легионът на супергероите” анимационен сериал
08:00
“Снайперисти”/п./- сериал, с. 5, еп. 10
09:00
“Тежки престъпления”/п./ сериал, с. 2, еп. 18
10:00
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 3, еп. 11
11:00
“Праведен”/п./ - сериал, с. 4, еп. 10
12:00
Извън играта"/п./ - сериал, с. 5, еп. 10
13:00
“Ледено бедствие”/п./ - екшън, фантастика, САЩ, 2014г., режисьор: Джонатан Уинфри, в ролите: Виктор Уебстър, Дженифър Спенс, Майк Допъд
15:00
“Революция” - сериал, с. 2, еп. 6
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 3, еп. 12
17:00
Извън играта” - сериал, с.5, еп. 11
18:00
“Праведен” - сериал, с. 4, еп. 11
19:00
“Тежки престъпления” - сериал, с. 2, еп. 19
20:00
“Снайперисти” - сериал, с. 5, еп. 11
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“След утрешния ден” - екшън, трилър, драма, САЩ, 2004г., режисьор: Роланд Емерих, в ролите: Джейк Джиленхол, Даш Михок, Денис Куейд, Села Уорд, Иън Холм, Ейми Росъм
00:30
Извън играта"/п./ - сериал, с.5, еп. 11
01:30
“Подводен свят” - документален филм

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” /п./ сериал, с. 1, еп. 9
07:00
“Спасете ме” - сериал, с. 3, еп. 6, 7
09:00
“Дневниците на вампира” /п./ - сериал, с. 4, еп. 22
10:15
“Край реката” /п./ - мистерия, трилър, САЩ, 2012г. режисьор: Джон Лекуер, в ролите: Кари Матчет, Кенет Уелш, Рик Робъртс и др.
12:15
Вътрешна сигурност” - сериал, с. 1, еп. 5
13:15
“Убийството” - сериал, с. 2, еп. 10
14:15
“Дневниците на вампира” /п./ - сериал, с. 4, еп. 23
15:15
“Като рицарите” /п./ - екшън, приключенски, романтичен, САЩ, 2001г., режисьор: Брайън Хелгеланд, в ролите: Хийт Леджър, Марк Ади, Пол Бетани, Лора Фрейзър, Руфъс Сюъл и др.
18:15
“Явлението” - драма, трилър, САЩ, Индия, 2008г., режисьор: М. Найт Шаямалан, в ролите: Марк Уолбърг, Зоуи Дешанел, Джон Легуизамо, Бети Бъкли, Ашли Санчес, М. Найт Шаямалан и др.
20:00
“Къща от карти” - сериал, с. 3, еп. 8
21:00
Киновечер: “Смотаняци” - комедия, САЩ, 1991г., режисьор: Джим Ейбръхамс, в ролите: Чарли Шийн, Кари Елуис, Валерия Голино и др.
22:45
Късно кино: “Да преминеш границата"- драма, биографичен, мюзикъл, САЩ, 2005г., режисьор: Джеймс Мангол, в ролите: Жакин Финикс, Рийз Уидърспуун, Дженифър Гуудуин, Робърт Патрик, Далас Робъртс и др.
01:30
“Семейство Джоунс” - драма, САЩ, 2009г., режисьор: Дерик Борте, в ролите: Гари Коул, Лорън Хътън, Дейвид Духовни, Амбър Хард, Деми Мур, Глен Хедли, Крис Уилямс и др.

Fox Life

05:10
Сватовница за милиони - първи сезон, еп. 5
06:00
Как преобразих дома ти - четвърти сезон, еп. 1
06:25
Домакините от Ориндж Каунти първи сезон, еп. 5
07:15
Поднови или продай: Ванкувър риалити, еп. 17
07:40
Поднови или продай: Ванкувър риалити, еп. 18
08:10
Сватовница за милиони - първи сезон, еп. 5
09:05
Жертви на модата - десети сезон, еп. 19
10:00
В страната на чудесата - първи сезон, еп. 2
10:55
Уитни- първи сезон, еп. 9
11:20
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 7
11:50
Борба за живот - първи сезон, еп. 14
12:45
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 23
13:40
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 22
14:35
Поднови или продай: Ванкувър - риалити, еп. 19
15:00
Поднови или продай: Ванкувър - риалити, еп. 20
15:30
Сватовница за милиони първи сезон, еп. 6
16:25
Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 12
16:55
Парченца живот - втори сезон, еп. 8
17:25
Жертви на модата - десети сезон, еп. 20
18:20
В страната на чудесата - първи сезон, еп. 3
19:15
Уитни- първи сезон, еп. 9
19:40
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 7
20:10
Подли камериерки - трети сезон, еп. 4
21:05
Животът е прекрасен - игрален филм
23:10
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 1
00:05
Уитни- първи сезон, еп. 10
00:35
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 8
01:05
Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 12
01:35
Парченца живот - втори сезон, еп. 8
02:10
Подли камериерки - трети сезон, еп. 4
02:55
Домакините от Ориндж Каунти - първи сезон, еп. 5
03:40
Жертви на модата - десети сезон, еп. 20
04:25
Поднови или продай: Ванкувър - риалити, еп. 19
04:50
Поднови или продай: Ванкувър - риалити, еп. 20

Kino Nova

06:50
“Благословени от любовта” сериен филм
08:00
“Войната на Фойл” - сериен филм, 2 сезон
10:00
“Тайнствени афери” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Вътрешен глас” - сериал, сезон 1, /п/
12:00
“Другата съпруга” - романтичен филм с уч. на Рупърт Еверет, Натали Вьорнер,
13:50
“12 срещи на Коледа” - романтична комедия с уч. на Ал Ейми Смарт, Марк-Пол Госелар, Питър Макнийл, Джейн Истууд и др.
15:40
“Казанова” - романтичен с уч. на Хийт Леджър, Сиена Милър, Джереми Айрънс, Оливър Плат, Лена Олин, Чарли Кокс и др., /п/
18:00
“Тайнствени афери” - сериал, сезон 4
19:00
Вътрешен глас” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6
21:00
“Твърде лично 2” - трилър с уч. на Лиъм Нийсън, Фамке Янсен, Маги Грейс, Леланд Орсер, Джон Грайс и др.
23:10
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6, /п/
00:10
“Другата съпруга” - романтичен филм с уч. на Рупърт Еверет, Натали Вьорнер,

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
“Ифет” - сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
“Малката булка” - сериен филм
18:00
“Сделка или не” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
ВИП БРАДЪР 2015 - реалити шоу, финал
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
“Лекар на повикване” - сериен филм, 4 сезон
02:00
“Ифет” - сериен филм /п/
03:30
Клонинг” - сериен филм

БНТ 1

05:15
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев
10:30
Зелената линейка Здравно предаване с водещ Ива Димитрова
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от НС
14:00
Открито с Валя Ахчиева /п/
14:30
Да открием Германия /п/
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:15
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:30
Пиано eкстраваганца: В памет на Дмитрий Шостакович
17:25
България от край до край /п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:45
Детска Евровизия 2015
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:40
Спортни новини
20:50
Откривай децата на България
21:00
Панорама с Бойко Василев Публицистично обзорно предаване
22:00
Бежанците 8-сериен тв филм / копродукция, 2014г./, 1 епизод, режисьор Давид Пинилос, в ролите: Наталия Тена, Дейвид Леон, Дафни Кийн и др.
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
00:30
Играчите игрален филм /Франция, 2012г./, в ролите: Жан Дюжарден, Жил Льолуш, Матилда Мей, Жералдин Накаш и др.(12)
02:30
Денят започва с Култура /п/
03:55
Днес и утре /п/
04:20
Открито с Валя Ахчиева /п/
04:50
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/

Диема

05:45
Футбол: Евертън - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 4, /п/
09:00
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Битката при прохода на апачите " - уестърн с уч. Джон Лунд, Джеймс Бест, Бевърли Тайлър, Джеф Чандлър и др.
12:00
“На гости на третата планета” сериал, сезон 4
12:30
“Клоунът” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
Комисар Рекс"- сериал, сезон 12, /п/
14:30
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4, /п/
15:30
“Среднощен ездач” - сериал, сезон 4
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2
17:30
“Клоунът” - сериал, сезон 2
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
Комисар Рекс"- сериал, сезон 12
20:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4
21:00
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9
22:00
“G.I. Joe: Изгревът на Кобра” - екшън с уч. Денис Куейд, Чанинг Тейтъм, Марлон Уейънс, Рейчъл Никълс, Сиена Милър, Джоузеф Гордън-Левит, Рей Парк, Кристофър Екелстън и др.
00:20
“Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
01:20
Еротичен телепазар
04:00
Футбол: Евертън - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:10
“Нещата от живота”, ток шоу /п/
07:00
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Какво Ви забърка Лео”, кулинарно предаване
10:00
“Нещата от живота”, ток шоу
10:30
“Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
12:30
Новини
13:00
Кой е по-по-най”, детско предаване
14:00
Забранена любов: Майорка”, драма, Германия 1995 сериал, еп. 104 и 105
15:30
Новини
16:00
“Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Aкцент”, публицистично предаване
20:00
“Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
21:00
“Милионер търси съпруга”, риалити
22:00
Новини
22:30
“Жега”, разследваща журналистик
23:00
“Последния момински запой”, комедия, САЩ, 2012г., Режисьор: Лесли Хедлънд; в ролите: Джеймс Мардсън, Айла Фишер, Адам Скот, Кирстен Дънст, Лизи Каплан и др.
00:40
Новини
01:10
“Милионер търси съпруга”, риалити, /п/
02:10
Забранена любов: Майорка”, драма, Германия 1995, сериал, 104 и 105 еп /п/
03:40
Последният момински запой”, комедия, САЩ, 2012г., Режисьор: Лесли Хедлънд; в ролите: Джеймс Мардсън, Айла Фишер, Адам Скот, Кирстен Дънст, Лизи Каплан и др., /п/