Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 18 Ноември 2015 година

bTV

06:00
Лице в лице"/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
Самозванка” - сериал, еп. 84
14:30
Черни планини” - сериал, еп. 38
15:30
Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Бинго милиони” - телевизионна лотария
18:10
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, е. 8
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 3, еп. 14
01:00
“Парк авеню 666” - сериал , еп. 5
02:00
“Преди обед” /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:10
bTV Новините /п./- късна емисия
04:30
Опасни улици” /п./ - сериал

bTV Action

06:00
Легионът на супергероите” анимационен сериал
08:00
Снайперисти”/п./- сериал, с. 5, еп. 13
09:00
Кости"/п./ - сериал, с. 7, еп. 2
10:00
“Ренегат” /п./ - сериал, с. 3, еп. 14
11:00
“Праведен”/п./ - сериал, с. 4, еп. 13
12:00
Извън играта"/п./ - сериал, с. 5, еп. 13
13:00
“Краят на света”/п./ - екшън, научно-фантастичен, приключенски, САЩ, 2013г., режисьор: Стивън Р. Монро, в ролите: Грег Грънберг, Нейл Грейсън, Каролин Кейв
15:00
“Революция” - сериал, с. 2, еп. 9
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 3, еп. 15
17:00
Извън играта” - сериал, с.5, еп. 14
18:00
“Праведен” - сериал, с. 5, еп. 1
19:00
Кости” - сериал, с. 7, еп. 3
20:00
“Стрелата” - сериал, еп. 1
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“Краят на Земята” - екшън, научно-фантастичен, САЩ, 2013г., режисьор: Стивън Даниелс, в ролите: Кайл Кларк, Пресли Коукър, Рафаело Дегрутола
23:45
“Стрелата”/п./ - сериал, еп. 1
00:45
Извън играта"/п./ - сериал, с.5, еп. 14
01:45
Кости"/п./ - сериал, с. 7, еп. 3

bTV Cinema

06:00
Вътрешна сигурност” /п./ сериал, с. 1, еп. 12
07:00
Спасете ме” - сериал, с. 3, еп. 12, 13
09:00
Синове на анархията"/п./ сериал, с. 4, еп. 2
10:15
Дарбата” /п./ - драма, трилър, САЩ, 2000г. режисьор: Сам Рейми, в ролите: Гари Коул, Киану Рийвс,Джовани Рибизи, Грег Киниър, Кейт Бланшет, Кейти Холмс, Хилари Суонк и др.
12:45
Вътрешна сигурност” - сериал, с. 1, еп. 13
13:45
“Убийството” - сериал, с. 2, еп. 13
14:45
Синове на анархията” - сериал, с. 4, еп. 3
15:45
Като на кино"/п./ - предаване за кино с водещ Стаси Кара
17:00
“Аватар” /п./- екшън, фантастика, режисьор: Джеймс Камерън, в ролите: Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
20:00
Къща от карти” - сериал, с. 3, еп. 11
21:00
Киновечер: “Аз, моя милост и Айрийн” - комедия, САЩ, 1999г., режисьор: Боби Фарели и Питър Фарели, в ролите: Джим Кери, Рене Зелуегер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др.
23:15
Късно кино: “Явлението” драма, САЩ, Индия, 2008г., режисьор: М. Найт Шаямалан, в ролите: Марк Уолбърг, Зоуи Дешанел, Джон Легуизамо, Бети Бъкли, Ашли Санчес, М. Найт Шаямалан и др.
01:00
Къща от карти"/п./ - сериал, с. 3, еп. 11
02:15
“Убийството " /п./ - сериал, с. 2, еп. 13

Fox Life

05:10
Сватовница за милиони - втори сезон, еп. 1
06:00
Как преобразих дома ти - четвърти сезон, еп. 4
06:25
Домакините от Ориндж Каунти първи сезон, еп. 8
07:15
Поднови или продай: Ванкувър риалити, еп. 23
07:40
Поднови или продай: Ванкувър риалити, еп. 24
08:10
Сватовница за милиони - втори сезон, еп. 1
09:05
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 2
10:00
В страната на чудесата - първи сезон, еп. 5
10:55
Уитни- първи сезон, еп. 12
11:20
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 10
11:50
Имало едно време - четвърти сезон, еп. 3
12:45
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 1
13:40
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 3
14:35
Поднови или продай: Ванкувър риалити, еп. 25
15:00
Поднови или продай: Ванкувър риалити, еп. 26
15:30
Сватовница за милиони - втори сезон, еп. 2
16:25
Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 3
16:55
Парченца живот - втори сезон, еп. 11
17:25
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 3
18:20
В страната на чудесата - първи сезон, еп. 6
19:15
Уитни- първи сезон, еп. 12
19:40
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 10
20:10
Подли камериерки - трети сезон, еп. 7
21:05
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 2
22:00
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 1
22:30
Сготвено с любов- втори сезон, еп. 2
22:55
Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 4
23:50
Уитни- първи сезон, еп. 13
00:15
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 11
00:45
Жега в Кливланд - шести сезон, еп. 3
01:15
Парченца живот - втори сезон, еп. 11
01:45
Как преобразих дома ти - четвърти сезон, еп. 4
02:10
Подли камериерки - трети сезон, еп. 7
02:55
Домакините от Ориндж Каунти първи сезон, еп. 8
03:40
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 3
04:25
Поднови или продай: Ванкувър риалити, еп. 25
04:50
Поднови или продай: Ванкувър риалити, еп. 26

Kino Nova

07:00
Д-р Хаус” - сериен филм, сезон 7
08:00
Войната на Фойл” - сериен филм, 3 сезон
10:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
Вътрешен глас” - сериал, сезон 1, /п/
12:00
Завръщане у дома” - романтичен филм с уч. на Питър О‘Тул, Джоана Лъмли, Емили Мортимър, Пол Бетани и др., II част
14:00
Идеалният шеф” - драма с уч. на Джейми Лънър, Линдън Ашби, Ашли Легат, Гари Хъдсън и др.
16:00
“На живот и смърт”- екшън с уч. на Пол Уокър, Лорънс Фишбърн, Оливия Уайлд, Джейсън Флеминг, Кейт Карадин, Майкъл Боуен, Джейсън Левис и др., /п/
18:00
Тайнствени афери” - сериал, сезон 4
19:00
Вътрешен глас” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6
21:00
Кейт и Леополд” - романтична комедия с уч. на Мег Райън, Хю Джакман, Лив Шрайбър, Брекин Майър, Наташа Лион, Брадли Уитфорд и др.
23:30
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6, /п/
00:30
Завръщане у дома” - романтичен филм с уч. на Питър О‘Тул, Джоана Лъмли, Емили Мортимър, Пол Бетани и др., II част, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
Ифет” - сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
Малката булка” - сериен филм
18:00
Сделка или не” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
БИГ БРАДЪР: ALL STARS 2015 реалити шоу
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
Синя кръв” - сериен филм, 2 сезон
02:00
Ифет” - сериен филм /п/
03:00
Клонинг” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:20
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3650 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Бежанците тв филм /3 епизод/п/
13:55
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /102 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
16:55
Фалшива принцеса тв филм /9 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца!: Благуните
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Ръкописът Литературно реалити с водещ Георги Тенев
22:30
В кадър: Животът на прокудените
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Могъщата Афродита игрален филм /САЩ, 1995г./, режисьор Уди Алън, в ролите: Ф.Мъри Ейбрахам, Уди Алън, Клер Блум, Хелена Бонъм Картър, Мира Сорвино и др. (12)
01:05
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
01:15
Денят започва с Култура /п/
02:30
Фалшива принцеса тв филм /9 епизод/п/
03:30
Чиста кръв тв филм /102 епизод/п/
04:20
Дързост и красота тв филм /3650 епизод/п/
04:45
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/

Диема

05:40
Футбол: Евертън - Манчестър Юнайте, мач от английската Висша Лига, /п/
07:40
Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
09:00
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2, /п/
10:00
Проклятието на Тутанкамон” приключенски с уч. на Каспър Ван Дин, Джонатан
12:00
На гости на третата планета” сериал, сезон 4
12:30
“Клоунът” - сериал, сезон 2, /п/
13:30
Комисар Рекс"- сериал, сезон 12, /п/
14:30
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5, /п/
15:30
Закони на войната” - сериал, сезон 1
16:30
“Новата мисия невъзможна” сериал, сезон 2
17:30
“Клоунът” - сериал, сезон 2
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
Комисар Рекс"- сериал, сезон 12
20:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5
21:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
22:00
“Отряд на честта” (премиера) - военен с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др.
00:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/
04:00
Футбол: Евертън - Манчестър Юнайте, мач от английската Висша Лига, /п/

ТВ 7

05:10
Нещата от живота”, ток шоу /п/
05:40
Кой е по-по-най”, детско предаване /п/
07:00
“Добро утро, България”, сутрешен блок
09:30
“Какво Ви забърка Лео”, кулинарно предаване
10:00
Нещата от живота”, ток шоу
10:30
Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
11:30
Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
Новини
13:00
Кой е по-по-най”, детско предаване
14:00
Забранена любов: Майорка”, драма, Германия 1995 сериал, еп. 110 и 111
15:30
Новини
16:00
Дневникът на Венета”, токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Нюзрум”, дискусионно студио
18:30
Новини, централна емисия
19:30
“Aкцент”, публицистично предаване
20:00
Сутрешен блок”, комедиен сериал, България, 2012
21:00
Милионер търси съпруга”, риалити
22:00
Новини
22:30
Валя и Моро превземат света:Европа”, реалити
23:30
“Престъпна империя”, криминален сериал, САЩ, 2012
00:30
Новини
01:00
Милионер търси съпруга”, риалити
01:55
Забранена любов: Майорка”, драма, Германия 1995 сериал, 110 и 111 еп /п/
03:20
“Престъпна империя”, криминален сериал, САЩ, 2012, /п/
04:20
Валя и Моро превземат света: Европа”, реалити /п/