Архив телевизионни програми

Начало » 2016 » Март » 22

Програма на телевизиите за 22 Март 2016 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето” - сериал, с. 9, еп. 47
14:30
“Земя на честта” - сериал, еп. 44
15:30
“Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание, еп. 27
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Част от мен” - сериал, еп. 21
21:30
“MasterChef” - кулинарно шоу, с. 2, еп. 11
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Революция” - сериал, с. 1, еп. 9
01:00
Комиците"/п./ - комедийно предаване
02:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
bTV Новините
04:30
“Светлината на моя живот”/п./ - сериал

bTV Action

05:00
“Легионът на супергероите” анимационен сериал, еп. 4, 5
06:00
“Легионът на супергероите” - анимационен сериал, еп. 6, 7, 8, 9
08:00
“Стоте”/п./ - сериал, с. 1, еп. 10
09:00
“Истинско правосъдие”- сериал, с. 2, еп. 7
10:00
“Синове на анархията” - сериал, с. 6, еп. 11
11:00
“Под наблюдение”/п./ - сериал, с. 4, еп. 16
12:00
“Революция” /п./- сериал, с.1, еп. 17
13:00
“Робокоп: Мрачно правосъдие” /п./- екшън, криминален, сай-фай, САЩ, 2000, в ролите: Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др.
15:00
“Златното момче” - сериал, еп. 9
16:00
“Синове на анархията” - сериал, с. 6, еп. 12
17:00
“Революция” - сериал, с.1, еп. 18
18:00
“Под наблюдение” - сериал, с. 4, еп. 17
19:00
“Истинско правосъдие” - сериал, с. 2, еп. 8
20:00
“Стоте” - сериал, с. 1, еп. 7
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
“Робокоп: Разтапяне” - екшън, криминален, сай-фай, САЩ, 2000, в ролите: Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др.
00:00
“Стоте”/п./ - сериал, с. 1, еп. 11
01:00
“Под наблюдение” /п./ - сериал, с. 4, еп. 17
02:00
“Истинско правосъдие”/п./ сериал, с. 2, еп. 8
03:00
“Седем часа разлика” - сериал, с. 1, еп. 22, 23

bTV Cinema

06:00
“90210”/п./ - сериал, еп. 10
07:00
“Убийството” - сериал, с. 3, еп. 9
08:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета”/п./ - сериал, с. 4, еп. 11
09:00
“Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 4, еп. 10
10:15
“Телекинеза”/п./ - драма, екшън, научна фантастика, САЩ, 2011 г., режисьор: Джейс Александър, в ролите: Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс, Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейси и др.
12:30
“90210” - сериал, еп. 11
13:45
“Престъпления от класа” - сериал, с. 4, еп. 11
14:45
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 4, еп. 12
15:45
“Преди изгрев”/п./ - драма, романтичен, САЩ, Австрия, Швейцария, 1995 г., режисьор: Ричард Линклейтър, в ролите: Жюли Делпи, Итън Хоук, Андреа Екърт, Ханно Пьошл, Карл Брукшвайгър, Текс Рубиновиц, Доминик Кастел
18:00
“Изкуството да се скатаваш” драма, САЩ, 2011 г., режисьор: Гавин Уисен, в ролите: Алисия Силвърстоун, Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс, Майкъл Ангарано, Сам Робардс
20:00
“Революция Z” - сериал, с. 2, еп. 3
21:00
“Х-мен Началото: Върколак” екшън, трилър, фентъзи, САЩ, 2009 г., режисьор: Гавин Худ, в ролите: Доминик Монахан, Хю Джакман, Райън Рейнолдс, Тайлър Кич, Кевин Дюранд, Тахина Тоци-МакМанус, Трой Сиван, Даниел Хенфи, Лин Колинс, Уил Ай Ем, Дани Хюстън, Лив Шрайбер
23:15
Късно кино:“Преди залез” драма, романтичен, САЩ, 2004 г., режисьор: Ричард Линклейтър, в ролите: Итън Хоук, Рудолфу Паули, Жюли Делпи
01:00
“Черни платна” - сериал, с. 2, еп. 4
02:00
“Революция Z” /п./ - сериал, с. 2, еп. 3
03:00
“Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 4, еп. 11
04:00
“Убийството”/п./ - сериал, с. 3, еп. 9

FOX

05:15
В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 10
06:00
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 19
06:10
Поднови или продай: Ванкувър риалити, еп. 23
06:35
В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 11
07:20
Сватовница за милиони - втори сезон, еп. 6
08:15
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 6
09:10
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 6
10:05
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 6
11:00
Нови в квартала - първи сезон, еп. 3
11:30
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 8
12:00
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 9
12:25
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 8
13:15
Тайнствени афери - първи сезон, еп. 6
14:10
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 7
15:00
Сватовница за милиони - втори сезон, еп. 6
16:00
Уитни- втори сезон, еп. 5
16:30
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 3
17:05
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 7
18:00
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 7
19:00
Нови в квартала - първи сезон, еп. 3
19:30
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 7
20:00
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 15
21:00
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 9
22:00
Имало едно време - пети сезон, еп. 11
22:55
Уитни- втори сезон, еп. 6
23:25
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 4
23:55
Нови в квартала - първи сезон, еп. 4
00:25
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 8
00:55
Тайнствени афери - първи сезон, еп. 7
01:45
Поднови или продай: Ванкувър риалити, еп. 23
02:10
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 15
03:00
В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 11
03:50
Сватовница за милиони - втори сезон, еп. 7
04:35
Скандал - втори сезон, еп. 7

Kino Nova

06:00
Въпрос на чест” - сериал, сезон 2, /п/
07:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 11
09:00
Въпрос на чест” - сериал, сезон 2
10:00
“Гранд хотел” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
Отмъщението” - сериал, сезон 2, /п/
12:00
“Алиса” - фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., II част
14:00
“Дъщерята на мускетаря” - приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., II част
15:50
“Краен квартал” - комедия с уч. на Том Ханкс, Кери Фишър, Брус Дърн и др. Том Ханкс, Кери Фишър, Брус Дърн и др., /п/
18:00
“Гранд хотел” - сериал, сезон 2
19:00
Отмъщението” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3
21:00
“Игрите на глада: Възпламеняване” - приключенски с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Елизабет Банкс, Джена Малоун, Уди Харелсън, Доналд Съдърланд, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др.
00:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 3, /п/
01:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 11, /п/

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” - предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
“Надежда за обич” - сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
“Малката булка” - сериен филм
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра, нов сезон
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
“Откраднат живот” (премиера) сериен филм
21:00
“Звездни стажанти” (премиера) предаване на НТВ
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
“Часът на Милен Цветков” - предаване на НТВ
01:00
“Имението Даунтън” - сериен филм
02:00
“Надежда за обич” - сериен филм /п/
03:00
Клонинг” - сериен филм
04:00
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова, Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3711 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Недадените тв филм /2 епизод/
13:55
История.bg: Правителствата на България /6 серия/п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Светиците тв филм /32 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Страх да обичаш тв филм /3 епизод/
17:30
Достойните българи 2016 - церемония по награждаването
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:50
Лека нощ, деца!: Семейство хипопотами
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Публицистично предаване
22:00
Борджиите: Триумф и забвение тв филм /3 епизод/ (16)
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Пустинно цвете игрален филм / копродукция, 2009г./, режисьор Шери Холман, в ролите: Лия Кебеде, Сали Хокинс, Крейг Паркинсън и др.
01:35
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
01:45
Денят започва с Култура /п/
03:00
Страх да обичаш тв филм /3 епизод/п/
04:15
Дързост и красота тв филм /3711 епизод/п/
04:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/

ВТК

07:00
Около света /7 еп./ – док. филм
07:30
Легендата за Зоро /43 еп./ – анимация за децата
08:00
Курс по английски език
08:30
Къртицата /4 еп./ – сериал /Русия/
09:30
Легендата за Зоро /44 еп./ – анимация за децата
10:00
Булеварден роман – игр. филм /Франция/
12:00
Любовни тайни /11 еп./ – сериал /Италия/
13:00
Новини
13:30
Устоите на демокрацията: Американският експеримент – док. поредица
14:00
Курс по английски език
14:30
Черните вълци /8 еп./ – сериал /Русия/
15:30
Портрети: Филм за Георги Георгиев – Гец 2 част
16:00
Къртицата /5 еп./ – сериал /Русия/
17:00
Легендата за Зоро /43 еп./ – анимация за децата
17:25
Легендата за Зоро /44 еп./ – анимация за децата
18:00
Исторически графити П от 20.03.2016
18:30
Новини
19:00
Около света /7 еп./ – док. филм
19:30
Любовни тайни /12 еп./ – сериал /Италия/
20:30
Устоите на демокрацията: Да съхранява, защитава и отбранява – док. поредица
21:00
Няма път назад – игр. филм /САЩ, Великобритания/
23:00
Новини
23:30
Капитал – игр. филм /Франция/
01:30
Повторения

Диема

06:15
“Теория за големия взрив” - сериал, сезон 6, /п/
06:45
“Ченге във времето” - сериал
07:45
“Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 2, /п/
09:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 7, /п/
10:00
“Хамелеонът” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“Среднощен ездач”- сериал, /п/
12:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 8, /п/
13:00
“Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 3
14:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 7
15:00
“Хамелеонът” - сериал, сезон 2
16:15
“Операция Делта форс 2: Тревога” екшън с уч. Майкъл Макгрейди, Джон Саймън Джоунс, Тод Дженсън, Гавин Худ, Кенет Кампбел и др., /п/
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
“Среднощен ездач”- сериал
21:00
“Хавай 5-0”- сериал, сезон 1
22:00
Американски тюлени 3: Живи или мъртви” - екшън с уч. на Тайлър Кристофър, Бентли Мичъм, Гари Мърфи, Джон Саймън Джоунс и др.
00:00
“Хавай 5-0”- сериал, сезон 1, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Ченге във времето” - сериал, /п/

ТВ 7

05:40
“Наръчник за оцеляване в училище”, сериал, /п./
06:30
Детски сутрешен блок на Супер7
08:30
“Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
09:30
“Какво ви забърка Лео” - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
10:30
“Х Милионер търси съпруга”, риалити шоу
11:30
“Дневникът на Венета” - токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
“Пътуващи бизнесмени”, документална поредица
13:00
“Терминал: Град на ангели”, тв предаване
14:00
“Наръчник за оцеляване в училище”, сериал
15:00
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
15:30
“Какво ви забърка Лео” - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00
“Дневникът на Венета” - токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Усещане за жена” - предаване на ТВ7, повторение
18:30
“Неочакван обрат” -сериал
19:00
“Знакът на българина”, сериал
20:00
“Шменти капели” - български сериал
21:00
“Х Милионер търси съпруга” риалити шоу
22:00
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
22:30
“Белият слон” - игрален филм
00:15
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
00:50
“Шменти капели” - български сериал
01:40
“Х Милионер търси съпруга” риалити шоу
02:30
“Белият слон” - игрален филм
04:00
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
04:25
“Какво ви забърка Лео” - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50
“Дневникът на Венета” - токшоу с водещ Венета Райкова