Архив телевизионни програми

Начало » 2016 » Април » 11

Програма на телевизиите за 11 Април 2016 година

bTV

05:00
„Търси се…“/п./ - токшоу с водещи Меги и Нели
06:00
„Лице в лице“/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
„Тази сутрин“ - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
„Преди обед“ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
„Шоуто на Слави“ /п./ - вечерно токшоу
13:30
„Тайните на времето“ - сериал, с. 9, еп. 61
14:30
„Земя на честта“ - сериал, еп. 58
15:30
„Светлината на моя живот“ сериал
17:00
bTV Новините
17:30
„Лице в лице“ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
„Мама готви по-добре“ - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
„Част от мен“ - сериал, еп. 35
21:30
MasterChef - кулинарно шоу, с. 2
22:30
„Шоуто на Слави“ - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
„Революция“ - сериал, с. 2, еп. 3
01:00
Комиците“/п./ - комедийно предаване
02:00
„Преди обед“/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
bTV Новините /п/
04:30
„Светлината на моя живот“/п./ - сериал

bTV Action

05:30
„Електрошок“/п./ - анимационен сериал, с.1, еп. 7
06:00
„Електрошок“/п./ - анимационен сериал, с.1, еп. 8
06:30
„Новите приключения на Капитан Планета“ - анимационен сериал, с. 5, еп. 1, 2, 3
08:00
„Стоте“ /п./- сериал, с. 2, еп. 11
09:00
„Лонгмайър“/п./ - сериал, с. 2, еп. 8
10:00
„Култ“ /п./ - сериал, с. 1, еп. 12
11:00
„Тежки престъпления“/п./ сериал, с. 2, еп. 8
12:00
„Революция“ /п/- сериал, с.2, еп. 11
13:00
„Невъзможно бягство“/п./ екшън, трилър, фантастика, САЩ, 2013 г., режисьор: Микаел Хафстрьом, в ролите: Силвестър Сталоун, Джеф Чейс, Мат Джералд, Сам Нийл, Джим Кавийзъл, Ейми Райън, Вини Джоунс, Арнолд Шварценегер, 50 Cent, Винсънт Д‘Онофрио
15:00
Опасни улици“ - сериал, с. 5, еп. 7
16:00
„Култ“ - сериал, с. 1, еп. 13
17:00
„Революция“ - сериал, с.2, еп. 12
18:00
„Тежки престъпления“ - сериал, с. 2, еп. 9
19:00
„Лонгмайър“ - сериал, с. 2, еп. 9
20:00
„Стоте“ - сериал, с. 2, еп. 12
21:00
bTV Новините - централна емисия
22:00
„Белязан да умре“ - екшън, драма, САЩ, 1990 г., режисьор: Дуайт Литъл; в ролите: Дани Трехо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид
00:00
„Стоте“/п./ - сериал, с. 2, еп. 12
01:00
„Разбулените тайни на магията“ документална поредица, еп. 1, 2
03:00
„Седем часа разлика“ - сериал, с. 2, еп. 22, 23

bTV Cinema

06:00
„Специални клиенти“/п./ - сериал, с. 1, еп. 2
07:00
„Революция Z“/п./ - сериал, с. 3, еп. 4
08:00
„Ризоли и Айлс: Криминални досиета“/п./ - сериал, с. 5, еп. 9
09:00
„Престъпления от класа“/п./ сериал, с. 5, еп. 7
10:15
„Нощта на умиращите тигри“/п./ - драма, САЩ, 2010 г., режисьор: Тери Майлс, в ролите: Джил Белоуз, Катлин Робъртсън, Джон Пайпър-Фъргюсън, Дженифър Бийлс, Лаурен Ли Смит, Тай Рунян, Леа Гибсан, Сара Линд
12:30
„Специални клиенти“ - сериал, с. 1, еп. 3
13:45
„Престъпления от класа“ - сериал, с. 5, еп. 8
14:45
„Ризоли и Айлс: Криминални досиета“ - сериал, с. 5, еп. 10
15:30
„Невъзможно твой“/п./ - комедия, романтичен, САЩ, 2003 г., режисьор: Нанси Майърс, в ролите: Франсис Макдорманд, Джак Никълсън, Джон Фавро, Даян Кийтън, Киану Рийвс, Аманда Пийт
18:15
„Клюки“ - драма, криминален, трилър, САЩ, 2000 г., режисьор: Дейвис Джихейм, в ролите: Едуард Джеймс Олмос, Джеймс Марсдън, Кейт Хъдсън, Джошуа Джаксън
20:00
„Революция Z“ - сериал, с. 3, еп. 5
21:00
Премиера:„Двете лица на януари“ - трилър, Великобритания, Франция, САЩ, 2014 г., режисьор: Хосеин Амини, в ролите: Игит Йозшенер, Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Промитеас Алиферопулос, Дейзи Бевън, Никос Мавракис, Сократ Алафоуцос
23:00
„Жените“ - драма, комедия, САЩ, 2008 г., режисьор: Даян Инглиш , в ролите: Клорис Лийчман, Анет Бенинг, Мег Райън, Ева Мендес, Джейда Пинкет Смит, Кари Фишър, Дебра Месинг, Бет Мидлър, Кандис Бъргън и др.
01:15
„Революция Z“/п./ - сериал, с. 3, еп. 5
02:45
„Престъпления от класа“ /п./ сериал, с. 5, еп. 8
03:45
„Ризоли и Айлс: Криминални досиета“/п./ - сериал, с. 5, еп. 10

Diema

06:15
„Теория за големия взрив“ сериал, сезон 7, /п/
06:45
„Мотив“ - сериал, сезон 2, /п/
07:40
„Зина - принцесата воин„ сериал, сезон 3, /п/
08:50
„Убийството“ - сериал, сезон 1, /п/
10:00
„Пожарникарите от Чикаго“ сериал, сезон 1, /п/
11:00
Ларго Уинч“- сериал, сезон 1, /п/
12:00
„Кобра 11: Обади се!“ - сериал, сезон 17, /п/
13:00
„Зина - принцесата воин„ сериал, сезон 3
13:50
„Убийството“ - сериал, сезон 1
15:00
„Пожарникарите от Чикаго“ сериал, сезон 1
16:00
„Теория за големия взрив“ сериал, сезон 7
16:30
„Мините на цар Соломон“ приключенски с уч. на Ричард Чембърлейн, Шарън Стоун, Джон Рис-Дейвис, Хърбърт Лом и др., /п/
18:30
Господари на ефира“ - забавно предаване, /п/
19:00
Ларго Уинч“- сериал, сезон 1
20:00
„Кобра 11: Обади се!“ - сериал, сезон 17
21:00
„Хавай 5-0“- сериал, сезон 1
22:00
„Операция Делта форс 5: Спасението“ - екшън с уч. на Трей Томас, Тод Дженсън, Антъни Бишъп, Дейвид Дюкас, Джейсън Кенет и др.
00:00
„Хавай 5-0“- сериал, сезон 1, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
„Национална лотария“ /п/
03:30
„Най-опасните пътища в света „ - реалити, сезон 1, /п/

FOX

05:20
Поднови или продай - риалити, еп. 8
05:40
Поднови или продай - риалити, еп. 9
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 11
06:30
Top Chef - първи сезон, еп. 8
07:20
Женени в чужбина - първи сезон, еп. 8
08:15
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 20
09:10
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 20
10:05
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 20
11:00
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 4
11:30
Скандал - пети сезон, еп. 13
12:25
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 20
13:15
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 8
14:10
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 21
15:05
Женени в чужбина - първи сезон, еп. 8
16:05
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 3
16:35
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 4
17:05
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 21
18:00
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 21
19:00
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 4
19:30
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 21
20:00
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 6
21:00
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 21
22:00
Връзки - втори сезон, еп. 2
22:55
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 4
23:25
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 5
23:55
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 5
00:25
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 22
00:55
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 9
01:45
Поднови или продай - риалити, еп. 11
02:10
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 6
03:00
Top Chef - първи сезон, еп. 8
03:50
Женени в чужбина - първи сезон, еп. 9
04:35
Скандал - втори сезон, еп. 21

Kino Nova

06:00
Въпрос на чест“ - сериал, сезон 3, /п/
07:00
„Убийства в Мидсъмър“ - сериен филм, сезон 13
09:00
Въпрос на чест“ - сериал, сезон 3
10:00
„Гранд хотел“ - сериал, сезон 2, /п/
11:00
„Досиетата„Грим“ - сериал, сезон 3, /п/
12:00
Обирът“ - екшън с уч. на Кейти Грифин, Шерилин Фен, Дейв Фоли, Том Сайзмор и др.
14:00
„От руса по-руса“ - комедия с уч. на Памела Андерсън, Денис Ричардс, Емануел Воугър, Байрън Манб и др.
16:00
„Доброто момче“ - романтичен с уч. на Алексис Бледъл, Браян Грийнбърг, Скот Портър, Колин Егълсфийлд и др., /п/
18:00
„Гранд хотел“ - сериал, сезон 2
19:00
„Досиетата„Грим“ - сериал, сезон 3
20:00
„От местопрестъплението: Ню Йорк“ - сериал, сезон 4
21:00
„Най-търсеният човек“ (премиера) - трилър с уч. на Филип Сиймур Хофман, Рейчъл Макадамс, Уилям Дефо, Робин Райт, Даниел Брюл, Нина Хос, Григорий Добригин и др.
23:30
„От местопрестъплението: Ню Йорк“ - сериал, сезон 4, /п/
00:30
„Убийства в Мидсъмър“ - сериен филм, сезон 13, /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Дързост и красота тв филм /3720 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Недадените тв филм /9 епизод/
14:00
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Светиците тв филм /43 епизод/
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
16:55
По съвест 12-сериен тв филм /Италия, 2012г./, 4 сезон, 1 епизод, режисьор Луиджи Перели, в ролите: Себастиано Сома, Лоредана Каната, Барбара Леви и др.
17:45
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
18:40
Още от деня с Димитър Цонев
19:45
Лека нощ, деца!: Вълшебни приключения
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg: Кабинетът на Константин Стоилов /1894 - 1899/
22:00
Борджиите: Триумф и забвение тв филм /11 епизод/(16)
23:00
По света и у нас
23:25
Зелена светлина
23:30
Дърво без корен /по повод 90 години от рождението на Христо Христов/ игрален филм /България, 1974г./, режисьор Христо Христов, в ролите: Никола Дадов, Невена Коканова, Павел Поппандов и др.
00:55
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
01:05
Денят започва с Култура /п/
02:20
По съвест тв филм /1 епизод/п/
03:15
Европа днес /п/
03:30
Светиците тв филм /43 епизод/п/
04:15
Дързост и красота тв филм /3720 епизод/п/
04:40
Още от деня с Димитър Цонев /п/

Нова ТВ

05:15
„Часът на Милен Цветков“ предаване на НТВ /п/
06:20
„Здравей, България“ - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе“ - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети“ - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
„Надежда за обич“ - сериен филм
13:30
„Моята карма“ - сериен филм
14:30
„Прости ми“ - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
„Малката булка“ - сериен филм
18:00
„Семейни войни“ (премиера) телевизионна игра, нов сезон
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
„Като две капки вода“ - забавно предаване, 4 сезон
23:00
Господари на ефира“- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
„Часът на Милен Цветков“ предаване на НТВ
01:00
„Имението Даунтън“ - сериен филм
02:00
„Надежда за обич“ - сериен филм /п/
03:00
Клонинг“ - сериен филм
04:00
„Прости ми“ - сериен филм /п/

ТВ 7

05:00
„Терминал 7: Ангел парк“, документална поредица /п./
05:25
„Кантора Митрани“, български сериал
06:25
Хороскоп
06:30
Детски сутрешен блок на Супер7
08:00
„Усещане за жена“ - предаване на ТВ7, повторение
09:30
„Какво ви забърка Лео“ - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00
„Сутрешен блок“ - комедиен сериал, България
10:30
„Х Милионер търси съпруга“, риалити шоу
11:30
„Дневникът на Венета“ - токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
„Жизнени показатели с доктор Санджай Гупта“, документална поредица
13:00
„Терминал: Град на ангели“, тв предаване
14:00
„Споделено с Камелия“, избрано
15:00
„Сутрешен блок“ - комедиен сериал, България
15:30
„Какво ви забърка Лео“ - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00
„Дневникът на Венета“ - токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
„Усещане за жена“ - предаване на ТВ7, повторение
18:30
„Сутрешен блок“ - комедиен сериал, България
19:00
„Шменти капели: Легендата вариант 17“, български сериал
20:00
„Валя и Моро превземат Европа“ - риалити шоу
21:00
„Х Милионер търси съпруга“ риалити шоу
22:00
„Сутрешен блок“ - комедиен сериал, България
22:30
„Рейн-Сан: Специални убийства“ - игрален филм
00:20
„Сутрешен блок“ - комедиен сериал, България
00:50
„Валя и Моро превземат Европа“ - риалити шоу
01:40
„Х Милионер търси съпруга“ риалити шоу
02:30
„Рейн-Сан: Специални убийства“ - игрален филм
04:25
„Какво ви забърка Лео“ - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50
„Дневникът на Венета“ - токшоу с водещ Венета Райкова