Архив телевизионни програми

Начало » 2016 » Април » 14

Програма на телевизиите за 14 Април 2016 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето” - сериал, с.9, еп. 64
14:30
“Земя на честта” - сериал, еп. 61
15:30
“Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Част от мен” - сериал, еп. 38
21:30
“Бригада Нов дом” - социален проект с водещ Мария Силвестър
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Революция” - сериал, с.2, еп. 6
01:00
Комиците"/п./ - комедийно предаване
02:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
bTV Новините /п./
04:30
“Светлината на моя живот”/п./ - сериал

bTV Action

05:00
“Новите приключения на Капитан Планета”/п./ - анимационен сериал, с. 5, еп. 7, 8
06:00
“Новите приключения на Капитан Планета”/п./ - анимационен сериал, с. 5, еп. 9
06:30
“Новите приключения на Капитан Планета” - анимационен сериал, с. 5, еп. 10, 11, 12
08:00
“Стоте” /п./- сериал, с. 2, еп. 14
09:00
“Лонгмайър”/п./ - сериал, с. 2, еп. 11
10:00
“Златното момче” /п./ - сериал, с. 1, еп. 2
11:00
“Тежки престъпления”/п./ сериал, с. 2, еп. 11
12:00
“Революция” /п/- сериал, с.2, еп. 14
13:00
“Белязан да умре”/п./ - екшън, драма, САЩ, 1990 г., режисьор: Дуайт Литъл; в ролите: Дани Трехо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид
15:00
Опасни улици” - сериал, с. 5, еп. 9
16:00
“Златното момче” - сериал, с. 1, еп. 3
17:00
“Революция” - сериал, с.2, еп. 15
18:00
“Тежки престъпления” - сериал, с. 2, еп. 12
19:00
“Лонгмайър” - сериал, с. 2, еп. 12
20:00
“Стоте” - сериал, с. 2, еп. 15
21:00
bTV Новините - централна емисия
21:30
УЕФА Лига Европа - студио
22:00
УЕФА Лига Европа
00:00
УЕФА Лига Европа - студио
00:30
“Стоте”/п./ - сериал, с. 2, еп. 15
01:30
Пета предавка”/п./ - предаване за запалени автомобилни ентусиасти, с. 11, еп. 4, 5, 6
03:00
“Седем часа разлика” - сериал, с. 2, еп. 28

bTV Cinema

06:00
“Специални клиенти”/п./ сериал, с. 1, еп. 5
07:00
“Революция Z” - сериал, с. 3, еп. 7
08:00
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 5, еп. 12
09:00
“Престъпления от класа”/п./ сериал, с. 5, еп. 10
10:15
“Крахът на Земята”/п./ фантастика, САЩ, Канада, 2015 г., режисьор: Стивън Даниелс, в ролите: Кайл Кларк, Пресли Коукър, Рафаело Дегрутола, Джо Ландо, Мишел Стафорд, Денис Тонц, Брендън Маккарти
12:30
“Специални клиенти” - сериал, с. 1, еп. 6
13:30
“Престъпления от класа” сериал, с. 5, еп. 11
14:30
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с. 5, еп. 13
15:30
“Уморените лъвове”/п./ - драма, комедия, приключенски, САЩ, 2003 г., режисьор: Тим МакКанис, в ролите: Хейли Джоуел Осмънт, Джош Лукас, Майкъл Кейн, Робърт Дювал, Кира Седжуик
18:00
“Нощта на умиращите тигри”/п./ - драма, САЩ, 2010 г., режисьор: Тери Майлс, в ролите: Джил Белоуз, Катлин Робъртсън, Джон Пайпър-Фъргюсън, Дженифър Бийлс, Лаурен Ли Смит, Тай Рунян, Леа Гибсан, Сара Линд
20:00
“Революция Z” - сериал, с. 3, еп. 8
21:00
Киновечер:“Червената шапчица” -драма, трилър, САЩ, Канада, 2011 г., режисьор: Катрин Хардуик, в ролите: Гари Олдман, Аманда Сайфред, Лукас Хаас, Джули Кристи, Били Бърк, Вирджиния Мадсън, Майкъл Шанкс, Кристин Уилис, Макс Айрънс, Шайло Фернандез
23:00
“Белият олеандър” - драма, САЩ, Германия, 2009 г. режисьор: Питър Козмински, в ролите: Мелиса Маккарти, Алисън Ломан, Били Конъли, Рене Зелуегър, Мишел Пфайфър, Ноа Уайли, Робин Райт
01:15
“Революция Z”/п./ - сериал, с. 3, еп. 8
02:45
“Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 5, еп. 11
03:45
“Ризоли и Айлс: Криминални досиета”/п./ - сериал, с. 5, еп. 12

FOX

05:15
Top Chef - първи сезон, еп. 10
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 14
06:30
Top Chef - първи сезон, еп. 11
07:20
Женени в чужбина - втори сезон, еп. 2
08:15
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 23
09:10
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 23
10:05
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 1
11:00
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 7
11:30
Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 12
12:25
Нереално - първи сезон, еп. 1
13:15
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 11
14:10
Жертви на модата - дванадесети сезон, еп. 24
15:05
Женени в чужбина - втори сезон, еп. 2
16:05
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 6
16:35
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 7
17:05
Анатомията на Грей - единадесе- ти сезон, еп. 24
18:00
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 2
19:00
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 7
19:25
Парченца живот - първи сезон, еп. 2
20:00
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 9
21:00
Нереално - първи сезон, еп. 2
22:00
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 13
22:55
40 е новото 20 - първи сезон, еп. 7
23:25
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 8
23:55
Съпруга-трофей - първи сезон, еп. 8
00:25
Парченца живот - първи сезон, еп. 3
00:55
Тайнствени афери - втори сезон, еп. 12
01:45
Поднови или продай - риалити, еп. 14
02:10
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 9
03:00
Top Chef - първи сезон, еп. 11
03:50
Женени в чужбина - втори сезон, еп. 3
04:35
Скандал - трети сезон, еп. 2

Kino Nova

06:00
Въпрос на чест” - сериал, сезон 3, /п/
07:00
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 13
09:00
Въпрос на чест” - сериал, сезон 3
10:00
“Гранд хотел” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 3, /п/
12:00
“Четири сезона: Зима” романтичен филм с уч. на Сента Бергер, Том Конти, Джулиет Милс, Майкъл Йорк, Пердита Уийкс и др.
14:00
“Тенекиеният човек” - минисериал с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др.
16:00
“Туристът” - екшън-трилър с уч. на Джони Деп, Анджелина Джоли, Пол Бетани, Тимъти Далтън, Руфъс Сюъл, Раул Бова и др., /п/
18:00
“Гранд хотел” - сериал, сезон 2
19:00
“Досиетата “Грим” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 4
21:00
“С дъх на канела” - романтична драма с уч. на Чанинг Тейтъм, Аманда Сийфрид, Ричард Дженкинс, Скот Портър, Хенри Томас и др.
23:10
“От местопрестъплението: Ню Йорк” - сериал, сезон 4, /п/
00:10
“Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 13, /п/

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
“Надежда за обич” - сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
“Малката булка” - сериен филм
18:00
“Семейни войни” (премиера) телевизионна игра, нов сезон
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
“Откраднат живот” (премиера) сериен филм
21:00
“Кошмари в кухнята” - предаване на НТВ, нов сезон
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) - рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
“Имението Даунтън” - сериен филм
02:00
“Надежда за обич” - сериен филм /п/
03:00
Клонинг” - сериен филм
04:00
“Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
06:00
Денят започва сутрешен блок
09:00
По света и у нас
09:15
Денят започва с Култура
10:30
Здравето отблизо
11:20
Дързост и красота тв филм /3723 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Мъжкар игрален филм /Китай, 2011г./, режисьор Дин Шен, в ролите: Лиу Ие, Лиу Ченджун, Жиу Енжун и др.
14:25
В кадър: Да композираш живота си /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Светиците тв филм /46 епизод/
16:00
По света и у нас
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
16:50
По съвест тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня с Димитър Цонев
19:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:45
Лека нощ, деца!: Вълшебни приключения
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Пътят към УЕФА Евро 2016
21:30
Студио “Футбол”
22:05
Футбол: Среща-реванш от турнира на Лига Европа пряко предаване
00:15
Джаз фестивал Банско 2015: “Димитров/Георгиев квартет” & “Джазбоунс”
01:20
Мотоспорт екстра
01:50
Денят започва с Култура /п/
03:05
По съвест тв филм /4 епизод/п/
04:00
Светиците тв филм /46 епизод/п/
04:45
Дързост и красота тв филм /3723 епизод/п/

Диема

06:15
“Теория за големия взрив” сериал, сезон 7, /п/
06:40
“Робинзон Крузо” - сериал
07:30
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3, /п/
08:45
“Убийството” - сериал, сезон 1, /п/
10:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 1, /п/
11:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 1, /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17, /п/
13:00
“Зина - принцесата воин” сериал, сезон 3
13:50
“Убийството” - сериал, сезон 1
15:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 1
16:00
“Теория за големия взрив” сериал, сезон 7
16:20
“Изчезнал по време на акция"екшън с уч. на Чък Норис, М.Емет Уолш, Джеймс Хонг, Ави Клеймбърг, Дейвид Трес и др., /п/
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
Ларго Уинч”- сериал, сезон 1
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 17
21:00
“Хавай 5-0”- сериал, сезон 1
22:00
“Книгата на Илай”- екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Мила Кунис, Гари Олдман, Рей Стивънсън, Дженифър Бийлс, Майкъл Гамбон и др.
00:20
“Хавай 5-0”- сериал, сезон 1, /п/
01:20
Еротичен телепазар
03:20
“Робинзон Крузо” - сериал, /п/

ТВ 7

05:40
“Шменти капели: Легендата вариант 17”, български сериал, /п./
06:25
Хороскоп
06:30
Детски сутрешен блок на Супер7
08:00
“Усещане за жена” - предаване на ТВ7, повторение
09:30
“Какво ви забърка Лео” - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
10:30
“Х Милионер търси съпруга”, риалити шоу
11:30
“Дневникът на Венета” - токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30
“Медицински новости с доктор Санджай Гупта”, документална поредица
13:00
“Терминал: Град на ангели”, тв предаване
14:00
“Споделено с Камелия”, избрано
15:00
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
15:30
“Какво ви забърка Лео” - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00
“Дневникът на Венета” - токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Усещане за жена” - предаване на ТВ7, повторение
18:30
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
19:00
“Шменти капели: Легендата вариант 17”, български сериал
20:00
“Валя и Моро превземат Европа” - риалити шоу
21:00
“Х Милионер търси съпруга” риалити шоу
22:00
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
22:30
“Горчива любов” - игрален филм
00:20
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
00:50
“Валя и Моро превземат Европа” - риалити шоу
01:40
“Х Милионер търси съпруга” риалити шоу
02:30
“Горчива любов” - игрален филм
04:00
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
04:25
“Какво ви забърка Лео” - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50
“Дневникът на Венета” - токшоу с водещ Венета Райкова