Архив телевизионни програми

Начало » 2016 » Май » 20

Програма на телевизиите за 20 Май 2016 година

bTV

06:00
“Лице в лице”/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30
“Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
“Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Тайните на времето” - сериал
14:30
“Земя на честта” - сериал, еп. 84
15:30
“Светлината на моя живот” сериал
17:00
bTV Новините
17:30
“Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Част от мен” - сериал, еп. 58
21:30
“Столичани в повече” - комедиен сериал, с. 10, еп. 11
22:30
“Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Извън играта” - сериал, с. 5, еп. 10
01:00
Комиците"/п./ - комедийно предаване
02:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
bTV Новините /п./
04:30
“Светлината на моя живот”/п./ - сериал

bTV Action

05:00
“Капитан Планета” - анимационен сериал, с. 3, еп. 11, 12
06:00
“Легионът на супергероите” - анимационен сериал
08:00
Последният кораб” /п./- сериал, еп. 2
09:00
“Култ” /п/- сериал, еп. 4
10:00
“Ренегат” /п./- сериал, с. 3, еп. 1
11:00
“Тежки престъпления”/п./ сериал, с. 3, еп. 18
12:00
“Под наблюдение”/п./ - сериал, с. 2, еп. 17
13:00
“Следите на войната” /п./- екшън, трилър, САЩ, 2008 г., режисьор: Джон Картър, Скот Шафър, в ролите: Куба Гудинг-мл., Вернел Багнерис, Брет Боубей, Кайл Бредли, Ерик Браун и др.
15:00
“На крачка от небето” - сериал, еп. 9
16:00
“Ренегат” - сериал, с. 3, еп. 2
17:00
“Под наблюдение” - сериал, с. 2, еп. 18
18:00
“50 години №8” - студио преди мача-бенефис на Христо Стоичков
20:00
“50 години №8” - мач-бенефис на Христо Стоичков
22:00
“50 години №8” - студио след мача-бенефис на Христо Стоичков
22:30
“Смъртоносно оръжие 2” - екшън, комедия, криминален, САЩ, 1989 г., режисьор: Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др.
00:45
“Нинджа 2: Пътят на отмъщението” - екшън, криминален,трилър, Виетнам, 2013 г., режисьор: Исак Флорентин, в ролите: Скот Адкинс, Кен Косиги, Мика Хиджи и др.
02:45
“Дълга целувка за лека нощ” /п./- екшън, криминален, драма, САЩ, 1996 г., режисьор: Рени Харлин, Самюел Л. Джаксън, Ивон Займа, Брайън Кокс, Лари Кинг, Грег Биерко и др.

bTV Cinema

06:00
“Дневниците на вампира”/п./ сериал, с. 4, еп. 15, 16
08:00
“Престъпления от класа " /п./ сериал, с. 4, еп. 5
09:00
Вътрешна сигурност” /п./ сериал, с. 3, еп. 8
10:15
“Светулки в градината” - драма, 2008 г., САЩ, режисьор: Денис Лий, в ролите: Райън Рейнълдс, Уилям Дефо, Емили Уотсън, Кари-Ан Мос, Джулия Робъртс, Хейдън Пенетиере, Шанън Луцио, Джоън Гръфъд и др.
12:30
“Дневниците на вампира”- сериал, с.4, еп. 17, 18
14:30
Вътрешна сигурност” - сериал, с. 3, еп. 9
15:30
“Летящите хлапета”- екшън, приключенски, САЩ, 2008г., режисьор: Роко ДеВилиер, в ролите: Джеси Джеймс, Том Сайзмор, Дженифър Слимко, Райли Макландън, Стивън Болдуин, Джей Тод Адамс и др.
17:45
“Забравените от Хуарес”/п./ драма, трилър, криминален, САЩ, 2006 г., режисьор: Грегъри Нава, в ролите: Кейт дел Кастило, Дженифър Лопес, Антонио Бандерас, Джон Норман, Иринео Алварес, Ричард Барела, Рандъл Батинкоф, Хуан Диего Бото и др.
20:00
“Престъпления от класа” сериал, с. 4, еп.6
21:00
Киновечер:“Информаторите”- драма, криминален, трилър, САЩ, Германия, 2009 г., режисьор: Грегор Джордан, в ролите: Амбър Хърд, Уинона Райдър, Ким Бейсингър, Били Боб Торнтън, Мики Рурк, Джон Фостър и др.
23:15
“Съдебен заседател” - драма, трилър, САЩ, 2001 г., режисьор: Брайън Гибсън, в ролите: Деми Мур, Алек Болдуин, Ан Хечи и др.
01:45
“Белезите на времето” - драма, романтичен, САЩ, 2008 г., режисьор: Бил Коркоран, в ролите: Мелиса Гилбърт, Брад Джонсън, Лиана Либерато, Ребека Стааб, Майкъл Джейс, Райън Томас и др.
04:00
“Престъпления от класа”/п./ сериал, с. 4, еп. 6

FOX

05:15
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 5
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 40
06:30
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 6
07:20
Танцовата битка на Аби - сезон 1, еп. 2
08:15
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 1
09:10
Грозната Бети - първи сезон, еп. 10
10:05
Грозната Бети - първи сезон, еп. 11
11:00
Агнешко - първи сезон, еп. 11
11:30
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 18
12:25
Кралски особи - сериал, еп. 1
13:15
Тайнствени афери - четвърти сезон, еп. 5
14:10
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 2
15:05
Танцовата битка на Аби - сезон 1, еп. 3
16:05
Татенце - втори сезон, еп. 4
16:35
Татенце - втори сезон, еп. 5
17:05
Грозната Бети - първи сезон, еп. 12
18:00
Грозната Бети - първи сезон, еп. 13
19:00
Агнешко - първи сезон, еп. 11
19:25
Парченца живот - трети сезон, еп. 2
20:00
Подли камериерки - втори сезон, еп. 10
21:00
Връзки - втори сезон, еп. 7
22:00
Скандал - пети сезон, еп. 19
22:55
Татенце - втори сезон, еп. 6
23:30
Татенце - втори сезон, еп. 7
23:55
Агнешко - първи сезон, еп. 12
00:25
Парченца живот - трети сезон, еп. 3
00:55
Тайнствени афери - четвърти сезон, еп. 6
01:45
Поднови или продай - риалити, еп. 40
02:10
Подли камериерки - втори сезон, еп. 10
03:00
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 6
03:50
Бъди мъж - първи сезон, еп. 3
04:35
Скандал - четвърти сезон, еп. 10

Kino Nova

05:45
“Благословени от любовта” сериал , /п/
06:50
Виолета " - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
08:50
“Благословени от любовта” сериал
09:50
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2, /п/
10:50
“Осмо чувство” - сериал, сезон 7, /п/
11:50
“Романс по ирландски” - семеен с уч. на Ейдриън Пасдар, Ейми Хуберман, Франк О‘Съливан, Паскал Скот и др., /п/
13:50
“Синът на дракона”- приключенски с уч. на Джон Риардън, Дейвид Карадайн, Рупърт Грейвс, Дезире Сиан, Тереза Лий и др., II част
15:45
“Определено, може би” - романтична комедия с уч. на Райън Рейнолдс, Рейчъл Уайз, Айла Фишър, Дерек Люк, Абигейл Бреслин, Елизабет Банкс и др., /п/
18:00
“Елементарно, Уотсън” - сериал, сезон 2
19:00
“Осмо чувство” - сериал, сезон 7
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 12
21:00
“Смърт на погребение” - комедия с уч. на Крис Рок, Мартин Лорънс, Зоуи Салдана, Люк Уилсън, Дани Глоувър, Трейси Морган, Джеймс Марсдън, Питър Динклаж, Кейт Дейвид и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 12, /п/
00:00
“Пътешествие до края на света” приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., III част, /п/

NOVA

05:15
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
“Надежда за обич” - сериен филм
13:30
“Моята карма” - сериен филм
14:30
“Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
“Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
“Семейни войни” - телевизионна игра, нов сезон
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
“Палавата класна” (премиера) - с уч. на Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сийгъл, Луси Пънч и др.
22:00
“София - Ден и Нощ” (премиера) - рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
“Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
“Почти законно” - сериен филм
02:00
“Надежда за обич” - сериен филм /п/
03:30
Клонинг” - сериен филм

БНТ 1

05:10
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Зелената линейка здравно предаване с Ива Димитрова
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Открито с Валя Ахчиева /п/
14:45
Япония днес
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Млади виртуози 2016: Галаконцерт
17:35
Светът е 7 предаване за външна политика
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца!: Къщичка на върха
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Публицистично обзорно предаване
22:05
Момчетата от “Медисън авеню” тв филм /10 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова
00:30
Кадифе тв филм /12 епизод/п/
01:45
Денят започва с Култура /п/
03:10
Евроновини /п/
03:25
Светът на Япония /п/
04:25
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/

Диема

06:45
“Мотоакадемия” - документална поредица
07:45
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 1, /п/
09:00
“Ласко: Юмрукът на съдбата” сериал, сезон 2, /п/
10:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2, /п/
11:00
“Камиони по леда”- риалити, сезон 1, /п/
12:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 19, /п/
13:00
“Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 1
14:00
“Специално разузнаване” сериал
15:00
“Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2
16:00
“Младият Херкулес” - сериал
17:00
“3 дни да убиеш” - екшънтрилър с уч. на Кевин Костнър, Амбър Хърд, Хейли Стайнфелд, Кони Нилсен, Томас Лемарки и др., /п/
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
“Камиони по леда”- риалити, сезон 1
20:00
“Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 19
21:00
“Хавай 5-0”- сериал, сезон 2
22:00
“Шотландски боец” - приключенски екшън с уч. на Кристоф Ламбер, Шон Конъри, Роксан Харт, Кланси Браун, Бети Едни, Шейла Гиш, Бил Хартман и др.
00:30
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:00
Еротичен телепазар

ТВ 7

05:40
Пътуване със CNN - документална поредица
06:00
“Неочакван обрат” - сериал
06:30
Детски сутрешен блок на Супер7
08:00
“Усещане за жена” - предаване на ТВ7, повторение
09:30
“Какво ви забърка Лео” - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
10:00
“Сутрешен блок” - - комедиен сериал, България
10:30
“Училище за звезди” - сериал
11:30
“Дневникът на Венета” - токшоу с водещ Венета Райкова
12:30
“Пътуване със CNN” - документална поредица
13:00
“Знакът на българина” - сериал, България
14:00
“Споделено с Кали” - избрани повторания
15:00
“Сутрешен блок” - - комедиен сериал, България
15:30
“Какво ви забърка Лео” - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
16:00
“Дневникът на Венета” - токшоу с водещ Венета Райкова
17:00
“Усещане за жена” - предаване на ТВ7, повторение
18:30
“Училище за звезди” - сериал
19:30
“Неочакван обрат” - сериал
20:00
“Шменти капели: Легендата 1” български сериал /п/
21:30
“Валя и Моро превземат света” риалити шоу
22:30
“Капан” - игрален филм /п/
00:00
“Сутрешен блок” - комедиен сериал, България
00:35
“Шменти капели: Легендата 1” български сериал /п/
01:50
“Валя и Моро превземат света” риалити шоу
02:35
“Капан” - игрален филм /п/
04:00
Пътуване със CNN - документална поредица
04:25
“Какво ви забърка Лео” - кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
04:50
“Дневникът на Венета” - токшоу с водещ Венета Райкова