Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 10 Юни 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнесстарт – сутрешенблок с ЙоаннаНиколова и ИванНончев
09:00
Мечтатели – документална поредица на Bloomberg
10:00
Иноватори – документална поредица на Bloomberg
11:00
Investbook с Дориана Ранкова – повторение
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков - повторение
12:00
В развитие – дневенблок
14:00
Очи в очи – документална поредица на Bloomberg
15:00
Invest/Or съсСвиленКолев/ ДимитърВучев /п./
16:00
Русия, според Райън – документална поредица на Bloomberg
17:00
В развитие – дневенблок
18:00
Разузнаване на квадрат – документалнапоредицана Bloomberg
19:00
В развитие – дневенблок
20:00
Investbook с ДорианаРанкова
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Шефове – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментаринаденя
23:00
Investbook с ДорианаРанкова /п./
23:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков/п./

bTV

05:30
Тайните на времето” - сериал, с. 10, еп. 33
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
Север - юг” - сериал, с. 1, еп. 10
14:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 19, 20
15:30
Светлината на моя живот” - сериал
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Част от мен” - сериал, еп. 77
21:30
Истински истории” /п./риалити поредица
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
Извън играта” - сериал, с. 6, еп. 7
01:00
Земя на честта” - сериал, еп. 97
02:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
Светлината на моя живот” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета"/п./ - сериал, с. 4, еп. 1
07:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 5, еп. 22
08:00
Престъпления от класа " /п./ сериал, с. 5, еп. 4
09:00
“Специални клиенти” /п./сериал, с. 2, еп. 1
10:15
“Споделен живот” /п./ - драма, САЩ, 2009 г., режисьор: Ник Касаветис, в ролите: Абигейл Бреслин, Емили Дешанел, Камерън Диас, Алек Болдуин, Джоан Кюсак, Томас Декер, София Василиева, Джейсън Патрик и др.
12:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета"/п./ - сериал, с. 4, еп. 2, 3
14:45
“Специални клиенти”- сериал, с. 1, еп. 2
15:45
“Дневникът на един дръндьо: Горещници” /п./ - комедия, семеен, САЩ, 2012 г., режисьор: Дейвид Бауърс, актьори: Стив Зан, Пейтън Лист, Рейчъл Харис, Девон Бостик, Захари Гордън
18:00
“Рамона и Бийзъс” /п./комедия, семеен, САЩ, 2001 г., режисьор: Елизабет Ален, в ролите: Джош Дюамел, Бриджит Мойнахан, Селена Гомез, Джои Кинг,Дженифър Гудуин, Джон Корбет, Джоуи Кинг, Хътч Дано, Сиара Маккормик
20:00
Престъпления от класа” сериал, с. 5, еп. 5
21:00
Киновечер: “Бандата на Оушън"- екшън, комедия, САЩ, 2001 г., режисьор: Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит
23:15
“Петък” - комедия, САЩ, 1995 г., режисьор: Еф Гери Грей, в ролите: Томи ‚Тини‘ Листер, Айс Кюб, Крис Тъкър, Ниа Лонг, Джон Уитърспуун, Ана Мария Хорсфорд, Педжина Кинг, Паула Джей Паркър,Тони Кокс, Майкъл Кларк Дънкан
01:15
“Соломон Кейн” /п./- екшън, приключенски, фентъзи, Франция, Чехия, Великобритания, 2009 г., режисьор: Майкъл Дж. Басет, в ролите: Джейсън Флеминг, Пийт Постълуейт, Джеймс Бедсън, Лаура Бараник, Райън Джеймс
03:30
Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 5, еп. 4

Bulgaria ON AIR

06:30
Сутрешен блок - важните неща рано сутрин с Ганиела Ангелова и Симеон Белев
09:30
Днес – темите, които вълнуват всички – магазинно предаване с Константина Живова
11:30
Марадона - биографичен, Испания, Франция, 2008 г.; режисьор: Емир Кустурица; в ролите: Емир Кустурица, Диего Армандо Марадона
13:00
Новинарски блок
13:30
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./
14:30
VIB - /п./
15:00
Клик - /п./
15:30
Новинарски блок
16:00
Професионалист – сериал, военен /п./
17:00
Дрязги – сериал, семейна комедия /п./
17:30
Новинарски блок
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Неда Василева
18:30
Централен новинарски блок
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
20:00
Дрязги – сериал, семейна комедия
20:30
Професионалист – сериал, военен
21:30
Новинарски блок
22:00
Вики Кристина Барселона – романтичен, комедия, драма, САЩ, Испания, 2008 г.; режисьор: Уди Алън; в ролите: Скарлет Йохансон, Пенелопе Крус, Ребека Хол, Хавиер Бардем, Патриша Кларксън
23:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
00:10
Новинарски блок /п./
00:40
Повторения

FOX

05:15
Дизайнери в действие риалити, еп. 11
06:00
Поднови или продай - риалити, еп. 3
06:30
Дизайнери в действие риалити, еп. 11
07:20
Танцовата битка на Аби - сезон 2, еп. 6
08:15
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 16
09:10
Грозната Бети - втори сезон, еп. 17
10:05
Грозната Бети - втори сезон, еп. 18
11:00
Агнешко - пети сезон, еп. 2
11:30
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 21
12:25
В страната на чудесата - първи сезон, еп. 3
13:15
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 4
14:10
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 17
15:05
Танцовата битка на Аби - сезон 2, еп. 7
16:05
Татенце - трети сезон, еп. 18
16:35
Татенце - трети сезон, еп. 19
17:05
Грозната Бети - трети сезон, еп. 1
18:00
Грозната Бети - трети сезон, еп. 2
19:00
Агнешко - пети сезон, еп. 2
19:25
Парченца живот - четвърти сезон, еп. 7
20:00
Подли камериерки - трети сезон, еп. 12
21:00
Връзки - втори сезон, еп. 10
22:00
Лъжливият чаровник - игрален филм
23:55
Агнешко - пети сезон, еп. 3
00:25
Парченца живот - четвърти сезон, еп. 8
00:55
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 5
01:45
Поднови или продай - риалити, еп. 3
02:10
Подли камериерки - трети сезон, еп. 12
03:00
Дизайнери в действие риалити, еп. 11
03:50
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 17
04:35
Призвание акушерка - втори сезон, еп. 3

Kino Nova

05:30
Титаник: Кръв и стомана” сериал, /п/
06:30
“Семейна идилия” - романтичен с уч. на Уши Глас, Роберт Гигенбах, Михаел Кьониг, Катя Келер и др.
08:30
Титаник: Кръв и стомана” - сериал
09:40
Костюмари” - сериал, сезон 3, /п/
10:40
Осмо чувство” - сериал, сезон 8, /п/
11:40
“Хотел “Шварцвалд” - минисериал с уч. на Саскиа Вестер, Мириам Моргенщерн, Арнд Шверинг-Зонрай, Тим Мортен Уленброк и др.
13:40
“Шаферка под прикритие” - романтичен с уч. на Брук Бърнс, Грегъри Харисън, Джъстин Балдони, Никол Паджи и др.
15:40
“Пристигане в Америка” комедия с уч. на Еди Мърфи, Арсенио Хол, Шари Хедли, Мадж Синклер, Джеймс Ърл Джоунс и др., /п/
18:00
Костюмари” - сериал, сезон 3
19:00
Осмо чувство” - сериал, сезон 8
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 13
21:00
Бавачката Макфий и големият взрив” - комедия с уч. на Ема Томпсън, Маги Гиленхал, Ралф Файнс, Рис Айфънс, Маги Смит, Юън Макгрегър и др.
23:15
“От местопрестъплението” сериал, сезон 13, /п/
00:15
“Сезон за ловуване” - трилър с уч. на Лорън Лий Смит, Дейвид Сътклиф, Питър Макнийл, Сара Манинен, Чела Хорсдал и др., /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
Пожарникарите от Чикаго” сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра, нов сезон
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
“Rendez-vous” - предаване за европейското първенство по футбол, директно
21:30
Студио “УЕФА ЕВРО 2016” директно
22:00
Футбол: Франция - Румъния мач от груповата фаза на УЕФА ЕВРО 2016, директно
23:50
Студио “УЕФА ЕВРО 2016” директно
23:59
“D?j? vu” - обзор на деня, директно
00:30
Тайнствени афери” - сериен филм, 3 сезон
01:30
Пожарникарите от Чикаго” сериен филм /п/
03:30
Клонинг” - сериен филм

БНТ 1

05:10
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Николай Колев и Анна Ангелова
10:30
Зелената линейка /найдоброто/ Здравно предаване с водещ Ива Димитрова
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Днес на УЕФА Евро 2016
14:45
Евроновини /п/
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Й.С.Бах: “Йоханес пасион” /2 част/
17:30
Светът е 7
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев Информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца!: Маша и мечокът
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Фензона - токшоу
21:00
Мач център - коментарно студио
21:20
Откриване на Европейското първенство по футбол - Франция 2016 пряко предаване от Сен Дени
22:00
УЕФА Евро 2016: Франция Румъния пряко предаване от Сен Дени
23:55
Фензона - токшоу
02:00
УЕФА Евро 2016: Франция Румъния /п/
03:55
Днес и утре /п/
04:20
Денят започва с Култура /п/

Диема

06:15
Младият Херкулес” - сериал, /п/
06:45
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 1
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 2, /п/
09:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11, /п/
10:00
Пожарникарите от Чикаго” сериал, сезон 2, /п/
11:00
Камиони по леда"- риалити, сезон 2, /п/
12:00
Кобра 11: Обади се!” - сериал, сезон 20, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 2
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11
15:00
Младият Херкулес” - сериал
15:40
“Скалата” - приключенски екшън с уч. на Шон Конъри, Никълъс Кейдж, Ед Харис,
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
Камиони по леда"- риалити, сезон 2
20:00
Кобра 11: Обади се!” (премиера) - сериал, сезон 20
21:00
“Досиетата “Грим” (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
“Ченгето от Бевърли Хилс” - екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Джон Аштън, Рони Кокс, Джеймс Русо, Стивън Елиът и др.
23:59
“D?j? vu” - обзор на деня, директно
00:30
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
02:50
Еротичен телепазар
04:50
Зина - принцесата воин” сериал, сезон 1, /п/