Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 13 Юли 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнесстарт – сутрешенблок с ЙоаннаНиколова и ИванНончев
09:00
Bloomberg West – документална поредица на Блумбърг
10:00
Правилата на играта – документална поредица на Блумбърг
11:00
Investbook с Дориана Ранкова – повторение
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков - повторение
12:00
В развитие – дневенблок
14:00
Иноватори – документална поредица на Bloomberg
15:00
Invest/Or със Свилен Колев/ Димитър Вучев/п./
16:00
Бизнесът на Азия - документаленфилмна Bloomberg
17:00
В развитие – дневенблок
18:00
На ръба -документаленфилмна Bloomberg
19:00
В развитие – дневенблок
20:00
Investbook с ДорианаРанкова
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Мечтатели – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментаринаденя
23:00
Investbook с ДорианаРанкова /п./
23:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Тайните на времето” - сериал, с. 10, еп. 56
06:30
Двама мъже и половина” - сериал, с.11,еп. 10
07:00
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Север юг” - сериал, с. 1, еп. 33
14:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 64,65
15:30
Светлината на моя живот” - сериал, еп. 1264-1266
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 612
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Кварталът на богатите” - сериал, с.2 ,еп. 7
21:30
Страсти в Тоскана” - сериал, с.1, еп. 24
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:10
Престъпления от класа” - сериал, с. 4, еп. 12
01:00
Земя на честта” /п./ - сериал, еп.120
02:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
bTV Новините /п./
04:20
Светлината на моя живот” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 4, еп. 12, 13
08:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 3, еп. 8
09:00
“90210”/п./ - сериал, еп. 9
10:15
“Коледа в страната на чудесата” семеен, комедия, Канада, САЩ, 2007 г., режисьор: Джеймс Ор, в ролите: Кармен Електра, Патрик Суейзи, Тим Къри, Престън Лейсли, Камерън Брайт и др.
12:15
Престъпления от класа” -сериал, с. 4, еп. 14, 15
14:15
“90210” - сериал, еп. 10
15:15
“Белият Олеандър” /п./ - драма, САЩ, Германия, 2002 г., режисьор: Питър Козмински, в ролите: Мелиса Маккарти, Алисън Ломан, Били Конъли, Рене Зелуегър, Мишел Пфайфър, Ноа Уайли, Робин Райт
17:45
“Секретен отряд” /п./ - трилър, фантастика, екшън, САЩ, 2009 г., режисьор: Пол МакГуигън, в ролите: Дакота Фанинг, Скот Майкъл Кембъл, Крис Евънс, Камила Бел, Джимон Хонсу, Клиф Къртис
20:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 3, еп. 9
21:00
Киновечер:“Небесно царство” - драма, романтичен, приключенски, САЩ, 2005 г., режисьор: Ридли Скот, в ролите: Мартон Чокаш, Кевин Маккид, Майкъл Шийн, Лиам Нийсън, Орландо Блум, Ева Грийн, Джеръми Айрънс, Дейвид Тюлис, Брендан Глийсън, Едуард Нортън
00:00
“Опасна жертва” - трилър, Германия, Канада, САЩ, 2008 г., режисьор: Сюзан Монтфорд, в ролите: Ким Бейсингър, Лукас Хаас, Крейг Шефър, Луис Чавес, Джейми Стар, Ленърд Ву и др.
02:15
“Никита: Отмъщението” /п./ -сериал, с. 3, еп. 9
03:15
“90210” - сериал, еп. 10

Bulgaria ON AIR

06:30
Сутрешен блок - важните неща рано сутрин с Ганиела Ангелова и Симеон Белев
09:30
Днес – темите, които вълнуват всички – магазинно предаване с Константина Живова
11:30
Ковбой – сериал, криминален /п./
12:30
Дрязги – сериал, семейна комедия /п./
13:00
Новините ON AIR
13:30
Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
14:00
Авиошоу /п./
14:30
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Смърт на погребение - комедия, САЩ, Германия, Великобритания, 2007 г.; режисьор: Франк Оз; в ролите: Кийли Хоус, Юън Бремнър, Матю Макфейдън, Анди Наймън, Джейн Ашър, Питър Динклидж, Дейзи Донован, Питър Игън, Рупърт Грейвс, Крис Маршал, Анди Нимън, Алън Тюдик, Питър Вон
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
20:00
Дрязги – сериал, семейна комедия
20:40
Ковбой – сериал, криминален
21:30
Новините ON AIR
22:10
Невидимата жена - драма, биографичен, Великобритания, 2013 г.; режисьор: Рeйф Файнс; в ролите: Рейф Файнс, Кристин Скот Томас, Фелисити Джоунс, Том Холандър, Шарлот Хоуп
00:00
Новините ON AIR /п./
00:40
Медиите On Air с Доника Ризова /п./
01:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:20
Дзенга
02:30
Темида /п./
03:00
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
04:00
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
05:00
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
06:00
Новините ON AIR /п./

FOX

05:00
Поднови или продай - риалити, еп. 16
05:15
Биографии: Спайс Гърлс, еп. 1
06:00
Биографии: Тина Търнър, еп. 1
06:50
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 9
07:20
Поднови или продай - риалити, еп. 33
07:50
Поднови или продай - риалити, еп. 34
08:15
Две момчета и едно момиче втори сезон, еп. 20
08:45
Две момчета и едно момиче втори сезон, еп. 21
09:10
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 1
09:40
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 2
10:05
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 1
10:35
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 2
11:00
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 11
11:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 9
11:55
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 10
12:25
В страната на чудесата - първи сезон, еп. 20
13:20
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 5
14:10
Поднови или продай - риалити, еп. 35
14:35
Поднови или продай - риалити, еп. 36
15:00
Принцове под прикритие - първи сезон, еп. 4
16:05
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 21
16:35
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 22
17:05
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 3
17:30
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 4
18:00
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 3
18:30
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 4
19:00
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 11
19:30
Сексът и градът - първи сезон, еп. 10
20:00
Любовни авантюри - втори сезон, еп. 9
21:00
В страната на чудесата - първи сезон, еп. 21
22:00
Нови в квартала - втори сезон, еп. 5
22:30
Нови в квартала - втори сезон, еп. 6
22:55
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 1
23:55
Сексът и градът - първи сезон, еп. 11
00:25
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 12
00:55
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 6
01:50
Любовни авантюри - втори сезон, еп. 9
02:40
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 9
03:00
Търси се мъж - първи сезон, еп. 5
03:50
Принцове под прикритие - първи сезон, еп. 4
04:35
Поднови или продай - риалити, еп. 17

Kino Nova

06:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 1, /п/
07:00
“Детектив” - криминален с уч. на Том Беринджър, Анабет Гиш, Рик Гомес, Сибил Шпепард, Дейвид Аткинсон, Франк Уоли и др., II част, /п/
09:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 1
10:00
Костюмари” - сериал, сезон 5, /п/
11:00
Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 7, /п/
11:50
“Възможно щастие”- романтична комедия с уч. на романтичен филм с уч. на Юлия Брендлер, Щефан Лука, Хайнц Хьониг, Мартин Грюбер и др.
13:50
“Истината за Чарли” - трилър с уч. на Марк Уолбърг, Танди Нютън, Тим Робинс, Анна Карина, Шарл Азнавур и др.
16:00
“Опасна плячка” - екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Джош Лукас, Дани Хюстън, Малин Акерман и др., /п/
18:00
Костюмари"(премиера) - сериал, сезон 5
19:00
Рокфелер плаза 30” - сериал, сезон 7, 2 епизода
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 4
21:00
Високо напрежение” - трилър с уч. на Брадли Купър, Робърт Де Ниро, Аби Корниш, Ана Фрийл, Джони Уитуърт и др.
23:10
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 4, /п/
00:10
“Истината за Чарли” - трилър с уч. на Марк Уолбърг, Танди Нютън, Тим Робинс, Анна Карина, Шарл Азнавур и др., /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” - предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
Пожарникарите от Чикаго” сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
Хавай 5-0” - сериен филм, 5 сезон
22:00
Новините на Нова
22:30
София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:30
Господари на ефира"- забавно предаване
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на НТВ
01:00
Тайнствени афери” - сериен филм, 4 сезон
02:00
Пожарникарите от Чикаго” сериен филм /п/
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов, Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев
10:15
История.bg: Симеон Велики /п/
11:20
Дързост и красота тв филм /3768 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Момчетата от"Медисън авеню" тв филм /6 епизод/п/
13:50
Референдум /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Светиците тв филм /90 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:55
Фалшива принцеса тв филм /13 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца!: Къщичка на върха
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:40
Спортни новини
20:45
Ниро Улф 8-сериен игрален филм /Италия, 2012г./, 1 епизод, режисьор Рикардо Дона, в ролите: Франческо Панофино, Пиетро Сермонти, Анди Луото и др.
22:30
В кадър: Ветерани/Майстори
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Под прикритие 1 тв филм /3 епизод/ (16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:40
Фалшива принцеса тв филм /13 епизод/п/
02:30
История.bg: Симеон Велики /п/
03:30
Светиците тв филм /90 епизод/п/
04:15
Дързост и красота тв филм /3768 епизод/п/
04:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/

Диема

06:45
Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 2
07:40
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 3, /п/
09:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14, /п/
10:00
“Гореща зона” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Клоунът”- сериал, сезон 1, /п/
12:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 8, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 3
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14
15:00
“Гореща зона” - сериал, сезон 1
16:20
“Файъруолкър” - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм, Мелъд Андерсън и др., /п/
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
“Клоунът”- сериал, сезон 1
20:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 8
21:00
Черният списък” - сериал, сезон 1
22:00
“Отряд на честта” - военен с уч. Люк Глос, Долф Лундгрен, Мики Рурк, Стивън Люк, Чък Лидъл, Ноа Сеган, Райън Кел и др.
00:00
Черният списък” - сериал, сезон 1, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/
03:30
Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 2, /п/