Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Юли 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнесстарт – сутрешенблок с ЙоаннаНиколова и ИванНончев
09:00
Bloomberg West – документална поредица на Блумбърг
10:00
Правилата на играта – документална поредица на Блумбърг
11:00
Investbook с Дориана Ранкова – повторение
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков - повторение
12:00
В развитие – дневен блок
14:00
Иноватори – документална поредица на Bloomberg
15:00
Invest/Or със Свилен Колев/ Димитър Вучев /п./
16:00
Бизнесът на Азия - документален филм на Bloomberg
17:00
В развитие – дневенблок
18:00
На ръба -документален филм на Bloomberg
19:00
В развитие – дневен блок
20:00
Investbook с Дориана Ранкова
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Мечтатели – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Дориана Ранкова /п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Тайните на времето” - сериал, с. 10, еп. 58
06:30
Двама мъже и половина” сериал, с.11,еп. 12
07:00
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” /п./ - вечерно токшоу
13:30
“Север юг” - сериал, с. 1, еп. 35
14:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 68,69
15:30
Светлината на моя живот” сериал, еп. 1270-1273
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
Опасни улици” - сериал, еп. 614
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Кварталът на богатите” - сериал, с.2 ,еп. 9
21:30
Страсти в Тоскана” - сериал, с.2, еп. 2
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно токшоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:10
Престъпления от класа” - сериал, с. 4, еп. 14
01:00
Земя на честта” /п./ - сериал, еп.122
02:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
bTV Новините /п./
04:20
Светлината на моя живот” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с. 4, еп. 16, с. 5, еп. 1
08:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 3, еп. 10
09:00
“90210” /п./- сериал, еп. 11
10:15
“Училище за гадняри” /п./ комедия, САЩ, 2006 г., режисьор: Тод Филипс, в ролите: Били Боб Торнтън, Бен Стилър, Андрю Дейли, Джон Хедър, Майкъл Кларк Дънкан и др.
12:30
Престъпления от класа” - сериал, с. 5, еп. 2, 3
14:30
“90210” - сериал, еп. 12
15:30
“Добра година” /п./ - комедия, драма, САЩ, 2013 г., режисьор: Ридли Скот, в ролите: Фреди Хаймор, Аби Корниш, Албърт Фини, Ръсел Кроу, Том Холандър, Марион Котияр
18:00
“Коледа в страната на чудесата” семеен, комедия, Канада, САЩ, 2007 г., режисьор: Джеймс Ор, в ролите: Кармен Електра, Патрик Суейзи, Тим Къри, Престън Лейсли, Камерън Брайт и др.
20:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 3, еп. 11
21:00
Киновечер: “Прометей” - екшън, драма, ужаси, фантастика, САЩ, 2012 г., режисьор: Ридли Скот, в ролите: Логан МаршълГрийн, Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Патрик Уилсън
23:30
“Екстракт” - криминален, романтична , комедия, САЩ, 2009 г., режисьор: Майк Джадж, в ролите: Дейвид Кохнър, Джей Кей Симънс, Ти Джей Милър, Мила Кунис,Джейсън Бейтман, Бен Афлек, Дъстин Милиган, Брент Бриско, Клифтън Колинс-мл.
01:15
“Любов и други невъзможни занимания” /п./ - драма, САЩ, 2009 г., режисьор: Дон Рос, в ролите: Натали Портман, Лиса Кудроу, Скот Коен, Чарли Таан и др.
03:15
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 3, еп. 11

Bulgaria ON AIR

06:30
Сутрешен блок - важните неща рано сутрин с Ганиела Ангелова и Симеон Белев
09:30
Днес – темите, които вълнуват всички – магазинно предаване с Константина Живова
11:30
Ковбой– сериал, криминален /п./
12:30
Дрязги – сериал, семейна комедия /п./
13:00
Новините ON AIR
13:30
Клик /п./
14:00
VIB /п./
14:30
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Покана за вечеря - комедия, Франция, 2007 г.; режисьор: Лоран Буник; в ролите: Даниел Отьой, Валери Ламерше, Тиери Лермит
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
20:00
Дрязги – сериал, семейна комедия
20:40
Великата – сериал, историческа драма
21:30
Новините ON AIR
22:10
Час пик – драма, Русия, 2006 г.; режисьор: Олег Фесенко; в ролите: Константин Хабенски, Екатерина Гусева, Ана Ковалч, Вадим Ермилов
00:00
Новините ON AIR /п./
00:40
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
01:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:20
Дзенга
02:30
Темида /п./
03:00
Медиите On Air с Доника Ризова /п./
04:00
Q&A с Клара Маринова /п./
05:00
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
06:00
Новините ON AIR /п./

FOX

05:00
Поднови или продай - риалити, еп. 20
05:15
Търси се мъж - първи сезон, еп. 7
06:00
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 2
06:50
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 11
07:20
Поднови или продай - риалити, еп. 37
07:50
Поднови или продай - риалити, еп. 38
08:15
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 1
08:45
Обратно в играта - първи сезон, еп. 1
09:10
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 5
09:40
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 6
10:05
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 5
10:35
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 6
11:00
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 13
11:30
40 е новото 20, еп. 3
11:55
40 е новото 20, еп. 4
12:25
В страната на чудесата - първи сезон, еп. 22
13:20
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 7
14:10
Поднови или продай - риалити, еп. 39
14:35
Поднови или продай - риалити, еп. 40
15:05
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 2
16:05
Поверително от кухнята - първи сезон, еп. 2
16:35
Обратно в играта - първи сезон, еп. 2
17:05
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 7
17:30
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 8
18:00
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 7
18:30
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 8
19:00
Да живееш с Фран - първи сезон, еп. 13
19:30
Сексът и градът - първи сезон, еп. 12
20:00
Любовни авантюри - втори сезон, еп. 11
21:00
Ритъмът на сърцето - игрален филм
22:55
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 3
23:55
Сексът и градът - втори сезон, еп. 1
00:25
Да живееш с Фран - втори сезон, еп. 1
00:55
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 8
01:50
Любовни авантюри - втори сезон, еп. 11
02:40
10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 11
03:00
Търси се мъж - първи сезон, еп. 7
03:50
Посрещнете руснаците - първи сезон, еп. 2
04:35
Поднови или продай - риалити, еп. 21

Kino Nova

05:45
“Отмъщението” - сериал, сезон 1, /п/
06:45
“Възможно щастие”- романтична комедия с уч. на романтичен филм с уч. на Юлия Брендлер, Щефан Лука, Хайнц Хьониг, Мартин Грюбер и др., /п/
08:45
“Отмъщението” - сериал, сезон 1
09:45
Костюмари” - сериал, сезон 5, /п/
10:45
Вътрешен глас” - сериал, сезон 1, /п/
11:45
“На пълни обороти”- романтична комедия с уч. на Уве Оксенкнехт, Аника Добра, Юлия-Мария Кьолер, Юрген Тарач и др.
13:45
“Спомни си в неделя” - романтичен с уч. на Алексис Бледъл, Закари Леви, Мерит Уивър, Дейвид Хофман и др.
15:50
“Шест дни, седем нощи” приключенски екшън с уч. на Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Клиф Къртис и др., /п/
18:00
Костюмари"(премиера) сериал, сезон 5
19:00
Вътрешен глас” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 4
21:00
“Кинти в небето” - екшънкомедия с уч. на Еди Мърфи, Бен Стилър, Матю Бродерик, Теа Леони, Майкъл Пеня, Алън Алда и др.
23:10
“От местопрестъплението” сериал, сезон 4, /п/
00:10
“Спомни си в неделя” - романтичен с уч. на Алексис Бледъл, Закари Леви, Мерит Уивър, Дейвид Хофман и др., /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок на НТВ
09:30
На кафе” - предаване на НТВ
11:30
Бон Апети” - предаване на НТВ
12:00
Новините на Нова
12:30
Пожарникарите от Чикаго” сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на Нова
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на Нова - централна емисия
20:00
Черешката на тортата” - ТВ шоу, нов сезон
21:00
Хавай 5-0” - сериен филм, 5 сезон
22:00
Новините на Нова
22:30
София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:30
Господари на ефира"- забавно предаване
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на НТВ
01:00
Тайнствени афери” - сериен филм, 4 сезон
02:00
Пожарникарите от Чикаго” сериен филм /п/
03:30
Ритъмът на мечтите” - сериен филм

БНТ 1

05:10
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/
06:00
Денят започва Информационен сутрешен блок с водещ Даниел Михайлов, Юлия Стефанова и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев
10:30
Кръстьо Сарафов пред театралната маска и зад нея документален филм/България, 2012г./, режисьор Иван Георгиев
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Открито с Валя Ахчиева /п/
14:45
Чудният свят на оригами /п/
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев / най-доброто/ /п/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:35
Музиката на Америка:“Hollywood comes to Sofia” /п/
17:30
Светът е 7 предаване за външна политика
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца!: Къщичка на върха
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев Обзорно публицистично предаване
22:05
Момчетата от"Медисън авеню" тв филм /8 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Под прикритие 1 тв филм /5 епизод/ (16)
00:30
Нощни птици /п/
01:30
Ниро Улф сериен игрален филм /1 епизод/п/
03:05
Денят започва с Култура /п/
04:35
Още от деня с Димитър Цонев информационно предаване/п/

Диема

06:15
Младият Херкулес” - сериал, /п/
06:45
Зина - принцесата воин” - сериал, сезон 2
07:40
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 3, /п/
09:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14, /п/
10:00
“Гореща зона” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Клоунът”- сериал, сезон 1, /п/
12:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 8, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 3
14:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 14
15:00
“Гореща зона” - сериал, сезон 1
16:00
Младият Херкулес” - сериал
16:30
Обирът” - екшън с уч. на Кейти Грифин, Дейв Фоли, Том Сайзмор, Шерилин Фен и др.
18:30
Господари на ефира” - забавно предаване, /п/
19:00
“Клоунът”- сериал, сезон 1
20:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 8
21:00
Черният списък” - сериал, сезон 1
22:00
Тарзан от рода Грейстоук” приключенски с уч. на Кристоф Ламбер, Анди Макдауъл, Джеймс Фокс, Иън Холм и др.
00:50
“Фрактура” - предаване за рок музика, /п/
03:10
Еротичен телепазар