Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 12 Септември 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Разузнаване на квадрат документална поредица на Bloomberg
10:00
Хора на риска - документална поредица на Bloomberg
11:00
Investbook с Димитър Вучев повторение
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков повторение
12:00
В развитие - дневен блок
14:00
Bloomberg West - документална поредица на Блумбърг
15:00
Boom & Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
16:00
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
17:00
В развитие - дневен блок
18:00
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие - дневен блок
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Правилата на играта - документална поредица на Блумбърг
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев /п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
00:00
Повторения

bTV

05:15
“Търси се…” /п./ - токшоу с водещи Меги и Нели
06:00
“Костенурките Нинджа” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
“Север юг” - сериал, с. 1, еп. 74
14:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 146,147
15:30
Светлината на моя живот” - сериал, еп. 1387-1389
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:10
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 3, еп.20
01:00
Безсрамници” - сериал, с.4, еп. 3
02:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
bTV Новините /п./
04:20
Светлината на моя живот” /п./ сериал ФАНТАСТИЧЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ - сериал, с.4, еп.3
07:00
“Изгубена” /п./ - сериал, с. 4, еп.8
08:00
Дневниците на вампира"/п./ - сериал, с. 7, еп. 1
09:00
Къща от карти"/п./ - сериал, с.2 , еп.4
10:15
“Ритуалът” - драма, ужаси, трилър, САЩ, 2011 г., режисьор -Микаел Хафстрьом, актьори - Антъни Хопкинс, Колин О‘Донахю, Алис Брага, Крис Маркуит, Кийрън Хайндс, Тоби Джоунс, Марта Гастини, Рутгер Хауър, Бен Чийтман и др.
13:00
Престъпления от класа” /п./ - сериал, с.4, еп.4
14:00
Премиера:“Изгубена” /п./ - сериал, с. 4, еп.9
15:00
Къща от карти"/п./ - сериал, с.2 , еп.5
16:00
“Семейство Джоунс” - драма, САЩ, 2009 г.,режисьор - Дерик Борте, актьори - Гари Коул, Лорън Хътън, Дейвид Духовни, Амбър Хард, Деми Мур, Глен Хедли, Крис Уилямс и др.
18:15
Август” - драма, САЩ, 2008 г., режисьор - Остин Чик, актьори -Джош Хартнет, Наоми Харис, Адам Скот и др.
20:00
Премиера:"Дневниците на вампира“сериал, с. 7, еп.2
21:00
Премиера:“Робосапиен: рестарт” - драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор - Шон Макнамара, актьори - Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др.
23:00
“127 часа” - драма, САЩ, Великобритания 2010 г., режисьор - Дани Бойл, актьори - Джеймс Франко, Лизи Каплан, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Кейт Бъртън и др.
01:00
Безсрамници” - сериал, с. 4, еп.9

Bulgaria ON AIR

05:30
Директно /п./
06:10
Новините ON AIR /п./
06:30
България Сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:30
Похитени - сериал, политически трилър /п./
12:30
Мамчета - комедиен сериал /п./
13:00
Новините ON AIR
13:30
Характери /п./
14:00
VIB /п./
14:30
Брюксел 1 /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Мухоловка - комедия, криминален, САЩ, 2011 г., режисьор: Роб Минков; в ролите: Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
20:00
Мамчета - комедиен сериал
20:30
Похитени - сериал, политически трилър
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
23:30
Новините ON AIR /п./
00:00
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
01:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
01:40
Темида /п./
02:10
Дзенга
02:20
Гол с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев/п./
03:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
04:20
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./

Kino Nova

06:00
Титаник: Кръв и стомана” - сериал, /п/
07:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 10
09:00
Титаник: Кръв и стомана” - сериал
10:00
Тайнствени афери"- сериал, сезон 5, /п/
11:00
“Просветление” - сериал, сезон 2, /п/
12:00
“Годеж по правилата” - романтична комедия с уч. на Джоузеф Лорънс, Маги Лоусън, Адам Макдоналд, Марилу Хенър и др., /п/
13:50
“Да бъдеш Дядо Коледа” - семейна комедия с уч. на Итън Ериксън, Шон Остин, Ан Дудек, Донован Скот и др., /п/
15:45
“Размянaта” - комедия с уч. на Джейсън Бейтман, Райън Рейнолдс, Оливия Уайлд, Лесли Ман, Алън Аркин и др., /п/
18:00
Тайнствени афери"(премиера) сериал, сезон 5
19:00
“Просветление” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6
21:00
“От Париж с любов” - екшън с уч. Джон Траволта, Джонатан Рийс Майерс, Амбър Роуз Рива, Ерик Гордън , Ричард Дърдън, Касия Смутняк и др.
23:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6, /п/
00:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 10, /п/

NOVA

05:30
Подли камериерки” - сериен филм, 2 сезон /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Подли камериерки” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
VIP Brother 2016 - реалити, на живо
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA
01:00
Вътрешен глас” - сериен филм
02:00
Подли камериерки” - сериен филм, 2 сезон /п/
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно Рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3800 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Мистър Пип игрален филм /копродукция, 2012г./, режисьор Андрю Адамс, в ролите: Хю Лори, Ксанджа Матси, Кери Фокс и др.
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Светиците тв филм /113 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
16:55
Вангелия тв филм /3 епизод/
17:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:45
Нефтената планета 3-сериен документален филм на БиБиСи /2015г./, 1 епизод
19:45
Лека нощ, деца! Малките червейчета
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg Българските победи преди 100 години
22:00
Мускетарите 2 10-сериен тв филм / Великобритания, 2015г./, 1 епизод, режисьори: Тоби Хейнс, Джон Стрикланд и др., в ролите: Том Бърк, Люк Паскулино и др.
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Под прикритие 4 тв филм /10 епизод/ (16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:55
Вангелия тв филм /3 епизод/п/
03:10
Пътуване в миналото документален филм /1 част/п/
03:40
Светиците тв филм /113 епизод/п/
04:25
Дързост и красота тв филм /3800 епизод/п/
04:50
Нефтената планета документален филм /1 епизод/п/

Диема

06:45
“Полицейска академия” - сериал, сезон 1
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 4, /п/
09:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Без граници”- сериал, сезон 1
12:30
Стивън Сегал: Човекът на закона” сериал, сезон 2, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5
14:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
15:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1
16:00
Проклятието на Тутанкамон” приключенски с уч. на Каспър Ван Дин, Джонатан Хайд, Леонор Валера, Стивън Уадингтън, Малкълм Макдауъл и др., II част, /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Стивън Сегал: Човекът на закона” сериал, сезон 1
19:00
“Клоунът”- сериал, сезон 4
20:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 9
21:00
“Транспортер” - сериал, сезон 1
22:00
“Операция Делта форс 4: Смъртна опасност” - екшън с уч. Грег Колинс, Джо Лара, Джъстин Уилямс, Джони Меснер, Гари Хъдсън и др.
00:00
“Транспортер” - сериал, сезон 1, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/
03:30
“Полицейска академия” - сериал, сезон 1, /п/ MERCEDES 500 SE “ПУРА” 1990 г. 0878 709071