Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 15 Септември 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнесстарт – сутрешенблок с ЙоаннаНиколова и ИванНончев
09:00
Иноватори – документална поредица на Bloomberg
10:00
Бизнесът на Азия – документалнапоредицана Bloomberg
11:00
Investbook с ДимитърВучев– /п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
12:00
В развитие – дневенблок
14:00
Бизнесът на Азия – документалнапоредицана Bloomberg
15:00
Boom&Bust с ВладимирСиркаров и КузманИлиев/п./
16:00
Шефове – документалнапоредицана Bloomberg
17:00
В развитие – дневенблок
18:00
Очи в очи – документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие – дневенблок
20:00
Investbook с ДимитърВучев
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Мечтатели – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментаринаденя
23:00
Investbook с ДимитърВучев/п./
23:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Костенурките Нинджа” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
“Север юг” - сериал, с. 1, еп. 77
14:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 152,153
15:30
Светлината на моя живот” - сериал, еп. 1396-1398
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Кварталът на богатите” - сериал, с.2 ,еп. 49
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:10
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 4, еп.1
01:00
Безсрамници” - сериал, с.4, еп. 6
02:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
bTV Новините /п./
04:20
Светлината на моя живот” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с.4, еп.6
07:00
“Изгубена” /п./ - сериал, с. 4, еп.11
08:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 7, еп. 4
09:00
Къща от карти"/п./ - сериал, с.2 , еп.7
10:15
“Случай с теб” комедия,романтичен, САЩ, 2013, режисьор - Кат Койро, актьори - Брендън Фрейзър, Емилио Делгадо, Адам Джонсън, Винс Вон, Сам Рокуел, Сиена Милър, Джъстин Лонг, Евън Рейчъл Ууд и др.
12:30
Престъпления от класа” /п./ сериал, с.4, еп.7
13:30
Премиера:“Изгубена” /п./ - сериал, с. 4, еп.12
14:30
Къща от карти"/п./ - сериал, с.2 , еп.8
15:30
“Фантастичната четворкa” - екшън, фантастика,приключенски,
18:00
“Нощта на умиращите тигри” драма, Канада, 2010, режисьор - Тери Майлс, актьори - Джил Белоуз, Катлин Робъртсън, Джон Пайпър-Фъргюсън, Дженифър Бийлс, Лаурен Ли Смит, Тай Рунян, Леа Гибсан, Сара Линд и др.
20:00
Премиера:"Дневниците на вампира"- сериал, с. 7, еп. 5 ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ 10 000 лв.
21:00
“Вулкан” - драма, екшън, трилър, САЩ, 1997, режисьор - Мик Джаксън, актьори - Томи Лий Джоунс, Кийт Дейвид, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Ан Хечи и др.
23:00
“Ондин” - драма, фентъзи, Ирландия, САЩ, 2009, режисьор -Нийл Джордън, актьори - Колин Фарел, Тони Куран, Алисия Бачледа, Стивън Риа, Норма Шенан, Алисън Бари и др.
01:30
Безсрамници” - сериал, с. 4, еп.12
03:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 7, еп. 5

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България Сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:30
Похитени - сериал, политически трилър /п./
12:30
Мамчета - комедиен сериал /п./
13:00
Новините ON AIR
13:30
Клик /п./
14:00
Характери /п./
14:30
Провокативно с Милена Фучеджиева /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
LOL - комедия, драма; романтичен, САЩ, 2012 г.;режисьор: Лиза Азуелос; в ролите: Майли Сайръс, Деми Мур, Дъглас Буут, Ашли Грийн
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
20:00
Мамчета - комедиен сериал
20:30
1864 - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Хари Браун - трилър, Великобритания, 2009 г.; режисьор: Даниъл Барбър; в ролите: Майкъл Кейн, Емили Мортимър
23:50
Новините ON AIR /п./
00:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
01:10
Медиите On Air с Доника Ризова /п./
02:10
Дзенга
02:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
03:20
Q&A с Клара Маринова /п./
04:20
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./

Kino Nova

06:00
Титаник: Кръв и стомана” - сериал, /п/
07:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 10
09:00
Титаник: Кръв и стомана” - сериал
10:00
“Касъл” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
“Мотив” - сериал, сезон 2, /п/
11:50
“Алиса” - фантастика с уч. на Катерина Скорсоне, Андрю Лий Потс, Кати Бейтс, Тим Къри, Колм Мийни, Хари Дийн Стейтън, Филип Уинчестър, Мат Фрюър и др., II част
13:45
“Лъжльото” - комедия с уч. на Джим Кери, Кери Елуис, Сузи Кърц, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Дженифър Тили и др.
15:40
“Затворник на миналото” - драма с уч. на Колин Фърт, Никол Кидман, Джереми Ървин, Сам Рейд, Хироюки Санада, Стелан Скарсгард, Юън Лесли и др., /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 4
19:00
“Мотив” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6
21:00
“Иронии на съдбата” - драма с уч. Харисън Форд, Кристи Скот Томас, Чарлз Дътън, Бони Хънт, Сидни Полак, Ричард Дженкинс и др.
23:45
“От местопрестъплението” - сериал, сезон 6, /п/
00:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 10, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок ФАНТАСТИЧЕН КОЛЕКЦИОНЕРСКИ
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Подли камериерки” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
VIP Brother 2016 - реалити, на живо
21:00
Откраднат живот” (премиера) сериен филм, 2 сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на Нова
00:00
Часът на Милен Цветков” - предаване на НТВ
01:00
Вътрешен глас” - сериен филм
02:00
Подли камериерки” - сериен филм, 2 сезон /п/
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3803 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Концерт на Светлин Русев
13:55
В кадър /п/
14:30
Днес и утре
15:00
Телепазарен прозорец
15:15
Светиците тв филм /116 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Вангелия тв филм /6 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:35
Светът на живо Решава народът / Швейцария/п/
19:15
Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:50
Лека нощ, деца! Малките червейчета
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:30
Кадифе 2 сериен тв филм /2 епизод/
21:50
Студио футбол
22:05
Футбол:“Панатинайкос” -“Аякс”, среща от турнира на"Лига Европа" пряко предаване от Атина
00:15
Мотоспорт екстра
00:45
Едмар Кастанеда трио джаз фестивал"Жълтите павета 2015"/п/
01:45
Денят започва с Култура /п/
03:00
Вангелия тв филм /6 епизод/п/
04:10
Светиците тв филм /116 епизод/п/
04:55
Дързост и красота тв филм /3803 епизод/

Диема

06:15
Теория за големия взрив” - сериал, сезон 6, /п/
06:45
“Полицейска академия” - сериал, сезон 1
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5, /п/
09:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
“Клоунът”- сериал, сезон 4, /п/
12:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 9, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5
14:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2
15:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1
16:10
Да изгубиш себе си” - трилър с уч. на Дилън Бейкър, Стейси Боно, Тимъти Хътън, Шарън Стоун, Никълъс Елиа и др.
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” - сериал, сезон 6
19:00
“Клоунът”- сериал, сезон 4
20:00
Военни престъпления” - сериал, сезон 9
21:00
“Транспортер” - сериал, сезон 1
22:00
Снайперист” - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Майкъл Пеня, Дани Глоувър, Кейт Мара, Елиас Котеас, Рона Митра, Джонатан Уокър, Джъстин Луис, Елиза Бенет и др.
00:40
“Транспортер” - сериал, сезон 1, /п/
01:40
Еротичен телепазар
03:40
“Полицейска академия” - сериал, MERCEDES 500 SE “ПУРА” 1990 г. 0878 709071 сезон 1, /п/