Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 20 Септември 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнесстарт – сутрешенблок с ЙоаннаНиколова и ИванНончев
09:00
Приключения – документална поредица на Bloomberg
10:00
Правилата на играта – документалнапоредицана Bloomberg
11:00
Investbook с ДимитърВучев– /п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков - /п./
12:00
В развитие – дневенблок
14:00
Студио 1 – документалнапоредицана Bloomberg
15:00
КлубInvestor с ИвайлоЛаков /п./
16:00
Хора на риска– документалнапоредицана Bloomberg
17:00
В развитие – дневенблок
18:00
Менторът– документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие – дневенблок
20:00
Investbook с ДимитърВучев
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Сингапурски сесии – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментаринаденя
23:00
Investbook с ДимитърВучев/п./
23:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Костенурките Нинджа " анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
“Север юг” - сериал, с. 1, еп. 80
14:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 158,159
15:30
Светлината на моя живот” сериал, еп. 1405-1407
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Мама готви по-добре” семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Кварталът на богатите” сериал, с.2 ,еп. 51
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:10
“Никита: Отмъщението” сериал, с. 4, еп.4
01:00
Безсрамници” - сериал, с.4, еп. 9
02:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
03:50
bTV Новините /п./
04:20
Светлината на моя живот” /п./ - сериал

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с.4, еп.9
07:00
“Докосване” /п./ - сериал, с. 2, еп.1
08:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 7, еп. 7
09:00
Къща от карти"/п./ - сериал, с.2 , еп.10
10:15
“Нощи в Роданте” - драма, романтичен, САЩ, Австралия, 2008, режисьор - Джордж С. Улф, актьори - Кристофър Мелони, Скот Глен, Ричард Гиър, Даян Лейн, Джеймс Франко, Виола Дейвис и др.
12:30
Престъпления от класа” /п./ сериал, с.4, еп.10
13:30
“Докосване” - сериал, с. 2, еп.2
14:30
Къща от карти"/п./ - сериал, с.2 , еп.11
15:30
Усмивчица” - комедия, САЩ 2007, режисьор - Грег Акари, актьори - Ана Ферис, Адам Броуди, Джон Чо, Майкъл Хичкок, Дейвид Голдман и др.
17:30
“Животът на Пи” - драма, приключенски, САЩ, 2012, режисьор - Анг Лий, актьори - Жерар Депардийо, Ирфан Кхан, Табу, Сураж Шарма, Рейф Спол и др.
20:00
Премиера:"Дневниците на вампира"- сериал, с. 7, еп. 8
21:00
“Легенда за пазителите” - анимация, фентъзи,приключенски, САЩ, Австралия, 2010, сценарист - Джон Орлоф, Джон Коли, режисьор - Зак Снайдър
23:00
“Вещиците от Ийстуик” - комедия, ужаси, фантастика, САЩ, 1987, режисьор - Джордж Милър, актьори - Сюзън Сарандън, Шер, Ричард Дженкинс, Мишел Пфайфър, Вероника Картрайт, Джак Никълсън и др.
01:15
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 7, еп. 8
02:45
“Докосване” /п./- сериал, с. 2, еп.2

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България Сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:30
1864 - исторически сериал /п./
12:30
Мамчета - комедиен сериал /п./
13:00
Новините ON AIR
13:30
VIB /п./
14:00
Авиошоу /п./
14:30
Q&A с Клара Маринова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Дечищата - комедия, Франция, 2013 г.; режисьор: Антони Марсиано; в ролите: Ален Шаба, Макс Бублил, Сандрин Киберлейн, Мелани Берние, Ари Елмале, Елиза Седнауи, Елбан Ленуар, Франсоа Дюнойе, Никола Бриансон, Мелюзина Маянс, Жан-Филип Пюмартен, Грегоар Боне, Себастиен Кастро, Томас Соливерес
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
20:00
Мамчета - комедиен сериал
20:30
1864 - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Смърт на погребение комедия, САЩ, Германия, Великобритания, 2007 г.; режисьор: Франк Оз; в ролите: Кийли Хоус, Юън Бремнър, Матю Макфейдън, Анди Наймън, Джейн Ашър, Питър Динклидж, Дейзи Донован, Питър Игън, Рупърт Грейвс, Крис Маршал, Анди Нимън, Алън Тюдик, Питър Вон
23:40
Новините ON AIR /п./
00:20
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./
01:20
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:00
Дзенга
02:20
Q&A с Клара Маринова /п./
03:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
04:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./

FOX

05:15
Жертви на модата - единадесети сезон
06:00
Танцовата битка на Аби сезон 2
06:50
Хотел към ада - първи сезон
07:45
Бивши - трети сезон
08:15
Имало едно време - пети сезон
09:10
Нови в квартала - първи сезон
09:40
Нови в квартала - първи сезон
10:05
Жега в Кливланд - шести сезон
10:35
Жега в Кливланд - шести сезон
11:00
40 е новото 20 - втори сезон
11:30
Любовни авантюри
12:25
Любовни авантюри
13:20
Отмъщението - трети сезон
14:15
Хотел към ада - първи сезон
15:10
Кралски особи - сериал
16:05
Имало едно време - пети сезон
17:05
Нови в квартала - първи сезон
17:30
Нови в квартала - втори сезон
18:00
Жега в Кливланд - шести сезон
18:30
Жега в Кливланд - шести сезон
19:00
40 е новото 20 - втори сезон
19:30
Сексът и градът - четвърти сезон
20:00
Подли камериерки - четвърти сезон
21:00
Нереално - първи сезон
22:00
Майка бунтар - първи сезон
22:25
Майка бунтар - първи сезон
22:55
Кралски особи - сериал
23:50
Сексът и градът - четвърти сезон
00:25
40 е новото 20 - втори сезон
00:55
Отмъщението - трети сезон
01:50
Подли камериерки - четвърти сезон
02:35
Бивши - трети сезон
03:00
Жертви на модата - единадесети сезон
03:45
Танцовата битка на Аби сезон 2
04:30
Хотел към ада - първи сезон

Kino Nova

06:00
Титаник: Кръв и стомана” сериал, /п/
07:00
Убийства в Мидсъмър " сериен филм, сезон 10
09:00
Титаник: Кръв и стомана” сериал
10:00
“Касъл” - сериал, сезон 4, /п/
11:30
“Пинокио” - семеен филм с уч. на Боб Хоскинс, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай, Лучиана Литицето и др., I част
13:40
“Близначки под венчило” романтична комедия с уч. на Тиа Моури, Тамара Моури, Чад Конел, Робин Брул, Сандра Колдуел, Тоня Лий Уилямс, Ричард Лийкок, Мивел Морган и др., /п/
15:40
“Looper: Убиец във времето” екшън-фантастика с уч. Брус Уилис, Джоузеф Гордън-Левит, Емили Блънт, Пол Дано, Пайпър Перабо и др., /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 4
19:00
“Мотив” - сериал, сезон 2
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6
21:00
“Токарев” - криминален екшън с уч. Никълъс Кейдж, Рейчъл Никълс, Макс Райън, Питър Стормеър и др.
23:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 6, /п/
00:00
Убийства в Мидсъмър " сериен филм, сезон 10, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Подли камериерки” - сериен филм, 2 сезон
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
VIP BROTHER 2016 - реалити шоу
21:00
Откраднат живот” (премиера) - сериен филм, 2 сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Отмъщението” - сериен филм, 3 сезон
02:00
Подли камериерки” - сериен филм, 2 сезон /п/
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3804 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Мускетарите 2 тв филм /4 епизод/п/
13:55
История.bg 200 години от рождението на Екзарх Антим І/п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Светиците тв филм /118 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Вангелия тв филм /8 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:45
Уилям, Кейт и Джордж - едно ново кралско семейство документален филм /Великобритания, 2014г./
19:45
Лека нощ, деца! Малките червейчета
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Публицистично предаване
22:00
Мускетарите 2 тв филм /5 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Под прикритие 5 тв филм /2 епизод/ (16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:55
Вангелия тв филм /8 епизод/п/
03:50
Светиците тв филм /118 епизод/п/
04:35
Дързост и красота тв филм /3804 епизод/п/

Диема

06:15
Теория за големия взрив” сериал, сезон 6, /п/
06:45
“Полицейска академия” сериал, сезон 1
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 5, /п/
09:00
Полицаите от Чикаго” - сериал, сезон 2, /п/
10:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 3, /п/
12:00
Военни престъпления” сериал, сезон 9, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 5
14:00
Смъртоносна битка” - сериал
15:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1
16:00
“Операция Делта форс 5: Спасението” - рей Томас, Тод Дженсън, Антъни Бишъп, Дейвид Дюкас, Джейсън Кенет и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” сериал, сезон 6
19:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 3
20:00
Военни престъпления” сериал, сезон 9
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“Най-бруталната година” - криминална драма с уч. на Оскър Айзък, Джесика Частейн, Албърт Брукс, Дейвид Оуелоу, Алесандро Нивола, Елиъс Гейбъл, Каталина Сандино Морено, Питър Герети и др.
00:40
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3, /п/
01:40
Еротичен телепазар
02:40
“Полицейска академия” сериал, сезон 1, /п/