Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 03 Октомври 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнесстарт – сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Русия, според Райън – документална поредица на Bloomberg
10:00
Брилянтни идеи – документална поредица на Bloomberg
11:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
12:00
В развитие – дневен блок
14:00
Хора на риска – документална поредица на Bloomberg
15:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
16:00
Шефове – документална поредица на Bloomberg
17:00
В развитие – дневен блок
18:00
Очи в очи – документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие – дневен блок
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Бизнесът на Азия – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./

bTV

05:00
“Търси се…” /п./ - токшоу с водещи Меги и Нели
05:45
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Костенурките Нинджа " анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Незабравима” сериал, с. 1, еп. 1
14:30
Премиера: “Лекар в планината” - сериал, с.1, еп. 1
15:30
Светлината на моя живот” сериал, еп. 1426-1428
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт Тото
18:00
“Мама готви по-добре” семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Твоят мой живот” сериал, еп.1
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с. 1, еп.6
01:00
“Последователите” - сериал, с.1, еп. 6
02:00
“Север юг” - сериал, с. 1, еп. 87
03:00
bTV Новините /п./
03:30
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

Bulgaria ON AIR

05:30
Директно /п./
06:10
Новините ON AIR /п./
06:30
България Сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:40
Дрязги - сериал, семейна комедия
13:00
Новините ON AIR
13:30
Характери /п./
14:00
VIB /п./
14:30
Брюксел 1 /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Професионалист - сериал, военен
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
20:00
Как станах руснак - комедиен сериал
20:30
Операция “Тежка вода” - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
23:30
Новините ON AIR /п./
00:00
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
01:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
01:40
Темида /п./
02:10
Дзенга
02:20
Гол с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев/п./
03:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
04:20
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Подли камериерки” - сериен филм, 3 сезон
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
VIP BROTHER 2016 - реалити шоу, на живо
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Отмъщението” - сериен филм, 3 сезон
02:00
Подли камериерки” - сериен филм, 3 сезон /п/
03:00
Ритъмът на мечтите” сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3810 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Мускетарите 2 тв филм /8 епизод/п/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /3 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещи Ирен Леви и Иво Христов
16:50
Лисабонските потайности тв филм /2 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:45
Искри на изобретателност документална поредица на БиБиСи /6 епизод/
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg 820 години от убийството на цар Асен
22:00
Мускетарите 2 тв филм /9 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Под прикритие 5 тв филм /7 епизод/ (16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:55
Лисабонските потайности тв филм /2 епизод/п/
03:30
Чиста кръв тв филм /3 епизод/п/
04:15
Дързост и красота тв филм /3810 епизод/п/

Диема

06:15
Теория за големия взрив” сериал, сезон 6, /п/
06:45
“Полицейска академия” сериал, сезон 1
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 5, /п/
09:00
Смъртоносна битка” - сериал, /п/
10:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 3, /п/
12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 5
14:00
Смъртоносна битка” - сериал
15:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1
16:10
Нощен полет” - трилър с уч. на Браян Кокс, Рейчъл МакАдамс, Силиън Мърфи, Джейма Мейс и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” сериал, сезон 6
19:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 3
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“Изчезнал по време на акция” - екшън с уч. на Чък Норис, М.Емет Уолш, Джеймс Хонг, Ави Клеймбърг, Дейвид Трес и др.
00:10
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3, /п/
01:10
Еротичен телепазар
03:10
“Национална лотария” /п/
03:40
“Полицейска академия” сериал, сезон 1, /п/ еп. 16