Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 04 Октомври 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнесстарт – сутрешенблок с ЙоаннаНиколова и ИванНончев
09:00
Русия, според Райън – документална поредица на Bloomberg
10:00
Брилянтни идеи – документалнапоредицана Bloomberg
11:00
Investbook с ДимитърВучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
12:00
В развитие – дневенблок
14:00
Хора на риска – документалнапоредицана Bloomberg
15:00
КлубInvestor с ИвайлоЛаков /п./
16:00
Шефове – документалнапоредицана Bloomberg
17:00
В развитие – дневенблок
18:00
Очи в очи– документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие – дневенблок
20:00
Investbook с ДимитърВучев
20:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков
21:00
Бизнесът на Азия – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментаринаденя
23:00
Investbook с ДимитърВучев/п./
23:30
Светът е бизнес с ИвайлоЛаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Костенурките Нинджа " анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера: “Незабравима” сериал, с. 1, еп. 2
14:30
Премиера: “Лекар в планината” сериал, с.1, еп.2
15:30
Светлината на моя живот” сериал, еп. 1429-1431
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Премиера: “Твоят мой живот” сериал, еп.2
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с. 1, еп.7
01:00
“Последователите” - сериал, с.1, еп.7
02:00
“Север юг” - сериал, с. 1, еп. 88
03:00
bTV Новините /п./
03:30
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с.5, еп.3
07:00
“Докосване” /п./ - сериал, с. 2, еп.11
08:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 7, еп. 17
09:00
Къща от карти"/п./ - сериал, с.3, еп.7
10:30
Спокойна нощ” - комедия, драма, фентъзи,романтичен (Великобритания, САЩ, Германия, 2007 ), режисьор - Джейк Палтроу, актьори - Гуинет Полтроу, Стивън Греъм, Майкъл Гембън, Пенелопе Крус, Мартин Фрийман, Саймън Пег, Дани Де Вито и др.
12:45
Престъпления от класа” /п./ сериал, с.5, еп.4
13:45
“Докосване” - сериал, с. 2, еп.12
14:45
Къща от карти"/п./ - сериал, с.3 , еп.8
15:45
“Между два живота” - драма, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Джон Стокуел актьори - Сюзън Сарандън, Ева Амури Мартино, Антон Йелчин, Уила Холанд, Джъстин Чатуин и др.
18:00
“Победителят” - семеен (САЩ, 2007), режисьор Майкъл Бей, актьори - Кей Панабейкър, Дон Джонсън, Лори Лоуглин,Джеймс Бест, Саша Кохен, Мими Гианопулос, Лондон Либоирон и др.
20:00
Премиера: “Дневниците на вампира"- сериал, с. 7, еп. 18
21:00
“Денят на влюбените” - романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор - Гари Маршал, актьори - Джесика Алба, Кати Бейтс, Джесика Бийл, Брадли Купър, Ерик Дейн, Патрик Демпси, Хектор Елизондо, Джейми Фокс, Дженифър Гарнър, Топър Грейс, Ан Хатауей, Аштън Къчър, Тейлър Суифт, Джулия Робъртс, Куин Латифа, Шърли Маклейн, Ема Робъртс и др.
23:30
“Младата Виктория” - драма, исторически, романтичен (Великобритания, САЩ, 2009), режисьор - Жан-Марк Вале, актьори - Емили Блънт, Миранда Ричардсън, Джим Броудбент, Пол Бетани, Марк Стронг, Рупърт Френд и др.
01:45
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с. 7, еп. 17
03:15
“Докосване” /п./- сериал, с. 2, еп.12

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България Сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:40
Дрязги - сериал, семейна комедия
13:00
Новините ON AIR
13:30
VIB /п./
14:00
Авиошоу /п./
14:30
Q&A с Клара Маринова /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Професионалист - сериал, военен
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
20:00
Как станах руснак - комедиен сериал
20:30
Операция “Тежка вода” - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Бягство от орбита - екшън, фантастика, трилър, САЩ, 2012 г.; режисьори: Джеймс Мейдър, Стивън Леджър; в ролите: Гай Пиърс, Маги Грейс, Питър Стормеър
23:40
Новините ON AIR /п./
00:20
Медиите On Air с Доника Ризова /п./
01:20
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:00
Дзенга
02:20
Q&A с Клара Маринова /п./
03:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
04:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./

FOX

05:15
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 21
06:00
Дизайнери в действие - риалити, еп. 2
06:50
Хотел към ада - втори сезон, еп. 5
07:50
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 7
08:15
Имало едно време - пети сезон, еп. 21
09:10
Нови в квартала - втори сезон, еп. 18
09:40
Нови в квартала - втори сезон, еп. 19
10:05
Обвързани - втори сезон, еп. 9
10:35
Обвързани - втори сезон, еп. 10
11:00
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 8
11:30
Любовни авантюри, еп. 5
12:25
Любовни авантюри, еп. 6
13:20
Отмъщението - трети сезон, еп. 11
14:15
Хотел към ада - втори сезон, еп. 6
15:10
Кралски особи - сериал, еп. 4
16:05
Имало едно време - пети сезон, еп. 22
17:05
Нови в квартала - втори сезон, еп. 20
17:30
Нови в квартала - втори сезон, еп. 21
18:00
Обвързани - втори сезон, еп. 11
18:30
Обвързани - втори сезон, еп. 12
18:55
Сексът и градът - шести сезон, еп. 2
19:30
Сексът и градът - шести сезон, еп. 3
20:00
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 10
21:00
Нереално - първи сезон, еп. 5
22:00
Майка бунтар - втори сезон, еп. 1
22:25
Майка бунтар - втори сезон, еп. 2
22:55
Кралски особи - сериал, еп. 5
23:50
Сексът и градът - шести сезон, еп. 4
00:25
Сексът и градът - шести сезон, еп. 5
00:55
Отмъщението - трети сезон, еп. 12
01:50
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 10
02:35
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 8
03:00
Жертви на модата - единадесети сезон, еп. 21
03:45
Дизайнери в действие - риалити, еп. 2
04:30
Хотел към ада - втори сезон, еп. 6

Kino Nova

06:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, сезон 1, /п/
07:00
Убийства в Мидсъмър " сериен филм, сезон 12
09:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, сезон 1
10:00
“Касъл” - сериал, сезон 4, /п/
11:00
И да, и не” - романтична комедия с уч. на Денис Ричардс, Дийн Кейн, Карен Клише, Джесика Уолтър и др., /п/
13:00
“Неочаквано приятелство” драма с уч. на Чандра Уилсън, Катлийн Мънроу, Габриел Хоугън и др.
15:00
“Ванила Скай” - драма с уч. на Том Круз, Камерън Диас, Пенелопе Круз, Кърт Ръсел, Джейсън Лий, Ной Тейлър и др., /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 4
19:00
“Мотив” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 14
21:00
“3 дни да убиеш” - екшънтрилър с уч. на Кевин Костнър, Амбър Хърд, Хейли Стейнфелд, Кони Нилсен, Томас Лемарки и др..
23:20
“От местопрестъплението” сериал, сезон 14, /п/
00:20
Убийства в Мидсъмър " сериен филм, сезон 12, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
Подли камериерки” - сериен филм, 3 сезон
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 - “Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
VIP BROTHER 2016 - реалити шоу, на живо
21:00
Откраднат живот” (премиера) сериен филм, 2 сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) - рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Отмъщението” - сериен филм, 3 сезон
02:00
Подли камериерки” - сериен филм, 2 сезон /п/
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:00
Искри на изобретателност документална поредица на БиБиСи /6 епизод/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3811 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Мускетарите 2 тв филм /9 епизод/п/
13:55
История.bg 820 години от убийството на цар Асен/п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /4 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории /п/
16:50
Лисабонските потайности тв филм /3 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:45
Искри на изобретателност документална поредица на БиБиСи /7 епизод/
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева Публицистично предаване
22:00
Мускетарите 2 тв филм /10, последен епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Под прикритие 5 тв филм /8 епизод/ (16)
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:55
Лисабонските потайности тв филм /3 епизод/п/
03:30
Чиста кръв тв филм /4 епизод/п/
04:15
Дързост и красота тв филм /3811 епизод/п/

Диема

06:15
Теория за големия взрив” сериал, сезон 6, /п/
06:45
Стивън Сегал: Човекът на закона” - сериал, сезон 1, 2 епизода
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 5, /п/
09:00
Смъртоносна битка” - сериал, /п/
10:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1, /п/
11:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 3, /п/
12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” - сериал, сезон 5
14:00
Смъртоносна битка” - сериал
15:00
Закони на войната” - сериал, сезон 1
16:00
“Убийствена страст” - трилър с уч. Катрина Балф, Сара Болгър, Кристъл Рийд, Лукас Тил, Мередит Селинджър, Майкъл Ландис и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” сериал, сезон 6
19:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 3
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
Заместникът” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Алън Маккена, Уилям Таплей, Иън Вирго и др.
00:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
Стивън Сегал: Човекът на закона” - сериал, сезон 1, 2 епизода, /п/