Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 17 Октомври 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнесстарт – сутрешенблок с ЙоаннаНиколова и ИванНончев
09:00
Иноватори – документална поредица на Bloomberg
10:00
Бизнесът на Азия – документална поредица на Bloomberg
11:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
12:00
В развитие – дневен блок
14:00
Бизнесът на Азия – документална поредица на Bloomberg
15:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и КузманИлиев /п./
16:00
Шефове – документална поредица на Bloomberg
17:00
В развитие – дневен блок
18:00
Очи в очи – документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие – дневен блок
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Мечтатели – документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:10
“Търси се…” /п./ - токшоу с водещи Меги и Нели
06:00
“Костенурките Нинджа " анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 1, еп. 11
14:30
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.2, еп. 3
15:30
Светлината на моя живот” сериал, еп. 1456-1458
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт Тото
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Кварталът на богатите” - сериал, с.2 ,еп. 68
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с. 1, еп.16
01:00
“Последователите” - сериал, с.2, еп. 1
02:00
“Север юг” - сериал, с. 1, еп. 97
03:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:50
“Незабравима” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
Престъпления от класа” /п./ сериал, с.5, еп.12
07:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 3, еп.6
08:00
“Ризли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп. 4
09:00
Къща от карти"/п./ - сериал, с.4, еп.3
10:15
“Живот на парчета” - драма (САЩ, 2009), режисьор - Ребека Милър, актьори - Алън Аркин, Киану Рийвс, Робин Райт, Блейк Лайвли, Моника Белучи, Уинона Райдър, Джулиан Мур,Мария Бело и др.
12:30
Престъпления от класа” /п./ сериал, с.5, еп.13
13:30
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 3, еп.7
14:30
Премиера: “Къща от карти"/п./ сериал, с.4 , еп.4
15:30
“Войната е опиат” военен,драма,екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Бигълоу, актьори - Гай Пиърс, Джеръми Ренър, Антъни Маки, Браян Джирати, Ралф Файнс, Сам Редфорд, Еванджелин Лили и др.
18:15
“Екстракт” - комедия, криминален,романтичен (САЩ, 2009), режисьор - Майк Джадж, актьори - Дейвид Кохнър, Джей Кей Симънс, Ти Джей Милър, Мила Кунис,Джейсън Бейтман, Бен Афлек, Дъстин Милиган, Брент Бриско, Клифтън Колинсмладши и др.
20:00
“Ризли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.4, еп. 5
21:00
Премиера:“Смъртоносните полета на Тексас” -драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Ами Канаан Ман, актьори - Сам Уортингтън, Джефри Дийн Морган, Джесика Частейн, Клоуи Грейс Морец, Джейсън Кларк, Анабет Гиш, Шерил Лий, Стивън Греъм и др.
23:15
“Майкъл Клейтън”- драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Тони Гилрой, актьори - Денис О‘Хеър, Дъглас Макграт, Джордж Клуни, Том Уилкинсън, Тилда Суинтън, Сидни Полак, Остин Уилямс, Роберт Прескот, Дейвид Заяс и др.
01:45
“Никита: Отмъщението” сериал, с. 3, еп.7
03:15
Престъпления от класа” /п./ сериал, с.5, еп.13

Bulgaria ON AIR

06:30
България Сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес – темите, които вълнуват всички – магазинно предаване с Константина Живова
11:40
Дрязги – сериал, семейна комедия
13:00
Новините ON AIR
13:30
Характери /п./
14:00
VIB /п./
14:30
Брюксел 1 /п./
15:30
Новините ON AIR
16:00
Ковбой – сериал, криминален
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
20:00
Как станах руснак – комедиен сериал
20:30
Милениум - криминална поредица
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
23:30
Новините ON AIR /п./
00:00
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
01:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
01:40
Темида /п./
02:10
Дзенга
02:20
Гол с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев/п./
03:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
04:20
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./
05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./

FOX

05:00
Хотел към ада - трети сезон, еп. 3
05:45
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 21
06:00
Дизайнери в действие - риалити, еп. 11
06:50
Хотел към ада - трети сезон, еп. 6
07:50
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 16
08:15
Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 7
09:10
Уитни- първи сезон, еп. 6
09:40
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 7
10:05
Обвързани - трети сезон, еп. 12
10:35
Обвързани - трети сезон, еп. 13
11:00
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 17
11:30
Семейството на добрата вещица игрален филм
13:20
Отмъщението - трети сезон, еп. 20
14:15
Хотел към ада - трети сезон, еп. 7
15:10
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 3
16:05
Вещиците от Ийст Енд - първи сезон, еп. 8
17:05
Уитни- първи сезон, еп. 7
17:30
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 8
18:00
Обвързани - четвърти сезон, еп. 1
18:30
Обвързани - четвърти сезон, еп. 2
19:00
Сексът и градът - шести сезон, еп. 20
20:00
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 19
21:00
Любовни авантюри, еп. 7
22:00
Любовни авантюри, еп. 8
22:55
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 4
23:55
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 1
00:55
Отмъщението - трети сезон, еп. 21
01:50
Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 19
02:35
Дарма и Грег - пети сезон, еп. 17
03:00
Принцесите от Лонг Айлънд първи сезон, еп. 8
03:45
Дизайнери в действие - риалити, еп. 11
04:30
Хотел към ада - трети сезон, еп. 7

Kino Nova

06:00
Клюкарката” - сериал, сезон 6, /п/
07:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 13
09:00
Клюкарката” - сериал, сезон 6
10:00
“Касъл” - сериал, сезон 4, /п/
11:30
Кулинарно състезание” - романтична комедия с уч. на Мария Бертран, Лорън Холи, Анди Лауер, Дори Бартън, Костас Мандилор, Бренда Вакаро, Дейвид Провал и др., /п/
13:20
“Мама е досада” - романтичен с уч. Мерседес Ренар, Соня Брага, Ана Айора, Саундра Сантияго и др., /п/
15:20
“Джак Ричър” - криминален екшън с уч. на Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелоуо, Вернер Херцог, Робърт Дювал и др., /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 5
19:00
“Мотив” - сериал, сезон 3
20:00
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15
21:00
“Казанова” - романтична комедия с уч. на Хийт Леджър, Сиена Милър, Джеръми Айрънс, Оливър Плат, Лена Олин, Хелън Маккрори, Чарли Кокс, Натали Дормър и др.
23:15
“От местопрестъплението” сериал, сезон 15, /п/
00:15
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 13, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила” - сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
VIP BROTHER 2016 - реалити шоу
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
“Отмъщението” - сериен филм, 3 сезон
02:00
“Дила” - сериен филм /п/
03:00
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3817 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
12:55
Първа любов детски тв филм / Австралия, 2010г./, режисьор Клеър Горман, в ролите: Индиа Пейн, Ники Ван Дайк, Джес Лайнг и др.
14:00
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /11 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещи Ирен Леви и Иво Христов
16:50
Музика на сърцето тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:20
Избори 2016: Гласовете на България
20:50
Спортни новини
21:00
История.bg Най-известният полицай - Никола Гешев
22:05
В сянката на властта тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:15
Избори 2016: Гласовете на България
23:30
Зелена светлина
23:35
Ню Йорк 25-сериен тв филм / Израел, 2012г./, 1 епизод, режисьор Ариел Бенбаджи, в ролите: Ошри Коен, Ювал Шарф, Итай Туржеман, Маги Азарзар и др.
00:25
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:35
Денят започва с Култура /п/
01:50
Музика на сърцето тв филм /4 епизод/п/
02:50
Чиста кръв тв филм /11 епизод/п/
03:35
Ню Йорк тв филм /1 епизод/п/
04:20
Дързост и красота тв филм /3817 епизод/п/
04:40
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

06:15
Стивън Сегал: Човекът на закона” - сериал, сезон 2, 3 епизода
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5, /п/
09:00
Смъртоносна битка” - сериал, /п/
10:00
Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
10:50
“Без граници " - сериал, сезон 1, /п/
12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 5
14:00
Смъртоносна битка” - сериал
15:00
Закони на войната” - сериал, сезон 2
16:00
“Купонът на живота ти” комедия с уч. на Тофър Грейс, Ана Ферис, Дан Фоглър, Териса Палмър, Крис Прат, Майкъл Бийн и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” сериал, сезон 6
19:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 4
20:00
Военни престъпления: Лос Анджелис” - сериал, сезон 3
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3
22:00
“Изчезнал по време на акция III” - екшън с уч. на Чък Норис, Флойд Ливайн, Мики Ким, Аки Алеонг и др.
00:10
Хавай 5-0” - сериал, сезон 3, /п
01:10
Еротичен телепазар
03:10
“Национална лотария” /п/
03:40
Стивън Сегал: Човекът на закона” - сериал, сезон 2, 2 епизода, /п/