Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 07 Ноември 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Бизнесът на Азия - документална поредица на Блумбърг
10:00
Bloomberg West - документална поредица на Блумбърг
11:00
Investbook с Димитър Вучев /п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
12:00
В развитие - дневен блок
14:00
Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
15:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
16:00
Бизнесът на Азия - документална поредица на Блумбърг
17:00
В развитие - дневен блок
18:00
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие - дневен блок
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Русия, според Райън - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:10
“Търси се…” /п./ - токшоу с водещи Меги и Нели
06:00
“Костенурките Нинджа” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” сериал, с. 1, еп. 26
14:30
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.3, еп.3
15:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 185-187
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с. 2, еп.8
01:00
“Последователите” - сериал, с.3, еп. 1
02:00
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 9
03:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:50
“Незабравима” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
“Изгубена”/п./ - сериал, с.3, еп.1
07:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 3, еп.21
08:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, с.5, еп. 3
09:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с.4, еп.5
10:15
“Летящите хлапета”/п./ - екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор - Роко ДеВилиер; актьори - Джеси Джеймс, Том Сайзмор, Дженифър Слимко, Райли Макландън, Стивън Болдуин, Джей Тод Адамс и др.
12:45
“Изгубена” - сериал, с.3, еп.2
13:45
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 3, еп.22
14:45
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп.6
15:45
“Тайната на скрития град”/п./ приключенски, фентъзи (САЩ, 2008), режисьор - Гил Кенън, актьори - Мартин Ландау, Хари Тредуей, Сирша Ронан, Бил Мъри, Тим Робинс, Мариан Жан-Батист, Мери Кей Плейс, Тоби Джоунс и пр.
18:00
“Майчинство” - комедия (САЩ, 2009), режисьор - Катрин Дикман, актьори - Ума Търман,Антъни Едуардс, Джоди Фостър, Мини Драйвър и др.
20:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп. 4
21:00
Премиера:“Бродуейска терапия” комедия (САЩ, 2014), режисьор - Питър Богданович, актьори - Катрин Хан, Тейтъм О‘Нийл, Рис Айфънс, Уил Форте, Имаджин Потс, Остин Пендълтън, Сибил Шепард, Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Луси Пънч и др.
23:00
“Срещи в парка"драма,романтичен (САЩ, 2014), режисьор - Пол Макгигън, актьори - Даян Крюгер, Роуз Бърни, Матю Лилард, Джош Хартнет и др.
01:15
“Никита: Отмъщението”/п./ сериал, с. 3, еп.22
02:15
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп.6

Bulgaria ON AIR

06:30
България Сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:40
Дрязги - сериал, семейна комедия
13:00
Новините ON AIR
13:30
Характери /п./
14:00
VIB /п./
14:30
Брюксел 1 /п./
15:30
Новините ON AIR
15:50
Безценна перла - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Черните вълци - криминален сериал
20:40
Сърцето на самурая - историческа сага
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
23:30
Новините ON AIR /п./
00:00
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
01:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
01:40
Темида /п./
02:10
Дзенга
02:20
Гол с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев/п./
03:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
04:20
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./

FOX

05:00
В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 9
05:45
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 27
06:00
Жертви на модата - десети сезон, еп. 14
06:50
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 3
07:15
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 4
07:50
Татенце - първи сезон, еп. 7
08:15
Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 12
09:10
Уитни- първи сезон, еп. 21
09:40
Семеен пъзел - първи сезон, еп. 22
10:05
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 16
10:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 17
11:00
Татенце - първи сезон, еп. 8
11:30
Светът на Дан - игрален филм
13:30
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 27
13:45
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 4
14:15
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 15
15:10
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 18
16:05
Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 13
17:05
Уитни- първи сезон, еп. 22
17:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 1
18:00
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 18
18:30
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 19
19:00
Подли камериерки - втори сезон, еп. 2
20:00
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 10
21:00
Любовни авантюри, еп. 10
22:00
Любовни авантюри, еп. 11
22:55
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 19
23:55
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 16
00:55
Подли камериерки - втори сезон, еп. 2
01:50
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 10
02:35
Татенце - първи сезон, еп. 8
03:00
Жертви на модата - десети сезон, еп. 13
03:45
Жертви на модата - десети сезон, еп. 14
04:30
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 16

Kino Nova

05:40
Птиците умират сами” - сериал, /п/
06:40
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 15
08:40
Птиците умират сами” - сериал
09:40
“Касъл” - сериал, сезон 5, /п/
10:40
“Мотив” - сериал, сезон 4, /п/
11:40
“Пинокио” - семеен с уч. на Боб Хоскинс, Лучиана Литицето, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай и др., I част, /п/
13:45
“Операция:“Кексче” - комедия с уч. на Дийн Кейн, Кристи Суонсън, Уейд Уилямс, Дона Пескоу и др., /п/
15:45
“G.I. Joe: Изгревът на Кобра” екшън с уч. Денис Куейд, Чанинг Тейтъм, Марлон Уейънс, Рейчъл Никълс, Сиена Милър, Джоузеф Гордън-Левит, Рей Парк, Кристофър Екелстън и др., /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 5
19:00
“Мотив” - сериал, сезон 4
20:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 1
21:00
“Да кажа или да не кажа?” комедия с уч. на Винс Вон, Кевин Джеймс, Уинона Райдър, Дженифър Конъли, Чанинг Тейтъм, Куин Латифа и др.
23:15
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 1 /п/
00:15
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 15, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила” - сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
VIP BROTHER 2016 - реалити шоу
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Костюмари” - сериен филм, 3 сезон
02:00
“Дила” - сериен филм /п/
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:25
Детска Евровизия 2016 БГ песен
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3829 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб"Догстар" анимационен филм /9 епизод/
13:25
Гласувайте за Беки детски тв филм /7 епизод/
13:55
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /23 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещи Ирен Леви и иво Христов
16:50
Братовчеди тв филм /4 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня информационно предаване
19:40
Детска Евровизия 2016 клип
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
19:55
Детска Евровизия 2016 БГ песен
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg България и ВОСР / Великата октомврийска социалистическа революция/
22:05
В сянката на властта 2 тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Ню Йорк тв филм /9 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:40
Братовчеди тв филм /4 епизод/п/
02:55
Чиста кръв тв филм /23 епизод/п/
03:40
Ню Йорк тв филм /9 епизод/п/(12)
04:25
Дързост и красота тв филм /3829 епизод/п/
04:50
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

05:15
Ченге от миналото"- сериал, сезон 5
06:15
Теория за големия взрив” сериал, сезон 7, /п/
06:45
Камиони по леда” - реалити, сезон 1
07:45
Ларго Уинч” - сериал, сезон 2, /п/
09:00
“Ласко: Юмрукът на съдбата” сериал, сезон 2, /п/
10:00
Закони на войната” - сериал, сезон 2, /п/
11:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 5, /п/
12:00
Полицаите от Чикаго"- сериал, сезон 3, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 6
14:00
Осмо чувство” - сериал, сезон 7
14:50
Закони на войната” - сериал, сезон 2
15:50
Италианска афера” - трилър с уч. на Марк Уолбърг, Джейсън Стейтъм, Чарлийз Терон, Едуард Нортън, Доналд Съдърланд, Сет Грийн, Мос Деф и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” сериал, сезон 7
19:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 5
20:00
Полицаите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 3
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 5
22:00
“Пастирът” - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др.
00:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 4, /п
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/
03:30
Камиони по леда” - реалити, сезон 1, /п/
04:30
Ченге от миналото"- сериал, сезон 5, /п/