Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 10 Ноември 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Бизнесът на Азия - документална поредица на Блумбърг
10:00
Bloomberg West - документална поредица на Блумбърг
11:00
Investbook с Димитър Вучев /п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
12:00
В развитие - дневен блок
14:00
Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
15:00
Boom & Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
16:00
Бизнесът на Азия - документална поредица на Блумбърг
17:00
В развитие - дневен блок
18:00
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие - дневен блок
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Русия, според Райън - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев /п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
“Костенурките Нинджа” - анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 1, еп. 29
14:30
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.3, еп.6
15:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 194-196
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50
Спорт тото
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 10
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с. 2, еп.11
01:00
“Последователите” - сериал, с.3, еп. 4
02:00
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 12
03:00
“Преди обед”/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:50
“Незабравима” /п./- сериал

bTV Cinema

06:00
“Изгубена”/п./ - сериал, с.3, еп.4
07:00
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 4, еп.2
08:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./ - сериал, с.5, еп. 5
09:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с.4, еп.8
10:15
“Ловци на шаферки”/п./ романтичен, комедия (САЩ, 2005), режисьор - Дейвид Добкин, актьори - Оуен Уилсън, Винс Вон, Кристофър Оукън, Рейчъл Макадамс, Джейн Сиймур, Брадли Купър и др.
13:00
“Изгубена” - сериал, с.3, еп.5
14:00
“Никита: Отмъщението” - сериал, с. 4, еп.3
15:00
Дневниците на вампира” - сериал, с.4, еп.9
16:00
“Хитман”/п./ - екшън, трилър (САЩ, Франция, България, 2007), режисьор - Ксавиер Генс, актьори - Тимоти Олифант, Дъгри Скот, Олга Куриленко, Робърт Непър, Улрих Томсън, Хенри Лан Кусик, Майкъл Офей, Кристиан Ериксон, Ерик Ебоней, Джо Шеридан, Джеймс Фолкнър, Иван Юруков, Владимир Колев, Максим Генчев, Стефка Янорова и др.
18:15
“Сърфист”/п./ - комедия (САЩ, 2008), режисьор - С.Р. Биндлер, актьори - Тод Сташуик, Кассандра Хепберн, Зачери Книгтън, Сара Риад, Джефри Нордлинг, Алекси Гилмор, Матю МакКонахи и др.
20:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп. 7
21:00
“В тила на врага” - екшън, драма (САЩ, 2001), режисьор - Джон Мур, актьори - Оуен Уилсън, Джийн Хекмън, Гейбриъл Махт, Чарлс Малик Уитфийлд, Дейвид Кийт, Олек Крупа, Жоаким де Алмейда, Владимир Машков, Марко Игонда и др.
23:15
Историята на Уендъл Бейкър " комедия (САЩ, 2005), режисьор - Андрю Уилсън, Люк Уилсън, актьори - Бил Мъри, Джина Дейвис, Оуен Уилсън, Ранди Куейд и др.
01:15
“Никита: Отмъщението” /п./ сериал, с. 4, еп.3
02:15
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с.4, еп.9

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България Сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:40
Дрязги - сериал, семейна комедия
13:00
Новините ON AIR
13:30
Клик /п./
14:00
Характери /п./
14:30
Провокативно с Милена Фучеджиева /п./
15:30
Новините ON AIR
15:50
Безценна перла - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Синът на Сталин - исторически сериал за репресиите на диктатора
20:40
Сърцето на самурая - историческа сага
21:30
Новините ON AIR
22:10
Балада за Джак и Роуз - драма; САЩ, 2005 г.; режисьор: Ребека Милър; в ролите: Даниел ДейЛуис, Камила Бел, Катрин Кийнър, Райън МакДоналд, Пол Дано, Джейсън Лий, Джена Малоун
00:00
Новините ON AIR /п./
00:40
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
01:40
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
02:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
03:20
Q&A с Клара Маринова /п./
04:20
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./

FOX

05:15
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 12
06:00
Жертви на модата - десети сезон, еп. 17
06:50
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 9
07:15
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 10
07:50
Татенце - първи сезон, еп. 10
08:15
Странни самотници - първи сезон, еп. 3
08:40
Странни самотници - първи сезон, еп. 4
09:10
Уитни- втори сезон, еп. 2
09:35
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 3
10:05
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 22
10:35
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 23
11:00
Татенце - втори сезон, еп. 1
11:30
Присъда - първи сезон, еп. 2
12:25
Присъда - първи сезон, еп. 3
13:20
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 9
13:45
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 10
14:15
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 18
15:10
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 21
16:00
Сексът и градът - първи сезон, еп. 5
16:30
Сексът и градът - първи сезон, еп. 6
17:05
Уитни- втори сезон, еп. 3
17:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 4
18:00
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 24
18:30
Странни самотници - първи сезон, еп. 6
19:00
Подли камериерки - втори сезон, еп. 5
20:00
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 13
21:00
Това сме ние - първи сезон, еп. 2
22:00
Това сме ние - първи сезон, еп. 3
22:55
Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 22
23:55
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 19
00:55
Подли камериерки - втори сезон, еп. 5
01:50
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 13
02:35
Татенце - втори сезон, еп. 1
03:00
Сексът и градът - първи сезон, еп. 5
03:20
Сексът и градът - първи сезон, еп. 6
03:45
Жертви на модата - десети сезон, еп. 17
04:30
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 19

Kino Nova

05:45
Птиците умират сами: Изгубени години” - сериал, /п/
06:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 16
08:45
Птиците умират сами: Изгубени години” - сериал
09:45
“Касъл” - сериал, сезон 5, /п/
10:45
“Отмъщението” - сериал, сезон 1, /п/
11:45
“Пътешествие до края на света” приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., II част
13:40
“Тенекиеният човек” - приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., II част, /п/
15:40
Гадна компания” - екшън с уч. на Антъни Хопкинс, Крис Рок, Гейбриъл Махт, Кери Уошингтън, Питър Стормеър, Майк Стенсън и др., /п/
18:00
“Касъл” - сериал, сезон 5
19:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 1
21:00
“Да яхнеш метлата” (премиера) - романтична комедия с уч. Анджела Басет, Пола Патън, Лаз Алонсо, Лорета Дивайн, Мийгън Гууд, Таша Смит, Джули Боуен, Валари Петифорд, Майк Епс и др.
23:20
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 1, /п/
00:20
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 16, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” - предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила” - сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни” (премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
VIP BROTHER 2016 - реалити шоу
21:00
“Пееш или лъжеш” (премиера) забавно предаване на NOVA
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” - преда- ване на NOVA
01:00
Костюмари” - сериен филм, 3 сезон
02:00
“Дила” - сериен филм /п/
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:25
Детска Евровизия 2016 БГ песен
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3832 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Съвременни интерпретатори на Бах Фестивал"Изкуството на Барока"
14:00
В кадър 12А/п/
14:30
Днес и утре
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /26 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещи Ирен Леви и Иво Христов
16:50
Братовчеди тв филм /7 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:30
Още от деня информационно предаване
19:15
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца! Случки с бърколини
19:55
Детска Евровизия 2016 БГ песен
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:55
Спортни новини
21:10
Кадифе 3 тв филм /2 епизод/
22:30
Международен тероризъм след 1945г. документален филм
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Концерт на Хайг Язджиян Трио Фестивал"Жълти павета" 2016
00:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:40
Денят започва с Култура /п/
01:50
Братовчеди тв филм /7 епизод/п/
03:05
История.bg България и ВОСР / Великата октомврийска социалистическа революция/п/
04:05
Чиста кръв тв филм /26 епизод/п/
04:50
Дързост и красота тв филм /3832 епизод/

Диема

06:15
Теория за големия взрив” - сериал, сезон 7, /п/
06:45
Камиони по леда” - реалити, сезон 1
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 6, /п/
09:00
Осмо чувство” - сериал, сезон 7, /п/
10:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11, /п/
11:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 5, /п/
12:00
Полицаите от Чикаго"- сериал, сезон 3, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 6
13:50
Осмо чувство” - сериал, сезон 7
14:45
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11
15:45
“Тежка кавалерия” - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” - сериал, сезон 7
19:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 5
20:00
Полицаите от Чикаго” (премиера) сериал, сезон 3
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
“Спайдърмен” - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Уилям Дефо, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Клиф Робъртсън, Розмари Харис и др.
00:30
Хавай 5-0” - сериал, сезон 4, /п/
01:30
Еротичен телепазар
03:30
Камиони по леда” - реалити, сезон 1, /п/