Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 21 Ноември 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
10:00
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
11:00
Investbook с Димитър Вучев /п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
12:00
В развитие - дневен блок
14:00
Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
15:00
Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
16:00
Иноватори - документална поредица на Bloomberg
17:00
В развитие - дневен блок
18:00
Сингапурски сесии - документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие - дневен блок
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Брилянтни идеи - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:10
“Търси се…” /п./ - токшоу с водещи Меги и Нели
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 1, еп. 36
14:30
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.3, еп.13
15:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 215-217
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 16
21:00
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с. 2, еп.18
01:00
“Последователите” - сериал, с.3, еп. 11
02:00
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 19
03:00
Сияйна луна” /п./ - сериал
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 466

bTV Cinema

06:00
“Изгубена”/п./ - сериал, с.3, еп.11
07:00
“Убийството” - сериал, с.3, еп.3
08:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, с.5, еп. 13
09:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с.4, еп.15
10:15
“Речта на краля” - биографичен, драма, исторически (Великобритания, САЩ, Австралия, 2010), режисьор - Том Хупър, актьори - Колин Фърт, Хелена Бонъм Картър, Гай Пиърс, Тимъти Спол, Джефри Ръш, Тим Дауни, Майкъл Гембън, Дженифър Ел и др.
12:45
“Изгубена” - сериал, с.3, еп.12
13:45
“Убийството” - сериал, с.3, еп.4
14:45
Дневниците на вампира” - сериал, с.4, еп.16
15:45
Сблъсъкът на титаните” - екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Луис Летериер, актьори - Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюстън, Люк Евънс и др.
18:00
“Изчезването на Кейли Антъни” - криминален, драма (Канада, САЩ, 2013), режисьор - Питър Вернер, актьори - Роб Лоу, Елизабет Мичел, Оскар Нунез, Мариса Рамирез, Кевин Дън и др.
20:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп. 14
21:00
Премиера:“Гневът на титаните” екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Джонатан Лийбесман, актьори - Сам Уортингтън, Лиъм Нийсън, Ралф Файнс, Едгар Рамирес, Тоби Кебел, Дани Хюстън, Розамунд Пайк, Бил Най и др.
23:00
“Черната книга” -трилър (Холандия, 2006), режисьори - Карис ван Хоутен, Себастиан Кох, Том Хофман, Халина Рейн и др., актьори - Карис ван Хоутен, Себастиан Кох, Том Хофман, Халина Рейн и др.
01:45
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп. 14
02:45
Дневниците на вампира” - сериал, с.4, еп.16

Bulgaria ON AIR

05:30
Директно /п./
06:10
Новините ON AIR /п./
06:30
България Сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:40
Мамчета - комедиен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Характери /п./
14:00
VIB /п./
14:30
Брюксел 1 /п./
15:30
Новините ON AIR
15:50
Безценна перла - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
19:50
Синът на Сталин - исторически сериал
20:40
Сърцето на самурая - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:00
Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
23:00
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
23:30
Новините ON AIR /п./
00:00
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
01:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
01:40
Темида /п./
02:10
Дзенга
02:20
Гол с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев/п./
03:20
Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
04:20
Медиите ON AIR с Доника Ризова /п./

FOX

05:00
Отмъщението - трети сезон, еп. 8
05:45
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 31
06:00
Търси се мъж - първи сезон, еп. 4
06:50
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 10
07:15
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 11
07:50
Татенце - втори сезон, еп. 7
08:15
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 6
09:10
Уитни- втори сезон, еп. 9
09:35
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 10
10:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 5
10:35
Сексът и градът - втори сезон, еп. 6
11:05
Татенце - втори сезон, еп. 8
11:35
Лудо влюбена - игрален филм
13:20
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 10
13:45
В търсене на малък дом” - първи сезон, еп. 11
14:15
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 3
15:10
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 5
16:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 7
16:30
Сексът и градът - втори сезон, еп. 8
17:05
Уитни- втори сезон, еп. 10
17:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 11
18:00
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 7
19:00
Подли камериерки - втори сезон, еп. 12
20:00
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 20
21:00
Любовни авантюри, еп. 12
22:00
Любовни авантюри, еп. 13
22:55
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 6
23:55
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 4
00:55
Подли камериерки - втори сезон, еп. 12
01:50
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 20
02:35
Татенце - втори сезон, еп. 8
03:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 7
03:20
Сексът и градът - втори сезон, еп. 8
03:45
Търси се мъж - първи сезон, еп. 4
04:30
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 4

Kino Nova

05:45
Птиците умират сами: Изгубени години” - сериал, /п/
06:45
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 17
08:45
“Гранд хотел” - сериал, сезон 1
09:45
“Нощна смяна”- сериал, сезон 1, /п/
10:45
“Отмъщението” - сериал, сезон 1, /п/
11:45
“Романс по ирландски” - семеен с уч. на Ейдриън Пасдар, Ейми Хуберман, Франк О‘Съливан, Паскал Скот и др., /п/
13:45
“В ритъма на танца: Революция” - музикален филм с уч. на Раян Гусман, Катрин Маккормак, Питър Галахър, Миша Гейбриъл Хамилтън и др., /п/
15:50
Принизяването” - драма с уч. на Ал Пачино, Даян Уест, Грета Гъруиг, Кира Седжуик, Чарлз Гродин, Дан Хедая и др., /п/
18:00
“Нощна смяна” (премиера) сериал, сезон 1
19:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) - сериал, сезон 2
21:00
“Пет пръста” - трилър с уч. на Лорънс Фишбърн, Райън Филипе, Колм Мийни, Турия Хауд, Иса Хойс, Джина Торес, Саид Тагмауи и др.
22:50
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 2, /п/
23:50
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 17, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
“Пееш или лъжеш” (премиера) забавно предаване на NOVA
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Костюмари” - сериен филм, 4 сезон
02:00
“Дила”- сериен филм /п/
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3837 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб"Догстар" анимационен филм /14 епизод/
13:25
Гласувайте за Беки детски тв филм /13 епизод/
13:50
Шоуто на Канала /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /31 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории Предаване на социална тематика с водещи Ирен Леви и Иво Христов
16:45
Братовчеди тв филм /12, последен епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg България и Студената война
22:05
В сянката на властта 3 тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Ню Йорк тв филм /14 епизод/(12)
00:20
Денят започва с Култура /п/
01:35
Братовчеди тв филм /12, последен епизод/п/
02:40
Чиста кръв тв филм /31 епизод/п/
03:25
Ню Йорк тв филм /14 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3837 епизод/п/
04:40
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

06:15
Теория за големия взрив” - сериал, сезон 7, /п/
06:45
Камиони по леда” - реалити, сезон 2
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7, /п/
09:00
Осмо чувство” - сериал, сезон 8, /п/
10:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11, /п/
11:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 5, /п/
12:00
Полицаите от Чикаго"- сериал, сезон 3, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7
14:00
Осмо чувство” - сериал, сезон 8
14:50
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11
15:45
Карате кид 2” - екшън с уч. на Ралф Мачио, Пат Морита, Мартин Ков, Пат Е.Джонсън, Дани Камекона и др., /п/
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” - сериал, сезон 7
19:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 5
20:00
Полицаите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 3
21:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 4
22:00
Американска нинджа” - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Джуди Арънсън, Стив Джеймс и др.
00:00
Хавай 5-0” - сериал, сезон 4, /п
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/
03:30
Камиони по леда” - реалити, сезон 2, /п/