Архив телевизионни програми

Програма на телевизиите за 23 Ноември 2016 година

Bloomberg TV

07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:00
Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
10:00
Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
11:00
Investbook с Димитър Вучев /п./
11:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
12:00
В развитие - дневен блок
14:00
Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
15:00
Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов /п./
16:00
Иноватори - документална поредица на Bloomberg
17:00
В развитие - дневен блок
18:00
Сингапурски сесии - документална поредица на Bloomberg
19:00
В развитие - дневен блок
20:00
Investbook с Димитър Вучев
20:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков
21:00
Брилянтни идеи - документална поредица на Bloomberg
22:00
Коментари на деня
23:00
Investbook с Димитър Вучев/п./
23:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков/п./
00:00
Повторения

bTV

05:30
Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:00
Пингвините от Мадагаскар” анимация
06:30
Тази сутрин” - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30
“Преди обед” - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
13:30
Премиера:“Незабравима” - сериал, с. 1, еп. 38
14:30
Премиера:"Лекар в планината" сериал, с.3, еп.15
15:30
Сияйна луна” - сериал, еп. 221-223
17:00
bTV Новините
17:30
Лице в лице” - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55
Спорт тото
18:00
“Мама готви по-добре” - семейно състезание
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Твоят мой живот” - сериал, с.2 ,еп. 18
21:30
“Фермата” - риалити
22:30
Шоуто на Слави” - вечерно ток шоу
23:30
bTV Новините - късна емисия
00:00
“Стрелата”- сериал, с. 2, еп.20
01:00
“Последователите” - сериал, с.3, еп. 13
02:00
“Север юг” - сериал, с. 2, еп. 21
03:00
Сияйна луна” /п./ - сериал
04:30
Опасни улици” - сериал, еп. 468

bTV Cinema

06:00
“Изгубена”/п./ - сериал, с.3, еп.13
07:00
“Убийството” - сериал, с.3, еп.5
08:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” /п./- сериал, с.5, еп. 15
09:00
Дневниците на вампира"/п./ сериал, с.4, еп.17
10:15
Сблъсъкът на титаните” - екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Луис Летериер, актьори - Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюстън, Люк Евънс и др.
12:30
“Изгубена” - сериал, с.4, еп.1
13:30
“Убийството” - сериал, с.3, еп.6
14:30
Дневниците на вампира” - сериал, с.4, еп.18
15:30
Бавачката” - комедия (САЩ, 2011 ), режисьор - Дейвид Гордън , актьори - Метод Мен, Джона Хил, Ари Грейнър, Сам Рокуел, Ерин Даниелс, Джесика Хеч, Дрима Уолкър, Брус Олтман, Алекс Улф и др.
17:30
“Да пожертваш пешка” - драма, биографичен (САЩ, 2014), режисьор - Едуард Зуик, актьор - Тоби Магуайър, Лив Шрайбер, Майкъл Стулбарг, Питър Сарсгаард, Едуард Зиновиев, Робин Уайгър, Софи Нелис, Лили Рейб и др.
20:00
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп. 16
21:00
“Плажът” - драма, приключенски, романтичен (САЩ, 1999), режисьор - Дани Бойл, актьори - Леонардо ДиКаприо, Даниел Йорк, Робърт Карлайл, Джак Буун, Вирджини Ледоайен и др.
23:30
“Момичето” - драма (Великобрита- ния, ЮАР, САЩ, 2012), режисьор - Джулиан Джаралд, актьори - Сиена Милър, Тоби Джоунс, Имелда Стантън, Пенелъпи Уилтън, Кандис Д‘Арси и др.
01:30
Ризоли и Айлс: Криминални досиета” - сериал, с.5, еп. 16
02:30
Дневниците на вампира” сериал, с.4, еп.18

Bulgaria ON AIR

05:20
Директно /п./
06:00
Новините ON AIR /п./
06:30
България Сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
09:30
Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
11:40
Мамчета - комедиен сериал
13:00
Новините ON AIR
13:30
Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
14:00
Авиошоу /п./
14:30
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
15:30
Новините ON AIR
15:50
Безценна перла - семеен сериал
17:30
Новините ON AIR
17:50
Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
18:30
Новините ON AIR
19:00
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев
19:50
Синът на Сталин - исторически сериал
20:40
Сърцето на самурая - исторически сериал
21:30
Новините ON AIR
22:10
Да живее Франция - игрален филм,2013, Комедия, режисьор Мишел Юн, в ролите:Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
23:50
Новините ON AIR /п./
00:30
Q&A с Клара Маринова /п./
01:30
Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/ Кузман Илиев /п./
02:10
Дзенга
02:20
Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
03:20
Медиите On Air с Доника Ризова /п./
04:20
Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./

FOX

05:15
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 21
06:00
Търси се мъж - първи сезон, еп. 6
06:50
В търсене на малък дом” - втори сезон, еп. 1
07:15
В търсене на малък дом” - втори сезон, еп. 2
07:50
Татенце - втори сезон, еп. 9
08:15
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 8
09:10
Уитни- втори сезон, еп. 11
09:35
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 12
10:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 9
10:35
Сексът и градът - втори сезон, еп. 10
11:05
Татенце - втори сезон, еп. 10
11:30
Имало едно време - шести сезон, еп. 3
12:25
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 3
12:50
Сготвено с любов - трети сезон, еп. 4
13:20
В търсене на малък дом” - втори сезон, еп. 1
13:45
В търсене на малък дом” - втори сезон, еп. 2
14:15
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 5
15:10
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 7
16:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 11
16:30
Сексът и градът - втори сезон, еп. 12
17:05
Уитни- втори сезон, еп. 12
17:30
Дядо по неволя - първи сезон, еп. 13
18:00
Анатомията на Грей - десети сезон, еп. 9
19:00
Подли камериерки - трети сезон, еп. 1
20:00
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 22
21:00
Присъда - първи сезон, еп. 4
22:00
Присъда - първи сезон, еп. 5
22:55
Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 8
23:55
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 6
00:55
Подли камериерки - трети сезон, еп. 1
01:50
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 22
02:35
Татенце - втори сезон, еп. 10
03:00
Сексът и градът - втори сезон, еп. 11
03:20
Сексът и градът - втори сезон, еп. 12
03:45
Търси се мъж - първи сезон, еп. 6
04:30
Малки сладки лъжкини - втори сезон, еп. 6

Kino Nova

06:00
“Гранд хотел” - сериал, сезон 1, /п/
07:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 18
09:00
“Гранд хотел” - сериал, сезон 1
10:00
“Нощна смяна”- сериал, сезон 1, /п/
11:30
“Моята вина” - трилър с уч. на Винсънт Линдън, Жил Коен, Надин Лабаки, Велибор Топич, Томи Мей и др., /п/
13:30
“Няма по-голяма любов” романтичен филм с уч. на Кели Ръдърфорд, Крис Сарандън, Никълъс Кембъл и др.
15:30
“Стелт” - приключенски екшън с уч. на Джош Лукас, Джесика Бийл, Джейми Фокс, Сам Шепърд, Ричард Роксбърг, Джо Мортън и др., /п/
18:00
“Нощна смяна” (премиера) сериал, сезон 1
19:00
“Отмъщението” - сериал, сезон 1
20:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” (премиера) - сериал, сезон 2
21:00
“Джони Инглиш се завръща” - екшън-комедия с уч. на Роуън Аткинсън, Розамунд Пайк, Джилиан Андерсън, Доминик Уест и др.
23:00
“От местопрестъплението: Кибер атаки” - сериал, сезон 2, /п/
00:00
Убийства в Мидсъмър” - сериен филм, сезон 18, /п/

NOVA

05:15
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA /п/
06:20
“Здравей, България” - сутрешен блок
09:30
На кафе” - предаване на NOVA
11:30
Бон Апети” - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
“Дила”- сериен филм
13:30
Моята карма” - сериен филм
14:30
Прости ми” - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:30
Малката булка” - сериен филм
17:55
“Теглене на Лото 5 от 35 -“Златната топка”
18:00
Семейни войни"(премиера) телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
BAKE OFF: Най-сладкото състезание (премиера) - предаване на NOVA
21:00
Откраднат живот” (премиера) сериен филм, 2 сезон
22:00
София - Ден и Нощ” (премиера) рeалити сериал
23:00
Господари на ефира"- забавно предаване
23:30
Новините на NOVA
00:00
Часът на Милен Цветков” предаване на NOVA
01:00
Костюмари” - сериен филм, 4 сезон
02:00
“Дила”- сериен филм /п/
03:15
Ритъмът на мечтите” - сериен филм
04:00
Прости ми” - сериен филм /п/

БНТ 1

05:50
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
06:00
Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов, Юлия Стефанова и Илия Илиев
09:00
По света и у нас Информационна емисия
09:15
Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Георги Ангелов, Анна Ангелова и Николай Колев
10:30
Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:20
Дързост и красота тв филм /3839 епизод/
11:40
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
13:00
Космически кораб"Догстар" анимационен филм /16 епизод/
13:25
Гласувайте за Беки детски тв филм /15 епизод/
13:50
Референдум /п/
14:55
Телепазарен прозорец
15:10
Чиста кръв тв филм /33 епизод/
16:00
По света и у нас Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории Предаване на социална тематика с водещи Ирен Леви и Иво Христов
16:55
По съвест 4 тв филм /2 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
18:00
По света и у нас Информационна емисия
18:40
Още от деня информационно предаване
19:45
Лека нощ, деца! Възглавничките
20:00
По света и у нас Информационна емисия
20:45
Спортни новини
21:00
Голямото рок междучасие музикално шоу
22:30
В кадър Перфектна буря
23:00
По света и у нас Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
23:30
Ню Йорк тв филм /16 епизод/(12)
00:20
Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
00:30
Денят започва с Култура /п/
01:45
По съвест 4 тв филм /2 епизод/п/
02:45
Чиста кръв тв филм /33 епизод/п/
03:30
Ню Йорк тв филм /16 епизод/п/(12)
04:15
Дързост и красота тв филм /3839 епизод/п/
04:40
Още от деня информационно предаване/п/

Диема

06:15
Теория за големия взрив” - сериал, сезон 7, /п/
06:45
Камиони по леда” - реалити, сезон 2
07:45
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7, /п/
09:00
Осмо чувство” - сериал, сезон 8, /п/
10:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11, /п/
11:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 5, /п/
12:00
Полицаите от Чикаго"- сериал, сезон 3, /п/
13:00
Уокър - тексаският рейнджър” сериал, сезон 7
14:00
Осмо чувство” - сериал, сезон 8
15:00
Комисар Рекс” - сериал, сезон 11
16:00
Американска нинджа 2” - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Стив Джеймс, Лари Поиндекстър, Гари Конуей и др.
18:00
Без багаж” - предаване за туризъм
18:30
Теория за големия взрив” - сериал, сезон 7
19:00
Камиони по леда"- реалити, сезон 5
20:00
Полицаите от Чикаго” (премиера) - сериал, сезон 3
21:00
“Досиетата"Грим” (премиера) сериал, сезон 5
22:00
Американска нинджа 3” - екшън с уч. на Дейвид Брадли, Стив Джеймс, Майкъл Чан и др.
00:00
“Досиетата"Грим” - сериал, сезон 5, /п/
01:00
Еротичен телепазар
03:00
“Национална лотария” /п/
03:30
Камиони по леда” - реалити, сезон 2, /п/